38447
  • Coral Springs
    #30048
    Nekem is volt ma. Egy társam kergeti az F4U 1c -t, jól láthatóan nem tudta utolérni de korábban se keveredett komolyabb tűzharcba vele. Gondoltam majd én magassági fölényből megszórom, egyben le is lőttem az amerikait. Erre beírja a társam team chat -be hogy "you goin to die son" tolt felém egy sorozatot mire felfogtam hogy mi van, de nem értem még most se hogy mi volt a problémája. Nem akartam kinyírni, de csak nem hagyott békén így kénytelen voltam. Utána azon nyerített hogy fizethetem a TK büntetést, rohadjon meg az ilyen.
  • Micsurin
    #30047
    Ezt így ismerem de köszi a pontos leírást :) de ha reportol ? egyáltalán tud ? :D
  • Glo
    #30046
    Automata TK bannolási rendszer van:

    Arcade battle:
    3 TK egy csatában – automatikus kick a csatából.
    8 TK egy nap – automatikus kick a csatából + 1 nap BAN

    17 ТК egy héten – 7 nap BAN.
    25 ТК két hét alatt – 30 nap BAN
    35 TK egy hónap alatt – 2 hónap BAN

    Historical Battle és Full Real Battle:
    2 TK egy csatában – automatikus kick a csatából.
    5 TK egy nap – automatikus kick a csatábó + 1 nap BAN

    17 ТК egy héten – 7 nap BAN.
    25 ТК két hét alatt – 30 nap BAN
    35 TK egy hónap alatt – 2 hónap BAN
  • Micsurin
    #30045
    Azt a krva xd

    valaki pls a 3043-ra :D
  • darki81
    #30044
    tetszik az új prémium repülő modellje XD

  • Micsurin
    #30043
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20140206v00eo90yt.jpeg

    Na és ha reportól mi van ? ez volt ma az első tékám , ellopta a killem szándékosan és elegem lett..... Kaphatók valamit érte ? ja és utána még beszól h , hogy mehetek thunderbolt-al az ő szintjén.... (fw190-el ment , amúgy 1 lövés volt mert a tankot találtam el :D )

    @Paladin: Rendben köszönöm az észrevételt de az trustmaster ez meg saitek :) nem egy ligában játszanak a pedálra meg , megint annyit mondanék , hogy saitek... Igen sznob vagyok mert nekem megéri ezt az árat a felirat :)
  • Paladin
    #30042
    Amit én írtam, négyezerrel kevesebbért tudja ugyanazt, és mégiscsak Thrustmaster, de te tudod... :)
    (Na jó, legózni azzal nem lehet, az igaz)

    Rudder pedál meg ilyen horror áron sosem kéne. Lehet szép, meg percíz, meg minden, az lehet, de 7-8 ezerért inkább vennék egy kormányt pedállal, és azt használnám erre.
  • Micsurin
    #30041
    Nem baj , megvolt a tanuló pénz :D Most már csak holnap be kell mennem a bluechipbe a megrendelt saitek cyborg fly 5-ért meg mellé egy pro rudder pedálért :) remélhetőleg ezek hozzál a saitek minőséget
  • Paladin
    #30040
    Ha többet vagyok mostanában a fórumon, tuti lebeszéllek a geniusról. :) Megtapiztam boltban, biztos voltam benne, hogy hamar szétesik (mondjuk arra még én sem gondoltam, h ennyire :) ).
    Ráadásul drágább, mint a Thrustmaster Flight Stick X, ami a Hotas X kistesója, és még mindig messze a legjobb vétel, ha sima négytengelyes, 12 gombos joy kell.
  • Susarc
    #30039
    kurva jól nyomták! sajnálom,hogy nincs türelmem a joy-al szöszölni:S
  • vajakos21
    #30038
    Jó éjszakát videó
    http://www.twitch.tv/dillon_biz/c/3666762

    És ha valakit zavart a ping.. :)
  • twi452
    #30037
    nálam
    sok megymagköpő 250m
    általános: puska + 2 gépágyú 400m
    4 gépágyú 600-700m
  • sulouos
    #30036
    300-400.
  • oOBALAOo
    #30035
    más:RB-ben hány méterre állítjátok az összetartást fightereknél?
  • oOBALAOo
    #30034
    hát persze, de nagyon noob volt a gyerek, simán elintézhetett volna, a zéróval körbetáncolhatta volna a nagy dögöt.jobbról-balról megsorozott volna, és kész.
  • Coral Springs
    #30033
    Velem is eljátszották ezt egyszer, akkor én La-5 -ben ültem. Csak én nem most jöttem le a falvédőről, így a B-25 leesett.
  • oOBALAOo
    #30032
    á, ez RB-n mindennapos...múltkor egy b25-el maradtam egyedül, egy zéró ellen.elég óvatos volt a srác, beállt mögém, 1,5km-e és követett, ha kicsit közelebb jött, akkor jól megsoroztam a faroklövésszel.ez így ment, kb.15percig, mire közöltem vele, hogy van még 48 percnyi üzemanyagom, és 1200 lőszerem...:)))) a végén becsaltam a saját repterünk fölé, és leszedte a légvédelem...néha még az AI-knek is több esze van, mint néhány játékosnak.
  • Glo
    #30031
    Nekem is ilyenem van, elég pöpec :)
  • Volfram42
    #30030
    Puma TV megy, hátha érdekel valakit. :)
    http://www.twitch.tv/volfram42
  • Karónvarjú
    #30029
    Igen, erről ódákat zengedeznek, ha jól emlékszem, WT hivatalos fórumon is dicsérik nagyon.
  • JethroHUN
    #30028
    Valamit csinálhatnának a kampeléssel RB-n... Rohadt bujkálós gyökér miatt a nyert meccset buktam a francba... Kb 5-en maradtunk ő egyedül... erre elmegy a felhőkbe bujkálni... kibaszott 20 perc után megtalálom mire elkezd menekülni P47-tel. Természetesen megint eltűnt. Persze megnyeri neki a AI... meg a csapatomból rég kilépett mindenki. Rendszeresen előfordul ez...
  • Fura Alak
    #30027
    Illetve ajánlhatom még ezt:

  • Fura Alak
    #30026
    Ezzel kiegészítve igen. :)
  • Zuikaku
    #30025
    javítva
    Kép
  • Zuikaku
    #30024
    Ekkorát még sose zúztam RB-n. 7 kill, 1 tár, 7.7-es meggymagköpő, stealth lőszer. Kb 4-5 ruszki felgyújtottam.[img=http://www.kephost.com/thumb/2014/2/5/a1_2014_2_5_wa5exo8ij1_tn.jpg][/url]
  • a.carkey
    #30023
    Akkor Szent-Györgyi Albertet hová tennéd? :)

    Mert ő spec itthon alkotott nagyon, és az USAba menekült 1947ben, ahonnan nem akart soha többé hazajönni.

    Neumann egyébként tanítani ment ki, majd kint ragadt, amire a háború rátett még egy lapáttal, és pláne nem jött/jöhetett haza, Teller pedig érdekes eset, mert ő pl. sokáig hazajárt, mielőtt Németországból! megszökvén végleg az USAban telepedett le. Aztán jött a Manhattan terv.
  • sulouos
    #30022
    Egyébként arra a gépre én még csak egyetlen "forrásból" hallottam, hogy lopakodó, az pedig a National Geographic volt. Volt neki elég előnye anélkül is, tényleg csináltak a németek formabontó fegyvereket, amik a hidegháború alatt visszaköszönnek mindkét oldalról.
  • sulouos
    #30021
    Röhögni fogsz, de egy ehhez hasonló ( ilyen ) szarvkormányt vettem 1500-ért az egyik helyi ócskástól. Semmi baja, minden tengely, gomb és kar tökéletesen működik vele, csak nincs meg hozzá az oldalkormány pedálja, nyomógombbal meg nagyon kényelmetlen :D
  • Micsurin
    #30020
    http://www.edigital.hu/WiFi_tablet/Kijelzovedo_folia/E-book_olvaso/E-book_olvaso_kiegeszito/iGear_Szovet_boritasu_kemeny_mappatokmubor_belso_tarto_resszel_Kindle_4_/WiFi_tablet/Tablet/Kormanykerek/Kormanykerek/Saitek_Pro_Flight_Yoke_System_jatekvezerlo-p342978.html?gclid=CIP3-dqmtbwCFSTkwgodhSoAZQ ezzel menne a game ? xd
  • Karónvarjú
    #30019
    Hát ja, rájöttem. Én is sokat rendelgetek neten, de az ilyen esetekben szeretem megtaperolni a delikvenst a mancsaimmal, kibírja-é a macerát, amit tőlem kap, azt meg képek alapján nem lehet eldönteni. De ebben az esetben kénytelen vagyok bízni a tapasztalatotokban :-)....mondjuk az nekem pont elég, amit itt olvastam róla Tőletek, meg egyéb fórumokon is.
    Most mókolom össze a lapostévével HDMI-n keresztül a laptopot, de nagyon sok a késés. Vajon VGA-kábellel gyorsabb lenne? Elvileg annak kellene lenni....csakhogy nincs itthon elfekvőben ilyen kábel, mehetek azt is beszerezni...
  • Micsurin
    #30018
    Rendben de nem fogok most ezen balhézni... veszek egy normálisat és meg is van oldva :D
  • Karónvarjú
    #30017
    Oké, értem. Elvileg lehet csavargatni ész nélkül :-), aszongya, hogy: "Twist action rudder control" - ez lesz az, ami Neked kell ;-) !

    Egyébként legyél rámenősebb, garanciális problémánál első körben mindig meg akarnak győzni, hogy Te vagy a hüle :-). Bizonyítsd be nekik, hogy nem :-). Sokáig dolgoztam ilyen helyen, tudom :-S....
    Az a bizbasz nem szakad csak le úgy magától, azért tenni kell ám komolyan valami nem helyénvalót, ha meg úgy néz ki, mintha elvágták volna, akkor lehet anyaghiba is. Ne hagyd magad!
  • twi452
    #30016
    Igen elég ritka, hogy ilyesmit tartson valaki is raktáron, ha kell akkor elhozzák a nagykerből másnapra. Ez a módi manapság :)
  • Micsurin
    #30015
    Állítólag az én hibám bol szakad le a gomb (konkrétan a fej elvált a szárától , de mintha ellenne vágva .... ) azt mondták 3000-ért javítják...
    Aha én sem vagyok hülye...A cyborgnál arra értetem , hogy oldara csavarható e érted ? az oldal kormány miatt. Mert ha nem akkor nem a v1-et veszem hanem a f.l.y.5-öst .
  • Karónvarjú
    #30014
    Bakker, legalább garanciális, esetleg lehet javítani? Én is tegnap jártam be az üzleteket a Hotas x-ért, de sehol nem lehet kapni, nincs készleten. Nézegettem is ezt a Geniust M.s. Pro-t, de inkább maradni akartam az eredeti terv mellett. Holnap érkezik meg.
    Z tengely alatt amúgy a tolóerő-szabályzót érted a Cyborg-nál?
  • Coral Springs
    #30013
    Az hogy ki hol él és mennyi ideig nem változtat a nemzetiségén, de elfogadom hogy neked van egy egyéni világképed. Van ismerősöm aki jónéhány éve Angliában melózik, ez már bőven elég volt neki neki ahhoz hogy Angolnak vallja magát, hát ez van, inkább dobjuk a meddő vitát.

    Az atombomba feltalálása meg nem igazán köthető nemzetiséghez, ugyanis a Manhattan terv -et több ország is pénzelte, nem is egy nemzetiségű tudós vett részt benne. Az már más kérdés hogy mire elkészült a bomba, már csak az USA és Japán állt hadban egymással, így értelemszerűen az USA vetette be. Viszont maga a pusztítás egy figyelmeztetés is volt egyben Sztálinnak és szövetségesének Mao Ce-tungnak is, amely figyelmeztetés nem csak az USA érdeke volt, hanem a szövetségesek érdeke volt.
  • JethroHUN
    #30012
    Ezt a fosszar AI-t ami ebbe a játékba... szétszed hayabusával Tetsuto... maxiumum dive sebességgel nem tudom lehagyni La5ben, 300 méternél messzebb nem került... Ekkora baromságot... vagy 10k magasan repülő biplane és stb...
  • bgabor
    #30011
    Egy konkrét, brit radartípus 37%-al nehezebben tudta észlelni, más konstrukciójú(hullámhosszon működő) radarok észletési képességére nem volt hatással. Nemigen nevezném az első lopakodó gépnek.

    "Since the appearance of the B-2 Spirit flying wing stealth bomber in the 1990s, its similarities in role and shape to the Ho 229 has led many to retrospectively describe the Ho 229 as "the first stealth bomber". A static reproduction of the only surviving Ho 229 prototype, the Ho 229 V3, in American hands since the end of World War II was later tested by the U.S. military who found the basic shape and paint composition of the mock copy would provide for 37% reduction in detection range against the Chain Home radar of the 1940s, but no significant stealth benefit against most other contemporary radar systems.

    After the war, Reimar Horten said he mixed charcoal dust in with the wood glue to absorb electromagnetic waves (radar), which he believed could shield the aircraft from detection by British early warning ground-based radar that operated at 20 to 30 MHz (top end of the HF band), known as Chain Home. A jet-powered flying wing design such as the Horten Ho 229 will have a smaller radar cross-section to conventional contemporary twin-engine aircraft. This is because the wings blended into the fuselage and there were no large propeller disks or vertical and horizontal tail surfaces to provide a typical identifiable radar signature."


    Magát ezt az ostoba terminust ('lopakodó') sem szívesen használom, mert ez is a témához nem értő laikusok szava. Ezek a gépek ugyanis nem láthatatlanok a radarok számára, csak csökkentett észlehethhetőségűek. Vagyis a radar észleli csak jóval nehezebben és közelebbről mint a hagyományos kialakítású gépeket.
  • bgabor
    #30010
    Szóval szerinted egy amerikai pénzből, amerikai földön feltalált, szabadalmaztatott, tesztelt és gyárott találmány az nem amerikai hanem magyar találmány csak mert egy olyan tudós alotta aki magyarországról menekült az USÁba? Ostobaság.

    Hadd kérdezzem meg, akkor a te fura elméleted szerint mérve az atombomba milyen nemzetiségű találmány? Az is magyar találmány mert egykét magyarországon született zsidó tudós is dolgozott rajta, sok más európából számrazó és amerikai tudós mellett?

    Ha egy találmányt feltaláló tudóscsoportból egyvalaki beszél magyarul akkor az máris magyar találmány?
  • Coral Springs
    #30009
    Köztudott dolog hogy a Harmadik Birodalom megszállása után szét lett lopva az egész, a technika és a tudósok mind az USA -ban kötöttek ki. A hidegháború elejét ez meghatározza, továbbá a Ho 229 -el a világháború után már az amerikaiak hajtottak végre tesztrepüléseket. Ez a gép a korai radarok elől nem 100% -osan de képes volt elrejtőzni, így több forrás az első stealth repülőgépnek említi, így a formának elég nagy jelentősége van ilyen szempontból. Jack Northrop munkásságáról nem tudtam, köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmem, majd fejlesztem magam a témában.

    A tudósokkal kapcsolatban meg - ha egy külföldi tudós kifejleszt valamit az USA -ban, az nem lesz amerikai találmány. Ezt lehet az USA -ban töltött időtől kezdve a kapott állampolgárságig variálni. De bármilyen találmányról olvasol, a feltalálónak mindenhol kiemelik a nemzetiségét, sehol nem írják hogy Teller, Neumann, Einstein, stb amerikai tudósok voltak, ugyanis nem voltak azok bármennyire is szeretnéd.