38447
  • Animefox
    #23483
    Igen bizonyos gamereket el tudott riasztani a WoT, de ha ez igaz lett volna úgy nagy általánosságban mindenki másra is akkor nem jött volna létre ez a világ, ez a rendszer. Ne feledjük hogy nem véletlenül jött létre az a nagy több tízmilliós felhasználó bázis. (persze azóta lecsappant nem kicsit)
  • Animefox
    #23482
    és a sima sárga csík az vonatkozik mindegyik gépre? akkor azt is érdemes húzogatni nem?
  • Susarc
    #23481
    én 15 percet játszottam egy másfél éve a WOT-al....utánna hónapokig a WT-t se mertem feltenni,mert azthittem az is olyan béna:P aztán egyszer nagyon unatkoztam adtam egy esélyt és elsőre leesett az állam!
    minden tisztelet a WT csapatának! /a hibák ellenére is penge játék/
  • sulouos
    #23480
    Jó sok pénzért, bizonyos legénységi szint felett ki tudod képezni a legénységet haladónak meg ásznak az adott gépre. Ez hozzáad 30 pontot a két látási skillhez, a lövészek pontosság skilljeihez meg a töltési idő skillhez. Megéri.
  • Animefox
    #23479
    Viszont nem szabad megfeledkezni arról hogy anno mit tett le az asztalra a Wargaming! Nélküle nem tartana itt ez a műfaj ahol tart, fontos alapkövet fektetett le. De az most már a múlté és tényleg nem képesek többet felmutatni ezt be kell látni.
    Semmi pénzért nem játszanék már a WoT-val se a WoP-val, de annyit tudok hogy azért tiszteletben kell tartani a készítőket.
  • Animefox
    #23478
    A pilóta képzésénél a Qualification az mire való? Van hasznossága?
  • Rathrol
    #23477
    Wot kár beszélni, az soha nem fog a WT-hez felzárkózni,fizikailag,játékélmény,grafikailag alul marad, a Wot egy nagy nulla. Alkoholista SerB is 2x meggondolja hogy beszéljen a játékosokkal a fórumon most már, normális mondata nincs csak trollkod, mert eddig megtehette. Szerintem csak az marad ott aki 2-3 db 8 prém tankja van ott. Újat biztos nem fog mutatni a maga színvonalán. Elég csak most össze hasonlítani a wop és wt repülő szimulátorát, katasztrófa!
  • Susarc
    #23476
    éspedig?
  • bgabor
    #23475
    Miért szurkolsz annyira azért hogy elbukjon a GF? Ha te ennyi kiszivárgott infó és videó után véleményt alkotsz róla, hát gratulálok, de ez a te problémád. Igazi magyar tulajdonság nulla tudás és információ mellett véleményt formálni valamiről. Csakhát ezek a vélemények aztán annyit is érnek. De most komolyan, mit tudhatsz te a tankos HB/FRM módról? Mit tudhat róla bármelyikőnk?



    A WoT-ot meg semmilyen motorcsere nem fogja megmenteni, mert mellette még vagy ezer másik sebből vérzik erősen az a program, hadd ne kezdjem el sorolni, mert negyedóráig tartana. Alárakhatják a világ legjobb motorját, az se fog segíteni rajta.

    Megjegyezném, hogy aki ekkora tőke és megvásárolt, saját motor mellett olyan gyatra minőségű motort tart a játéka alatt évekig, mint a Wargaming, az nem fog előállni egyik napról a másikra egy világszínvonalú motorral, egyszerűen mert nem képes rá.

    Ellenben a Gaijin az megcsinálta, ezt még a legelvakultabb WoT fanok is láthatják ha hajlandóak egyszer elindítani a War Thundert. Nem véletlen hogy a legtöbben úgy vélekednek, hogy ha a Gaijinnak sierül olyan színvonalra megcsinálni a tankos részt mint a repülőst, akkor a WoT-nak bealkonyul. Egyszerűen teljesen más dimenzió a két játék a minőséget és a profizmust tekintve.
  • Amaymon
    #23474
    Vészmadár akkor lennék a tankokra nézve ha lenne FRB :)))
  • Coral Springs
    #23473
    Magad írod le hogy nincs infó csak pletykák, de mégis alapozol, kijelentéseket teszel, játszod a vészmadár szerepét. Minek ?
  • Amaymon
    #23472
    Arra alapozom, hogy egyszerűen nincs info róla csak teóriák, megerősítés sehol. Nem szeretném ha elnyomorodna a game, mert nekem nagyon bejön. 1 éve majdnem mindennap játszom még ha csak egy órát is néha. Ezt kevés játék tudta elérni nálam színvonalban.
  • Coral Springs
    #23471
    Gondoltam kipróbálom a jet vs jet műsort Arcade -ban, be is vittem az F-80C -t. Nem részletezem, szerintem elég ha annyit írok hogy vicc.

    MiG-15, F-86F, vagy Me 163, különben labdába se rúghatsz.
  • Susarc
    #23470
    GF-FRB-AF-WOWP-WG-WOT-GF-AF

    elmészafenébe:)))))
  • Coral Springs
    #23469
    Túl negatív vagy, még a végén lehet hogy ezért lesz szar a GF.
  • sulouos
    #23468
    Miért lenne annyi a GF-nek, ha a WoT esetleg kapna egy normális motort? Attól még nem lesz se jobb, se rosszabb. Az, hogy a WoT-ban nincs külön játékmód, ami visszatartja a siemkanoobokat, míg a GF-ben lesz, már egy hossznyi előny, a spotrendszer még egy hossznyi előny (igen, a fél óra tankos játékmenetből is kiderült, hogy azért mert a játék szerint te nem látod azt a tankot, ez legalább az esélyt megadja az embernek, hogy kiszúrja), az, hogy Gazsiék legalább törekednek a realizmusra, az még egy hossz. Nem féltem én őket :)

    Amúgy mire alapozod azt, hogy nem lesz FRB?
  • Amaymon
    #23467
    Ha GF-ben nem lesz FRB elveszti azt az varázsát, amit az AF adott neki. Nagyon labilis és kevés, amit eddig láttunk, könnyen a WoWp sorsára juthat. WG egy lépéssel előrébb jár és ha igaz amit írnak, hogy engine csere lesz WoT-ban, egy-két évnyi fejlesztési időt megelőlegezve kakukk lesz a GF-nek realista elitizmus nélkül. AF azért lett jó, mert van honnan butítani. Hegynek felfelé viszont nehezebb menni.
  • bgabor
    #23466
    Mi is éppen így látjuk!
  • bgabor
    #23465
    Mustang mindenképpen. Mindkettőnek ugyanakkora a szorzója, tehát ugyanolyan jól keresnek, csak a Mustang 3 tierrel lejjebb, tehát sokkal gyengébb ellenfelek ellen kell mennie. Emellett a fegyverzete is marha jó.

    Plusz ugye az XP-50nek kemény 60 lőszere van gépágyúnként, azt HB-ban három sorozattal ellövöd.
  • Coral Springs
    #23464
    Airacobra SnakeF66 Edition™

  • Amaymon
    #23463
    Egyátalán nem biztos, lehet a GF lesz a Ganjin WoWp-je. :)
  • ladanyi78
    #23462
    Ahogy én látom e wt fényévekkel jobb mint a world of warplanes, vélhetően ha kijön a tankos rész is a wot végleg lehúzhatja a redőnyt
  • Glo
    #23461
    Nemtom, én egyiket se játszom. Majd az okosok megmondják. Én B17-el funolok :)
  • Rathrol
    #23460
    Briteknek és amcsi vadászok miben jobbak és rosszabbak? Bombázó azt tudom hogy amcsikét jobban csípem!
  • Glo
    #23459
    Attól függ az amcsikat vagy a briteket szeretnéd-e húzni :)
  • Rathrol
    #23458
    Xp-50 amcsi 14 szintű nehéz vadász vagy Mustang Mk IA 11 szintű angol vadász? Mind kettő bejön, videó alapján és teszt vezetés célból is.
  • Glo
    #23457
    Ha lion kell vadászokkal menj, ha xp akkor bomberekkel. Nézz utána, hogy a géped miben jó, és azokat az előnyeit használd ki.
  • Ulvar
    #23456
    Sziasztok,

    Próbáltam olvasni a GYIKben de nem találtam, hogy hogyan lehetne minél több pénzt kasszírozni/csata prémium nélkül. Erre szeretnék ráállni mert kb nem tudok tovább fejlődni jelen pillanatban a pénztelenség miatt, és iszonyat keveset kapok/csata, akármit csinálok. Ahogy kivettem a Reward %-nak köze van a dologhoz (nyilván) de hiába csinálom nagy rewardos géppel a csatát és csinálok egy átlag statot akkor is iszonyat kevésnek érzem a casht érte.

    Valaki felvilágosítana ezzel kapcsolatban, vagy valami tippet tudna adni mit tegyek? Előre is köszi.
  • Amaymon
    #23455
    A WT is szépen teljesít. Átlag hétvégi 40k-ról felment 50k+++-ra az online játékosok száma.
  • Amaymon
    #23454
    Bah, kénytelen leszek este WT-zni. Kiküszöböltem a véletlen fagyásokat, mostanra pedig full a szerver amin ha már 20 ember lézeng az sok általában :)
  • bardocz
    #23453
    Full real battle.
  • Rathrol
    #23452
    Köszi, frb az mit jelent?
  • twi452
    #23451
    Csináltam egy kis tesztet akik akarnak videót feltenni yt-ra azoknak talán érdekes :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a zöld számok a sarokban a bitráta hozzávetőlegesen megabit-ben
  • bardocz
    #23450
    Koppig húzva a joy-t is elég lassan fordul körbe ahhoz képest, amihez szoktam. Amúgy jók a géppuskák, hurricanon semmi gondom vele, egy egy rácsapásnál szerintem nem lehet annyi ideig lőni az ellenfelet, mint fordulóharcban.
  • vajakos21
    #23449
    Tegnap szóba került az IL2. Néhány videó az új kiegészítőröl. (vártam hátha Her Laca posztol,mégiscsak Ő van otthon benne.)
    http://theairtacticalassaultgroup.com/forum/showthread.php?t=6336
  • vajakos21
    #23448
    Rathrol
    1.olyat vegyél amelyik nemzetnél szeretnél haladni
    2.Ha eventezel akkor azt id figyeld beviheted -e
    3.ha frb-zel és japót kéne...akkor nem érdemes.Havonta 1 hétig ha van mapjuk(event van de az tietfüggö)
    4.Esetleg v.melyik pakkot veheted méh/Arra ad prèmet és goldot is
  • twi452
    #23447
    a 4 hispanos meg tényleg egész szerethető, arról csináltam egy videót is múltkor :D
  • sulouos
    #23446
    Na jó, én a 4 hispanósra gondoltam, a géppuskás se rossz, csak 3s alatt kilövi az összes lőszerét.
  • twi452
    #23445
    közelről megfelelő összetartással (250-300m) nagyon is hatásos az a 12 megymagköpő is :)
  • sulouos
    #23444
    Elég jól emelkedik, és a méretéhez képest valamennyire fordul is. A fegyverzete egész jó BnZ-re, csak kicsit pontatlan.