38447
  • SigS
    #37324
    Akkor nem tudom...nálam volt vmelyik nap hogy 5500-6500-ön volt egy DO, meg valami német fos op gép, ködös pálya, ellenséget se lehetett meglátni, aztán szerencsére yak-3p-vel voltam ami emelkedik mint egy ufo, azzal lőttem le őket, és kezdődött a foglalás, megnyertük.
  • Fura Alak
    #37323
    Hiába van 5km felett 1-2 bombázó, mert bizonyos magasság felett és alatt nem számít... Nem henger, hanem gömb alakú a foglalási terület. Nekem volt már olyan, hogy foglalással nyertünk, mert minden n00b piroska épp füvet nyírt.
  • SigS
    #37322
    Lehet volt fent pár bombázójuk 6-7e-n
  • gstup
    #37321
  • AIexx
    #37320
    mindez 4 perc alatt, a másik dolog, rá 3 percre már nemvolt repterük, az egész csata 7 perc 10 volt.. :D :D
  • RAZOR27
    #37319
    valaki magyarázza már el nekem ezt az Air Domination módót... most kétszer egymás után ez volt. Elsőben senki nem maradt az ellenféltől a körben mégse adott egy fikarsztnyi pontot se, még csak a nagy A karika se kezdett el kékkel töltődni, megkellet várni még lejár az idő. Másodjára meg kb 5. percnél még 4 gépünk a zónába erre felszökött az ellenfél pontja azt GG fél perc alatt.
  • gstup
    #37318
    Egyáltalán miért kaptál pontot? :)
  • gstup
    #37317
    Messer G-10.Ellenfél yak-15....A yak-15 miért nem megy me-262 ellen?Mert sovietjin szerint 2.0-val magasabban kell lennie az me-262-nek?! :D Vicc.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2015.04.01. 22:25:13
  • AIexx
    #37316
    na, ez teljesítmény! ;)
  • robi3
    #37315
    Olvastátok!?!? Visszahozták a normális rb-t, kivették az arcade mapokat!!!
  • gstup
    #37314
    Repülősön meg sem próbálom.Wager-t csak GF-en.
  • Master91
    #37313
    amúgy igen :DDD
  • StrikeFor
    #37312
    sajnos igen :(
  • twi452
    #37311
    :D
    ez a wager csak arra jó h idegesítsen :D
  • StrikeFor
    #37310
    3 ból 3 loss...3 ból 3x 4db 4444 klános mocskos csíter orosz seggfej.....
  • StrikeFor
    #37309
    benyomtam a Gold Wagert:

    2 meccs 2 bukó....
    a 2 meccs alatt 75! db gépet lőttek le az én csapataimból mi összesen 12-t............./ebből én egyik meccsen 3-at másikon meg 4-et/

    faszkivan

    ui: 4444 egy csíter keci banda
  • twi452
    #37308
    ilyen csodacsapattal azért kihívás ezt a gold wager-t összehozni xD egy leheletnyi esélyem se volt :D
  • twi452
    #37307
    nekem azért kellett mert tök nullás volt az a legénység és azért expertre érdemes felhúzni az újratöltés miatt
    ahhoz meg kellett 200..így kicsit gyorsabban összejött :)
  • Karónvarjú
    #37306
    Én is ugyanezt csinálom :-) . 130-150 pont megvan a németekkel T4-ben körönként (fókával vagy messzerrel), amcsiknál meg a macicicával :-) vagy P51-el. Gyorsabb mindenképpen, ha kell a pont a legénységhez...mondjuk legtöbbször letojom :-), nem szeretek farmolni...
  • twi452
    #37305
    bementem most árkádba egyet mert kíváncsi voltam mennyi legénység pontot lehet ott szerezni.. (kellenek a tank pontok :D )
    bedobtam a kis kedvencem az amcsi prém hien-t hát.. egy jobb körrel összejött 94 pont.. én meg itt szenvedtem a chaffee-vel 10-20 pontokkal eddig :D
  • robi3
    #37304
    Támogatom! Nincs is jobb dolog mikor bemész a csettegő mustanggal rb-be és azt veszsed észre hogy bedobott egy 3X3-as pályára és 12db fw190 jön veled head on-ba, ezt a baromságot.
    Amúgy valamit sikerült is nekik elpeccselni, csütörtöki vagy a szerdai fix óta instant -30 fps :(
  • twi452
    #37303
    Azért lettek berakva mert volt ilyen szavazás, hogy legyen-e és ezt szavazták meg :D
    legalábbis ezt írták a devblogon :D
  • Torzonborz
    #37302
    Ezzel kapcsolatban indítottak petíciót a hiv. fórumon itten e. Én már szavaztam . :P
  • gstup
    #37301
    Szuper ötlet volt gaijin-től ab pályákat rakni rb-be.Gratulálok.
  • gstup
    #37300
    + Igazán szánalmas lett az RB is.Olyan mint az AB.Jön 2 b-29 és lebombázza a bázisunk.1 gépük marad,de közben már pörög a ticket-ünk.És vereség a vége.
  • gstup
    #37299
    K-4,115 meccs.Ugyan olyan szar mint a többi bf....nem is tudom miért vártam mást.Hulladék.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2015.03.26. 21:34:20
  • Yserac
    #37298
    Nyugi, minden nap olvasom a topikodat és kibírom, hogy ne írjak bele!
  • pontijonny
    #37297
    Bakker ne hívd fel a figyelmét ,mert megjelenik és megint ki leszek tiltva nem,hogy 1 életre de az örökké valóságra.
  • Yserac
    #37296
    A példádban főleg a vér fanatikusok óbégattak, cirkuszoltak a többségnek majdnem mindegy mit tesznek alá, ha jó a téma választás. Sőt azért is rossz példa, mert azzal a játékkal a semi casualokat célozták meg és nem igazán jött be, mert nem érdekel senkit (kis túlzással). Nem hiszem, hogy pár ezer fő-nél többre tudna hízni bármilyen af-es szim játékosállománya. Egyszerűen sci-fi-be a tények alapján még hotas rendszerbe is képesek alapvetően casual játékosok tömegesen, jelentős összegeket beruházni. Nemhogy ezer, hanem vagy két - három nagyságrenddel több ember.
  • Fura Alak
    #37295
    Lejárt az idő. Ilyenkor mindkét csapat "veszít".
  • Torzonborz
    #37294
    Azért a BoS-t jóval többen játszanák ha...ha nem olyan lenne amilyen . Gondolom Te is olvastad IL2 topikban a véleményeket róla ( Tom pár napja írt róla mi ment ott ). Na ezek után nem csoda ha sokan ott hagyták vagy nem vették meg .

    SC meg nem lesz átlagos , ez már most látszik. Legalább is a repkedős része biztos hogy nem . A többi része már lehet , de az más kérdés.
  • WinT
    #37293
    Ez az Air Domination mód arcade-ban egyébként eszméletlen frusztráló, pedig mielőtt megjelent sokszor gondoltam rá, hogy jó lenne egy ilyen 'utolsó vérig' üzemmód, de sajnos azon a tök lapos pályán nem szól másról csak arról, hogy bezuhansz a tömegbe és megpróbálod kilőni aki eléd kerül, közben imádkozol erősen, hogy te meg ne kerülj más géppuskája elé. Az első pár alkalom poén volt, de aztán már inkább idegesítő... főleg hétvégén volt az, mikor minden második AB csata szinte ilyen volt. Ráadásul volt két WTF vesztes meccs is amit nem értek. Az ellenfélnél már egy csomóan nem is voltak bent, sokkal többen voltunk, már foglaltuk az A pontot és egyszercsak minden előjel nélkül "We suffered a defeat".
    Tankosban viszont változatlanul tartom, hogy pont megfelelne egy ilyen mód, de oda meg nem teszik be (még?).
  • SigS
    #37292
    Ilyet se kaptam még ... 2-t lőttem, le, Air Domination tartott 33 mp-ig
  • Yserac
    #37291
    Egyet kell értenem az utolsó mondatoddal. Szóról szóra igaz. De továbbra is tartom, hogy sajnos ez egy wwii af szimmel kivitelezhetetlen. Lásd. pl. az Eagle féle DCS WWII mod mennyire gagyi, érdeklődés és anyagi okok miatt. Ha be nem fulladt már.

    Az elsővel nem értek egyet. Akármelyik neves AF szim-es cég produktumait játszom jó ha 25-50 aktív játékosba botlassz. Ok a BoS új, ott elmehet 150-ig is, de kellőképp szar is megvalósításban és hozzáállásban :D WT:AF-ben minek figyeljenek oda, ha a másik x*10000-t nem érdekli.

    Egyébként szerintem az SC is hasonló sorsra jut hogy "sokat akart a szarka". Túl nagy elvárások és a végeredmény egy átlag játék lesz. A különbség az hogy bevásárolnak, szarrá aggatják magukat kütyükkel. És a többség fél év múlva beleun.

    No' én az AF szimekbe és az alfajtáikba nem untam bele még, ugyanolyan élvezettel veszem elő, ha van idő a sok más játék mellett, mint pár évvel ezelőtt.
    Utoljára szerkesztette: Yserac, 2015.03.24. 00:03:01
  • Torzonborz
    #37290
    No de az SB is nagyságrendekkel sikeresebb lenne ha a kezdetektől fogva figyeltek volna az aktív SB közösségre. Nem tették. Megvan az eredménye . Persze az hogy nem érdekli őket érthető hiszen a másik 2 módból meg GF-ből van elég tejelő emberke.

    Az SC meg nagyon más tészta ( meg az ED is ) 2 nagy név áll mögötte akik már letettek valamit az asztalra , nem csoda hogy sikeres a gyűjtés.
    No és azt se feledjük hogy az utóbbi időben igazán jó space pewpew nem nagyon volt.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2015.03.23. 23:06:14
  • Yserac
    #37289
    Én értem egyébként mit akarsz mondani minimum 500 óra AF:SB-t mentem eddig WT-ben.
  • Yserac
    #37288
    Jó akkor úgy fogalmazok, hogy nem mellbevágóan piacképes egyetlen igazi AF szim sem. Amíg az SC igen, csak "casual" adományokból gigaprojekt lett. Láss a szavaim mögé ne kellejen mindent magyarázni :)

    WT-nek is a GF része sokkal keresettebb, mint az AF, nemhogy az AF:SB. A tankos SB populárisabb 100x, mint az AF.
  • Torzonborz
    #37287
    Ja nem érdekli , aha.
    Mondjuk hogy jön ide SC vagy ED nem értem.
    Na mindegy ,aki sokat játszott SB-t az érti amiről írtam.
  • Yserac
    #37286
    Nem érdekli ez a téma a ma embereit. Inkább agyon hypeolnak egy Star Citizen-t vagy Elite Dangerous-t. Mellesleg az utóbbit magam is kedvelem :)

    Ezek sajnos tények nem a Gazsi, 1C, 777, Eagle Dynamics stb. múlik.
  • vajakos21
    #37285
    Sajnos af event helyett ilyen van.Meg us rus mixed...fantasy..