38447
  • AnuluWork #37484
    Nos, csesszék meg! Megvan a stage 5. A földön 250 kipurcant, és bár megvan a B-25, de a rohadt gold helyett kaptam 10kt ... Hát kössz!

    A B-25 mennyi gold egyébként?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.04.25. 21:22:38
  • kissssss
    #37483
    ha megvan akkor igen, szerintem nincs hozzákötve a többi küldetéshez.

    nekem már összejött a 250 és meg is kaptam a b25-öt, már csak azt az orosz dögöt kéne beszerezni.
  • twi452
    #37482
    meg kéne kapnod rögtön
  • AnuluWork #37481
    Ha megvan a 250 földi célpont, akkor meg kellene kapni a bombert vagy ha meg van a goldot, vagy csak ha mindhárom rész teljesül?
  • kissssss
    #37480
    az istené nem akarnak összejönni az utolsó killek.. 1 vagy 2 lelőtt gépel fejezem be a meccseimet, rohadt idegesítő.
  • vajakos21
    #37479
    Èn is cèlpontnak csábitom ōket simre :-) ( persze ettöl mèg igaz hogy hamar le lehet tudni az eventet) Aki tènyleg bombernek hasznàlja azzal nincs bajom.Van Pár igen jò pilota is.Mióta meg a DM ek változtak az mg151 javitva lett (majd mintha visszavettek volna belőle) nincs sok troll
  • Torzonborz
    #37478
    Mennyire imádom nézni amikor azok a nyüves bombernúbok végre a földbe csapódnak.
  • vajakos21
    #37477
    Bombàzás szerintem szimben gyorsabb,főleg ha vadásszal is szàmol.Japò ellen meg a20 b25 is jó.Könnyen gyulladnak.Persze ki okosan támad...B25 el lemèsz földközelbe ès le vagy vèdve...mondjuk prèm fòkát nem szokta zavarni :-)
  • kissssss
    #37476
    na már csak 48 bombázás kell repcsikből kell még 87.....
  • lexlutor
    #37475
    fw 200 condor, tenyleg olyan szar, mint elsore kinez?
  • vajakos21
    #37474
    Saipanon van landing craft,midwayen aa, gualdacanal rengeteg jármü.Iwo jima ahol ki kell húzni a vègèig amig a landing craftol jőnnek.Bár nem tudom mennyire vannak most feltápolva a kis hajòk.
  • twi452
    #37473
    most amcsi japó van..
    tuti csak hajók mindenhol... az meg nem jó :D
  • vajakos21
    #37472
    Tegnap rus japo volt.Nem tudom ma mi van.Össze vissza cserèlgetnek.
  • twi452
    #37471
    ezen agyaltam h szimbe be kéne nyomni aztán kipuskázni amit csak lehet vele :D
  • vajakos21
    #37470
    Ha beszámolja akkor problèma letudva.B7a2-t vinnèm.Vadásznak se rossz ha belekötnek ès leállnak forogni.
  • secutor92
    #37469
    Én a bombázós részét egy gyors vadásszal csinálnám a helyedben, azzal nagyon könnyű. Én 1.7 br-es mig-3-15-el csinálom. egyik oldalról rázuhanok és végig lövöm ami elém kerül a fák magasságában, majd másik oldalon visszafordul és ismétlés. Ritkán foglalkoznak velem és igazából túl gyors is a gép, nem nagyon érnek utol. A legtöbb amit kilőttem egy csatában, 29 db volt, ha jól emlékszem.

    Repülős részét meg az undorítóan op mig-3-34-el csinálom. Szégyenlem is magam, anyám sem tud róla.
  • twi452
    #37468
    úgy tűnik, hogy beleszámolja azt is ha vadásszal legéppuskázom őket..
    ez érdekes.. így azért nem egy nagy kunszt megcsinálni
  • kissssss
    #37467
    most lehet hülyén hangzik de én már 152 sikeres bombázást csináltam meg a japó b5n2-vel más bombázót nem is használtam br1.7 így többnyire "light vehicles" küldetésekbe pakol be... 6 db 60kg bomba = 6 jármű aztán ha sikerül újratölteni jön a másik rácsapás is újabb 6 kill, még a legrosszabb esetben is megvan az 5 kill körönként.
  • twi452
    #37466
    akinek nincs az utálja, akinek van... én élvezem nagyon xD

    még 90 kill kell az orosz kis genyóhoz..

    a bombázót ötletem sincs, hogy kéne megcsinálni hatékonyan
    az mégnagyobb szopásnak tűnik.. lehet előkapom rb-ben a kedvenc japó bombázóimat :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.04.25. 11:50:56
  • vajakos21
    #37465
    Az szèp!Ez az a három gèp amit angolnàl legjobban utálok :-) Föleg a typhoon.Ezekkel kezdhetnèl exp-t gyüjteni brit tank crewre....èn már japò hajòkra gondolok...laza másfèl èv.
  • kissssss
    #37464
    uhh...
  • twi452
    #37463
    utolsó dicsekvésem... végre összejött egy jó kör és nyertünk is :D
    3 prém gép és 10% booster
  • twi452
    #37462
    örülök, hogy múltkor behúztam azt az angol hellcat-et, irgalmatlan jó kis gépezet :D
    most ezzel a sorral farmolok nagyon durva :D


    előbb egy vesztes csatáért prém nélkül jött 50ezer profit és 4600 rp..:D
  • kissssss
    #37461
    93 repülő kill 105 bombázás..... na ennyi elég volt mert már kettős látásom van a fáradságtól.
  • Cobra.
    #37460
    Úgy látom már péntek este se szabad játszani. 3. vesztes meccsem (a mai háromból) és most már öttel kevesebb aktív játékos volt a csapatomban...
  • kissssss
    #37459
    sok sikert a holnapi napra :) én megpróbálom elérni még ma éjszaka a 100 vagy 120 bombakillt(70 járok) a vadász killekel meg nem tudom mi lesz, lehet előkapom újra a bumerángot azzal úgyis jól ment múltkor.
  • twi452
    #37458
    most ezt nem bírtam úgy felnyomta az agyam :D
    50 kill körül jártam de ez mára most elég, meglátjuk hétvégén hogy megy majd :)
  • kissssss
    #37457
    nagy kár pedig milyen fasza lenne a japán bálnával szépen lassan végigbombázni a pályát, közben a gunnerek meg sorban lőnék ki az 1.0 gépekkel repülő noobokat..... na jó elég az álmodozásból.
  • twi452
    #37456
    vadásznál biztosan nem számolja a tier 1-et gondolom akkor bombázónál sem :)
  • kissssss
    #37455
    ha a tier 2 bombázóm elvesztése után tier 1 bombázóval megyek annak is beszámítja az eredményeit? vagy van olyan okos a játék hogy külön számolja a killeket a csata végén?
  • twi452
    #37454
    na most lehet nyomni együtt a fő krónika event küldetéssel szépen tier 2-es oroszokkal pl :D
  • kissssss
    #37453
    "i-16 undorító kis jószág"

    fúú ne is mond a lassabb gépekkel képtelenség lerázni vagy kimanőverezni, maximum ha hirtelen behúzom a féket ö pedig lehagy na ekkor van néhány másodpercnyi időm hogy leadjak egy sorozatot a nyavalyásra... persze ehhez az is kell hogy ne kapjon szét a 20miliméteres terminátor gépágyújával.
  • twi452
    #37452
    elgondolkodtató..:)
    az i-16 undorító kis jószág a nem prém változata is szemét dög :)
    az a baj h a b-25 is kéne..:D
  • StrikeFor
    #37451
    G14-es Messza mennyire használható? hónapok óta nem 109-tem most véletlen:P észrevettem,hogy van G14-is! érdemes kihúzni? vagy még mindig használhatatlanok a 13 milisek és amíg nincs meg a 30-as ágyu addig eléggé szarul szerepelnek T4-ben......motorja megsül annak is?
  • kissssss
    #37450
    érdekes a weboldalon 160 gép lelövését írták ki de a játékban 200-nak kell lennie, bombázásnál meg szokásos 250....
  • Master91
    #37449
    hát erre megint nem lesz időm :(
  • kissssss
    #37448
    B-25J-30 (USSR) bombázót és I-16 type 28 USSR vadászt lehet most beszerezni, na ezért már megéri küzdeni?

    link
  • kissssss
    #37447
    kíváncsi vagyok most hétvégén lesz e megint prémgépes event jó lenne.
  • kissssss
    #37446
    új IL-2 37mm ágyukkal.
  • gstup
    #37445
    Azt nem tudtam. :) Akkor majd egy kicsit "feljebb'" visszatérünk rá. :)