38447
  • JethroHUN
    #37004
    Biztos volt ott jó néhány kő-fanatikus akinek az ölés számított nem az, hogy hazajusson. Emlékszem amikor youtubeot böngésztem találtam egy history channel epizódot. Nem tudom már milyen háború volt. Mirage pilótákkal is interjúvoltak és volta köztük akinek kb a nyála csorgott annyira oda volt a gépágyú killje miatt (azt hiszem Mig-28-ak ellen)
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2015.02.01. 21:12:19
  • AIexx
    #37003
    de itt örökéletű vagy, a valóságban egy kósza 8mm -es eltalálta a fejedet, és kész, ennyi volt az életed.. nemelég hogy szerencsétlen lezuhant, szinte biztosan eltört valamije, de azét még lövöm, hogy biztos megdögöljön, yeaaah, milyen király vagyok!!!! ez nagyon durva, az akkori helyzet, maga a háború, ember nemtudja felfogni mennyire borzalmas volt.. elképeszt..
  • JethroHUN
    #37002
    A játékban is ezt csinálják...
  • robi3
    #37001
    Undorító, de a gyalogos sem a fegyvert lőtte ki a másik kezéből+ mi rá a biztosíték, hogy egy hét múlva nem ő fog lelőni téged, lásd Ryan közlegény megmentése
    Utoljára szerkesztette: robi3, 2015.01.31. 21:53:13
  • AIexx
    #37000
    azért az elég durva, hogy látja hogy már lezuhant, de azért még darabokra lövi, undorító.. most akkor az embert lőjjük vagy a repülőgépet?! otthon meg várja a családja..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.01.31. 21:06:03
  • SigS
    #36999
    Persze...japcsi gépek egyetlen előnye az irányváltás :D
    FW/BF-et meg messzire kerülöm [beszari szmájli]
  • JethroHUN
    #36998
    Édes istenem ezt a gané játékot... 730 km/hl-val üldözöm a a Raident alig érem utol, erre vagy 30 g-vel elrántja és közvetlen mögém kerül olyan 400 méterről ledarál. Mindent úgy hogy keményen füstöl a gépe...
  • JethroHUN
    #36997
    Juj Griffion Spitfire.... jah hogy repülős T4ben is a náci járművek az ászok...
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2015.01.31. 19:45:17
  • Rue East
    #36996
    Az Il-2 lövészek voltak ilyenek állítólag, ott igen magas volt a halálozási arány.

    Az amerikai bombázók személyzetének nagy többsége mind pilótának jelentkezett, csak a legnagyobb részük nem felelt meg valamilyen teszten. A lövészek számítottak a legalacsonyabb pozíciónak, általában oda került azok, akik már a legelső orvosi és fizikai szűrökön nem mentek át, illetve ők legénységi állományúak voltak és nem volt jellemző, hogy tanultak lettek volna (például főiskolások). Tehát nem büntetés volt, szimplán fizikai és szellemi rátermettségük alapján válogatták őket.
    Utoljára szerkesztette: Rue East, 2015.01.31. 11:04:36
  • AIexx
    #36995
    mikor jönnek már az új repcsik? yak 30, sea fury, he 219.. stb.. 2 év múlva?!
  • SigS
    #36994
    Szerintem meg azt aki profin lőtt :)
  • flashpointer2
    #36993
    Mármint úgy értem azokat osztották be bombázólövésznek úgy kollektíven a repcsiketn, börtönviselteket meg hasonlókat.
  • Rev Hard
    #36992
    Nem hiszem hogy egy repülő koporsóban lett volna bármiféle hierarchia. Hogy ott az ernyő a hátadon még nem jelenti azt hogy egy kósza lövedék nem fog kiszakítani egy darabot a tüdődből, ott fent a pilótától a lövészig mindenki egymásért dolgozott, azért hogy túléljék.
  • flashpointer2
    #36991
    Úgy olvastam lövészeknek nem épp a legeminensebb kollégákat választották, inkább volt valamiféle büntetőposzt, vagy ez csak valami legenda? :)
  • Nohab
    #36990
    Nem a hidraulikáját lőtték el, hanem azt a sínt vagy szerkezetet, ami lehetővé tette a gondola visszasüllyesztését a testbe. A kijutást pedig csak a süllyesztett állapotban lehet megoldani.

    További szopató tényező, hogy nem fért az itt helyet foglaló emberre az ernyő (lásd lent). A B-24-es faroklövésze is ernyő nélkül utazott. Ők csak a társuk segítségével tudták felvenni az ernyőt. Most ezt képzeljük el egy meredeken zuhanó gépben.
  • Rev Hard
    #36989
    Jó dolog itt a játékban ölni egymást, de ezt a videót akárhányszor megnézem ott a gombóc a torkomon.

  • RAZOR27
    #36988
    Azt magadnak kell biztosítani. Kis gyakorlással autentikus brümmögést lehet elérni.
  • AnuluWork #36987
    :)
  • RatBaG #36986
    elég nehezem tudom elhinni, hogy ne lett volna annak is valami kézi tekerője, mint ahogy a futóműnek is volt...
  • AnuluWork #36985
    Volt, hogy agyon is nyomták leszálláskor, de olyankor már nem volt más esélye ...
  • robi3
    #36984
    Összehoztam végre egy egész fasza kört a la7b20-al, bár a meccs végén 1v1-ben maradtam egy f8f1-el, a gépem még nem is fullos úgyhogy 15 perc kergetőzés után semmi fogást nem találtam rajta és elcsípett, adatok alapján nem is tudom, hogy mit tudnék ellene bevetni?
  • robi3
    #36983
    Hol vannak ezek a fasza kis repülő hangok!?
  • RAZOR27
    #36982
    egy régebbi videóban pont ez van :D

    Utoljára szerkesztette: RAZOR27, 2015.01.28. 22:17:38
  • robi3
    #36981
    A gömbből nem lehetett kiszállni, de én úgy olvastam, hogy a futómű és a gömb hidraulikája ugyanazon rendszeren volt tehát ha ezt elcsípték akkor nem lehetett kiengedni a futóművet tehát a gépet hasra kellett rakni a gömblövész meg... szóval ciki helyzetbe került. Nem lettem volna egy ilyen szerencsétlennek a helyében. :(
  • AnuluWork #36980
    A levegő uraiban - vagy egy másik könyvben???, nem vagyok otthon - van egy B-17, aminek a gömb (vagy faroklövésze?) a gép zuhanásba kerülése után nem tud kijönni, kiugrani a többiekkel, és így haláláig is lövi a német gépeket, többet elűzve ill. eltalálva amivel több társa életét megmenti, és ezért ph. kitüntetik halála után. Szóval lehetséges. :)
  • Cobra.
    #36979
    Köszönöm kedves Gaijin, hogy mindjárt az első meccsemen berakott a 4.7-es meg 5.0-s BR-ű T3 gépeimmel 5.7-6.3-as T4 ellenfelek közé. Vajon mivel érdemeltem ki? Meg hogy a G10 egyetlen golyóval megöli minden gépemet, teljesen mindegy, hol talál el.
  • AIexx
    #36978
    kiváncsi lettem volna, hogy a valóságban ilyet hogyan kiviteleztek.. csak nem Simo Häyhä klónjai a lövészek?!
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.01.28. 16:22:36
  • StrikeFor
    #36977
    2015 van akkor már én is több mint 2 éve :) ne a lényegtelen dolgokat emeld ki hanem azt,hogy mi a Pcsa az a rángatós dolog,mert nem mindenki csinálja a legtöbb embernek úgy viselkedik a gépe mint minden normális emberé és úszik a levegőben és nem pattog egyik helyről a másikra!
  • Jaqen
    #36976
    Anno volt erről a rángatásról szó, cheat-et mondtak először, aztán jött az, hogy lag. Szerintem utóbbi. Arcade-ban mondjuk ne keress fizikát :D Azon viszont felröhögtem, hogyaszongya: "muytikám 99-es vagyok és nyomom már több mint egy éve.." Én meg 94-es, és nyomom már több mint 2 éve :D Sőt itt vannak sokkal öregebbek, meg tapasztaltabbak.
  • Rev Hard
    #36975
    Lelőttem egy foglalni próbáló B-25 -t, pörögve zuhant lefele már majdnem telibe kapta a földet mikor én már kb 500 méterre jártam. Ennél a pontnál egy golyó kap telibe, majd még egy, a másodiknál már kívülről láttam a gépet, csak kilőtte a buzi a pilótámat a pörgő roncsból 500 méterről. Majdnem minden napra jut valami ami megfektet agyilag, just WT things...
  • Rev Hard
    #36974
    Te rángatod a gépet viszont nem érted hogy a tiéd miért nem úgy rángatózik, ami betudható annak hogy pl az enemy egere komolyabb dpi beállításokkal bír, esetleg érzékenyebb beállításokat lőtt be magának, és ugye ott van a lag is.
  • AnuluWork #36973
    Végül is repültök, nem? :D
  • flashpointer2
    #36972
    hoppá a másik topikba ment volna
  • RAZOR27
    #36971
    #36970
  • GálTomi
    #36970
    Ha ilyen stílusban szoktál magyarázatot kérni,milyen az ha követelsz???? Magával a stílus pontosabban stílustalanságával van baj .
  • flashpointer2
    #36969
    Felborult rádobtam a vonóhorgot és elkezdtünk piruettezni felfelé :D
  • StrikeFor
    #36968
    muytikám 99-es vagyok és nyomom már több mint egy éve...nem vagyok hülyegyerek,nem leckét kértem hanem érdemi magyarázatot,hogy egyes embereknek miért pattog és ugrál a gépe míg nekem meg a normális embereknek ez kivitelezhetetlen.......ha kötözködni akarsz akkor menj ki a konyhátokba és üsd a kukát! köszi puszi szevasz
  • RAZOR27
    #36967
    az a poén inkább hogy ezen sírsz... mindig az ellenfélnek van "lag cheat"je meg szívcsakra tisztítása, csak te vagy megszívatva, de biztos minden játékban így van. Arra gondoltál már, hogy ne csak célzó-karika szarságot próbáld eltalálni, hanem a gépet? Ha meg nálad "ide oda pattognak" a gépek akkor ülj rá a netkábelre, mert lehet ereszt valahol.
  • StrikeFor
    #36966
    de én hiába rázom az egeret nekem billeg és "úszik" a gépem és nem ide oda pattog! ez a poén
  • gstup
    #36965
    Sajnos nem 100 % hogy egy 12 éves.Bőven lehet 20 vagy 40 éves is.