38447
  • secutor92
    #37526
    Akkor még nem láttad az új 3.0 br-es low tier mustangot 4 hispanoval! Ugyan az mint a brit prém mk Ia, aminek 5.0 a br-je...:D:D Gondolom gyorsan felviszik majd 4.0 körülire... a britet meg remélem leviszik, akkor még talán repülni is fogom, mert jelenlegi formájában nagyon nem finom...
  • kissssss
    #37525
    sea hurricane mk1B-nek a br szintje 3.0??? azzal a 4darab 20mm gépágyúval? oké.....
  • kissssss
    #37524
    nézd meg a brit ágat, van ott egy két változás.
  • AnuluWork #37523
    Visszahozták a 2xes szorzót? :D

    Meg mi ez a Sea Hurricane? :D
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.04.30. 18:29:22
  • AIexx
    #37522
    egy csata rb, és ki van fejlesztve 4 gép.. :)
  • AIexx
    #37521
    ez már kellett, mind a 4-et szemből.. :) :) ha tudok replayt majd teszek, ketten voltunk a cseh gyerekkel 5 emberre, abból az egyik lezuhant, a másik 4 meg ugye.. :) :)
  • bardocz
    #37520
    Nekem RB-ben volt olyan, hogy az egyik do-217-esemen ellőtték a tail kontrolt, és a bázisig vissza tudtam vele repülni úgy, hogy emelkedni csak akkor tudtam, ha a gázzal játszottam. Aztán a bázis előtt túl korán vettem el a gázt, és beleálltam a földbe, de addig izgalmas volt.
  • Master91
    #37519
    áh, köszi
    de akkor se fogom meg érteni azokat a csoda lövéseket mikor én cafatokra lövöm az ellenfelet, írja jobb oldalt hogy tail controlt meg mittom én mit lőttem el, vígan repül tovább,égve-füstölve...

    de engem mikor 2-3 lövés ér szakad a szárnyam darabokra :D

    régen ezért is hagytam abba pont, erre 2-3 napja megint elkezdett velem huncutkodni
  • twi452
    #37518
    a mostani egyszerű szakítószilárdság lemodellezését fejlesztik részletesebbre a dm-ben
    tehát amit mutattál, hogy egy könnyű vadásszal szétvágni egy kemény bombázót már nem lesz olyan egyszerű, valószínűleg a bombázó csak sérülni fog a vadász meg szétesik majd :)

    illetve azt ígérik h ezért sikeresebbek lesznek a kényszerleszállások is ha sikerül szépen kicsúsztatni a gépet és nem odacsapni
    most sokszor hiába teszed le gyönyörűen hasra akkor is olyan sérüléseket szenved h javíthatatlannak írja
    plusz jönnek a repülőkre is a részletes röntgen sérülés kukkolás gombnyomásra
  • RAZOR27
    #37517
    régen mennyi ilyen volt.... :D

    valakinek megvan az a gif amikor egy head-on ütközetben az egyik gép pont úgy dugóhúzózik hogy elfér a két gépágyú lövedékei között és sérülés nélkül lelövi a másikat? Az is epik volt :D
  • Master91
    #37516
    és milyen irányba?
  • AnuluWork #37515
    Ott is vannak hidak. :)
  • PLaci #37514
    Ezt írhattad volna mondjuk PÉNTEKEN!!!! :P :P :P
  • twi452
    #37513
    pont ez fog változni a dev diary szerint :D
  • Master91
    #37512
    http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a8Yzx9p_460sv.mp4
  • secutor92
    #37511
    Tegnap vettem észre:
    Nem olvastam a hivatalos oldalon a leírást, ezért nem tudom bug-e, vagy "workingasintended", de nem csak tier 2 és afölötti gépekkel lehet csinálni az eventet! Lényeg az, hogy az első gép, amit beviszel a csatába, legyen legalább t2-es, utána már a t1-es és akár reserve gépekkel elért killeket és elpusztított földi egységeket is számolja már!
    Így még könnyebben/kevesebb csata alatt össze lehet szedni a killeket.
  • twi452
    #37510
    én végül megfogadtam itt a jó tanácsokat és az 1.7 br-es miggel géppuskáztam armored car-okat meg artyt aa-t :D
    ha kilőttek és lezárta a legénységet akkor japánoknál is van 3 darab ilyen br-es tier 2 gép úgyhogy akkor meg azzal mentem egy kört :)
  • vajakos21
    #37509
    Nem muszáj árkádban menni :-)
  • PLaci #37508
    Meglehetett volna nekem a kib. prém B-25, ha nem folyton folyvást air domination csatákat dob nekem a kib. gém........
  • StrikeFor
    #37507
    :P :D
  • kissssss
    #37506
    na na ez nem igaz... a wellington mk1 szarabb mert az még ráadásul rusnyán is néz ki, :D a tied legalább szép.
  • StrikeFor
    #37505
    OMG megvettem a FW200-as bombázót,mert milyen szép meg fasza bombaterhe van........hát b+ MI EZ???? még árkádban is mint egy tégla......a 7.62-es géppuskák szart se érnek.....azonnal elsőre kiszednek..........ennél szarabb bomber a világon nincs
  • StrikeFor
    #37504
    TYNIPIC
  • kissssss
    #37503
    azt nem próbáltam én megelégedtem azzal amit rögtön elsőként engedélyezett, semmi kedvem nem volt már éjfélkor képfeltöltéssel tökölni.
    Utoljára szerkesztette: kissssss, 2015.04.26. 11:32:30
  • vajakos21
    #37502
    Lehet tank lesz mert ràkèrdeztek Stonánàl ö meg cèlzott rá.Vègül is gyözelem fegyverei...talán lesz egyszer mèg nèmet...meg Hartmann a hònap ásza
  • vajakos21
    #37501
    Ez persze elment...
  • vajakos21
    #37500
    SG egy fos...visszadobálja a kommenteket
  • twi452
    #37498
    még két hét van ebből úgyhogy ha eddig minden hétvégén volt akkor a maradék kettőnél is kéne lenni :)
    volt már német prém is :P úgy szereztem meg azt a román he-112őt :D
    szerencsére lehet a live-ról leszedni hozzá rendes festést is :D
  • vajakos21
    #37496
    Elvileg mèg tart majd ez az event sorozat.Vajon lesz a gonosz oldalnak is prèm szerzèsi lehetősèg?Mondjuk jövö hètvègèn nem leszek gèpnèl szòval lehet,...
  • AnuluWork #37495
    A kephostot letiltja?
  • AnuluWork #37494
    Remek.
  • Frenky
    #37493
    Sziasztok! Akik szeretik a repülést és kedvük van csatlakozni, mindenkit várunk a DCS World MAGYAR Felhasználók csoportjába a FaceBook_ON
    Online repülések, infók, leírások, minden, ami a DCS Wolrd_el kapcsolatos!
    Digital Combat Simulator World MAGYAR Felhasználók Csoportja a Google+ ON is! DCS World MAGYAROK YouTube Csatornája!
    Üdv, HUNter
  • kissssss
    #37492
    na gyerekek sikerült bezsebelnem az orosz repülő ördögöt is, az utolsó csatában sikerült 12 killt összehoznom a 6 killnél beírtam játék közben hogy épp most lett meg a prém gép....... hát nem kellet volna mert rögtön mindenki rám szált :D ott helyben el is patkoltam

    pokryshkin p-39 nagy segítségemre volt + tudtam is húzni egy kicsit az orosz ágat vele



    (ne tudjátok meg mennyit keresgéltem egy olyan képfeltöltő oldal után amit nem tilt le ez a nagyon hülye sg)
  • twi452
    #37491
    na ez a kettő is bezsákolva a gyűjteménybe :D
  • vajakos21
    #37490
    Stona mèg az elsőoldali válaszban irta hogy nem adjàk meg a goldot ha megvan.
  • AnuluWork #37489
    Ahol van - tier -, ott jó. A Welly viszont ahol van T2 felett, na ott ő egy vicc, baromság. Kb. ennyi a különbség. A Condor jobban néz ki, picit erősebb a védelme is, értelmesebb bombák vannak rajta. A Condor végsebessége pedig röhej.

    Úgy lehetne jellemezni, hogy a Condor egy német, a Wellington pedig egy brit vicc. De van pár mókamiki ebben a játékban/Tier. :D
  • Cobra.
    #37488
    Wellingtonnal repültél már? Kb ugyanaz, csak még gyengébb fegyverzettel.
  • twi452
    #37487
    meg lehet próbálni persze :)

    na nekem még 36 földi cél és 33 légi :D
  • AnuluWork #37486
    Írjak azért nekik? A vadász közben simán meg lett, mondjuk az nem volt meg, nem úgy, mint a B-25. Kis kék blueprint dobozkából jött ki a prém gép. Néha reménytelenek a ruszkik! :D
  • twi452
    #37485
    1450

    mondjuk most nem írták oda, hogy akinek megvan az megkapja az árát
    ezt ki szokták emelni
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.04.25. 21:33:17