38447
  • jocking
    #37646
    Sry, ha vótmá':
  • Torzonborz
    #37645
    Nna talán lesz végre egy valóban értelmes játékmód ?
  • twi452
    #37644
    új játékmód

    We are pleased to announce that we are developing a new game mode for update 1.51 "Cold Steel" that will allow you to play for several hours, allowing an unlimited number of revivals. In this game mode, players can connect to the battle at any time.
  • jocking
    #37643

    :)
  • RiCSi1234
    #37642
    Ez a mostani Update olyan jól sikerült, hogy el sem indul nálam a játék. :) Remélem nemsoká javítják. Esetleg más tapasztalt ilyet ma?! Belép a játék a login képig, aztán hibaüzenet nélkül kilép a winfosba.
  • AnuluWork #37641
    A két Vaskereszt? A halál 50 órája?
  • Sherman0070
    #37640
    Olyan filmet nem szeretnének csinálni amiben a németek nem fogyatékosoknak vannak beállítva? Vagy az már nácizmus ha ők jobbak mint az amcsik?
  • jocking
    #37639
    Miért? Vígjátéknak elsőrangú. :D Amikor a csoki szemberepül a mustangjával a schwalbének, és bekap tőle vagy 100 darab 30 milist telibe szemből (a gép is és a pilóta is), és mégsem robban cafatokra, azon borultam. :D
  • Vaktermesz
    #37638
    Hello!

    Hol találom meg a wager-ek leírását? Kaptam ma 1-2 olyat amit még sose láttam és fogalmam sincs hogyan működnek. Előre is kösz.
  • AIexx
    #37637
    ami a replay -ben van x -el jelölve csaták, azokat soha a büdös életbe nemtudom már megnézni? ez milyen baromság hogy pecssenként törli őket..
  • RiCSi1234
    #37636
    Ment neked is a privát. Köszönöm. Csaó! :) Mindenkinek jó szelet.
  • AIexx
    #37635
    ment a privát..
  • Torzonborz
    #37634
    Hatalmas gagyiság ez a film.
  • SigS
    #37633
    1944. Tombol a II. világháború, a tét az egész szabad világ. A Tuskegee kisérleti program fekete repülőgéppilótái egyszerre két fronton is háborút viselnek: az ellenség, és a katonaságon belül kiéleződött diszkrimináció ellen. A faji előítéletek már régóta keserítik a Martin Easy Julian (Nate Parker) életét, akinek csapata tehetségük ellenére szinte alig kerül gépközelbe. Pilótái másodosztályú gépekkel, kizárólag alacsony prioritású küldetéseket kapnak, ám egy nap elérkezik a lehetőség, amikor megmutathatják, mire képesek…

    Ha valakit érdekel

  • Doma #37632
    Szia!

    Ha nem tetted volna, akkor menj be vele egy test flightba, és ott állj neki egy teljesen új konfiguráció beállítgatásának.
    A tengelyek érzékenységét Simplified, Realistic és Full control opciók alatt éred majd el.

    Egér érzékenységéhez nem nagyon kell a joyt mérni, ég és föld, főleg más játékmódokhoz viszonyítasz. Pl AB/RB vs SB
  • RiCSi1234
    #37631
    Hali!! Majd valamikor nem é lehetne, például ezen a héten hétvégén, hogy jössz velem egy kicsit repülni. Van kettő Goldan Battle wager-om, aztán hátha a te über-mega-brutál skilleddel legalább vagy 300 GE-t tudnék nyerni?! :) Majd írj már. Én az esetek 100%-ban egyedül játszom, aztán az úgy meg nem igazán szerencsés. Van minden nemzetnél mindenféle fosom, szóval a lehetőség adott!! Persze csak ha van kedved, és időd, ha nem akkor majd egyedül. :)
  • kissssss
    #37630
    hát pont ez az :D könnyen zuhanás lehet a vége egy hosszú éles fordulónak.
  • AnuluWork #37629
    Abból a 128 km/hból ... :D
  • kissssss
    #37628
    bevittem tank realisticba a po-2 repcsit, a világ összes ideje az enyém ha célozni kell bombázáskor, meg összefutottam egy ostwindel is.... szerencsére másfelé nézet én meg nem hagytam kihasználatlanul az alkalmat rögtön be is pottyantottam egy 50kg bombát a nyitott toronyba :)

    éles forduláskor vigyázni kell vele mert nagyon gyorsan veszít a sebességéből.
  • Master91
    #37627
    Bf 109 F-2vel mi a rossebbet csináltak? Kis patch óta 4 csatát mentem, 4x szinte első lövésre gyulladt az üzemanyag, menjenek már a picsbe....tankosat azért hagytam ott mert ha galamb szar esik a tankra azonnal ammo, most jön ide is az átok?
  • AnuluWork #37626
    A Po-2 nem prém gép?
  • vfrtom1
    #37625
    Üdv. Segítséget kérnék. Vettem egy logitech 3d Joystick-ot. Valószínü én vagyok béna de nem tudom rendesen beállítani, alig fordulnak a repcsik. Egérrel gyorsabban fordulnak, de az meg nem áll kézre. Ugye mindig fel kell emelnem hogy ha nagyot kell fordulni. Be tudom állítani ezt a joynál is , hogy jobban forduljon, vagy így jártam?
    Kösz
  • AIexx
    #37624
    igaz hogy kibasztak, de ez volt a maximum amit tehettem, szerintem elég is volt.. :D ha erről tudok replayt, akkor felrakom, ez kemény volt.. (2x30mm, 2x20mm, 2x13mm)
  • kissssss
    #37623
    hát akkor fogalmas sincs hogy sikerült neki 2800 valahány pontot összehoznia 0 killel 1 asistal és 1 halállal, mindegy a lényeg hogy meglett a mighty po-2 :)
  • Nohab
    #37622
    Az a gond vele, hogy NAGYON lassú. 130 körül tud menni önerőből. Már az kérdéses, hogy a második adag bombával le tudsz-e csapni, mert rengeteg idő telik el az utazással. Továbbá könnyen kinyírnak a légvédelemmel. Nem nehéz egy ilyen lassú dögöt leszedni. Kisss videójában is eltalálja egy pz4.
  • AnuluWork #37621
    Prémtől nem lesz több ingame pontod, csak rp és mani.
  • kissssss
    #37620
    "1xűen vagy veszítek 10-15 killel,....."

    én meg most bezsebeltem 8 killt 1 csata alatt de egy 0 killes hülye gyerek majdnem elhappolta előlem az első helyezést, mondtam is magamban ezt hogy a frászkarikába? aztán le eset hát biztos prém accal jött húzni az idegeimet.

  • kissssss
    #37619


    po-2

    nagy troll tud lenni ez a gép realisticben.
  • AnuluWork #37618
    Tud valamit a Po-2?

    1xűen vagy veszítek 10-15 killel, vagy nyerünk, de valami hülye bomber szétkap minden bázist és 2. vagyok ... :D

    Négyet nyomtam. To be később, de azért érdekelne mit tud ez gép. :)
  • AnuluWork #37617
    4 perc benya? :D
  • kissssss
    #37616
    be kéne szerezni azt a po-2 repcsit de túl lusta vagyok most top egyre fregellni a csatákat :(
  • Sherman0070
    #37615
    Am eddig Ki-200 mit keresett 7.0-ban? Ha a német Me163 8.7-ben van akkor nem értem hogy ez miért lehetett 7.0-ban....
  • Nohab
    #37614
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/245885-battle-rating-changes-10062015/
  • AIexx
    #37613
    hol olvasod? :O
  • AnuluWork #37612
    OMFG milyen BR változások a ruszkiknál és az amcsiknál. :D Plusz Ki200 fel, Mig9 le. stb. :D
  • Sherman0070
    #37611
    Igaz régi ez a kép de remélem hamarosan jön.
  • Sherman0070
    #37610
    Valamikor lesz majd Me262 HGII !!!!
  • AIexx
    #37609
    első videóm, 2 sima kill RB..

    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.06.09. 16:46:16
  • Sherman0070
    #37608
    Ja meg az Me262-nél visszajött a tűz bug.... minden egyes lövést amit bekap instant fáklyává változik az a gép...
  • Nohab
    #37607
    P-40E is ilyen. Bugos, repülő nem repül így.