38447
  • Karónvarjú
    #30088
    Khmm, Thrustmaster. Ma jött meg a Hotas, most van időm kipróbálni. Gyári hibás, az 1-es gomb (a ravasza) nem működik. Nem ám a 129. soha nem használandó vacak gomb, hanem az, amit a legtöbbször használ az ember egy lövöldében :-).
    Kék halált haltam :-)...
  • bgabor
    #30087
    Ehm.
    68 német és 6 amerikai várakozó a Ruhr Eventen. :D
  • sulouos
    #30086
    Nekem pont úgy tűnik, hogy ha már legalább egy crit benne van az ellenségben, utána hiába pötyögtetik meg, ha magától zuhan le, enyém a kill. Persze ha leszedik a szárnyát vagy valami hasonló, akkor nem.
  • bgabor
    #30085
    Gondolom sok jelentkező lesz amerikai oldalon. He-162-őt persze nem lehet vinni. :(
  • vajakos21
    #30084
    HB eventen lehet német jetet vinni aki szeretne Ruhron.Lehet elsö és uccsó alkalom...:-)
  • Micsurin
    #30083
    Rendben köszi :) de csak akkor csinálja ha a wt-ből alt+tab-al lépek ki :/
  • sulouos
    #30082
    Keresd meg a WhoCrashed nevű programot, aztán idézz elő kékhalált. Ha ez után lefuttatod, az megmondja, hogy melyik alkalmazás akadt össze.
  • Elar
    #30081
    Én azért fogom ezt a játékot abbahagyni, mert a faszom ki van az assistokkal.
    Én nem tudom, hogy számolja a találatokat, de egész egszerűen rendszeres, hogy rommá lövöm az ellent - odatéved egy gyökér - egy lövés és övé a kill
    A tököm ki van ezzel
  • bgabor
    #30080
    Erről annyit hogy a Saitek gyártja a legjobb joystickokat a piacon, legalábbis a szimulátoros közösség ezt mondja. A Thrusmaster se rossz, de nem Saitek szint. A Logitech meg vicckategória. Legalábbis én mindig ilyen véleményeket hallottam, személy szerint nem hiszem hogy így lehetne általánosítani, mert például nyilvánvaló hogy az egyik cég belépő szintű modelljét übereli a másik cég prémium modellje, stb.
  • Micsurin
    #30079
    Rendben kösz , a jövőben figyelek erre , azt mi okozza ha a win8-nál alt+tab-ozok akkor win8-as kék halált kapok ?
  • bgabor
    #30078
    Úgy 60-asnál már egész tűrhető. Amúgy is háromnál többet nem szabad lőni vele egy sorozattal. Arra való hogy az ember nagyon közelről lőjön néhányat vele, minden másra ott a négy .50es géppuska.
  • Amaymon
    #30077
    "megint annyit mondanék , hogy saitek... Igen sznob vagyok mert nekem megéri ezt az árat a felirat :)"

    Nem sznobság én nagyon megszerettem már vagy fél éve nyúzom SB-n, strapabíró, pontos.
  • Micsurin
    #30076
    Rendben :)
  • Glo
    #30075
    nem kell 10-es sorozatokat leadni vele, úgyis szór mint az állat. 1 lövés, 2mp szünet, megint egy. Közben meg lehet az .50-essel masszírozni a delikvenst.
  • gstup
    #30074
  • Fura Alak
    #30073
    Nem kell a ravaszon ülni, és nem fog beakadni! :P
  • bgabor
    #30072
    Ugyanúgy lehet kikapcsolni a felhőket ahogyan az ellenséges repülőket is.
  • Micsurin
    #30071
    31-es a weapon maintance de a a10-es 37-ese még mindig beragad néha :/ hányasra húzzam , hogy ne ragadjon be ?
  • Micsurin
    #30070
    De a gyerek amikor látta , hogy rá vagyok állva akkor bezzeg futott mint a nyúl ... csak közbe egy bf109 es me csipet én meg leütöttem az égről....
  • darki81
    #30069
  • Micsurin
    #30068
    Ne lehet , valahogy kikapcsolni a felhőket ? mert krva idegsítő most is tök jó kör 1 assis , 1 kill (rb) és akkor egy köcsög fw190 bulykár a felhőben majd mikor háttal vagyok neki lekap -_-
  • Coral Springs
    #30067
  • Glo
    #30066
    Azt is észrevettem :))
  • Micsurin
    #30065
    Mert ?
  • JethroHUN
    #30064
    Te mivel játszol amúgy RB-n? Egérrel?
  • twi452
    #30063
    Viszont rád külön odafigyel az egész ellenséges csapat és azon versenyeznek ki tudja lelőni a [MOD]embert :D
  • Glo
    #30062
    Engem nem mernek
  • Micsurin
    #30061
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20140206v00eqw8uz.jpeg

    vélemény ? Csak így lazán mondom elkezdem a németeket húzni :D
    az az 1 dead is abból lett , hogy nagyban kergetek egy peashootert erre a csapat társam telibe rammolta a bal szárnyaimat...
    tudom arcade de eluntam a historicalt :D
  • Coral Springs
    #30060
    Én ilyenkor egyből csinálom a manővereket, és kerülök a delikvens hátába. Azt csinálja a sok gyökér hogy okkal vagy ok nélkül besunnyognak a picsádba és lelőnek. Te meg nézel hogy ez most mi volt, főleg ha borsos a géped javítása. De még a figyelem ellenére is sikerült nagyjából egy hete lelőnie egy majomnak, körülbelül 3-4 perccel azután hogy közösen lelőttünk (én kaptam a kill -t) egy Bf 110 -et. Megvárta a rohadék amíg nagyban elfoglalom magam, esélyem se volt.

  • Glo
    #30059
    Írj PM-et Draughert-nek, biztosan felvilágosít. Én nem vagyok klántag, csak tudom, h ők foglalkoznak ilyesmivel, elég profin.
  • Micsurin
    #30058
    Jelentkezni hogyan ? :)

    @Paladin : Lehet de nekem a saitekek a rat 9-es egerem óta favoritnak számítanak :D
  • Paladin
    #30057
    Vicces, mert a "márkasznobok", akik hajlandóak felárat fizetni mondjuk egy Sony feliratért, inkább a sokkal patinásabb Thrusmastert szokták favorizálni az "olcsó keleti"-nek titulált Saitekkel szemben ;)
    De hát ízlések és pofonok ugyi... :) Rosszul nem jársz a Saitekkel sem (bár anno a gaming egerükkel nem voltam kibékülve), régi álmom egy X52 :)

  • Glo
    #30056
    Nekem is volt olyan, hogy felszálltam a srác előtt, majd lesek hátrafele és jön jön, közeledik.. és végül beszól, hogy figyeljek már, mert majdnem nekimentem :D

    "Bocs, hogy ilyen közel repülök Ön előtt" :))
  • Coral Springs
    #30055
    Velem az is megesett egyszer hogy egy társam kötelékben szeretett volna menni, számomra viszont gyanús volt ahogy közeledett és lelőttem. Majd kattogott hogy ezt miért, mondom szólhattál volna előbb is a szándékodról, én már nem bízok senkiben sem.
  • Glo
    #30054
    Pumák
  • Micsurin
    #30053
    Nincs valami magyar squad aki egy tanulófélben lévőt is befogadna ? :)
    ts , skype meg ilyenek nem gond :D
  • Micsurin
    #30052
    Akkor sajnálom helytelenül fogalmaztam :) SZÁMOMRA NEM EGY kategória :)
    nekem a saitek olyan egér , joy , stb mint gépből a sony :D ha laptop akkor az nekem sony :) sajnálom a helytelen fogalmazást

    @coral : Nem vagyok az a nagy tk-s de amikor lángosra lövőm a peshkát ő meg talán 1-et hitelt bele akkor eldurran a pumpám...Tehát lángol akkor ér óda bele lő és az övé.... -_-
  • BaleniX
    #30051
    Tegnap kör elején meg csak úgy szándékosan lelő a csapattárs.
    Kérdezem hogy ez mire volt jó, ő meg csak kérdőjeleket írt.
    Szeretem az ilyeneket... :/
  • twi452
    #30050
    azért a TM-re nem mondanám, hogy rosszabb márka lenne mint a saitek, akármelyik árkategóriát nézzük erősen versenyeznek egymással :)

    de használd egészséggel :)
  • Glo
    #30049
    Tud, de felesleges. Az automata rendszer megoldja.