38447
  • BaleniX
    #23563
    A játékban mi a faroklapát (le-fel) angol megfelelője?
    Mert újratettem a gépet, és minden beállítás elveszett
  • Amaymon
    #23562
    Huha jó nagy lavinát indított el ez az egyszerű mondatocska: #23463 :)))

    Bocsesz...
  • Cimbi
    #23561
    Elnézést de van miért nyafogniuk.:)
  • Ninju
    #23560
    Azzal ugye tisztában vagy, hogy WoT-ban rövidebb egy csata, mint WT-ben.
  • Ry0K3N
    #23559
    De nem is az hogy több benne, WoT-ba is lenne de nem csinálják meg. Időtlen idők óta szerettek volna az emberek historical meg garage csatákat de a WG cseszett rá. Inkább új pályákra és járművekre koncentrált ahelyett hogy változatosabbá tegye a játékmenetet. Erre most a gaijin learatja érte a babérokat és ráadásul kísérletezik is mint a legutóbbi histo arkád szerűségekkel és eventekkel mert ki tudja mi válik be a népnek igazán. Ők mertek nyitni de a WG meg még a tetemes anyagi előnnyel sem tudnak semmi változatosságot mutatni csak azt hogy nem kettő hanem 1 zászló van azt azt foglald be.
  • Susarc
    #23558
    BAZZZZEEEE!!! ODABAX!!!:D:D
  • BaleniX
    #23557
    Nem hinném, mert a WT-ben százszor több a lehetőség, ráadásul a GF csak rádob egy lapáttal!
  • Stuko
    #23556
    Nálad lejárt a wot szavatossági ideje.
    19 k repülés után lehet a WT-é is le fog járni, és az nem a játék hibája lesz...
  • BaleniX
    #23555
    Én kb augusztus végén hagytam abba a WoT-ot véglegesen, de már nyár elején hanyagoltam. Kb 19k csatám van(volt) de már nagyon elegem volt belőle, szerencsére nem költöttem rá. Soha a büdös életbe nem térek vissza rá!!! A Wt-t kb januárban kezdtem, akkor még a WoT mellett toltam, rohadjak meg :-(
    A WoT-accomat már csak rokonom tolja, nem értem hogy bírja még...
    Azóta minden nap Wt-zek, csak sajna újratelepítem a gépet így nem tudok repülni pár napig. 4 éve volt legutoljára ujratelepítve, kissé már ráfér... :-P
  • gstup
    #23554
    Azta. :) Annyi.A japán acél.
  • Ry0K3N
    #23553
    Öhm LOL :D
  • gstup
    #23552
    A közepe a lényeg.Én mindig oda dobom.(Bomb drop reticle)
  • Jacek
    #23551
    Akkor te nolifer vagy nem? csak szarsz eszel és WT? csak kérdezem?
  • RiCSi1234
    #23550
    Ha már bombázók, B-25J-nél Engine overheated, de már az odaútnál. Nem használok Wep-et, mégis, van ez ellen valami megoldás? Hány %-on használjam, vagy mindegy, mert így is úgy is meghal? Még csak most kezdtem vele, szóval nincs meg minden fejlesztés.
  • Djuree
    #23549
    itt egy bombázónézet:

    namost itt hova fog esni a bomba, hogy kell célozni, szart se találok el soha:D
    Mert van egy olyan hogy Angle of attack, ott van az első A betű bal alsó sarkánál egy célkereszt, oda kell célozni, vagy ami van a bomb drop reticle feliratú kereszt közepén?
  • stork13
    #23548
    Hát, mondjuk azt, hogy ez öngól.
    Megnézve a játszott óráid számát ezt elosztva egy átlag WoT meccs idejével, már évi 3900-4000 meccsnél járnál, 3 év alatt ~12k meccs. Ugyanannyi idő alatt!
    Na most akkor vagy ők nem noliferek (hiszen annyit játszanak időben, mint te) vagy te is olyan vagy, mint amilyennek leírtad őket...
  • Coral Springs
    #23547
    Itt a teljes statisztikám.

  • Djuree
    #23546
    ez napi kb. másfél óra játék átlagban. ez sok? sztem nem. bár mostanában ennyi időm sincs. hétvégente toltam akár 4-5 órát is, sztem még ez is belefér, ha épp nincs jobb dolgom.
  • Ry0K3N
    #23545

    Azt hiszem a társalgásunk itt végetért. Idiótákra nem pazarlok több szót.
    Tudás hiányában nem ítélkezünk főleg nem általánosítunk.
  • Jacek
    #23544
    Csak azért mert az kb fél óra játék naponta.... vagy csak simán a troll stílusodat hozod?
  • Jacek
    #23543
    Írtad te ez egy olyan emberre aki 2.5 év alatt 7000 csatát ment? Az nolifer??? írd már le pls mennyi csatát mentél WT-ben...
  • Coral Springs
    #23542
    Mit gondoljak én át ? Hogy akinek az átlag naprendje evés, alvás, szarás, WoT, az nem egy nolife ember ? Szerintem itt neked van mit átgondolnod.
  • Ry0K3N
    #23541
    Nem tudom hogy vagy vele de volt hogy több mint 200k online volt fent woton, ezt a számot EU szerveren azóta nem tudta megismételni és még csak a közelébe sem járt azóta. Én is ha fel felnézek azt látom egyre kevesebb az online játékos.
    #23536 ezt meg gondold át szerintem még egyszer, most konkrétan lenoliferezel minden olyan játékost aki kicsit komolyabban foglalkozott a játékkal és totálisan nem ismered őket. Meglepődnél ha tudnád igen sok a gyerekes családapa.

    #23538 már hogy ne fogyna el, nem véges a föld lakossága :D
    a marketing is egy darabig működik aztán meg jön a folyamatos stagnálás.A wow lufi is kipukkant, ez van ha valami nem képes tartós megújulásra. A wot meg már 2 éve ugyanolyan sz@r.
  • Jacek
    #23540
    Láttam 75k csatás mókust... 6 perc az átlag csata idő egyébként:) 5 percel számolva megjelenés óta 260 nap!!!!!!!!!!! teli nap!!!
    Ez kb. 7-8 óra game folyamatosan naponta minden nap... na ez nolife idióta az tuti.....Persze gondolom csomó belépek meghalok/afk volt benne de akkor si...
  • Coral Springs
    #23539
    Na akkor neked se lehetett így sok életed. Még ha valaki suli mellett csinálja azt mondom oké, a nőt meg elég megkúrni heti 2x. A szomorú viszont az, hogy sok ember ezt úgy csinálja, hogy közben a muter pedig eltartja, na ez ám a szánalmas. Felőlem lehet valaki hatalmas ász egy játékban, de közben egy élettelen szar ember, azt hiszem ezt diszkrétebben leírtam a GF topikban is.
  • Djuree
    #23538
    sose fogynak el az újak...ez téves felfogás...stagnálni fog a létszám, amennyi abbahagyja annyi új jön is.
  • Djuree
    #23537
    én 2 év alatt 7000 csatát toltam le a wot-ban. de van aki 100k csatánál jár. na az a durva...
  • Coral Springs
    #23536
    A másik dolog, hogy én lassan 1 éve tolom a War Thunder -t, és így van kerekítve 2000 csatám, pedig nem keveset játszok. Ez 3 év alatt 6000 csata, azt a GF topikban olyat olvasok, hogy van aki már ennek több mint a dupláját beletolta a WoT -ba ??? Ezeknek az embereknek kb életük nincsen, már-már belebolondultak a játékba, el is hiszem hogy mára már megunták.
  • Coral Springs
    #23535
    Szarom én le hogy hány inaktív játékos van, az alapszisztéma nálam az aktuális player -ek száma volt egész végig, egy olyan játék pedig egyáltalán nem haldoklik, ahol egy átlagos napon 100 000+ player van online. Ennyi. Mit nem értesz ezen ? Inkább zárjuk le a témát.
  • Coral Springs
    #23534
    Na ilyen amikor az enemy team nem most jött le a falvédőről, és tisztában van a gépe adottságaival. Hozzáteszem a saját team se volt idióta, mindenki emelkedett, csak éppen nem tudták felvenni a harcot a német gépekkel. Én külön úton mentem, feljutottam 8K méterig, azt az egyik monkey ~2K -val lejjebbről olyan emelkedést tolt rám, hogy csak néztem hogy ez meg mi. Harcba keveredtem vele, de ha ő nem lett volna elég rám jöttek még 3 -an, esélyem se volt. És még a germánfanok nyafognak hogy op Corsair, op Spitfire, op Bearcat, op kutyafa***, és hogy a német gépekkel mennyire esélytelen a műsor ??? lol


    Arról meg majd tolok egy videót, hogy 7K méteren az F-80C -vel, egy jettel(!) nem tudok lerázni egy AI Bf 109 G-2 -t. Már röhögtem kínomban, ilyen a világon nincsen. Kb elfogja önteni a vér az agyamat ha meglátok valakit akár official -on, akár itt sírni, hogy mennyire esélytelen a német gépekkel, és hogy minden más op.
  • Ry0K3N
    #23533
    Mielőtt írod megint a hülyeségedet tovább ott van #23504
    És bgabor jól leírta mi a gond vele és ez általános probléma hogy a több ezer csatás emberek sorba unják meg a játékot. Több klánnál is láttam ezt a folyamatot csak ugye mindig jöttek újak. Azok akikkel kezdtem a játékot még béta óta igen kevesen maradtak aktívak. Egyszer el fognak fogyni az új játékosok a régiek meg nem fognak visszajönni.
  • darki81
    #23532
    bocsi lehet rossz linket másoltam :)
    video
  • darki81
    #23531
    Guten Morgen!
    Felvettem videóra hogy letékázott Vér István mert nem ő húzhatta be a kifutót :D
  • Coral Springs
    #23530
    Háth ezt elszúrtad, elijesztetted a gáborkát. Pedig még csak most húzták volna rá a cigányok igazán.
  • GaBika6
    #23529
    Nem akarok ünneprontó lenni, de a topik miről szól??? Miről megy itt a vita? War Thunder???
  • bardocz
    #23528
    Persze, a játék színvonala ettől csökken, de most nem csak a játékosok számáról van szó?
  • Coral Springs
    #23527
    Aki itt nem értett valamit, az egyedül te vagy. Pontosan tudom hogy mi az a huns de kb leszarom, hogy milyen szinten játszanak azt is. Ha a világ bármelyik felén megkérdezel bárkit hogy kik ők, akkor bizony senki se fogja tudni, de ha tudnák is szintén leszarnák. Van még pár száz, ezer lokális klán jó játékosokkal, meg van pár száz nemzetközi, ezenfelül pedig ott vannak a "szabadúszó" játékosok is. Na most te innen kiemeltél egy elemet, és nagyokat következtetsz. Vakmerő vagy, de csak mosolygásra ad okot.
  • sulouos
    #23526
    És látod hogy mi lesz akkor, ha a játékhoz elegendő ésszel rendelkező játékosok otthagyják, hogy ugyanannyi, csak éppen a korábban említett "kikapcsolódni vágyó" beállok-egy-kő-mögé-és-forgatom-a-tornyomat játékosok töltsék fel a helyüket. Ezért tartunk ott, hogy átlag a 15 csapattagból 5 nem sebez semmit. Nem keveset, hanem szó szerint semmit!
  • bgabor
    #23525
    Aha. Nem hinném, nincsenek végtelen számú potenciális játékosok odakint. Kábé két éve promózzák a játékot milliárdokért(még magyar TVcsatornákon, lapokban is, mindenütt), akit érdekelt az már mind tett vele egy próbát.

    Majd kiderül.
  • bardocz
    #23524
    Most akkor 1%-ról beszélünk. Ha az lelép mivan? Ha legjobb ha nem legjobb játékosok. Ugyan ennyi regisztrál újonnan.