38447
  • R3nton
    #30168
    Ez pluszban unlockolható néhány gépnél, mint a rakéták az IL-2-re????
  • Glo
    #30167
    Szárny alatti gépágyú gondola.
  • R3nton
    #30166
    Lenne egy kérdésem! :/ Mi az a gunpod? Még kezdő szinten vagyok és csak arcade battlet játszok...
  • JethroHUN
    #30165
    Az Ultimate troll verzó meg kb napokig elveszi az ember kedvét a játéktól. Berepül elém, lenyúlja a killem, én meg kapom a TK büntetést.
  • jocking
    #30164
    Egyébként velem is gyakran eljátsszák ezt, régebben volt olyan nap, hogy -20k összejött a friendly kill büntikből. Viszont én is úgy tartom, hogy aki olyan hülye, hogy berepül a tűzvonalamba, az viselje a következményeket.
  • jocking
    #30163
    Nem kell a lángoltatással szórakozni, elő kell venni a Bf-109 G10-et, és legjobb barátját, Maschinenkanone MK-108-at. Azzal egyszer megszórod, és pukk, volt-nincs Yer-2.
  • a.carkey
    #30162
    Amivel arcadeban találkozom még az, hogy kezdünk, és szinte azonnal belém lő egy sorozatot valamelyik csapattárs. Pont annyira sérülök, hogy már szar legyen, de még nem esek le.

    Először csak néztem, de miután másodszor is megcsinálták velem, fogtam magam, és lezuhantam. Be is írta neki friendly killnek. Utána fogtam a legszarabb gépem, és hopp, belezuhantam a gépébe (ált. az ilyenek mindig a legjobb gépükkel jönnek ki először, tehát külön szopás nekik már a kör eleje is), és letaroltam.
  • Ninju
    #30161
    Engem elsőre meglepett picit. Az feltűnt, hogy nagyon veszti az energiát. Majd figyelek a jövőben, h van e kereke. :)
  • Coral Springs
    #30160
    Ezt egy hete csinálhattam, nem tudtam hogy van még last man standing award. Általában nem szokta megadni.

  • Coral Springs
    #30159
    Gladiators.WT 4x4 - total prize fund exceeds $28000!
  • Sith
    #30158
    Kis szinten sajnos ez van, most kerül valaki a játékba hülye, hülyéskedik vagy csak ismerkedik vele, RB ban kicsit jobb a helyzet.
  • bgabor
    #30157
    Éppen ezért legtöbbünk nevelési célzattal tovább lő ilyenkor, dögöljön csak meg az illető és hadd tanulja meg hogy nem repülünk bele a csapattárs tűzvonalába.
  • Vaktermesz
    #30156
    Kis szintű arcade hatalmas rage, oda idegekkel lehet beülni, próbálj Rb-n menni, orosz verik azon szinten a mezőnyt (máshol is), szerintem jól tudsz majd fejlődni ott.
  • sikora
    #30155
    sajna kezd csalódás lenni ez a játék a számomra. most kezdtem az oroszokat felhúzni. reserwekkel és 1 csajkával vagy rammer nyomorékok között kell játszanom a saját szintemen (igen ritkán), vagy 5-6-7 szintel nagyobb gépek ellen. köztes csata még nem volt.
  • a.carkey
    #30154
    Az emberek egy buta killért mi mindenre képesek. Lángoltatom a yer2t erre két maki is odamegy, hogy "megnézze" és még belelőjön, miközben én éppen lövöm egy Hs-129B2 30milisével ...

    Naná, hogy csobbantak. De ezt már eljátszották velem ma 1x, csak akkor egy FW-190A5el lőttem éppen egy Wellingtont ...

  • bgabor
    #30153
    A núbok is bemehetnek RB-be, mint látható. :D
  • Vaktermesz
    #30152
    Láttam én is egy barmot, nagyba örvendezett, hogy ő olyan pro hogy kidobja bombát letöri kereket és majd lelő mindenkit, jah szarrá lőtte egy I-185 aztán elkezdett sírni hogy nem tudja lerakni a gépét mert nincs kerék...
  • Ninju
    #30151
    Az a dúrva, h csinálják RB-ben. Elsőre tud meglepetést okozni. :)
  • jocking
    #30150
    Utólag ránéztem és nincs, ez volt a legnagyobb.
  • Vaktermesz
    #30149
    Nem éppen historical és ha túl is élnéd nem tudsz rendesen leszállni, nekem eszembe nem jutna ezzel baromkodni.
  • Ninju
    #30148
    Srácok. A JU-87 kerékletörös-dogfightolós dolog repülésileg rendben van szerintetek?
  • bgabor
    #30147
  • darki81
    #30146
  • sulouos
    #30145
    Így ki lehet venni a részleteket.
  • Coral Springs
    #30144
    Nagyobb méretben nem volt ? Baszd már be ide azt is légyszíves.
  • jocking
    #30143
  • csoszi87
    #30142
    HÁHÁHÁ!
    Lelőttem az első vadészgépet a játékban rakétával!
    Csupán 2 apró probléma volt ezzel:
    -az utolsó földi célpontot lőttem
    -csapattárs volt
  • Coral Springs
    #30141
    Hónapokon át folyamatosan leírtam, mostmár nem foglalkozok a témával. Egy ideig olyan op volt a germán, hogy nyerni képtelenség volt ellenük. Aztán idővel visszavettek belőlük, egyből ment a nyafogás hogy ezt most miért. Nyafogtak azok akik különösebb hozzáértés nélkül eddig csatákat döntöttek el. De ahogy én tesztelgettem a német gépeket, és az alapján amit csatákban láttam ellenük, nem mondanám hogy rosszak lennének. Egy tapasztalt játékos megszopat velük bárkit, aki meg se célozni nem tud, se agyból játszani nem tud az így járt. Én a szarrá nerf -elt F4U-1c -vel a mai napig képes vagyok eredményt elérni, nem csak akkor tudtam vele jól játszani amikor mások szerint még op volt (nem volt az de már mindegy).
  • Elar
    #30140
    Hmm. Én szeretem ellenfélnek ezeket, mert valóban könnyű falat.

    A japánokkal egyébként is izgalmasabb. Holtbiztos vagyok benne, hogy a találatok másképp számítanak itt.
    Ennyi 1-2 lövéses killem nincs más nemzetnél csak itt.
    Rendszeresen lövöm ki a zéróimmal a pilótákat.

    UI: Persze itt is megvannak a meccsenkénti 5-6 assistjaim.
    Szerintem vmelyik updateban ezt átállították. Ma egy dorniert üldöztünk ketten. A másik elég sokáig mögötte volt, de láthatólag sok minden nem történt a Doval. Le is esett közben. Jöttem én, kivégeztem - mégis assist.
    Viszont egy égő gépbe én lőttem bele egyet - enyém lett a kill.

    Kicsit unfairnak érzem ezt.
  • WinstonTheWolf
    #30139
    Valakinek sikerült rájönni hogy a yak 3 mire jó, milyen taktikával érdemes játszani vele?
  • a.carkey
    #30138
    Néha nem értem ezt a játékot ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az előbb úgy felqurtam magam egy RL munkán, hogy beugrottam gamelni egyet a japókkal arcadeban.

    Eredetileg a Ki-45 otsu Toryumat akartam húzni, mert egyszerűen nem boldogulok vele, nem érzem a fegyverzetét, de aztán véletlenül - automatikusan - egy kis bombázóval indultam neki.

    Aki ismeri a B5N2-t, az tudja, hogy arcadeban kb. egy lövés bárkinek. Védekezése közelít a nullához, első ágyúi, mit ágyúi, géppuskái sincsenek, és lassú mint állat. Ennek ellenére T2-es, talán mert jól manőverezik és elbír 800 kilós bombát is.

    Nos, én még ilyet komolyan nem láttam amióta játszom, de a Top of the World pályán az ellenféltől egyszerűen leszarták a gépem. A csapattárs JU-87D-jét azonnal megtámadtak, engem nem. Első menetben még csak meglepődtem amikor háborgatás nélkül 3 med tankot kinyírtam 800 kilós navy type bombákkal. De miután leromboltam két! fullos kis bázist 9 telitalálattal (az elsőnél még egy 250 kilóst egy saját JU-87 pajti ledobott), mondhatjuk tökegyedül, és még akkor se jött rám senki, mentem a repterük felé, bár látva, hogy a légvédelmet mennyire megerősítették (főleg a destroyereknél látom, amikor egy kis szigetnél három ÁLL egy kupacban) nem tűnt életbiztosításnak, de már a vége felé jártunk, közel álltunk a győzelemhez. Viszont még ott is le tudtam bombázni két med tankot, mire "végre" rám jött egy ellenséges ruszki gép.

    Nem tudom, hogy nem szedett le, mit akart, de a végén még beírta nekem killnek a statisztikában, miközben az adatlapomon nem írta be, de ezek szerint leesett, talán csak "kicsit" találtam el, mert nem írta 1xsem, de miközben "műrepültem" a bombázóval előle, valahogy meghalhatott, mert a legvégén az 5 med tank mellett ott volt egy repcsi is. Ilyet még 1x nem láttam.

    Csak sima prém, semmi dupla.






  • jocking
    #30137
    F-4, F-4 Trop., G-2 Trop. csak gunpoddal jók, egyébként sz@rt se érnek. Viszont gunpoddal olyan tömegmészárlást lehet tartani, amilyet nem szégyellsz. Ugyanez van magasabb szinten is, csak ott a G-6/G-10 nem a gunpodot igényli, hanem az mk108 30 milis gépágyút. Azzal 4-5 lövedék, és már pukkan is szét bármi, legyen az b-17 vagy yer-2.
    Meg persze a használat módja se mindegy, ezeknél a gépeknél mindenképpen tartalékolni kell az energiát. Csak hullámvasutazásra jók, ha valaki nekiállna velük 1500 méter alatt forgolódni, akkor semmi esélye nem lenne senki ellen.
  • JethroHUN
    #30136
    Pedig leírhattad volna amit gondolsz. Mert én az igazat megvallva nem értem, miért a német a top nemzet a játékban. Mindenhol nerfért sírnak WT fórumon. Szerintem pedig nagyon nem jó repülők. Horribilis rossz statom van eddig némettel, E-1, F-2, F-4-gyel se fogok játszani többet az is biztos. Gunpoddal biztos jó lenne. Nem értem miért nyernek akkor állandóan a németek.

    Legjobb emelkedési érték, és a legjobb energia visszaforgatás. Ennyit tudnak.
    De baromira nem szabad velük leállni harcolni. Airacobra szerintem jóval jobb repülő abban a tierben, gond nélkül megvertem német gépeket ha nem volt túl nagy magassági előnye.
  • JethroHUN
    #30135
    Nyertél amerikával japán ellen? Ki kéne kapcsolni a multihacket
  • darki81
    #30134
    na ilyen még sosem volt
  • darki81
    #30133

    beszálltam a fedezékbe :D
  • WinstonTheWolf
    #30132
    Sziasztok!
    Az utolsó frissítés óta nem figyeltetek meg szokatlan dolgokat?
    Velem ma délután fordult elő hogy üldözök egy gépet 2-300m-re vagyok tőle, nincs kiírva se a gép típusa se a játékos neve se semmi majd kb 1000m-es magasságban egyszer csak eltűnik, szellem gép vagy mi ez? :D
    A másik az hogy mintha a lövedékek is átmennének egyszerűen az ellenségen, úgy hogy semmi sebzést, még egyáltalán találatot sem okoznak, ez valami bug vagy mi lehet? Korábban nem volt ilyen.
  • Karónvarjú
    #30131
    Na legalább Neked jó :-) ! Én is próbálgattam azért a Hotast, ugyanígy voltan én is, az első két felszállás nem volt felszállás :-), a harmadik már igen, egy anyahajóról. Földi célpontot még csak-csak eltaláltam, de ez már nem volt igaz a légiekre. Izzadós lesz, mire belejövök újra, főleg úgy, hogy ma vittem vissza a beteget a boltba és csak egy hét múlva lesz belőle valami.
  • sulouos
    #30130
    Q&A a redditen:

    Link
  • PLaci #30129
    Jajj, de jó! Nagyon bejön a gém! :D

    Annó mikor még nem volt a (szemétláda drogos) öcsémnek saját képe, még az én gépemre volt kötve az X52 -ese, és én is sokat toltam online az IL2 1946 -ot.

    Folyton ilyenekkel mentem: BF-110G?, A-20, B-25(G/H/J? már nem emléxem :)), B-24, B-17... Néha IL-2, BF-109F/G, Ju-87. :)
    Az A-20 -at meg a B-25 -öt szinte mindig nehéz vadászként használtam, és xarrá szopattam az ellent. :)

    Nagyon hasonlít erre a játékélmény (úgy tűnik, mintha valamely fejlettebb IL2 motoron futna a gém), bár nekem nincs Joy. -om.
    Így egérrel is szépeket repülök, bár még csak az AB -t próbálgatom.
    Megnézném néha a lelőtt pilóták fejét, mikor azon kapják magukat, hogy egy A-20 szedte őket ki Stealt lőszerrel :D