38447
  • AIexx
    #37444
    óóó, a jó öreg Spitek.. tier 4 -ben jobban emelkedik mindennél, jobban fordul mindennél, jobban gyorsul mindennél, és kisebb a br-je mindennél.. egyszóval: op szar! ajánlanám a d-s fókákat ellenük, bár azt is lemelkedik, meg talán a kettes tempestet, (b-s bearcatem nincs, de azt is ide számolnám), meg talán la-9.. mk 9 -es spitfire 4.7 -es br és a 6.3 -as tempestemet leemelkedi, akkor miről beszélünk?! ezért nem repülök spitekkel rb -be..
  • Master91
    #37443
    áh BnZ-t már csináltam régebben, de ha jól emlékszem amerikaiakkal, és le is szoktam róla :D
    na akkor németekkel kell ezt csinálni

    5500 fölött?
    németekkel rank 1, és br 2.0-ba vagyok éppen, szerintem ha holdról zuhannék akkor eltudnám érni az 5000 fölötti magasságot
    Utoljára szerkesztette: Master91, 2015.04.22. 12:53:28
  • gstup
    #37442
    Németnél 1 erősség van csak.Nagyon jók BnZ-ben.De ehhez mindig magasabban kell hogy legyél az ellenfélnél! :) Én a térkép szélén emelkedek 5500-6500 méterig.Alatta meg sem állok.
  • Master91
    #37441
    na igen, itt az egyik hiányosságom, hogy pl. ezt sem tudtam, csak így vissza gondolva tényleg azt érzem hogy nem nagyon szabad velük élesen fordulgatni

    szóval problémám hogy nem tudom hogy nemzetekre lebontva mik az erősségek/gyengeségek a repülőikben

  • AIexx
    #37440
    és rb -be mig 15 meg f86 -ok ellen? xD grat gazsi ha így lesz..
  • gstup
    #37439
    Jó kérdés.Az tényleg magasan van.Mondjuk nem vagyok oda a late-war brit cuccokért amik tier IV-ben viháncolnak.Szerintem az mk22-24 simán mehetne 6.7-es br-el.Na mindegy ez egy másik téma.Ha tényleg ott lesz akkor nem lesz sok értelme.
  • AIexx
    #37438
    nemtudom mennyire hiteles, annak tűnik..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://imgur.com/a/E2kfp

    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.04.22. 10:27:42
  • gstup
    #37437
    Nem hinném.Forrás?Szerintem max 6.7 vagy 7.0 lesz belőle.
  • AIexx
    #37436
    most ez komoly? :O :O :O a sea fury fb11 8.0 br lesz? WTF?! mire föl? egy továbbfejlesztett tempest, úristen..
  • gstup
    #37435
    Vigyázz mert az összes német gép gyorsan elveszíti az energiáját forduló harcban...
  • Master91
    #37434
    Hát, próbálkozok akkor ilyesmikkel
  • Cobra.
    #37433
    Viszel te is Spitfiret vagy orosz gépet :) Egyébként meg a T 2-3-as Spitek nagyon gyengén emelkednek és szűk kanyarban is sokat veszítenek a sebességükből, ezt ki tudod használni. Mondjuk Mk IX-től nem sok esélyed van ellenük :)
    Utoljára szerkesztette: Cobra., 2015.04.21. 20:22:08
  • AnuluWork #37432
    Ar 234 C-3
  • Master91
    #37431
    nem vagyok nagy pilóta, de Spitfirek ellen semmit se tudok tenni, meg esznek reggelire

    ha amcsival ,ha némettel vagyok, gyorsabban fordulnak,fürgébbek mint én

    mit tehetek azon kívül ellenük hogy próbálom elkerülni őket?
  • kissssss
    #37430
    az oka még rendben van csak túl sok értelmét nem látom, normálisan célozni vele egy rémálom(na jó ez még belefér) és mellesleg egy öröké valóságig tart felemelkedni a bombázók magasságáig a német gépel de legalább nincs alul fegyverezve mint a japán ki45 tei..... aminek van 1 darab 37mm gépágyú 15 lőszerrel *nyukat, még bombázók és divebomberek ellen oké azok lomhák de a vadászoknak ingyen frag vagyok. :(
  • twi452
    #37429
    annak is megvolt az oka
    éjszakai repüléseken a bombázókat lőtték velük alulról "láthatatlanul", már csak akkor vették észre a gépet lent amikor késő volt
  • kissssss
    #37428
    melyik elmeháborodott repülőgép tervezőnek jutott észébe annak idején kitalálni ezt a rögzíttet felfelé tüzelő 20mm gépágyúkat? lenne hozzá egy két szavam....

  • kissssss
    #37427
    nahh sikerült kifarmolni mind a 2 gépet 1 és fél nap alatt.

    00:22-re azért végeztem.
    Utoljára szerkesztette: kissssss, 2015.04.19. 00:22:48
  • RAZOR27
    #37426
    "mert az kutyáknak való" ahogy egy jóbarátom mondani szokta :D
  • kissssss
    #37425
    hát pont ez az :D a BR 3.0 (mk6)beával tudtam aprítani, bombázókat simán vadászokat is ha jó pozícióból támadtam, de ez a mk x bea egy hulladék még az alacsony sebességét el tudom nézni de olyan tetűlassusan fordul hogy az első támadásom után akár nyomva is tarthatom a j gombot mert instant levadásznak.

    én hülye miért nem az orosz repcsikre feküdtem rá.
  • Karónvarjú
    #37424
    Igazad van a brit papírrepülőkkel kapcsolatban, hamar hamu lesz belőlük, de az angol 20-asokkal még úgy látszik, gyakorolnod kell ;-) ! A búfájter pont az a gép, ami egy sorozat-egy kill rátát tud magáénak, csak előrébb kell vele célozni, mint a 7.7-esekkel. Sokkal többel, mint gondolnád ;-) ! Ha ráérzel, megszereted :-) !
  • kissssss
    #37423
    sikerült beszereznem végre három brit gépet is br3.7 szinten(spitfire,beaufighter) és már bánom hogy kidobtam ezekért a hulladékokért egy tonna ezüstöt...... rögtön az első találat után lángra kap mindegyik mintha égi benzinkúttal repülnék, még teszek egy próbát de szerintem visszahúzok a 7.7mm megymagköpködő repcsikhez.

    (még egy észrevétel, csak én érzem úgy hogy ezek a 20mm gépágyúk mintha pingponglabdákat köpködnének? mert ,beaufighterel kitáraztam a teljes lőszerkészletet egy wellingtonra de meg se kottyant neki )
  • Karónvarjú
    #37422
    Ezselesszmeg akkor. Mondjuk nem nagy kár, úútálatos mindkét gép :-) .
  • SigS
    #37421
    Büntetésből meg is nézheted :D
    ...hetente egyszer
  • twi452
    #37420
    ez a film is egy gyöngyszem :DD
  • kissssss
    #37419
    én viszont mindig is ki akartam próbálni ezt a széles szárnyú gépet, meg amúgy képen is ingyen prém gép(ek) :D meg nem hagy nyugodni a múltkori eset.
  • twi452
    #37418
    a wirraway nem egy nagy szám.. sőt :D
    én nem küzdenék érte :)
  • kissssss
    #37417
    na erre nagyon rá kéne mozdulnom mert az előző 2 prém gépről pont lemaradtam, köszi az infót
  • twi452
    #37416
    új spéci küldetés mint amilyen múltkor az angol volt csak most az amcsikkal hétfő reggelig

    ugyanúgy összesen 200 árkád kill és 250 árkád földi célpont

    -Fifth stage (free Ki-43-II U.S.) - destroy 200/67/40 enemy aircraft in AB/RB/SB while flying a fighter of ranks 2-5.
    -Fifth stage ((Wirraway for free)) - destroy 250/125/125 enemy ground units in AB/RB/SB while flying a bomber of ranks 2-5

    http://warthunder.com/en/news/3005-special-ww2-chronicles-heroes-of-the-pacific-trophies-en
  • Nohab
    #37415
    Nem, csak lassan fordítják le angolra.
  • twi452
    #37414
    biztos van elég, hogy ne ismétlődjön :)
    itt van mindig a heti program
    http://warthunder.com/en/special/chronicle
  • Karónvarjú
    #37413
    És az event-ek is ismétlődnek vajon?
  • twi452
    #37412
    na ugye eljött a második hét és ugyanaz a trophy mint eddig úgyhogy 5 hét van a 225 győzelemre nagyon úgy néz ki :)
  • bardocz
    #37411
    Köszi!
  • vajakos21
    #37410
    A mostani sim az az frb volt ,a hb meg a mostani realistic.
  • bardocz
    #37409
    A mostani sim mód az, ami hb volt, és a másik az, ami realistic? Legutoljára amikor játszottam lenyomtam 100+ órát joystickal, komolyan mondom jobban ment, mint most egérrel, csak eladtam.
  • vajakos21
    #37408
    De van.Sim mód .Ott nem divat a kill lopás :-)
  • bardocz
    #37407
    Van valami gomb, amit a meccs elején meg kell nyomni, hogy ne csak assistokat kapjak? Összejön belőle 5-10, de kill az még véletlenül sem jár. Bezzeg a tankoknál, az működik frankón.
  • Karónvarjú
    #37406
    Holnapra tervezett BR-változások
  • twi452
    #37405
    ja hát akkor megvan a bökkenő, látod erre nem is gondoltam :)