38447
  • sulouos
    #23243
    Hallod, neked semmi se jó. Azoknak a tetves Hispanóknak a tűzereje felér egy flottányi másik repülőével, a gép irtózatosan jól fordul, bár a motorja annak még egy kicsit gyengébb, mint a későbbieknek, és nagyobb negatív G terhelésnél köhint egyet, és megáll. Magas (10+) G-nél meg szétszakad a péklapát szárnyai miatt. Megvan neki előnye-hátránya, mint bármelyik másik gépnek, de nekem nagyon használható gépnek tűnt.
  • Vaktermesz
    #23242
    HWM pff
  • JethroHUN
    #23241
    Ki is mondta nekem, hogy a Spitfire Mk2B az egy jó repülő? Baromira nem az. Rettenetesen lassú, a legkisebb mozdulat is 20-30km/h (vagy még több) kerül.
  • BaleniX
    #23240
    Épp az a "gondom", hogy a WT magyar oldalán nézegettem a klánokat, és van a Részletek, illetve a Jelentkezés gomb. És én véletlen a Részletek helyett a jelentkezésre kattintottam. De így már lehet véglegesen is jelentkezek.
  • BaleniX
    #23239
    Köszi! De inkább komolyabb csapatba szeretnék bekerülni, akik már profibbak.
  • vajakos21
    #23238
    hwm és wth se fun. nézz rá a wt.hu ra
  • Fenrir
    #23237
    Flight Model.
  • schossow
    #23236
    Hmmm egy Ki-84-et vagy egy Ki-100-at is piacra dobhatnának :)
  • Eisenberg
    #23235
    BaleniX: Puma. A többi FUN klán.
  • vajakos21
    #23234
    repülési modell
  • Djuree
    #23233
    mi az az FM?
  • vajakos21
    #23232
    Nekem a sebesség jó volt amig csak a zero fordulja le :-)
  • vajakos21
    #23231
    New FMs:

    He-112V5

    Engine: Jumo 210C
    Speed:
    Max speed- 489 km/h at 2800m altitude


    Time of climb:
    1000 m - 1 min 30 seconds

    He.112 A-0

    Engine: Jumo 210D
    Speed:
    Max speed - 490 km/h at 2800m altitude
    Time of climb:
    1000 m - 1 min 22 seconds

    He.112 B-0

    Engine: Jumo 210C

    Speed: Max speed - 510 km/h at 2800m altitude and 430 km\h at the sea level


    Time of climb:
    1000 m - 1 min 12 seconds
    4000 m - 6 mins
    6000 m - 10 mins

    He.112 B-1

    Engine: Jumo 210E
    Speed:

    Max speed - 509 km/h at 2850 m altitude and 462 km/h at the sea level



    Time of climb:
    1000 m - 1 min 18 seconds





    Other


    * Lidya Litvyak\'s personal decal and skin for Yak-1b added
    * fixes for events mode interface and squads functions
    * camera behaviour when the plane is destroyed has been fixed
  • Paladin
    #23230
    Asszem gyorsabbak lettek. (Persze hogy egyébként hogy repülnek, az más kérdés)
  • vajakos21
    #23229
    Miért érzem hogy a kedvenc A0 gépem le lesz rontva a többi szintjére...
  • bgabor
    #23228
    Na, a mai peccs hivatalosan is pontot tett az amcsi prém Spitfire aranykorára(sajna Dora FM nem érzekett a peccsel).

    FM changes:
    -Introduced proper supercharger stages control (its possible to have more than two stages)
    -Fixed governor work (removed the ability to gain speed boost playing with pitch screw)
    -FM of the whole He 112 series have been reworked
    USAF Spitirfe Mk. IX and Bf 109 F-4 trop have received proper FM now
  • vajakos21
    #23227
    Egyszerübb ha megnézed hol mennek a legtöbben a te játéktipusodban,mennyire aktivak,van e ismerös valahol. Mik a bekerülési feltételek, felvesznek-e.Az hogy egy klán hol áll a listán lényegtelen ha nem találod meg a közös hangot.Inkább egy jó társasàg számit mint a rangsor(magánvélemény_;)
  • BaleniX
    #23226
    Na tegnap nem kaptam válatsz, megkérdezem újra. Melyik a legjobb magyar Klán WT-ben?
  • Animefox
    #23225
    Nem indul a játék és ezt írja ki... valaki tudja mi a halál ez?
  • Paladin
    #23224
    HB-n sem mozog kretén módon ha az ember férfimód maga repüli a gépet ;)

    (Bocs, csak az esetleges újoncok miatt javítom ki, hogy ne keverjék a játékmódot az irányítási móddal)
  • vajakos21
    #23223
    Hordót kiszedtem.Kaptam is rá 10xp és 10 liont :-). Gondolom csak elájulnak a korhatár miatt.Lenne itt mészárlás ha még arra is adnànak valamit.De jó hogy van élet a földön is.
  • Glo
    #23222
    Ki is lehet lőni ezeket a hordókat, földi célnak számít. Elgéppuskázgattam a katonákat már én is, de azokért nem járt semm. Lehet el se találtam őket :)
    Egy bombával meg lehetne nézni.

    Már gondoltam rá, hogy ezek az ET katonák lesznek a reserve cuccok :)))
  • sulouos
    #23221
    A Hellcat hallomásból inkább energiaharcos vagy BnZ gép.

    Arcade-ban bármivel lehet bármit csinálni :D
  • schossow
    #23220
    F4U-ról oké hogy nem ért fel egy zéróval de akkor is kicsit elhajított féltégla tulajdonsága van.
    F6F nem amolyan köztes út? Mármint képes jól fordulni meg energiaharcra is alkalmas? Mármint ez élt bennem Arcade utan. De akkor stílust váltok vele.
  • Amaymon
    #23219
    F6F-el még nem repültem, de F4F a kedvenc gépem volt mikor elkezdtem RB-zni, mert könnyen lefordulta a germánt igaz rosszabb a climbje, de együtt tud esni vele és 6 fegyverből lő, szereti kigyújtani a német gépeket.
  • Amaymon
    #23218
    F4U csak HB-n mozog olyan kretén módon. Az egész corsair storynak (cirkusznak) majd fél éves előzménye van, miért lett olyan amilyen. HB-n meg kell szokni, mert beinog, mint a hinta. RB-n instructor nélkül teljesen jól irányítható és az egyik leggyorsabb gép, csak a kilátás pocsék a kabinból. Nem is tudom van-e ennél fedettebb kabin a játékban.
  • sulouos
    #23217
    A Hellcat egyszerűen nem forgolódásra való, ahogy a Corsair sem. A Messerek vagy a Focke-Wulfok sincsenek "elb*szva" azért, mert fordulni nem tudnak. Tudnak viszont nagy sebességen stabilak maradni (főleg a Corsair), amire viszont a Zero nem képes.

    Az Il-2 szárnyfelülete kiteszi 3 Hellcatét is, ezért pár körig jól fordul, de ahogy a (nem ok nélkül) sokat reklámozott GrmlZ is elmondja, pár kör alatt elveszti minden sebességét, és zuhannia kell, hogy megint képes legyen fordulóharcra.
  • schossow
    #23216
    Hogy HB-ban, hogy elk****k az F6F Hellcatet! Bezzeg az IL-2 HB-ban is jól fordul, jobban mint az F6F. Látszik, hogy oroszok a fejlesztők. Szerencsétlen F4U Corsair sem a legjobb, pedig ez a 2 gép miatt kezdtem el az amcsi nemzetet.
    De legalább az A6M Zero-ban nem csalódtam, büntet rendesen.
  • Fulcrum11
    #23215
    Vicces lenne, hogy "Vajakos(Bf109) was shot down by Szása(PPSh)"
  • twi452
    #23214
    hagynod kellett volna lelőnöd magad és akkor mit írt volna ki, mi lőtt le? :D
  • vajakos21
    #23213
    Mozdok volt. Az tűnt fel hogy a mezőről lőnek sok helyről de valami kis kaliberrel,miután aa-kat kiszedtem.Úgyhogy gyors replay a végén (akkor lett vége a csatának) és lám a hős szovjet katonák felveszik a harcot.De szépen hasalnak ,térdelnek mozognak,lőnek. Tetszett
  • Amaymon
    #23212
    Ilyeneket sem láttam még a mapon. Valami új elem lehet. Tankokat molotovval dobálják majd arty helyett? :)
  • vajakos21
    #23211
    http://s12.postimg.org/dkbutklul/shot_2013_10_15_21_43_3

    Üza kút...
  • vajakos21
    #23210
    Az amuri partizánok lövik a gépemet. ...Ki kéne próbálni ide egy szőnyegbombázást
    http://s21.postimg.org/c5ea0p793/shot_2013_10_15_21_38_49.jpg
  • Amaymon
    #23209
    A6M2-vel valamiért az egyenesen menekülő, p40-et nehezebb eltalálni, mint mikor fordul.
  • vajakos21
    #23208
    Én úgy érzem mintha a reisen 20 milise nem működne (stealt). Lövöldöztem a p40 et de semmi.Kifogyott majd a kis pityuval nagy nehezen leesett.Akkor már számolt is találatot.
  • twi452
    #23207
    na igen a "pötschölgetésük" nem túl felhasználóbarát ilyen szempontból :)
  • Amaymon
    #23206
    Ha lesz türelmem lehet játszadozok a postfx-el és nem azzal veszem fel, mint amivel játszom. A contrast szűrő nem rossz ötlet, a gépem bírná a gpu-t is tudja használni. Van pár precíz high-mid tieres RU Vs GER event replayom, az úgy lenne érdekes, ha kívülről is látszik mi történt. Mire rászánom magam jön egy peccs és megint kiüti mind :D
  • twi452
    #23205
    nálam talán 2 csíkon van ez a postfx-es élesítés de már ez is bántja a szemem, hogy recésedik miatta minden :)
  • Amaymon
    #23204
    Nekem a 60 Fps a forrás. Minden render paraméter "best"-re állított, 25k bitrátával és a végeredmény szőrös, kockás, szaggat HD-ban a tyúbon. Lehet az a baj, hogy majdnem maxon van a sharpen ingame és az időjárás is enyhén ködös volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    Nem a legjobb menetem, hibát hibára halmozok! Kezdve az első lövéskor nem húztam eléggé utána a 109-nek. Utána azért rontok el mindent, mert kiderült, hogy squadban vannak és mikor lőném az egyiket a másik rendszeresen megpöcköl. Elvesztem az energiaharcot, mégis rálövök. A legviccesebb mikor azt hiszem, hogy a másik irányba fordul közbe nem és pontosan mögém libben. Orsózva le akarom rázni, fél mp-el később jövök ki a pörgésből, mint ahogy akarom :) Aztán az üldözés a föld felett, mindig ellen ütemben mozog, mint ahogy kigondolom és meghúzom a ravaszt. De a lényeg átjön ezért szeretem a brit mapot, mert pörgős. Azért tudtam jól kijönni az egészből, mert a kis piros szárnyú azt hitte eléggé lesérültem és nem tudok már kanyarodni, majd le akart fordulni erőből. Tény, hogy kaptam párat nem is ment tökéletesen a gép, de minden jó ha a vége jó.