38447
  • f24sg
    #37284
    Amúgy azt láttátok, hogy "all nation" lett az SB? Axis vs allies, ez nekem új...

    szerk: én még mindig úgy látom, igazán csak az Arcade-ot hegesztgetik. RB-vel mi helyzet MOSTANSÁG, szerintetek?

    Én épp csak visszajöttem 1.47 tesztre, szóval sok kiesett az előző "major patch" óta
    másik: csak ezek a tankos mixed eventek mennek...
    Utoljára szerkesztette: f24sg, 2015.03.23. 20:15:10
  • Torzonborz
    #37283
    Szimet lehet , de ez nem teljes értékű szim ahogy írtad is . Pont ezért érdekel(ne) több embert.
    Mindegy gazsi elbaszta. Ennyi.
  • Yserac
    #37282
    Nem hiszem, más szimet is alig tol valaki. Nem érdekli az embereket globál.
  • Torzonborz
    #37281
    Ja , mivel - ahogy írtam - szarnak bele ezért annyi . :)
    Ha az elejétől kezdve figyeltek volna rá akkor lényegesen több lenne. :)
  • Yserac
    #37280
    Ja, kb. 500 aktív SB játékos az 50k ellen :)
  • Torzonborz
    #37279
    " nincs rá igény. Játékos oldalról főleg"

    Már hogy a viharba ne lenne, különben nem tépték volna annyit a szájukat az SB-s játékosok a hiv. fórmumon . Csak éppen gazsi szarik rájuk magasról. Így meg persze hogy egyre kevesebben tolják SB-t
    FM/DM meg BR rendbetétel nélkül meg nem lesz balansz.
  • gstup
    #37278
    Nekem meg az tetszene ha a r***dt sovietjin megváltoztatná végre a tetves meteorok br-ét.Baromira unalmas a k-4-es messzerrel meteorok ellen menni.Épp elég a space spitek jelenléte.Vagy akkor maradjanak 6.7-es br-el,de akkor az me-262-nek is legyen 6.7-es.Nem is értem hogy miért van 1 br-el magasabban az me-262.
  • Eagle16
    #37277
    280-al mentem WEP-el, aztán elkezdett forrni a víz, szóval levettem a WEP-et. Erre beestem 216-ra ahogy a képen látszik. Egyenesbe hoztam, és amint felment a sebesség 350-re, megint tudtam emelkedni WEP nélkül 17,5 fokban (kb. 280-al), WEP-el 20 fokban. Aztán megint le kellett venni a WEP-et és megint megálltam a levegőben...nem hiszem hogy ez így normális, vagy hogy az FM része lenne. Más gépnél nem tapasztaltam ezt. Az F-4/trop is ezt csinálta egyébként, a G-6 meg nem, se a K-4.
  • Nohab
    #37276
    Kár, pedig az sokkal jobban tetszene. Mondjuk a fizikájának az "átültetése" nem feltétlen keverné meg az egyensúlyt. Pl.: ha éreznéd az áteséshatárt, illetve a sebesült gép is ésszerűbben, kiszámíthatóbban repülne. Ott egész jól ráéreztem az egész repülésre, míg itt csak pislogok. (RB-t és SB-t játszok)
  • Yserac
    #37275
    Tervben volt hogy Il2 1946 szintű lesz az SB, de szerintem nincs rá igény. Játékos oldalról főleg. Balansz az elsődleges nem az FM, DM, tudathasadás van. Akarják is, hogy meglegyen a vasra jellemző tulajdonság, de az egyensúly is kell a játékba. Végül a nesze semmi fogd meg jól érvényesül belőle. FM, DM-et nem úgy kalibrálják, mint a CLOD-ba. Játék egyensúly a legfőbb szempont, a szimuláció realitása mindig másodlagos fog maradni. Ezzel nem a WT-t húzom le. Mert, mint játék sokkal intenzívebb és jobb, mint bármelyik szimnek tenyésztett program, de egyúttal nagyságrendekkel gyengébb is szimulációs téren.
  • AIexx
    #37274
    20 győzelem kell, lehetőleg 20 csatából, és max. csak 3 csatát veszíthetsz el (ha megvan a 3. akkor teszem föl, ez a 15. csata, akkor a 14 csatáért járó jutalmat kapod meg, pl. 500 arany..) de ha csak 2 bukta van 22 csatából, akkor kapod az ezret.. csak tier 3-4, és minimum csatánként 1 kill! ez fontos, különben vesztes csatának számolja! :)
  • gstup
    #37273
    Én már egy br "rendberakásnak" is örülnék. :)
  • Nohab
    #37272
    Van a fejlesztőknek valami tervük az FM és a DM fejlesztésére? Vagy szerintük ez így jó?
  • robi3
    #37271
    216-al mész!!! alacsonyabban sem hiszem, hogy tudnál emelkedni ezzel a sebességgel, de gondolj bele, hogy ritkul a levegő, csökken a felhajtó erő tehát egyre gyorsabban kell menj hogy tudj emelkedni
  • SigS
    #37270
    Kösz...valami komolyabbra gondoltam :D
  • Cobra.
    #37269
    Én már hozzászoktam, hogy a legmagasabb BR-ű gépem + 1 BR szintű az ellenfelek fele. Ma pl találkoztam az 5.0-5.3-as gépeimmel Hortennel az ellenfélnél (meg F7F-el) árkádban.
  • PLaci #37268
    Vadásszal jobban / könnyebben lehet legénység pontokat gyűjtögetni (sajnos).
    Ha nem brit legénységről lenne szó, akkor azt ajánlanám próbáld meg tankokkal. Én speciel az amcsi ágon a sima M2A4 -el húztam ki a 8 gunner -t a B-17 -hez. Németeknél meg van, hogy Bf 110 -el megyek pár kört br2.3-2.7 magasságában, hogy egyes német bombázó vagy tank legénységeket kicsit felhúzzak.
    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2015.03.22. 19:59:26
  • Eagle16
    #37267
    És a Horten-nek valóban jött tett a BR emelés, F-80C és F2-H2-esek között rohadt jól érzi magát. Esetleg még mehetne feljebb, mert Mig-15-ösöket is akarok vele ölni.
  • Panlaj
    #37266
    Visszatértem kicsit repülni. A magasabb szinten lévő bombázóimhoz igyekszek crew pontot összeszedni t1 szinten. A BR szintekre figyelve, hogy ne kelljen szívnom magasabb gépekkel. Erre dehogynem.
    Elsőkép Blenheim bombázóm BR besorolása csatába lépés után 2.0

    Természetesen erősebb gépek jöttek leszedtek, én kiléptem. Nézem újra a menüben a besorolást. BR1.7

    Tehát ennyit ér a BR-re figyelés. Kivettem a bombázót, köv csata. Besorolásom 1.3. Nem átlagolt! És ezt máskor is eljátssza, hogy maximális besorolást kapok, az ellenfél meg átlagolva.

    A másik emberke csak 1 gépet vitt, 2.7BR-es Yak-1-et. Őt BR2.3-ba sorolta.

    Így a +-1BR-es összerakás hivatalosan megvolt, de sokkal erősebb gépek ellen kell mennem.
    Továbbá, amit sajnálom utólag, hogy nem mentettem le képben. MK IX Spitem emelkedési képessége az egyik nap 25,7 m/s-ról 33,2-re emelkedett. Pár csatában ilyen magas volt, ami meg is látszott rajta. Aztán visszaállt.
    Esetleg másoknál is előfordul ez a két eset?
    Utoljára szerkesztette: Panlaj, 2015.03.22. 18:52:11
  • AIexx
    #37265
    zsinórban 20x win. ennyi
  • Eagle16
    #37264
    Olyan jó hogy mindig figyelni kell a hátamat, mert kitudja mikor akar le TK-zni egy köcsög orosz idióta...
  • gstup
    #37263
    Borzasztóan gyengének érzem ezt a mk108-at.30 millis,de olyan mint a hurricán 7.7-es :) .
  • SigS
    #37262
    Ezt légyszi magyarázd...2 van nekem de finn gomb sincs mit kell hozzá tenni az aktiválásán kívül
  • AnuluWork #37261
    A nagyágyús? :) Az ki tud.
  • PLaci #37260
    Nem hiszem el... egy PBJ-1H kiszedett 1,5km -ről!!!!
  • PLaci #37259
    Muhahahahahahahahahahahahahahahaha! Megvan!

  • Eagle16
    #37258


    Most ez bug vagy mi?
  • Eagle16
    #37257
    Bf-109 F4, nem nyúlok semmihez, 5700m-en teljesen lehal a gép RB-ben, 15 fokban sem tudok emelkedni. Ez mi?? Aztán helyrejön, aztán megint.
  • AIexx
    #37256
    4.0 br, 15x szakasz (10x négyes, 5x kettes) 5x egyedül.. és az ellen ,,köpni-nyelni,, nem tudott.. zsinórban 25 win, (ezzel együtt)
  • WinT
    #37255
    Az szép munka... én is ilyent nyertem tegnap, be is aktiváltam , de az első három meccsben úgy alázta porra a csapatot az ellenfél, hogy köpni-nyelni nem tudtunk.
  • AIexx
    #37254
    köszi... :)
  • RiCSi1234
    #37253
    Már akkoriban isteni volt a "Tiket" rendszer, mert ezt azzal buktuk. :D
  • AnuluWork #37252
    Az első képen ennyi killre az a "mission failed" aranyos. :D
  • RiCSi1234
    #37251
    Hoztam pár Ősrégi War Thunderos képet, csak olyan kis nosztalgia szinten. :)
    --> 1 <--
    --> 2 <--
    --> 3 <-- Mikor még más célért küzdöttünk. :)
    --> 4 <--
    --> 5 <-- 1.31-es patch, ez sem ma volt :D
  • Eagle16
    #37250
    Ezt a He 112 B-0-t szépen elintézték a semmit nem sebző MG FF-el meg a 2.3-as BR-el RB-ben :D Ekkorát szenvedést mint ez...csak próbálnám elitté fejleszteni, de ez borzalmas. És persze 3.3-as BR-ben megyek vele folyamatosan.
  • PLaci #37249
    A hétvégi "Floats!" event miatt nagyon is észre kellett vennem, hogy már most nagyon-nagyon rá kéne a Gazsinak ülnie a hajókkal kapcsolatos játékon belüli szabályok javítására:

    - Elúszok a(z) F1M2 -vel az elsüllyedt anyahajó felett (volt vagy 50 méter mélyen): Hirtelen az úszó repcsi elkezd mind3 tengely körül forogni, és felrobban.....
    - Leszállok a PBY-5a -val foglalni, kb 10-15 méterre a kilőtt anyahajó mellett úszkálok vele párhuzamosan: "PLaci has crash landed.", számol vissza hogy a gépet már hagyom is el, mikor a gép teljesen sértetlen....
  • RiCSi1234
    #37248
    Mai B-57-es köröm vége előtt. :)
  • PLaci #37247
    The Best Squad -hoz a te "squad" -odnak kell a legtöbb Team Work -öt összeszedni, melyet meg akkor osztogatnak, hogy ha valamelyikőtök kilő valakit, és a squad társ nincs messzebb mint: GF 300m / AF 3km.
  • gstup
    #37246
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most jutottam el arra a pontra amikor nem érzem magam kellemetlenül attól hogy leírjam:b*zd me* magad gaijin.Marha jó Meteorok ellen menni d fókával....Tényleg.Bezzeg az me-262 7.7-es br-t kap.

    Utoljára szerkesztette: gstup, 2015.03.11. 20:43:47
  • WinT
    #37245
    Ha azon kaptam, magam, hogy az alsó képen az Ok gombra kattintok és csodálkozom miért nem lép vissza a hangárba, akkor az azt jelenti, hogy nem ártana hanyagolni kicsit a játékot ugye?
    Szép kör egyébként...