38447
  • sulouos
    #23323
    Várjuk a további videókat, a nyikorgó Messer nagyon ott van :D
  • Her Laca
    #23322
    Engem az éjszakai keresőfények teljesen megigéztek:) Több más mellett.
  • Her Laca
    #23321
    Pont az a lényeg többek közt,hogy sokkal kisebb így a gépigénye,rengeteget optimalizáltak rajta. Egy 4 magos bármin 4 giga rammal,egy kb GTX 560 al már nagyon szépen hasít.
    Persze lehet feljebb menni,de amit írtam azzal tökéletesen játszható ,nagyon szép grafikával.
  • vajakos21
    #23320
    De oda b*sz
  • vajakos21
    #23319
    A CERN számitógépe éppen szabad is :)
  • Her Laca
    #23318
    És majd a köv patch ban amik lesznek na az lesz aztán a qrva nagy dolog:)
    De már ez is félelmetes ,komolyan mondom. Na de majd holnap ,most nem mondhatok semmit:) megígértem.
  • Glo
    #23317
    A beszabehu ezt nem írja le kellőképpen. Oculus-al komolyan szerintem fájna is, ha eltalálnának, annyira élethű a grafika :)
  • Amaymon
    #23316
    Hmm egész pofás, a LoD fix miatt megér egy próbát majd.
  • Her Laca
    #23315
    Majd holnap a letöltési linket bedobom.
    De van videó.
    Promó videó
    redme
  • bgabor
    #23314
    Azért egy linket ilyenkor adhatnátok.
  • Amaymon
    #23313
    Mi jön benne? Van video vagy link?
  • Glo
    #23312
    Oké :)
  • Her Laca
    #23311
    Holnap nézz majd rá a CLOD ra:) Holnap kiadják a patch et,besza behu:)
  • Glo
    #23310
    HB-n más a damage modell is. Részletesebb, ott már nem nagyon tudsz vörös/fekete szárnnyal repülni, nemhogy 3-4 fekete részegységgel.
  • Amaymon
    #23309
    Többet bír AB-n. Nem befolyásolja egy találat annyira a gép mozgását. Minél feljebb mész a nehézségi fokon annál erősebben kihat rád ha meglőnek.
  • bardocz
    #23308
    Akkor nekiállok, és csinálok egy beállítást hb-re, köszi. Úgy tervezem, hogy nem használom a gázkart, hogy az egérrel tudjak nézelődni.
  • Glo
    #23307
    Igen, mentsd el azt is külön. Nekem is van mentve vagy 5 profilom.
  • bardocz
    #23306
    Ha akarok két teljesen külön joystick beállítást, akkor a mostanit export to file gombbal tudom elmenteni, és utána ha csinálok egy full mást, akkor simán váltogathatok a kettő között?
  • JethroHUN
    #23305
    Akkor a Vitality-nek mint crew skillnek mi értelme van? De AB-n nem kevesebbet sebeznek a fegyverek, vagy többet bírnak a gépek? Én HBzek is, és nekem az az érzésem, hogy ott nagyságrendekkel erősebb egy-egy lövés.
  • Glo
    #23304
    Egyrészt AB-ban bármi, ismétlem BÁRMI megtörténhet. Másrészt ha AP lőszerrel lőtt akkor simán átvihette a 20mm a hátpáncélt, a pilóta meg már nem oszt nem szoroz a lövedék ellenállásában :)
  • JethroHUN
    #23303
    Csak szerintem elég érdekesek az orosz vadász gépek, hogy hátulról, rohadt messziről, 10-ből 9-szer az első lövésük kilövi a pilótám bármivel is repülök? Előbb is, kb 600 méterre volt mögöttem, még várni akartam mire elkezd lőni, hogy eltoljak egy barrel rollt, erre azonnal "pilot knocked out" a sérülés mentes kittyhawkból, valami LaGG-3 volt. AB meccsen.
  • Amaymon
    #23302
    Az a baj ha kliens oldalon modol (hackelget) kizárólag ő látná citromsárgának te ugyanolyannak amilyen eredetileg.
  • vajakos21
    #23301
    Hurrira 30% a reward míg 109 e-re 70%.Sokat számít.(meg mennyi találatod volt,volt e krit stb)
  • bardocz
    #23300
    Ha neke jön a kérdés, akkor a hurrican mk2-vel egy bf109e-t, meg egy ju88, talán. Nem volt sok találatom, bf első kis sorozatra critical, ju88 meg másodikra.
  • vajakos21
    #23299
    Mivel mit löttél le?
  • schossow
    #23298
    Így már értem.
    Szerencsére a zsákmányolt gépek tesztrepüléséről megmaradtak a dokumentumok.
  • sulouos
    #23297
    Éééés ott a Condor! :D
  • vajakos21
    #23296
    Mondjk citromsárga gépet hozhatsz :)
    Nekem 1 killre adott 13k-t..aa lelőt így tul se éltem.De gép függő.Milyen szorzóval van
  • Amaymon
    #23295
    "Bőven elég, ha csak én látom, felőlem az ellenség láthat ott Hello Kittyt is. :P"

    Óvatosan a skin modolással, ha van ilyen itt az egyelőre hack, amennyiben pontosan látod a célt, pl. rikító kék. A láthatósági rendszerbe piszkálsz bele. AB, HB-n nem tűnhet hatalmas előnynek, de FRB-n etikátlan csalás.
  • Amaymon
    #23294
    "Nekem azóta is voltak vele 4-5 kill -es köreim, annyira nem lett szar."

    Nem mondom, hogy rossz lett, azért eléggé ki voltál bukva először a germán fanboyok miatti nerfre. :) Nekem igazából mindegy ésszerű keretek közt mit csinálnak ha az a balanszolás felé halad. Egyedül a d13 nehezéket tartom túl erősnek. Majdnem minden gépet kedvelek kivéve a jeteket, mert az nem fun RB-n. Már nincs kedvenc nemzetem, mint régebben a német, mindben találok nekem megfelelő gépet.
  • Glo
    #23293
    Persze, ezt alapul is veszik a fejlesztésnél. Egyedül a wikipédiára nem támaszkodnak. A Japókkal van egyedül baj, mert a kapituláció előtt megsemmisítettek szinte mindent. Viszont most a történelmi levéltárból előkerültek dokumentumok, amikre lehet építeni.

    A sárga festésűek lesznek a "zsákmányolt", azaz prémium gépek, illetve van olyan (pl USA P63 egyik verziója) amik a fronton nem repültek, csak kiképzési célra használták, ezért a valóságban sem kaptak álca festést.
  • bardocz
    #23292
    Két killes frb event, győzelemmel a végén csak 16k-t ad? Ez eddig nem adott többet? Nem mintha rászorulnék, csak fura.
  • schossow
    #23291
    Nem semmi a tech tree rajz. A sárgával jelölt mit jelent?

    Érdekes kis honlap. Eredeti jelentések német és angol nyelven a tesztrepülésekről a 2. világháborúból. Számba véve az összes fontos repülési jellemző, teljesítmény stb. Néhol még összehasonlító teszt is van.
    Kíváncsi vagyok, hogy a gazsinál bújták-e ezeket :D :D Ha már korábbról valaki belinkelte akkor bocs.
    http://www.wwiiaircraftperformance.org/
  • BaleniX
    #23290
    Huh, már csak az elbeszélgetés kell és megvagyok
  • vajakos21
    #23289
    És ott a 210-es ami pediglen játéban lesz ....soon
  • vajakos21
    #23288
    Tök jól néz ki :)
  • Susarc
    #23287
    ezmiez???
  • bigfootHUN
    #23286
    nem tudom azt meg lehet-e oldalni, hogy csak te lásd. Anno az Il2-höz volt olyan mod ami "visszarakta" a horogkeresztet, de multiban nem tudom hogy működött.
  • setchoo
    #23285
    Köszi. Csak gondoltam hátha találok olyan skint mint a WoT-ban a tankokhoz. Bőven elég, ha csak én látom, felőlem az ellenség láthat ott Hello Kittyt is. :P
  • BaleniX
    #23284
    Na, már megyeget a dolog...