38447
  • vajakos21
    #30208
    Kicsit örülök a jet no limitnek.(nem játszottam) Érezze a másik oldal is a törödést...Az iwo jima b24 troll event is ilyen.Eredeti tervekben még volt szó géptipus limitröl,de sajnos kimaradt.Az il2 eventröl már ne is beszéljünk..Valahogy a balance nem erös oldaluk vagy akarat nincs inkább
  • Zero 7th
    #30207
    Igen, azt írtam, hogy WoW, és nem WoT-ot. Mint ahogy nyilván nem hozom fel a WoTot mint gyorsan bétatesztelt dolgot, ha pont ugyanazt csinálja, mint a WT.

    Na akkor most olvasd el újra, értelmezd, és aztán fuss neki megint!
  • Fura Alak
    #30206
    Már megbocsáss, de:

    1.) Vagy nem tudsz gépelni, vagy nem tudsz olvasni, vagy kevered a szezont a fazonnal... . WoT és nem WoW, nem mind1.
    2.) A WoT a release -hez képest alig változott (én béta óta tolom).
  • Zero 7th
    #30205
    Jó, a Duke Nukem Forever meg 10+ évig volt (zárt) alfa, de azért ne ezek legyenek már a viszonyítási alap... Szerintem egy WoW kijött ehhez képest töredéknyi béta teszt órával.
  • darki81
    #30204
    omg..
  • darki81
    #30203
    például leszarni a német ágat, és mást húzni :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [IMG] http://kepkezelo.com/images/8vkl5f78hvy6pj44tkn.jpg[/IMG]
  • Fura Alak
    #30202
    Vannak régebb óta béta gémek is... pl. a WoT marketingben v8.11, gyakorlatban v0.8.11... :)
  • Zero 7th
    #30201
    Na jó, ez mondjuk kissé olcsó kifogás már, régebb óta béta ez, mint egy-egy játék teljes életciklusa...
  • Zero 7th
    #30200
    A háború is az volt.

    De tényleg, nem rinyálni kell, hanem kihasználni a kiegyensúlyozatlanságát.
    Menj az imba gépekkel, azt' csókolom.
  • Fura Alak
    #30199
    #30197
    #30198
    khmmm.... beta khmmm....
  • WinstonTheWolf
    #30198
    Az a baj hogy az egész játék idegesítően kiegyensúlyozatlan
  • bgabor
    #30197
    Nézem a mai RB event csatát...
    Kemény hogy a Gaijin nem képen EGYETLEN kiegyensúlyozott event csatát se csinálni. A kedvencem eddig a múltkori Ruhr volt, ahol a német oldalon engendélyezték a jeteket, számkorlátozás nélkül. Nem tudom ki csinálja ezeket a csatákat de rohadtul tehetségtelen.
  • vajakos21
    #30196
    P63 nak nem a rep.tulajdonságaival van baj.Jó az fm-je ( azt mondják,én nem értek hpzzá) A tier ès br besorolása alacsony.109 e1-e3 al rendszeresen összerak vele.Van köztük 4 év
  • Coral Springs
    #30195
    Ez ám a bölcs válasz amikor megkérded a gyökerektől, hogy mi a faszért nem csinálnak semmit miközben ott van a fél enemy team a picsádban. Meg a noob. Az már más kérdés ha engem lelőttek volna akkor ők is mennek a levesbe, más harcképes ember nem nagyon volt a team -ben. Nagy koponyák játszanak ezzel a játékkal RB -ben is. Amúgy meg hülyeség amit állít az A-10 -ről.

  • Coral Springs
    #30194
    Tapasztalatlanság, a gép és fegyverzetének nemismerete, kétségbeesett döntések, mást ebből nem sikerült leszűrnöm.
  • Caterpillar
    #30193
    Az A-20 is egyszerre oldja a szárnyak alól a bombákat.
    Teszem hozzá, ez nem baj, a valóságban is így volt.... :)
  • bigfootHUN
    #30192
    Ezt a szívást, Ab-n kergetem a messzeremmel a He111-et, mellémcsapódik még egy társ de ketten sem bírunk vele, közben meg süllyedünk folyamatosan, egyszercsak megjelenik két orosz vadász, gyorsan tiplizek a bazis felé, de így is kapok egy sorozatot, aztán inkább a másik társra mennek hogy a bombert védjék. Sikerül egyből leszállnom megy a visszaszámlálás, de látom hogy jön egy A20, amikor kb. 1 km-re ér nyomok egy padlógázt és sikerül kicsit odébb gurulonom de így is megsérülök (2mp volt még hátra) amikor a helyemre csapódik a gyökér gépe. Megint fél perc, de már jön egy p63 és nem kegyelmez. A saját reptér felett spawnolok, pont alattam a p63 megy egy yak és egy beaufighter. Leborítok hogy legalább az eggyikre rácsapjak, erre a beau felkapja az orrát és pont a gépágyúk elé kerülök.... és ekkor nyomtam egy esc-et :(
  • Coral Springs
    #30191
    Ezt én furcsálltam pár napja, azt hittem hogy valami beállítási gond. Korábban az F2A-3 -ról mintha külön is le lehetett volna oldani a bombákat, bár a RB -ben sokáig nem használtam bombával a gépet így fogalmam sincs hogy ez melyik patch -el változott. AB -n továbbra is külön lehet oldani.
  • Eagle16
    #30190
    Na igen, de nem fogok reserve gépekkel farmolni 2.7-es BR-ű gépekre :D Mert a japánoknál kb. ott lehet összerakni egy minden ágon kiegyensúlyozott összeállítást először, amúgy meg nagy kavar az egész, az egyik ágon 1.7-ről rögtön 2.7-re ugrunk, aztán máshol 1.7-ről csak 2.0-ra, a nehézvadász ágon meg az első gép 2.3-as...


    Az angoloknál már meg tudom csinálni amit te írtál, 3.3-as BR-ű gépekkel farmolok a 3.7-esekre, de addig nem lépek szintet (nem veszem meg őket) amíg nem lesz legalább két darab 3.7-es gép kifejlesztve.
  • Jim Morrison
    #30189
    ja, azt hitte már nyomnom kellett volna valamit^^ köszi!
  • Zero 7th
    #30188
    A gépek reward és research százalékai az irányadóak, és de, többet kapsz nagyobb gépekkel.
  • Zero 7th
    #30187
    Szerintem érdemesebb mindig az ELŐZŐ szintről fejleszteni az újat, mert akkor folyamatosan mehetsz a tier legerősebb gépeivel, nem pedig egy magasabb szinten szopsz egy jó géppel, meg sok szarral.

    Mondjuk én prémiummal nyomom meg prém gépekkel, lehet, hogy "normál" módon túl sok így a grind.
  • sikora
    #30186
    semmi letelik az idő és jösz másik géppel
  • Jim Morrison
    #30185
    Hello!
    Még csak most töltöttem le, és lenne máris egy kérdésem. Már van másfél perce lőttek és próbáltam nem lezuhanni, mikor földet értem, de nem robbantam fel. Tudtam lőni, és csak annyit írt ki, hogy kiszállok a járműből 5..4..mp múlva. Ilyenkor mi van?
  • sikora
    #30184
    Én csajkával nyomom az a legnagyobb orosz gépem a sorba 3 reserw-vel, mégis 6-7-8 szintű gépek ellen vagyok sorozatosan (elnézést br 3-3.3 szintű). Szóval az MM bőven a rakás sz.r kategóriába sorolnám. A másik érdekes dolog, hogy egyáltalán nem tapasztalom, hogy egy nagyobb szintű géppel ugyanazért a pl. medium tankért vagy light pilot boxért több pontot meg pénzt kapnék, pedig régen úgy volt.
  • Eagle16
    #30183
    Azt tudom, csak amíg nincs kifejlesztve több gép, addig kb. a Ki-43 az egyetlen értelmes gépem.

    Most lett meg az első Ki-45, azt beraktam az egyik kétfedelű helyére végre...

    Egyik másik ág se volt ekkora szívás, sokkal nagyobb volt a gépválaszték kis szinten.
  • a.carkey
    #30182
    Várjál! Nálam eddig az a csúcs, hogy bombázok Pe-2vel, és a fejemre hullik egy saját bomba. Nem tudom mi ért oda hamarébb, de a Pe-2 205 sem lassú zuhanórepülésben. :)
  • bgabor
    #30181
    A legjobb betett géped alapjűn vagy besorolva a matchmaker, által értelemszerűen.
  • twi452
    #30180
    azaz 1 br pont, csak elkopott a mondatomból előbb :D
  • twi452
    #30179
    akkor nem reservel "mentél" corsair ellen hanem ki-43al :)
    csak br pont a különbség köztük :)
  • Eagle16
    #30178
    Én most kezdtem el a japánokat, az előbb reserve kétfedelűvel mentem F4U és társai ellen :) Amíg nincs meg több gép addig ez így is marad, a Ki-43 miatt már BR 3.0-akat is látok simán.
  • Zero 7th
    #30177
    Pedig még az orosz T1 a legjobb, ott lesz később kb mindenre rakéta, meg a Csajka halálsugár géppuskái iszonyatmód darálják a kis szar kétfedeleseket.

    Az viszont tény, hogy ha most kéne kezdenem a játékot, hamar lepattannék róla. Nagyon gáz lett a T1, ha reserve gépekkel kéne küszködnöm a régi T3-4-es gépek ellen, asszem nem sokáig tartana a lelkesedésem...
    Kíváncsi lennék az újpléjer lemorzsolódási arányra az "új" rendszerrel, hányan jutnak ki a játékot kipróbáló játékosok közül T1-ből...
  • bgabor
    #30176
    Srácok, megszereztem a Tu-2S-t és csalódottan tapasztaltam hogy a két 250/500 kg os bomba a száryak alatt van, így egyszerre oldja őket a gép, tehát taktikai szempontból ez gyakorlatilag egy csak bomba. Akinek megvan a gép, a bombarakasz fejlesztés mennyit fog változtatni ezen? Van a gépnek egyáltalán belső bombakamrája?

    Azt hittem ugyanolyan világbajnok lesz mint az A-26/Do-217, de így értéktelen.
  • Micsurin
    #30175
    LoL mára be is fejeztem..... kickelt a csatából... lövöm a gyereket , beaufighter vs he111 , lángol , bejön elém egy mkI egy mkIIb és egy mkVb spiti... eredmény : mind a 3 téká.... az mkVb kért tőlem elnézést jót is nevetem , a másik 2 meg noobozik.....

    Tényleg ennyire le hülyült a player állomány ???? --_--
    Sikeresen kickeltek a csatából tk miatt.... ennél már csak azt szeresem jobban amikor a rakéta sorozatomba bele szállnak....
  • bgabor
    #30174
    HS-129-re felmegy 37mm-es gunpod is. De valóban, sokan nem szeretik a gunpodokat mert RB-ben és SB-ben durván lerontják a messzerek repülési tulajdoságait... amik alapból is a legrosszabbul forduló vadászgépek a játékban.
  • gstup
    #30173
    Ha nem csak arcad-ban repkedsz akkor vedd figyelembe hogy rontják a gép tulajdonságait.
  • R3nton
    #30172
    Azta k*[email protected]át úgy már nem is tűnnek alulfegyverezve a BF109esek tier3-ban, ha azokra mondjuk lehet rakni. Haza megyek meló után, akkor átnyálazom ezeket a techtreeben :)

    És más nemzetre is lehet rakni gunpodot?
  • Eagle16
    #30171
    Nagyobbak. Német gépeken 20 és 30mm-esek.
  • R3nton
    #30170
    Na jó tudni :D És ezek nagyobb kaliberek inkább, vagy kisebbek?

    Köszi am!
  • Glo
    #30169
    Igen, általában R1 a neve a német gépeken.