38447
  • Micsurin
    #29767
    [/OFF] Ment válasz és még egyszer köszi .[/OFF]

  • Droughert
    #29766
    A mostani prém gép szerintem többet ér mint a karácsonyi kettő, és negyed annyi munka van vele.
  • sulyid
    #29765
    Én a karácsonyit sem csináltam meg, nem volt hangulatom hozzá és azért érdemes megjegyezni hogy én úgy vagyok vele hogy ez nekem hobbi szóval akkor csinálom mikor van hozzá hangulatom és akkor is csak RB-n az egyik barátommal (mindig együtt repülünk + közben TS-en beszélgetünk). Régebben összeszedtem pár száz repült órát az IL-2-őben szóval a gépeket és a taktikákat ismerem, utána pedig már csak élvezni kell az egészet (oda figyelek rá hogy lehetőleg ne lőjenek le a meccs végére).
    Egy totál normál meccsen általában ketten összehozunk 3-6 killt, ami szerintem nem is olyan rossz arány úgy hogy mindig összedolgozunk (értsd: ha az egyik megsérül és/vagy kifogy a lőszerből és haza kell repülnie akkor a másik mindig hazakíséri és vigyáz rá, ugyanígy a sima repülés is szoros kötelékben történik és ha célpontot észlelünk akkor mindig megbeszéljük hogy ki csapjon rá és ki biztosítson..stb).
  • oOBALAOo
    #29764
    Én se csinálom az eventet.minek?a karácsonyit végigcsináltam, talán ha egyszer kétszer repültem az új gépekkel kipróbálás erejéig, aztán kész. Van orosz prém p63, az nekem elég...
  • MitsuMishi
    #29763
    Nah, amúgyis mindegy, utolsó meccsemen sikerült összehozni 3 killt, szóval megvan a 27 D:
  • Eagle16
    #29762
    Azért ezt a nyomorult ködöt vissza lehetne fogni, 100m-re nem lehet ellátni néha a pályán pályán.
  • Micsurin
    #29761
    Én eltudnám magamat sírni a laptop miatt :/ főleg most az event miatt
    ráadásul sok az agyhalott messeres akiket halomra tudnék lőni
  • sulyid
    #29760
    Egyetlen előnye és egyben hátránya van a mostani eventnek: teli van agyhalottakkal az RB... Sok-sok ingyen célpont a spitfireomnak. :D
  • sulouos
    #29759
    Hát aki akarja csinálja, aki nem az nem. Én is eluntam.
  • sulyid
    #29758
    Az lemaradt hogy csak RB-n tolom, az AB-t már régebben abbahagytam...
  • sulyid
    #29757
    Most őszintén csak én nem tolom az eventet nagy hévvel? Van messzerem és cobrám is mégsem megyek a közelükbe se mivel nem szeretem őket, s így nem szopatom magamat feleslegesen, pénz van szarásig és ha RB-zni akarok akkor még mindig a spity a legjobb... Bár a p-40 illetve a p-47 is túl jóféle killeket hozni. :D
  • Micsurin
    #29756
    [/OFF] Szia dobtam egy pü-t...[/OFF]
  • MitsuMishi
    #29755
    Bár ha 200-nál megadta, akkor valószínű hogy elírták a hírben.
  • MitsuMishi
    #29754
    Nah akkor mindjárt letesztelem, papíron húztam a strigulákat, most tartok 22-nél.
  • Susarc
    #29753
    volt valami peccs?? 55-60 fps-em van,de olyan mintha 5 se lenne.......fasza
  • Droughert
    #29752
    Nem számoltam, hogy 27 kellett-e hozzá, csak az achi-nál láttam, hogy még 8 hiányzik, az 1 kill rb-n, ezért írtam, hogy 26 megvolt. Lehetséges, hogy csak 25 kell.
  • Micsurin
    #29751
    Szerintem túl kel teljesíteni 2-vel mert itt a fórumon már vki megcsinálta reggel és írta is , hogy előző nap 26 volt neki és reggel szerezte meg az utolsót
  • MitsuMishi
    #29750
    Aki megcsinálta az nem számolta véletlenül, hogy akkor végül is 25 elég volt-e, vagy tényleg túl kell teljesíteni kettővel? :D
  • Micsurin
    #29749
    Ez már bennem is felmerült de szerintem valahogy mégis csak csal azzal az rb 8x-szal a játék :)
  • Máté94
    #29748
    RB-n nem csak 25-öt kellene lelőni? Ha 8x egy kill és 200-at számol az Achievement mérő akkor az 25x8.
  • Micsurin
    #29747
    A cobra 37-ese lassabb pl egy orosz 45 ősnél .... De ha szaggatottan lősz vele és csak biztos célpontra akkor nagyon nagy fegyver előny jelent....
    Én is ha üldözök a cobrával akkor használom a 37-est hogyha az ellen fordul és a teljes gép lapját látom magam előtt tisztán mert akkor 1 maximum 3 lövés az illető...
  • Micsurin
    #29746
    Na ne haragudj de te most egy olyan dologba akarsz bele menni amibe nem kéne....

    Amit vettem vaio kimondottan multimédia játék a boltban is megmondták itt a hangsúly nem a laptopon van.. hanem azon , hogy 100/1 hibásan készül és ebbe futottam bele , a szervizesek is megmondták , hogy nem lett volna semmi gondja a játékokkal (ac4 , bf4 stb..) ha nem lett volna pontatlanul az alaplapra illesztve az vga ,

    "Még ha közel ugyanolyanok a specifikációi mint ami az asztali gépben van, akkor is rosszabbul teljesít a laptop játékoknál mint az asztali gép. " hát erre nem vennék mérget.... Ez laptop függő és OP függő ez sok mindentől függ egy program futását kismillió dolog befolyásolja nincsen 2 egyforma futó környezet....

    Én most nem is ezt a témát akartam hánytorgatni vagy bármi egyszerűen megpróbáltam segítséget kérni... De akkor elnézést kérek , az előző hsz emért.{PEACE}
  • sulouos
    #29745
    El-eltalálom őket, csak az ellenségnek gondosan mellészór és az 5-6. gránát találja el, de ha egy csapattárs kerül elé, egyből szétveri.
  • bgabor
    #29744
    Teljesen alapvető dolog hogy a laptop nem váltja ki a az asztali gépet ha játékról van szó. Még ha közel ugyanolyanok a specifikációi mint ami az asztali gépben van, akkor is rosszabbul teljesít a laptop játékoknál mint az asztali gép.
  • Coral Springs
    #29743
    Hát ha nem találsz el vele semmit akkor nehezen hiszem.
  • sulouos
    #29742
    De az fosni fogja a pénzt! :D
  • Coral Springs
    #29741
    De amúgy érdekes hogy megy a versenyfutás a Kingcobra -ért, közbe meg szidjátok a 37mm -es puskát. Azon nem 37mm -es lesz ?
  • Micsurin
    #29740
    Nos számomra az event véget is ért.... ismét lemaradtam a prém cobráról....Én hülye pár hete eladtam az asztali gépet és vettem egy sony vaio fit 15e-t erre ma megadta magát a laptop (2 hetes gép volt) elfüstölt az alaplap.... 10 perce jött kb a sony futár mondta , hogy alaplap hiba nem volt rendesen rá rakva az alaplapra a 740gt kártya ezért a foglalta az vga-nak konkrétan meg égett , 4-5 nap a javítás.... a netbookon meg nem fut a wt...

    Esetleg valaki nem tudna segíteni ? Mert most 2 nap alatt képtelen vagyok keríteni egy gépet pedig már 2meg volt az eventnek a negyede , így vegyen az ember sony-t....
  • Coral Springs
    #29739
    Eddig a legtöbb kill -t RB -n az F4U-1c -vel csináltam, 255 kill -t. Ezt az event alatt döntöttem meg az orosz P-39N-0 -val, az jelenleg 263 kill -el vezet. Én azt mondom hogy megszokás kérdése, vagy épp emberre válogatja. Nagy kedvencem a 4 x 20mm mert olyan mint egy fűrész, de ám ha ráérzel a 37mm -re az olyan mint ha kisebb bombával dobálóznál, akit eltalál az egyből meghal függetlenül attól hogy vadász vagy egy bombázó. Persze ha nem érzel rá akkor hamar ellövöd a 30 -as tárat a semmibe, akkor vagy kitartasz a tapasztalatszerzés mellett, vagy választasz másik gépet.

    Ilyen ha ráérzel a 37mm -re, és ugyan így leesik akár a B-17 is, 1-2 golyó egyből öl.

  • sulouos
    #29738
    Azt néztem én is, csak a P-400 nincs benne az eventben.
  • bgabor
    #29737
    Én ezért csípem sokkal jobban a P-400ast a P-39eseknél, vadászgépek ellen a 20mmes sokkal hatékonyabb a 37mmeseknél. Plusz ugye remélem néztétek hogy s 37mm-es ágyúk szórása mekkora a játékban amíg maxra nem fejleszted(new 37mm cannon). Elég az hozzá hogy amíg nem maxos, 300 méternél (0.30) távolabbról teljesen felesleges lőni vele.
  • sulouos
    #29736
    Az F és G szériás 109-esek motorja szó szerint másodpercek alatt melegszik 25°C-ról 115-re, az E-k jók, de azokat fél kézzel kimanőverezik a kobrák. Legalábbis engem :D
  • MitsuMishi
    #29735
    Hát ez nevetséges :DD Üldözöm az ellenséget, lövöm fél órája, nem akar megdögleni, egy pillanatra átrepül előttem a társam, és véletlen kap a 7 millisből, lezuhan (már előtt is zuhant és égett, azért suhant át előttem), és büntit kapok amiért lelőttem :DDDDDDDDDDDDDDd Ezt bezzeg egyből megadja nekem, aztán a gépet amit üldöztem ,egy másik társam lerammolja.. komolyan ez már szánalmas.
  • vass17
    #29734
    Nem értem miért erőltetitek ami nem megy? Ha annyira nem jön be a 39/63, akkor ott van a 109, benne van az eventben.
  • sulouos
    #29733
    Érdekes, hogy az a nyamvadt 37mm-es trágyadomb nem talál el semmit, de ha nem figyelek és egy csapattárs több mint 1km-re előttem átrepül a tüzemen, azonnal szétkapja... A fene vigye el őket, tettek volna bele egy 20mm-es gépágyút, semmi baj nem lenne ezzel a géppel.
  • MitsuMishi
    #29732
    De az is vicces, hogy a sok idióta belerepül a pofámba, én meg csak megkarcolgatom a 20 millisekkel, de az persze mindig lelő
  • MitsuMishi
    #29731
    Hát én nagyon szívesen elcserélném az E-3-mam egy cobrár, nem értem, hogy nálatok mi a baj. Engem úgy hasítanak ketté/fordulnak/emelkednek le, ahogy kell...
  • JethroHUN
    #29730
    Csak játékos számít és, folyamatosan német top gépek ellen tesz az MM. Értelmetlen szopás az egész...
  • Micsurin
    #29729
    Ez a 39Q az event kezdete ota egy FOS már egy a20g turetje le szakítja a szárnyam kb 3 lövésből.....
  • Micsurin
    #29728
    Minden gép bele számít amit cobrával lősz le... én is csak 4/27-nél tartok amúgy... tuti nem lesz meg MEGINT a tavalyi sem lett meg.....