38447
  • Sith
    #29847
    Egyébként csak olvasgatni szoktam, de azért érdekes hogy mindenkinek a másik oldal az op :)
  • oOBALAOo
    #29846
    Száz ilyen videót linkelhetnénk.vagy felbaszod rajta magad, vagy elfogadod, hogy vannak idióták a világon...
  • oOBALAOo
    #29845
    SB-t próbáltad már?:))
  • Coral Springs
    #29844
    Végig jött mögöttem kb 2-300 méterre, mindenképpen látnia kellett. Csak ugye RB -n sem a team munka a fő szempont, az ipse megzavarodott a zuhanó gép láttán. Egy kibaszott kill -ért akár áttaposnak rajtad, tier 1 -től tier 5 -ig. Az ész sehol sem dominál.
  • oOBALAOo
    #29843
    bad luck.te nem láttad őt, elvileg neki látnia kellett volna téged, de mégse látott.
    én már sokszor mondtam, hogy büntetni kellene a rammolást...
  • Coral Springs
    #29842
    Az agyfasz ma is folytatódott, csak hogy egyet kiemeljek.


    A faszkalap reakciója egy röhögő smile volt, jól elküldtem a kúrva anyjába, és még a neki állt feljebb. Szerintetek ki volt a hibás ? Én aki lekövette az enemy -t, vagy a síkagyú mögöttem aki mindenáron be akarta húzni a kill -t ?

    Kezd egyre jobban elmenni a kedvem az RB -től, annyival különb az AB -tól hogy nehezebb valamivel, de ugyan az a degenerált állatfaj játszik ott is. Egy kezemen megtudom számolni hogy eddig hány élvezhető csatát repültem az A-10 -el, nagy részben inkább szétbaszott az ideg.

    Hogy kitérjek a Mustang -ra is, egy másik csatában maga a főműsor lezajlott 10 perc alatt, az azt követő fél órában meg egy tetves Mustang -ot kergettünk ketten de nem bírtuk elkapni. Felkergettük 10km magasra, majd ott a pálya egyik végéből mentünk a másikba vagy 2x. Ezt követően kis időeltéréssel mindkettőnknek tankolni kellett, itt megpróbált a rohadék elkapni minket de nem sikerült, azt megint menekülőre fogta. Itt viszont már hibázott, beértem nagy nehezen 900 méterre, erre kiugrott a gépből. Volt még hátra egy földi egységünk és három enemy ai, kapkodva elkezdtük keresni az ai -t, de szerencsére megtaláltuk őket és nyertünk. Nem vertem rá egy olyat az asztalra hogy széthasadjon, á nem.
  • sulouos
    #29841
    Persze, ez főleg a mostani akcióban jött ki, a végtelen WEP-es cobrák ledurrogtatták a Messereket, mert jobban emelkednek, jobban fordulnak, csak a nagy G-t nem bírják jbban, mint a messerek, akik mellékesen kb. 20s alatt melegszenek túl. Tényleg, nerfelni kéne őket.
  • vajakos21
    #29840
    Menj il2 eventet...az direkt ruszkiknak készült.
  • JethroHUN
    #29839
    Nyugodtan átnevezhetnék ezt a játékot NaziThundernek... Vicc, hogy 90% a németnek nyernek minden RB meccset...
  • Coral Springs
    #29838
    Kiesett hogy kevés az üzemanyag, pont volt egy jelöletlen reptér a közelben. A társam befejezte a műsort.


    Mindenki az A-10 -et nyüstöli most, sajnos sokan nem tudják használni ezt a gépet.

  • Elar
    #29837
    Tegnap este óta kinlódok.
    Este mentem 3 kőrt a japánokkal - alig tudtam bárkit is eltalálni.
    Oké nem vagyok ACe, de azért AB-n a 4-5 kill összejön átlag 2 gép árán.
    Én nem tudom kikkel rak össze a gép, de egyszerűen nem lehet őket eltalálni.
    Ma DE vége sikerült az egyik Zéróval végre 3 killt nyomni.
    Most megint folytatódik. Most (is,mint mindig) assistokig eljutok 6-8 / game, de kill alig alig, persze én hullok, mint chemotoxos légy 1-2 találattól.
    Lassan azért kezd szétbxxxx az ideg.
  • Vaktermesz
    #29836
    Puma

    Kérlek titeket szavazzatok, a szavazás lényege, hogy ha eléggé felkapott lesz beteszik a Puma jelzést, illetve a magyar felségjelzést, fekete alapon fehér kereszt.
  • bigfootHUN
    #29835
    Eddig egy speedlink black widowst nyüstöltem, attól fényévekkel jobb. Nem sok sb-t mentem eddig de ab-rb-re is ezt használom, nekem nagyon bejött.
  • Micsurin
    #29834
    Oké , köszi és erre a kicsit sci-fi joyra tud vki valamit ? http://firstshop.hu/termek/24207/saitek_cyborg_f_l_y_5_stick#!prettyPhoto
    kinézetre meg tesztekre tetszik ! :D csak nem tudom : Ebben gondolom ennyiért nincs force feed back ugye ? De egyébként hozza a Saitek minőséget ?
  • sulyid
    #29833
    Köszönöm! :)
    Elégedett vagyok, lesznek még spitfireok bőven. :D
  • vajakos21
    #29832
    http://warthunder.com/en/game/releasetree

    itt vannak a tervek a gèpekre
  • sulyid
    #29831
    Valaki nem tudja hogy terveznek-e még spitfire-okat berakni a játékba? Csak mert a jelenlegi techtree elég vicces. Szerintem rossz választás volt berakni a mkIX-et 2x. Jobb lett volna ha inkább a 4-es zárásának beraknak egy griffon motoros csapott kabintetős változatot, úgy lett volna méltó a Spitfire széria fejlődése/lezárása.
  • twi452
    #29830
    Természetesen ez már nem a csak winxp-n működő korszakban készült :)
    De célozni ezzel sem lesz sokkal könnyebb :D
  • Micsurin
    #29829
    8.1-el is ?
  • Micsurin
    #29828
    oké köszi , szóval akkor jó :) És minden tengelye meg van (z meg stb)
    És a gáz kar ha jól látom lecsatolható ? És windows 8-al kompatibilis ?
  • twi452
    #29827
    amiket én linkelgettem saját sb-s videókat azok mind hotas x-el vannak :)
  • Micsurin
    #29826
    És jó ? sm-et játszol vele ?
  • Glo
    #29825
    Felment az ejuró..
  • twi452
    #29824
    durva, most megnéztem, júniusban vettem itthon 11400-ért
    most ugyanott 13600 és kitudja mikorra szerzik be, nyáron még volt nekik pár darab raktárkészleten is..:D
  • bgabor
    #29823
    Az is a Gaijin játéka...
  • bigfootHUN
    #29822
    Én kari előtt újítottam 1 thurstmaster T-flight hotas x-et az amazon.de jóvoltából. Az akkori árfolyamon 2-3 ezerrel volt olcsóbb mint a legjobb árgép ajánlat. Mondjuk még jobban jártam volna ha ottani ismerős címére küldetem, mert így 27%-os áfával számoltak... Most 39.36 ojróért vesztegetik, amiért megvettem az hogy a gázkar részt le lehet szedni és van elegendő gomb is.
  • a.carkey
    #29821
    Válaszuk: "Ne promózz más játékot!" ... mely elszívhatja a playereinket ... :)
  • Coral Springs
    #29820
    A hivatalos fórumon a kérdések résznél megkérdeztem, hogy lesz-e a jövőben egy Star Conflict -hoz hasonló hangár megoldás a játékban.
    A kérdésem törölték. Még a leghülyébb kérdések is meg lettek válaszolva a mai nap folyamán, én felteszek egy értelmes fejlesztéssel kapcsolatos kérdést, és törlik. Nevetséges, most tegyek fel egy olyan kérdést, hogy miért törölték a kérdésem ? Azt már megválaszolnák ?
  • Micsurin
    #29819
    Köszi szépen :)

    Ime házi megoldás , apple mindenkinek : itt a link ha ez a nyü nem tenné be -.- http://keptarhely.eu/view.php?file=20140201v01exem42.jpeg

    [URL=http://keptarhely.eu/view.php?file=20140201v01exem42.jpeg][IMG]http://keptar]
  • Glo
    #29818
    Nekem volt egy régi Cyborg 3D-m, azzal nyomtam il2-ben. Olyan 4 évet bírtak a potik.
  • Micsurin
    #29817
    JaJa :D de mégsem sikerül.... Ezek a cíborg sitek x mitom milyenek megérik az árukat ?

  • sulouos
    #29816
    Pedig videón nézve milyen könnyűnek tűnik :D
  • Micsurin
    #29815
    Jelentem a hadnagy uraknak a játék futtik low-on 1024x768-on 36fps-el.

    azért a csorikámnak esszébe juthattam volna délelőtt is .....
    WoW , kicsit fúra joyal... ( mondjuk inkább úgy : egy 80 négyzet méteres táblát sem tudnék eltalálni vele szemből....
  • Micsurin
    #29814
    Oké köszönöm akkor azért kölcsön kérem tőle hátha :D
  • twi452
    #29813
    mondjuk ez alapján lehet rá esély, tényleg elmegy egy pirítón is talán :D

    a gép erősebb de ebben is integrált intel gpu van és elmegy vele :)
  • twi452
    #29812
    jó kérdés :)
    attól függ mit tud kezdeni az intel gpu a wt-vel :)
  • Micsurin
    #29811
    Ha elfutna akkor 10 percen belül tudnék játszani mert havernak 2 gépe van és felajánlta , hogy amíg a sonyim vissza jőn kölcsön adná , és akkor a joy-t is elkérném tőle
  • Micsurin
    #29810
    Havernak van 3d proja majd kölcsön kérem . http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/dell/inspiron-3521-151763-p153059725/ ezen el futna a játék very lowon ?
  • twi452
    #29809
    Remélem nem fogod megbánni :)
    Azért az sb sem mindig leányálom :D Szoktak ám hatalmas mészárlásokat végezni egyesek főleg csapatban :)

    Legtutibb lenne ha le tudnál nyúlni egy joy-t valakitől mondjuk 1 hétre aztán kipróbálhatnád :)
  • Micsurin
    #29808
    Oké köszi szépen akkor marad az attack 3d pro , És most már a következő hétre a pofám lapos a kérdéseket illetően