38447
  • bgabor
    #30128
    Bent voltam most random meccsen Ruhron, FW-190A5 és Sabre egy meccsben.... no comment.
  • Elar
    #30127
    Hmm. Érdekes a saját gépeket sokkal könnyebb lelőni
    Ott elég ha egy 12,7-es lövedék eltalálja máris jóváírják a nevemre.
    Bezzeg az ellenfélnél vért izzadok a 5000db assist mellett....
  • gstup
    #30126
    La-7-et ne is említsük.
  • gstup
    #30125
    Már nem azért.De mentél már német géppel mondjuk spitfire,p51d,f8f vagy yak 3p esetleg la-5 ellen?
  • Micsurin
    #30124
    Hee hee.... Valamit mindig elállítok :S hol tárolja a játék a control beállításokat ?
  • Herold
    #30123
    Vidd vissza a boltba.
  • Micsurin
    #30122
    Újra állítottam most meg 8% alá nem engedi tenni :D
  • Micsurin
    #30121
    az engine nem engedi magát gázkarral 20%-nál feljebb venni mit állítottam el ? :D
  • Micsurin
    #30120
    Nem épp onnantól jók ? :D mert én csomószor beszopom amcsikal a messereket :/
  • bgabor
    #30119
    A messzereket G2/G6-TÓL szopóág húzni. :D
  • Micsurin
    #30118
    Csak a genius reccsenése óta nem merek semmit benyomni elcsavarni xd
  • Micsurin
    #30117
    Annyit ért mint hallottnak a csók... De megoldottam :D a felső az racsnis volt az alsónál meg egy rugós pecek volt :D
  • twi452
    #30116
    Kézikönyv :D
  • Coral Springs
    #30115
    Leírtam pár sort de inkább töröltem, százszor lefutott kör a germán téma.
  • Micsurin
    #30114
    Az szép :D

    valaki megtudná mondani , hogy a dőlését a joynak , hogy állíthatóm ? mert lehet csak nem tudom , h csavarozom utána döntöm vagy a csavarral döntöm :D a fej hosszat tudtam állítani meg a magasságot de a többi kifog rajtam xd (illetve félek , hogy eltöröm :D ) Valaki megmondaná , hogy kell állitani a rúd dőlését és a fej dőlését ?
  • Fura Alak
    #30113
    Annó X52 -essel IL2 1942 -ben én hordozóra simán leszálltam, illetve fel (sőt, fel még B-25 -el is! :D).
  • Coral Springs
    #30112
    Valamiért GrmlZ is átvált virtual cockpit -re amikor lövőhelyzetbe kerül, pedig nagyrészt külső nézetben tolja.
  • gstup
    #30111
    Végig... :)
  • Micsurin
    #30110
    Azt már hét eleje óta lehetett észlelni :)

    Sikerült leszállnom egy hordózóra joy-al , lassan tudok menni vele csatába :D

    a messereket meddig szopóág húzni ? az f4 trop-tól már viselhetőek lesznek ?
  • a.carkey
    #30109
    Azt észre vettétek, hogy kikapták a battleshipet a Pearl Harboros pályán. Már kisebb osztályú hajót kell támadni.
  • twi452
    #30108
    Akkor nem csak engem zavar jól van :D
  • Glo
    #30107
    RB-n virtual cockpittal repülök, SB-n meg nem sok választás van :))
  • Micsurin
    #30106
    Rendben kösz mindenkinek :) de még ott tartok , hogy leszállni sem tudok :D
    fel szállok repkedek.... azt az autót testflightban nem találom el XD , leszállásnál meg megcsókolom a kifutópályát :D
  • Fura Alak
    #30105
    Belső nézet? :)
  • twi452
    #30104
    Te külsőből repkedsz joy-al vagy virtual hud-ban?

    külsőből nekem annyira idegennek hat az egész, nem bírom megszokni :D
  • Glo
    #30103
    Hát nem tudom, de joy-al egy megfelelő beállítással szét lehet szivatni az egerezőket :)
  • bgabor
    #30102
    Gratula! Sok kitartási kívánok a célzásba való beletanuláshoz, nem szabad feladni! "Sajnos" az instructor annyira jól sikerült a játékban, hogy joystickal célzásban sosem fogsz tudni versenyre kelni az egeres irányítssal, de a gép repülésében, manőverekben idővel jobb leszel.
  • gstup
    #30101
    Készűlj fel,hogy ha rb-n mész lesz egy kis "csatád" a célzással.
  • Micsurin
    #30100
    Nos , megérkezett a felmosó fa.... A kivitelezése remek , piros pont a kinézetért , a fogás ért , és a dupla gáz karért , a gumírozót beütésű kar remekül kezelhető , pontos finom mozgásokra is tökéletes . minden gomb remekül elérhető , mindenkinek szívesen ajánlom a cyborg f.l.y.5-öst :)
  • Glo
    #30099
    Az MM a gépek Battle ratingje, a játékos eredményessége elapján sorsol, azzal a kikötéssel, hogy az adott gép nem találkozhat 1 szintnél nagyobb különbségű géppel. Azaz a Rank3 nem mehet se Rank 1 se Rank 5 ellen, de a 2 és a 4 simán bejöhet neki ellenfélnek. Viszont aholk van egy 4-es, ott nem lesz 2-es.
  • Herold
    #30098
    Ezt fejtsd ki, mert nem egészen értem. A többi játékosnak II-es gépe volt.
  • Glo
    #30097
    +/- 1 rank eltérés lehet.
  • darki81
    #30096
    az a gj balance :D :/
  • Herold
    #30095
    Ha egy rank III-as gépet (II-185 M82) látok egy rank II-es játékban, az cheat vagy bug?
  • jocking
    #30094
    Ott van a gond, hogy ez a megvétel előtt nem látszik. A gép adatlapjában az van, hogy 30 mm. Egy szó nincs benne róla arról, hogy "ja bocs, csak azután 30 mm, hogy kifejleszted az R1 mod.-ot"...
  • JethroHUN
    #30093
    Nincs ebbe semmi szemétség, amíg nem fejleszted ki a R1 modification-t addig csak egy 20mm-es lesz. A teszt repülésnél meg be lehet állítani, hogy referencia (összes fejlesztés) adatokkal akarod-e kipróbálni vagy a jelenlegi felszereltséggel.
  • jocking
    #30092
    Észrevettem egy érdekes (egyszersmind szemét) dolgot. Ha kifejlesztesz egy gépet, és fejlesztés előtt még kipróbálod, akkor a próbán (és az adatok között is) az adott gép legjobb fegyverzete van feltüntetve. Erre jó példa a Bf-109 G6 és a G10. 30 mm-es ágyút ír a játék, viszont ha megveszed, akkor 20 mm-essel kapod. Egyébként az említett gépek a 20 milis gépágyúval szinte sz@rt se érnek, a 30 milissel viszont a legjobb német gépek közé tartoznak.
  • Paladin
    #30091
    OFF:
    Érdekes, én azt olvasom lépten-nyomon, hogy a Warthog a csúcs. De ezen nem fogunk összeveszni. :)
    (Egyébként meg összességében Saitek párti vagyok, és korábban tuti azt ajánlottam volna bárkinek. Júniusban teljesen sokkolt, hogy az olcsó kategóriában ár/érték arányban a TM viszi nálunk a pálmát :) ).
  • twi452
    #30090
    Akkor ebbe belenyúltál :S
  • bgabor
    #30089
    Legalább annyi eszük lenne hogy lekorlátozzák a számukat. Ha mondjuk két darab 262 lehetne német oldalon akkor semmi baj nem lenne. De így, kinek van kedve propisokkal egy csapat Komet/262 ellen repülni? Persze hogy az amcsi jelöltek nem tolonganak. Gaijin a géniusz...