38447
  • BaleniX
    #23283
    Köszi! Csak legyen fent
  • bigfootHUN
    #23282
    szerintem nem lesz ilyen, mivel a svasztika használata ha jól tudom a németeknél teljesen tilos, még a történelmi hűség kedvéért sem engednek ebből. De lehet hogy az oroszok megengedőbbek...
  • twi452
    #23281
    na csak elszúrtam a tag-et..
  • twi452
    #23280
    Na ma volt egy kis időm úgyhogy szétbontottam a sokat látott prototípus infrás sapim :D
    így sem lett utcai viselet persze de legalább nem lóg mindenfelé drót belőle meg stabilan helyén marad és amennyire tudtam leegyszerűsítettem :)
    Az alapötletet a trackir sapkás visszaverős cucca ihlette illetve a méreteit is.
    Ha esetleg valaki építeni akar akkor itt vannak hozzá a méretek.


    itt meg a szörnyeteg amit kreáltam :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/4853461/wt/DSC_0353.jpg


    lényegében egy darab az egész, a tetején meg kijön a "csokihoz" a két vezeték ami hátul rá van erősítve a sapkához és onnan meg rá a telefontöltőre :)
  • bgabor
    #23279
    Felmész a TS-ünkre, megnézed van e Komet, ha igen hobb klikk a nevére, kiválasztod a Poke opciót, és ott megírod neki, hogy csatlakozni szeretnél, kerítsenek neked egy felvételiztetőt izibe.
  • BaleniX
    #23278
    jó, de milyen címen?
  • Eisenberg
    #23277
    Volt olyan aki 2 napot várt, én egy hetet, tényleg el kell kapni a megfelelő időpontot. Ami nekem elég nehéz két testvérrel akik szintén játszanának :)
  • Ry0K3N
    #23276
    Kometnek írj.
  • Glo
    #23275
    Egy igazán elkötelezett játékos techtree rajzai
  • BaleniX
    #23274
    Köszi az infót! Ma remélem lesz valaki aki felvételiztet!
    Kb 3-6-ig fenntleszek...
  • Coral Springs
    #23273
    Ha jól tudom az F2A széria totális kudarca után, a macskákat rendszeresítették a japánok ellen a II -ik világháborúban. Elvileg a fordulékonyságával nincs nagyobb gond, és ezt tapasztaltam a játékban is. Ám elég lassan emelkedik, talán 3km felett bepörög kicsit a motor.
  • Coral Springs
    #23272
    Nekem azóta is voltak vele 4-5 kill -es köreim, annyira nem lett szar. Persze nem mondom hogy egy-egy ilyen körnek nem örülnék.
  • bardocz
    #23271
    Ha be lehet állítani azt, hogy a két pedál kombinált legyen, vagy mi a neve, akkor igen asszem.
  • sulouos
    #23270
    Régebben volt szó arról, hogy a sima autós kormányhoz való pedált be lehet állítani joystick mellé pedálos oldalkormánynak, de nem emlékszek (és nem is találom), hogy mi lett a beszélgetés vége. Be lehet? :D
  • bgabor
    #23269
    Az amcsi prém 109F-hez nyúltak, nem a sima némethez.
  • Eisenberg
    #23268
    Én :) pordy, ZedeRIP meg talán még valaki van aki felvételiztethet. Én kb 1 hetet vártam de megérte. Szabályzatot olvasd majd el de úgyis az orrod alá dörgölik :) Am jó fejek az adminok.
  • SitatiS
    #23267
    Igen
  • Glo
    #23266
    Keresd meg őket a játékban.
  • BaleniX
    #23265
    Végül is akkor a Puma klánba jelentkeztem, de TS-en a felvételi szobába nem jött semmi admin, majd holnap újra próbálkozok. Innen valaki benne van a klánban?
  • Glo
    #23264
    Ha az FRB eventbe léptél akkor be kell indítani a motort az I betűvel, de egérrel nem javaslom az ottani ténykedést :)
  • twi452
    #23263
    Erre igen nehéz válaszolni :)
  • joe38
    #23262
    Skacok,az egyik eventbe beléptem,fel kellene szállni,de nem tudok semmit se csinálni,nem értem mit csináljak várnom kell valamire vagy mi van ilyenkor?
  • zsupeti
    #23261
    Köszönöm a választ!

    Per pill,melyik nemzet viszi a pálmát?Mert ha jól látom elég szépen aratnak a Spitek.
  • vajakos21
    #23260
    A fórum szerint nem jobbak lettek az F4esek...de meglepő
  • Susarc
    #23259
    mondjuk pont az F4-ek voltak szarok..én jobban szeretem a G2 nél,mert a g sorozat alapban billeg:P ,de most az F4 is billegett.....

    G6/10 K4-el pont nem játszottam azt nem tudom bénáznak-e éppen...
  • Paladin
    #23258
    Nem láttam én sem konkrétumot még a fórumokon.
    Mivel a patch az f-4/trop-ot említi, az a tippem, hogy most már nem egyforma az fm-je a sima f4-gyel?
  • setchoo
    #23257
    Üdv! Létezik a játékhoz olyan mod ami az eredeti felségjelzéseket rakja vissza a játékba. Pl. mi az a X a német gépeken?? :D
  • Amaymon
    #23256
    Azt írja a mini patch, hogy az F-4 és az US Spit-be bele nyúltak, de szerintem nem az instructorba. Azért kérdem hátha akad vki akinek van ideje sokat bújni a WT fórumokat és leírták már ott.
  • Susarc
    #23255
    fixáltak vmit 109-kel? össze vissza billeg mind napok óta....mondjuk ma meg tegnap nem játszottam....
  • twi452
    #23254
    Az a büntetést jelenti. Egészen addig lesz büntetés rajtuk amíg nem áldozol rengeteg pontot a lövészek képzésére. Az az első opció a lövészek fülön.
    Ha kevesebb képzett lövész van a crew-ban mint ahány a gépen akkor büntetést kapnak és ezt látod pirossal.

    Ha elér a crew egy bizonyos számot akkor arra a gépre lehet "specializálni" őket amitől néhány tulajdonságra komoly bónuszt kapnak.
  • zsupeti
    #23253
    Láma kérdésért előre is bocs.
    Bombázó legénységnél mikor osztom az xp-t a lövészeknek,valamiért megjelenik pirossal az adott xp mínusz előjellel.Gondolom ez nem jót jelent.
    Illetve mit takar pontosan a "Qualification" opció?
  • Amaymon
    #23252
    FM-nek minősülne, hogy az instructor épp bebakizik vagy sem? Szerintem nem FM kérdés, a spitnél is változtattak valamin az meg tökéletesen kezelhető egérrel.
  • sulouos
    #23251
    Biztos megjavították a billegős instruktorát (ez még viccnek is rossz :D)
  • Amaymon
    #23250
    Mi változott a 109-nél? Nem írják az Update logban.
  • vajakos21
    #23249
    http://warthunder.com/en/news/299/current/
  • Vaktermesz
    #23248
    Én ismerem őket azrét, ha tényleg komoly klánt akarsz akkor PUMA.
  • JethroHUN
    #23247
    Csak azt mondom, hogy HB-n nagyon vacakul repül. Az Mk1-el sokkal jobban megy.
  • Susarc
    #23246
    gourmandoknak:P

  • vajakos21
    #23245
    Miért pff? Nem ismerem öket (se) csak a wr.hu oldalán olvastam hogy "normál".
    Balenix milyen profi klánra gondoltál?
  • vajakos21
    #23244
    Miért pff? Nem ismerem öket (se) csak a wr.hu oldalán olvastam hogy "normál".
    Balenix milyen profi klánra gondoltál?