38447
  • JethroHUN
    #23443
    Ezt én is akartam már kérdeni. Amúgy nem fordul az olyan rosszul, nagy ívben az igaz de eléggé energiatartó, ahogy én eddig tapasztaltam. Viszont nagyon gyorsan tud emelkedni, kb lehagyja a Bf109-et. Fegyverzete meg tényleg hoki. A 12 kiskaliberes vacak helyett inkább lenne rajta 2 ágyú.
  • bardocz
    #23442
    Typhoon az mire való? Lassan fordul, de a fegyverzete meg gyenge bnz-re, és ahhoz amúgyis hülye vagyok.
  • twi452
    #23441
    hagytam a fenébe :D 19 perc volt még a csatából nekem 25 percnyi üzemanyag.. beraktam 80% tolóerőre és elmentem ebédelni :D

    Mire visszaértem nyertünk.. ennyi :D
  • sulouos
    #23440
    Vegyél egy MiG-25-öt :D
  • twi452
    #23439
    a vicc az, hogy 12ezer méteren jár a b17 és emelkedik.. mi meg nem érjük utól 5-en xD
  • Torzonborz
    #23438
    ez a us vs ger event egy vicc. 3 után elég is volt ebből a kabaréból. :D
    megyek is vissza kicsi japókhoz.
  • twi452
    #23437
    utolsó tetves játékos b-17 10k magasan... utálom az ilyet :D
  • bgabor
    #23436
    Egyszer megveszed, és utána tetszés szerint rakosgatod ahová akarod.
  • Rathrol
    #23435
    Viszont ha én már vettem egy prémet, de még az alap repülőim 3 szintűek csak, a prém 8 repülőt vissza lehet rakni a tech fába amíg el nem érem az alap repülőkkel a 7-8 szintet, mert félek hogy ha kiveszem a garázsból, akkor újra meg kell vennem!:D
  • sulouos
    #23434
    Mondjuk egy olyan tűzerejű BnZ vadász elég meglepő lehet az aktuális amerikás játékosoknak, akik japán gépekre számítanak :D Bár nem tudom, hogy mennyire sokan használják.
  • bgabor
    #23433
    Mindenképpen olyan kell, aminek 500% a reward bónusza HB-n. Nekem a japán FW-190A5 jött be nagyon.
  • bgabor
    #23432
    A 28-as normálisan néz ki, míg a 25-öst lehányta majd becsíkozta valaki.
  • Rathrol
    #23431
    Ezek közül melyik éri meg, farolgatni (prém)->
    USA /fighter/ BF-109F4 LVL9 1450-
    USSR /fighter/ PA-63A-5 LVL10 1600-
    JAPÁN /fighter/ FW 190 A5 LVL11 1750-

    Vagy ezek közül olcsóbbak is jók?
  • twi452
    #23430
    Gondoltam kipróbálom ezeket a 10-11es fókákat az eventen :D
    Nem tudtam erőből utána menni a p-47nek simán leemelkedett egy kis dogfight után aztán 7500 méteren meguntam a szélmalomharcot :D

    Ahhoz, hogy kifejlesszem ilyen tempóban meg kell vagy 50 csata vele.. persze xD
  • Droughert
    #23429
    A színe
  • robi3
    #23428
    25-ös és 28-as thunderbolt között mi különbség van?
  • sulouos
    #23427
    Arra számol fel pontot, amit ténylegesen a repülővel csinálsz, pl. lelősz egy ellenfelet, kilősz egy földi célt, vagy critical/sima hitekre. A küldetésért kapott további xp-t nem számolja bele.
  • sulouos
    #23426
    Pedig a Messereim (amelyikre tudok rakni) kivétel nélkül tele vannak extra ágyúkkal, és azt kell hogy mondjam, hogy megéri. Aki azon átrepül, az még egy darab követ se tud többé elkapni, ha éppen nem szakad darabokra a gépe.

    Tűzerő alatt nem a pütyü-pütyü amerikás géppuskákat értem (nekem, mint német gépen "nevelkedett" játékosnak, nevetségesen kicsi a tűzerejük és a lőszerkészletük is), hanem a G-6 tengelybe épített 30mm-esét, plusz a többit mellette.

    Tűzerőnek számít az is, hogy ha neked elég az orrba épített fegyverzet (2 géppuska +1 valamilyen gépágyú), akkor te választhatod azt, tüzelhetsz velük pontosan, stb. De ha egy angol géppel repülsz, ami mondjuk 2-4 Hispanoval rendelkezik, amik légcsavarkörön kívül tüzelnek, akkor észre fogod venni, hogy még ezek a "kisebb" gépágyúk is úgy dobálják a gépet, mintha ott se lenne (Typhoon Mk Ib-nél meg a Spiteknél nagyon jól megfigyelhető).
  • Sith
    #23425
    Vadászoknál a secondary weapon (ahová egyébként a bombát tennéd)
  • gstup
    #23424
    A gép fegyverzeténél lehet beállítani,ha kifejlesztetted.Sok xp-t kell összeszedni avval a géppel.
  • Animefox
    #23423
    hol lehet ezeket felszerelni, cserélgetni?
  • bgabor
    #23422
    Pod és pod között is vannak különbségek, amennyire látta, a 20mm-es pod még elfogadható mértékben rontja csak a manőverezést. A 30-asról nincs tapasztalatom, az A5/U2 duplacsövű 20-as podjai viszont katasztrofálissá teszik az FW amúgy se rózsás kanyarodását.

    Meg azért tűzerőnél említsük meg a motorba építhető 30mm-est is, az nem rontja a manőverezést. :D
  • gstup
    #23421
    Szárny alatti gépágyúfelfüggesztés.Lassít,rosszabban fog fordulni és emelkedni a géped,ha felszereled.

    Torz.:Azért írtam,hogy akkor legyen.Tűzerőben agyonver minden nemzetet a német.Ok.
  • Animefox
    #23420
    mi az a pod?
  • Torzonborz
    #23419
    Akkor Én nem vagyok normális mert az F4-es messert poddal használom. Eddig többnyire bejött. :P
  • bgabor
    #23418
    Az a Spit a négy húszasáért cserébe kap vagy fél tonna extra tömeget cserébe, az átlagos sebessége meg olyan 250 km/h körül van, ismeretlen okból. Komolyan, borzasztó az a Spit, pedig az összes többi zseniális.
  • gstup
    #23417
    De akkor legyen tűzerő.(Habár nem tudom mi a bajod mondjuk a spitekkel,tier 12-es 4db 20mm,de a Tier 6-os is 2 db van ;) ,amerikai gépeken meg iszonyat jó a 4-6-8 db 12.7-es.)
  • gstup
    #23416
    Ezt Te sem gondolhattad komolyan. :) Jó.Pontosítok.AB-t zárjuk ki.HB-ban normális ember nem rak fel pod-ot.
  • bgabor
    #23415
    Mostmár csak a repülőgépek csíkjának telítődését kéne kiismernem valahogy. Kapok 10.000 XPt a csatáért, a gép csíkja meg 2700XP-vel megy feljebb.

    Hogy lesz így motor ezen a csóri F8as fókán.
  • sulouos
    #23414
    Tűzerő.
  • gstup
    #23413
    Az hogy tízből nyolcszor kikaptatok az azért volt,mert minden második társad a földi célpontra ment vadásszal. :) De akkor kérlek,mond el hogy mégis miben olyan überek a német gépek a többi nemzetéhez képest?
  • Animefox
    #23412
    El akarok menni a Mustangig minél hamarabb aztán megnyugszok... HB meg Eventsen sose jönnek össze a kellő xp és lóvé... lehet én vagyok a béna...
  • vajakos21
    #23411
    Játsz csak hb-t és megszokod.A viselkedes nem event függö,hanem játéktipus.
  • Animefox
    #23410
    Amúgy nekem ez az Events mód nem megy :(
    Egyszerűen nem tudom megszokni azt hogy minden játékmódban különbözően viselkedik a gép...
  • Animefox
    #23409
    Most kivételesen nem fejeztem ki rosszul magam, nyilván a nick lécem feletti vörös csillag zavart meg. Az ott azért van mert egyszer láttam egy fotót egy korom fekete forma1-es kocsiról aminek az orrán volt egy vörös csillag és az a szín párosítás annyira bejött nekem hogy megpróbáltam lemásolni avatarnak. :D
  • Glo
    #23408
    A P47 az az amcsi Fw kb.

    A németek meg az eventen tényleg zuhanó bajnokok.. égve, a földig
  • bgabor
    #23407
    Mintha ma már több gép lenne német oldalon(max gépek száma). Ha ugyanazon magasságon kedztek, akkor miért vész el a németek climb előnye.

    Nem is baj mondjuk, a két hete bent lévő egyetlen HB mapon, Krymsken mindig a német+orosz páros nyer. Nem feltétlenül baj hogy a németek nem kezdenek minden meccset a játékban 3000 méter magasságelőnnyel.
  • bgabor
    #23406
    Nekem ilysemi jött le a fejtegetéseidből, nyilván rosszil fejezted ki magad.
  • f24sg
    #23405
    Nem. Valamit bütyköltek.
    Az OK, hogy a P-51 elől nem lehet elzuhanni, de hogy a P-47 is röhögve követ dive-ban és bárhol lefordulja akármelyik FW-t és kvázi a BF-eket is, az vicc. A fóka a zuhanóbajnok, nem? Vagy ez így volt ww2-ben is, a Jug ennyivel jobb volt a 2 német húzómárkánál?
    Teljesen egyoldalú event mouse aim és HB-ra, ahol ugyanazon magasságon kezdünk, tehát a németeknél még a climb előny is elvész.
    És még persze lőjjük ki a bombereket is pár 7.92-essel, hogy maradjon a fighterek ellen.
    Hülyék ezek, most már én is azt mondom.


    Tudom, a háborúban sem volt sose balance...
  • Glo
    #23404
    Plusz a történelmi hűség kedvéért a magyar pilóták is német gépekkel repültek :)