38447
  • JethroHUN
    #23163
    Tudom. -10° körül jön elő AB-n a célkereszt, de HB-n így nem nagyon lehet vele célozni.
  • BaleniX
    #23162
    Mert az Dive-bomber
  • BaleniX
    #23161
    Köszi! S79-em nincs, valahogy nem tetszik. Az az ág el sincs kezdve...
  • JethroHUN
    #23160
    HB-n miért nincs bomba célkereszt az A20G Havokhoz... használhatatlan így.
  • vajakos21
    #23159
    Guadancanal event jó most japónál bombázni.50kg val szórni a medtankokat.Jó pénz/xp és tulélhetö:-)
  • bgabor
    #23158
    Spitfire-ből majd a MkIIb, amin már gépágyú van, lesz jó. Beau X nagy kedvence mindenkinek a tíz darab fegyver miatt, jó cucc. A kittyhawkot szintén szereti mindenki.
  • twi452
    #23157
    Gondolom igen, egy sima B-17es FRB kör :)
  • Animefox
    #23156
    sima quick battle FRB módban?
  • twi452
    #23155
    Full Realistic Battle a becsületes neve. A harmadik opció a csaták között :)
  • Animefox
    #23154
    Ez milyen játékmód? Hol lehet elérni?
  • Animefox
    #23153
    Nálatok is megesik az hogy a játék elején töltés közben darabos a játék és akad? AB-ben is minden gép váltás után darabos, HB-ben pedig a felszállás közben veszettül akadozik a játék... de aztán rendbe jön magától. pár másodpercről van csak szó...
  • JethroHUN
    #23152
    Spitfire Mk2b megéri a beruházást? Mk1-van meg, már maxra kifejlesztettem.
    Más, Beaufighter Mk X? Nem lehet rá bombát rakni.
    Kittyhawk?
  • bgabor
    #23151
    Az első Dornier, mert arra lehet bombát is tenni.
  • Glo
    #23150
    Ju88 gyorsabb, mint a He111. De cserélheted S79-re is, az még gyorsabb :)
  • BaleniX
    #23149
    A német ágamon 6-os vagyok, nagyon tetszenek a Dornierek, de nem veszek észre a kettő közt különbséget. Melyik a jobb?
    Az E-1-et mire cseréljem, He-111 vagy Ju-88-ra? Kéne az Xp :-D
  • Glo
    #23148
    Minden megmarad, nem lesz wipe.
  • Multikiller
    #23147
    Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy ha vége lesz a béta tesztnek 0-ról kell kezdeni mindent, vagy megmarad az adott fejlettségi szint? A megnyert/vásárolt aranyat elveszik, vagy továbbvihető?
  • lexlutor
    #23146
    ..
  • Amaymon
    #23145
    Afterburner az ASUS kártyámat nem ismeri fel :(
  • twi452
    #23144
    ja a nyers videóval meg nem szaroztam
    becsaptam MSI Afterburner-be MJPG compression-nal 100% quality és 30 fps
    7.5 giga lett a nyers videó így, de hely az van aztán vágás és renderelés után már youtube barátibb lesz úgyis és inkább a vegasra bíztam a tömörítést mint egy capture programra :)
  • Amaymon
    #23143
    Hmm kipróbálom a bitráta emelést. Valamiért a mostanit rommá kockázza, az alap pedig jó minőség 6 perc és 20 giga.
  • Amaymon
    #23142
    BnZ életveszély földközelben, nem csak a sündisznó fegyver miatt. Orbitálisan könnyű 200m-en odacsapni a gépet főleg, ha zoomolva ki akarja csapni a bomber egy darabját.
  • twi452
    #23141
    ott már sony vegas-al játszadoztam és a render-nél mp4 - Internet HD 1080p nevű template-el
    azon belül meg beállítottam konstans bitrate-re és 20Mbit/sec-re
    szerintem annyi se kellett volna neki de az a videó így készült
  • Glo
    #23140
    Bulge-on az a játékos B17, amelyik alacsonyan, 200m-en lövöldözi ki az orrgéppuskával a puha célokat, és ha arra jár kidob egy-egy pillbox-ot vagy tankot is :)

    FRB-n nem mernek lejönni a vadászok rá, mert az a sündisznó fegyverzet csak az igazi BnZ pilóták ellen hatástalan. Aki beül a 6 órába annak reszeltek.
  • Amaymon
    #23139
    Twi te a legutolsó videod mivel tömörítetted, hogy a második verzió nem lett kockás tyúbon?
  • Amaymon
    #23138
    B-17-el bemenni olyan, mint egy halász hajóval meríteni, vagy akad fenn pár hal vagy elmegy fél óra a semmire. :) Na és jó adag mázli, hogy kilőjék a társakat az ellenfelek utána rámenjenek a bomberre. Akinek van hozzá birka türelme bemegy vele, aki intenzíven pörögni szeret inkább fighterrel megy. Bár nem mondom van egy feelingje a hardest day brit mapon német ai-k közé elbújni és szórni a népet, igaz az nem egy b-17 :) Viszont RB-n fogalmuk sincs ki a játékos ki az ai. Talán abból látni, ha kicsit másképp mozog.
  • twi452
    #23137
    Mert bombázáshoz is jó szem kell ott :)

    Múltkor bevittem yak9t-t hogy majd a light pillboxokat kilövöldözöm vele ahogy előtte hb-s eventen volt a berlini térkép és ez volt a nagy orosz taktika :D

    Beelőzött egy yer2-es és simán alacsonyan végigrepült és kidobott minden light pillboxot előlem :DD

    Úgyhogy inkább csak vigyáztam rá és be is jött a taktika mert egy fókát le tudtam lőni róla a trollágyúval :D

    De, hogy erre is ilyen kis kukkoló üveget csináltak és mindenhol vastag fém szelvények vannak, hogy előre véletlenül se lássál ki rendesen..:D
  • Glo
    #23136
    Mégse megy mindenki azzal. Ez egy ilyen használható kiskapu :D
  • twi452
    #23135
    jó az ott csalás :P :)
  • Glo
    #23134
    B17, Bulge map, FRB :)

    12 földi, meg 6 légi győzelem. A B17 egy hentes :))
  • Glo
    #23133
  • sulouos
    #23132
    A tűzereje azért T4-ben kárpótol :D

    Gondold el T6-ban ugyanezzel a tűzerővel egy ezerszer jobban repülő gépet, az lesz az E-3.
  • JethroHUN
    #23131
    Elvertem 18k-t a Német T4-es H112-B0 gépre. Bármennyire is nagyon király a kinézete, sajnos olyan mint egy darab kő.
  • twi452
    #23130
    ja, túl sok volt a rinyálás az amúgy is ritka éjszakai meg a nagyon rossz időjárás miatt úgyhogy most már nincsenek olyanok

    letesztelték mit szólnak hozzá az emberek és ez lett belőle egyelőre :)
  • darki81
    #23129
    nem :D
    de én is bf3-aztam anno :)

    Van egy map ami nálam csak 1x volt régebben, ezt kivették?
  • sulouos
    #23128
    OFF:

    Darki, te egyébként az a Darki vagy aki pl. ezekben a videókban szerepel?

    http://www.youtube.com/watch?v=mehAw2be8f8&feature=c4-overview&list=UUauBdsQQ3pVouDDqqlkmomg

    Ha igen, akkör *cölöb* :D
  • darki81
    #23127
    twi452 jóféle

    sulouos amikor 500Km/h-val mentem lefelé csoda hogy nem szedte ki a huzat :D
  • sulouos
    #23126
    És ha megnézed, hogy milyen kemény az orosz baka a hátsó géppuskánál, hogy nem fázik ki a dereka :D
  • twi452
    #23125
    ha már az apró bombázókról van szó..:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kedves ellenséges csapat picit kikönnyítette a járgányt, hogy jobban menjen, még az egyik motort is "lekapcsolhattam" takarékossági okokból..xD

  • darki81
    #23124
    kemény ez az xp meg creditmennyiség :D
    azt hiszem kicsit le vagyok maradva a 12-es pilótarangommal :D

    Eddig arra jöttem rá, hogy sokkal jobban tetszik a játék 3-as ruszki gépekkel mint 11-es németekkel!
    bejön ez a ruszki bombázó destroyer méretű szárnyakkal és 6 db 100 kg-os bombával x)