38447
  • twi452
    #23203
    ezt most egész pontosan ilyennel


    minden videó amit felveszek afterburnerrel elég sötét lesz hiába van bekapcsolva a korrekció úgyhogy most erre raktam vegasban egy brightness/contrast szűrőt pluszban... ettől fel is dobta vagy 50 percre a renderelést..:D
    ilyenkor visszaüt igazán a gyenge cpu és az elavult gpu páros ami nem tud besegíteni :D
  • bgabor
    #23202
    Nekem van joystickom, felszálltam már néhányszor vele FRB-ben. Ő is bemutatja hogy hogyan kell felszállni a setupjával. Csak míg a joystick nem, az ő beállítása a nézelődésre is megfelelő megoldást ad.

    Nyilván nem olyan hatékony mint egy profi joy és fejkövető, de az egér+billből kihozza a maximumot.
  • Amaymon
    #23201
    Ezt milyen render beállítással csináltad?
  • twi452
    #23200
    az Egy fakezű japán pilóta történeteiből egy részlet..xD
    még lenne mit finomítanom a beállításokon vagy csak tényleg fakezem van ehhez :D
  • Susarc
    #23199
    szólj 2 nap múlva ha felbírtál szállni:D
  • bgabor
    #23198
    Pedig nagyon jó elképezelés, hogy az egér X tengelyre a ruddert rakta, az aileront pedig az A/D billentyűvel kezeli.
  • bgabor
    #23197
    Ígéretesnek tűnik, kipróbálom.
  • bgabor
    #23196
    Általában nem, hanem van vagy öt pálya ami váltakozik, csak most a tankok és egyéb újítások(pl:területcélok) miatt a fejlesztők ezt a pályát teszteltetik, így orrvérzésig ez van most. Mi is rohadtul unjuk már, de ez ugye béta, ha ezt kell nekik tesztelni, akkor repülünk rajta.

    Vagy félreteszed a játékot egy hétre, mint én is, amíg vissza nem teszik a normál pályák körforgását.
  • voros12
    #23195
    10-es szinten a németekkel csak, de CSAK a krymsk csata van? Mert kezd kicsit unalmasság válni..
  • Amaymon
    #23194
    Kizárt, hogy ezzel hatékony legyen hosszú távon. Talán bomberrel, de egy pörgős üldözéses helyzetben fighterrel esélytelen.
  • twi452
    #23193
    jól emlékeztem, hogy SilencerBF-nek van ilyen egeres FRB videója :)
    szóval ilyen:

  • twi452
    #23192
    Van aki tudja egérrel is irányítani de ahhoz kellenek idegek bőven mert ott le van tiltva az instructor és lényegében egy egér joystick-ot kapsz mint egeres irányítás :)

    Test flightban ki tudod próbálni mindenféle következmény nélkül :)
  • schossow
    #23191
    Áhhh értem köszi.
    Amúgy FRB-t csak Joystickel lehet irányítani?
  • twi452
    #23190
    Az vezeti a gépet tulajdonképpen.

    Pontosabban egeres irányításnál te mutatod egérrel hova akarsz menni ő meg odavezeti, ebbe billentyűvel bele lehet nyúlni de amint abbahagyod visszaveszi a hatalmat és az irányítást :)

    a második módban, simplified talán a neve ott meg rásegít az irányításra nem engedi átesni a gépet stb, tehát akkor nyúl bele ha gáz van :)
  • schossow
    #23189
    Egyébként ez az instruktor mit befolyásol vagy mire van?
  • Amaymon
    #23188
    "Tehát WTben jelenleg akkor tudsz jól jabózni, ha képes vagy a mozgó célpontot telibe találni... namost ezt jó ha 10.000 játékosból egy megcsinálja. "

    Nehéz-nehéz, nem egy embert látok aki majdnem minden bombájával kiüt valamit. Én nem tudnám megcsinálni. Nem is baj ha nehéz, majd a WvW miatt főképp, cserébe kompenzál szinte minden bombert a szokatlanul erős tailgunner.
  • Amaymon
    #23187
    Hát ez megalol. Mintha az RB carrieres eventjeinek életképét nézném :)
  • bigfootHUN
    #23186
    Hbn és frbn tényleg nem sok sikerélménye van az embernek. Azért a guadalcanalon a soft targetek közé dobott bombák a Val-ról elég szépen arattak, még frb-n is sikerült már, csak sajnos itt általában vége mert hazafelé elkap a usaf.
  • schossow
    #23185
    Pacific Fightersban mennyit szívtam a landolással :D

    Egyébként sok szerencsétlen párát csak a felépítmény fogott meg vagy még az se.
  • twi452
    #23184
    mocskos p-40 csak úgy ette a jó japán golyót mintha ingyen lenne... de végül leesett.. lehet a túlsúlytól :D
  • robi3
    #23183
    úgy nézem hogy 12 szint és környékén leginkább a német és orosz ág érvényesül. mást nem nagyon játszanak és nem is olyan hatékonyak (ab)
  • BaleniX
    #23182
    Melyik magyar klánba érdemes jelentkezni?
    PUMA, Hungarian War Machine, vagy War Thunder Hungary?
  • twi452
    #23181
    igen amikor túl sokat manővereztem miközben lövésznézetben osztottam az áldást hátrafelé :)
    nem szabad túl sokat manőverezni egyfolytában mert akkor meghülyül az instructor és kampec :)

    más:
    életem első éles frb-s leszállása juhúú :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    azért majdnem összecsináltam magam.. és nagy mák volt, hogy megfogott a kötél mert odasodródtam a toronyhoz igen közel :D
  • robi3
    #23180
    olyan volt már veletek hb-ban hogy teljesen meghülyült a bombázó és irányíthatatlanul pörgött és zuhant?
  • BaleniX
    #23179
    Értem. Magyar gondolom nincs nagyon...
  • Glo
    #23178
    Több is van. Ha tanulni akarsz akkor Grlmz-t ajánlom :)
  • BaleniX
    #23177
    Ki a legnépszerűbb WT videós, már ha van olyan?
  • bgabor
    #23176
    Én sokáig kísérleteztem a Jabozással F8-al, de itt nemigen megy, mert egyrészt folyamatosan izegnek, mozognak, iránytváltozatnak a célpontok, másrészt pedig SEMMI területsebzése sincsen a bombáknak. Tehát ha öt méterrel odébb ér földet a bomba, akkor semmi baja nem lesz a célnak.
    Tehát WTben jelenleg akkor tudsz jól jabózni, ha képes vagy a mozgó célpontot telibe találni... namost ezt jó ha 10.000 játékosból egy megcsinálja.
  • bigfootHUN
    #23175
    A virtual cockpit fokbeosztása nagy segítség "zubó-nál". De mozgó célpontra jobb alacsonyabbról laposabb szögből dobni. Il2 ben a me109 e4 és e7 volt a favoritom. Sok földbe/célpontba csapódás meg önrobbantás (későn oldott bomba lökéshulláma-repeszei) után egész jól ment, de ott a földi célok lassabbak és butábbak is voltak.
  • BaleniX
    #23174
    Értem, köszi
  • bgabor
    #23173
    Arcadban persze, mert ott a kis nyomiknak minden segítség elkél, de a HB már nem erről szól. A zuhanóbombázóknak pedig persze hogy nincs célkeresztjük, lévén hogy ők zuhanóbombázással "céloznak" és juttatják célba a bombáikat, nem pedig bombacélzóval mint a normál bombázók (level bomber), amiknek bombacélzó berenezésük van erre a célra. Ez utóbbiaknak van HB-n is külső célzókeresztjük, ami mutatja, hová fog esni a bomba.
  • bigfootHUN
    #23172
    Csak akkor van szálkereszt hb módban ha van optikai bombacélzó. Kis gyakorlattal és nagy bombákkal anélkül is lehet boldogulni.
  • BaleniX
    #23171
    Akkor csak AB-ben látszódik Dive-bomberkedésnél.
  • twi452
    #23170
    Ahogy természetesen bombanézet sincs már hozzá :)
    Csak pilóta van benne és két lövész ha minden igaz.
  • bgabor
    #23169
    Bizony nem, mert az A-20G nem bombázó gép, következésképpen nincsen benne bombacélzó készülék. Emiatt bombacélkereszt sincsen hozzá. Ne mbug hanem realizmus. Ha bombacélzó célkeresztet szeretnél(meg bombacélzó nézetet F7 gombal) akkor repüljél bomberral.
  • BaleniX
    #23168
    Ja, az igaz, bocsi...
  • twi452
    #23167
    nincs hb-ben bombakereszt már rajta mert csatarepülőnek keresztelték át úgyhogy ne is keresd rajta :)
  • BaleniX
    #23166
    Beállításokat nézd meg, vagy Reseteld a beállításokat!
  • JethroHUN
    #23165
    Teszt flight módban én már mindenhogy próbáltam. Mindenféle magasságból, még nagyon meredeken is próbáltam rárepülni a célra, semmi. Nem jelenik meg.
  • BaleniX
    #23164
    Nem jön elő zuhanásnál a célkereszt?