38447
  • SigS
    #37244
  • AIexx
    #37243
    ez van ha lemegyek kicsibe.. az LRV -sek nagyon ki akartak lőnni, sikerült is nekik.. :)
  • Nortai
    #37242
    Ha nagyon szerencséd van. mint nekem akkor 10 meccs alatt megvan minden. Ráadásul én nem is figyeltem milyen event van csak játszottam szórakozásból és jött a P-39N is csak hirtelenjében. :Ez egy jó este volt így. :)
  • Karónvarjú
    #37241
    Ééés tényleg :-) ! Megfogadva tanácsodat a szakasztárs körül döngicséltem :-) és láss csodát, jön is a plecsni. Egy kicsit meg kell ugyan osztani a figyelmet, ami hímnemű lévén nem olyan könnyű :-) , de megéri.
    Nyilván csak azzal megy ez, aki nem rambózik rögtön be középre. Meglepő módon most már T4-ben is ez megy sokszor, ma kezdtem el húzni a tokmányorrú Fókát, néztem is rendesen :-) .
  • Rony94
    #37240
    Ja igen? Akkor ennyit erről. Annyi meccset biztos nem fogok lenyomni. Annyit nekem nem ér. Köszi azért. :)
  • twi452
    #37239
    most már megnéztem a wiki-ben
    "The Best Squad" - "It is given to the squad that earned more squad streaks during the match than the other teams."

    szóval gondolom ebbe az számít bele, hogy csapatként hogyan játszotok nem a végeredmény h ki hol végez
    ezek a squad streak-ek a teamplay, avenger, supporting fire

    szóval oda kell figyelni a társadra és akkor összejöhet
    tegnap szerencsére nekem is volt 1-2 akik úgy tűnik ugyanúgy csinálták az eventet és ha egyikünket le is lőtték akkor nem ment el a pálya másik végébe ha nem oda jött vissza és harcolt tovább

    persze ezek mellé volt számtalan olyan aki mint a hülye be a legnagyobb ellenséges bolyba, hogy esélyünk se legyen semmire :D
  • Karónvarjú
    #37238
    Nekem sem a gyilkolászással van baj :-) , A4-es Fókával árkádban ha vigyázok (márpedig vigyázok :-) ) és nem lőnek le, kb. 8-10 kill megvan meccsenként. Ez a rész már megvan, 90 kill pipa.
    A hiányzó best team acsi nem akar jönni :-) .
  • twi452
    #37237
    nekem a régi jól bevált spit - hurricane - beaufighter felállás árkádban jött be :)
  • gstup
    #37236
    Az nem baj.Meccsenként könnyen összejöhet a 10+ kill.Én rb-t megyek repülősben és tankosban is.Azért az rb repcsis résznél,nekem ez eléggé ritka! :) Viszont a tankos résznél ha kilősz 1-2 tankot már hozhatsz egy bombázót.Ha jó vagy akkor avval is lesz pár kill.És akkor már közel is vagy a 10-hez. :)
  • Karónvarjú
    #37235
    Lehet, hogy megfogadom a tanácsot. A bibi csak annyi, hogy nem nagyon szoktam gf-et játszani :-) . Most kb T2 közepén tartok minden nemzettel.
  • Karónvarjú
    #37234
    Öhöm. Akkor ez sem a "rajtam múlik" kategória. Nemszeretem :-) ...
    Köszi ;-)
  • gstup
    #37233
    Ground force-al könnyebb.Nekem kb másfél óra alatt meglett az achi a géppel együtt.
  • twi452
    #37232
    a randommal is működik de én is összevissza kaptam, volt amikor a társam majdnem legalul volt én meg a 2. és megkaptuk a végén
  • Karónvarjú
    #37231
    Van ez a "best team" acsi. Ha nyertünk, én első vagyok, a társ második lett, akkor miért nem kaptam meg érte, ami jár :-) ? Vagy nem elég az, hogy a csata kezdeténél véletlenszerűen összesorsolt akármilyen szakasztárssal működünk együtt, hanem valós, meccs előtt összespanolt :-) szakasznak kell lennünk? Nem értem :-) ...
  • twi452
    #37230
    azt még jó tudni h kedd reggelig van idő megcsinálni
  • Rony94
    #37229
    Köszönöm szépen!
  • SigS
    #37228
    37214
  • twi452
    #37227
    90 kill és 3 best team acsi
  • Rony94
    #37226
    Egy ideje nem WT-ztem. Röviden mit is kell tennem hogy hogy megkapjam ezt a battle trophy-t?
  • SigS
    #37225
    Tényleg jó. Sok unalmas Domination helyett igazi felüdülés...
  • vajakos21
    #37224
    Egyszer szeretnék egy jó prém gêpért menni de a cobrákat lelőni szeretem csak.
  • AIexx
    #37223
    jó ez az Air Domination..

    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.03.08. 14:42:27
  • twi452
    #37222
    annyival jobb, hogy most ezt ingyen is meg tudod szerezni :)
    és nem kell erőlködni érte, egész barátságos volt a kiírás :)
  • f24sg
    #37221
    Én úgy látom (statok alapján), hogy csak minimálisan jobb (emelkedés) ez a "csakmostveddmeg" >SU< P39N, mint a K verzió, cserébe kevesebb lőszerrel.
    Győzzetek meg, hogy miért érheti meg!

    Coral (revhard), a cobramágus nincs már?
    Utoljára szerkesztette: f24sg, 2015.03.08. 14:14:01
  • twi452
    #37220
    persze én wager-t kapok amit sosem csinálok meg minden tetves ládából xD
    na de most már van orosz prém gépem is.. az még hiányzott ;)

  • Rue East
    #37219
    Pedig most érdemes. Múltkor 1100 killért osztogatták.
  • twi452
    #37218
    igaz, mondjuk mire 90et összeszedsz addig a többi is összejön :)
    már csak 13 kill és meg is van :)

    múltkor valaki érdeklődött az orosz cobrák iránt h mikor lehetett őket megszerezni
    gondolom most nem nézi a fórumot meg a játékot... megint le fog maradni :D
  • SigS
    #37217
    Köszi
  • Rue East
    #37216
    A géphez igazából elég ha csak a harmadikat megcsinálod.
  • PLaci #37215
    Tegnap volt olyan csatám, ahol Tigris H1/E -vel meg D párduccal lőttem 10 játékost. :P
    Bf 110 -el meg sorba jöttek a 2-4 killes csaták, mert sok n00b képtelen magasból bombázni, és azonnal mennek le 0m -re füvet nyírni.
    A Bf 110 2, max. 2,5km -ert képes lefelé rácsapni, mielőtt túlgyorsulna, a bombázók meg 3-4(+)km -en szoktak repkedni.
  • twi452
    #37214
    3 része van a feladatnak
    ha az elsőt megcsinálod akkor kapsz egy ládát + 20% kedvezményt arra az orosz prémre
    a másodikért új láda + és akkor már 50% kedvezmény
    a harmadiknál láda + megkapod a gépet

    első: 20 játékost lelőni
    második: összesen 50 játékost lelőni és 10 teamwork-öt összehozni
    harmadik: 90 kill és 3 best team

    és az egészet egybe számolja szóval ha az első 3 csatában megkapod a best team-et akkor az már kipipálva
  • SigS
    #37213
    Akkor 10 teamwork + 50 kill kell hozzá?
    Nem rossz az angol tudásom, de valahogy ezeket a gajdzsi-féle megfogalmazásokat valahogy nem tudom összerakni
  • twi452
    #37212
    nekem még 7 teamwork és 46 kill hiányzik... csak az a baj h most a tankokat akarom húzni úgyhogy ott lassabban megy :D
  • PLaci #37211


    Már csak egy best squad hiányzott, nagyon megörültem neki, mikor a Bf 110 C-4 -esem mögött megláttam a hűen követő zöld prém I-153 -at! :D
    Gondolom neki is ez hiányzott, nem is próbált saját célt keresni, lövögette a bombázókat ha első rácsapásra nem halt meg, jött mögöttem füstölögve is, míg le nem rammolt engem egy n00b.
  • twi452
    #37210
    bementem árkádozni az orosz prém vasért... sajnos a team kill nem számít bele :(
    ki kellett osztanom a bjúfájterrel pár nevelő szándékút...:D
  • WinT
    #37209
    És bemákoltam a három napos prémiumot second stage-re. :D
  • WinT
    #37208
    Az bizony meglehet, mert most győztünk, rögtön fel is ugrott 3/10-ről, 7/10-re... kutya legyek ha értem.
  • RAZOR27
    #37207
    nem lehet hogy csak győzelemnél számít az is?
  • WinT
    #37206
    Világos, de épp az a bajom, hogy nem számolja be, hiába szerzem meg és nem értem miért nem.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2015.03.07. 20:41:18
  • twi452
    #37205
    csatánként csak 1et számol be, szóval 10 csatában kell elérni azt az acsit :)