38447
  • gstup
    #30288
    Corsair f4u1c.Isten.Nincs más szavam rá.És még ki sincs teljesen fejlesztve.Mindegy hogy zero vagy lag,yak,messer vagy fw 190...
  • Amaymon
    #30287
    Az a baj, hogy RB-n (tisztelet a kivételnek) nincs igazi energia harc, erőből tolják túl magasra mennek és általában az elrontott összetűzés után eszetlen roham megy a mélybe. Ahol pedig gyakorlatilag nincs földközeli energiaharc, mert nem tud soha átesni vagy kipördülni a gép manőverezéskor, ahogy égeti a sebességet vagy túlhúzza. Ott is a szélsőség érvényesül vagy van sebesség vagy lezuhan. Mindkettő a játékmód fogyatékossága. SB ilyen téren sokkal kiegyensúlyozottabb.
  • Susarc
    #30286
    az ilyen majmokat hagyni kell későbbre! te mindenképp menj fel amilyen magasra tudsz és szépen a magasan lévő gépekkel kell kezdeni! aki olyan hülye hogy 8000 ről az az egyetlen védekezése ,hogy lemegy 1500-ra azt ráérsz szétveretni később is:)))
  • Coral Springs
    #30285
    Ezt meg kéne kérdezni IRL veteránpilótáktól is, valamiért ők se füvet nyírva mentek a harcba.
  • BaleniX
    #30284
    Húúú, ez a Biatlon Event, nagyon hardcore! A legjobb amikor mögöttem spawnol be az enemy
  • sulouos
    #30283
    Nem, de a Qualification pár dologra (többek között a töltési sebességre) ad egy kazal plusz pontot.
  • Herold
    #30282
    Nem lehet, hogy a felhúzott skillek hatása csak a Qualification után lép érvénybe?
  • SovereignXY
    #30281
    Hosszú idő után újra HB-ba fogtam. Magyarázza már el nékem vki ennek mi értelme? Felmásztunk majd 8k méterre. Erre jött ot egy Messer aki benézte a szembemenést és elkezdett zuhanni lefelé. Mind utána közben már az ellen fele is kb 1500 méteren volt. Szóval... miért nem spórolják meg azt a 10 perc emelkedést és nem is mennek 1500 felé mert kurva gyorsan oda kerülünk úgy is.
  • Eagle16
    #30280
    Bónuszok:

    " From February 15th 6am GMT till February 17th 6am GMT
    x4 RP gain for the first victory for all nations
    "Fighter Rescuer", "Bomber Rescuer", "Ground Force Rescuer" - x2 reward increase!"
  • Jim Morrison
    #30279
    Tegnap én is voltan (mert streamfrienddel toltam aki kicsit jobb), először az volt a baj, hogy tier 3 as gépek között én tier 1 es voltan, és mindig lemaradtam :D (igaz mikor landolni kellett azt én is megcsináltam). Egyébként nagyon szép játék, tegnap voltam pár új mapon, és a hegyek meg ezek nagyon jól meg van csinálva.
  • bgabor
    #30278
    Van neki hatása, csak ahogy a többi skillnél is, ez is úgy 60-70 pont körül kezd el érni is valamit.
  • sulouos
    #30277
    Van neki, a német vadászaimon 40-50 körülre van tolva. Azok után a csimpifon amerikai legénységekkel olyan volt, mintha vakon repülnék.
  • Herold
    #30276
    Én eddig még nem vettem észre, hogy a G-tolerance növelésének lenne bármi hatása.
  • Coral Springs
    #30275
    Nem rossz ez a biathlon event, miközben a többiek szétlövik egymást én végigrohanok az egészen jó pénzért. Bejön.
  • sulouos
    #30274
    Szerintem a felhasználó szintjének semmi jelentősége nincs, néha jár érte pénz.

    A skillekkel kapcsolatban: érdemes előre eldönteni, hogy melyik legénységeden fogod a bombázókat használni, és melyiken a vadászokat. A vadászoknál a vitality mellett ajánlott a G-tolerance növelése (nehezebben feketedik a kép éles fordulókban).
    Bombázóknál a vitalityt külön kell felhúzni a pilótáknak és a lövészeknek. Ott nem olyan fontos a G-tolerance. A lövészek pontosságát érdemes növelni (fire accuracy), és nem az AI-ra bízni a lövöldözést, mert nemigen lő le semmit.
    Mindkettőhöz kell még a harmadik fül alatti töltés idő gyorsítás (most nem tudom mi a rendes neve), és bombázónak kell onnan a Weapon Maintenance, hogy a bombák jó helyre essenek.
  • Gottfried
    #30273
    Egy kis segítség kellene mert ezt az infot még nem találtam meg sehol.
    A felhasználó szintjének van valami jelentősége?
    Nagyon kezdő vagyok(5-ös szint) de nem láttaam hogy bármi változott volna azzal amikor szintet léptem.
    A másik kérdésem a legénység skilljeihez kapcsolódik.A GYIK-ot elolvastam de abból csak az derül ki hogy melyik skill mire jó.Itt olvastam hogy a vitalityre érdemes rakni.(sajnos az angolom elég sovány,így az angol leírások fordítgatása elég körülményes lenne)
    Segítene valaki hogy azon kívül még mire,hogy mire mennyit így az elején.
    Egyelőre arcadban,főleg vadászokkal játszom de később majd a bombázókat is kipróbálnám.
    Előre is köszi a segítséget!!
  • HunAnFionn
    #30272
    Néha fel szoktam menni a hivatalos magyar TS-re és tényleg, rajtuk kívül senki sincs fenn.
    WoTban már több tucatnyi aktív magyar klán van. WTben viszont vagy PUMÁs vagy magányos farkas.
  • sulouos
    #30271
    A fegyverzete nem változik, de az FN könnyebb vázzal és erősebb motorral épült, mint a sima La-5, így kb. ugyanakkora súlyra jóval erősebb motort kap.
  • Karónvarjú
    #30270
    Az jó, most fejlesztettem ki az F-est, a következő meg az FN lesz. Mondjuk én a simát is szeretem, RB-n elég sokáig elég a két huszasához a 340 db lőszer, plusz az egyik legeredményesebb gépem is az egész eddigi játékban. Az én stílusomhoz úgy látszik, fekszik a madár.
  • Karónvarjú
    #30269
    Rajtuk kívül egyszer-egyszer WTHU-sokkal szoktam összefutni a játékban. A minap is egy csapatban voltunk egy WTHU-s sráccal, beszélgettünk is (a játék rovására :-)), bemutatta, hogy a P-47-esével 1045 km/h-nál sem tört le a szárnya (RB-n). Nem tudtam követni, az Aircobra kb. 680-nál lerázza magáról mindenét :-). Ezenkívül csak szóló srácokkal szoktunk néha szövegelni....
  • HunAnFionn
    #30268
    Sziasztok!
    Tudtok valamit a magyar klánokról mert a PUMÁn kívül egyik sem mutat valami nagy aktivitást?
  • bgabor
    #30267
    Az FN verzió a jó gép, nem a sima. :)
  • sulyid
    #30266
    Mit tesz az épp eszű ember ha dobják? Berúg mint az állat. Mit csinálok én? Warthunderben szétb@aszok mindent. :D
    Volt egy érdekes meccsem ahol most már végleges lett hogy a la-5 egyáltalán nem olyan jó gép mint azt sokan mondták. Ha jól emlékszem itt írták azt hogy a LA-5 egy veszélyes ellenség de nekem az a tapasztalatom hogy nagyon könnyű őket elkapni ameddig nem kerül be mögéd addig vicces célpont... Bár lehet hogy csak én fogtam ki sok hülyét...
  • Coral Springs
    #30265
    Jó a bemutatkozó videó, grat annak aki összevágta.

  • darki81
    #30264
    Különleges Esemény: Biatlon
    link
  • lexlutor
    #30263
    ..azert ez az mm is egy nagy hulladek gany. semmi tobb.
    csata: 5bol 3 ju87, egy olasz bomber es egyetlen 109es vadasz.. koszonjuk emese.
  • twi452
    #30262

    ha már jetek
    nem pite így ebből a nézőpontból :)
    sajnos csak gány fb videó formában van de besza-behu :)
    Blue Angels
  • a.carkey
    #30261
    Sajnos, kevés bombáz van ami T2 feletti és nem pár sorozat egy jobb pilótának, így a Yernél a bombarekeszeket kell kifejleszteni, meg ami a menettulajdonságokat javítja, aztán ha minden típus hadrendben van, akkor leradírozhatsz minden földi célpontot velük.
  • darki81
    #30260
    köszi! hát igen, észrevettem hogy a jetekkel már máshogyan kell játszani, és most sikerült sebességbe tenni és összejött 2 kill, amiből csak az egyik volt ai :)
    hát igen, gyakorolnom kell még ezt a fajta játékmódot, mert nem könnyű a túlélés :)
    meg majd ha rajta lesznek a modulok akkor gondolom már jobban fog süvíteni a masina :)
  • Zero 7th
    #30259
    Többször jön be, mint ahányszor nem, úgyhogy nálam marad, mint számításba vehető taktikai elem... :)
  • bgabor
    #30258
    Az összes bombázó védőfegyverzete ilyen, stockon 10 méteres körben szórnak már néhászáz méterre is, a géppuskások meg az első sorozattól meghalnak. Fullra feljlesztett védőgéppuskák a gépen, megvásárolt qualification és a bombereknél maxra tolt vitality és accuracy kell ahhoz hogy érjenek valamit. Természetesen a number of experienced gunnerst is fel kell tolni annyi lövészre ahány a gépen van, hogy ne kapjál hegynyi méretű levonásokat. Jó sokat kell bombázni mire egy slot legénységét hatékony bombázósokká teszed.
  • bgabor
    #30257
    Nem ismerem a gépet, de az angol és német kistierű (régen tier17es) jetek is ilyenek, sok propis jobban emelkedik náluk. Meg kell várni amíg az ellenség gépei összetűzésbe kerülnek a sajátokkal és akkor kell beavatkozni. Ellenséges propisok ellen a vízszintes sebességedet (még a He-162 is kényelmesen lehagyja a propisokat vízszintes repülésben), ellenséges jetek ellen pedig a fodulékonyságodat kell használni. Különösen az F-80C ellen, ami nagyon gyengén fodul és a fegyverzete is problémás.


    A közhiedelemmel ellentétben az első jetekkel kőkemény szívás játszani, nagyon sokáig tart amíg felfejleszted a gépet és megtanulsz vele tényleges eredményeket elérni, a legtöbben feladják. Default lőszerrel killt is alig lehet csinálni. Kitartást hozzá!
  • WinstonTheWolf
    #30256
    Hasonló dologba én is beleszaladtam a yer 2 első szériájával, abba az a nagyon durva hogy egy lassú és lomha nehézbombázóra 7 milis vackokat pakolnak fel amivel még csak el sem birod találni az ellenfelet, nem hogy megsebezd...

    lényeg a lényeg hogy vannak ilyen nehezen használható gépek.
  • darki81
    #30255
    Valaki tudna segíteni MIG9 ügyben?
    7 kört mentem = 0 kill és 1 win!

    Az a gép annyira lomha, hogy azt el sem tudom mondani!
    Szerintem semmi helye nincs hb csatákban!

    Úgy szoktam felszállni hogy kimegyek a pályáról és visszadob, utána még kerülök egyet hogy meglegyen a magasság és a sebesség, de amire odaérek már halott a fele orosz csapat, és engem is leszednek mint a szart...

    Igaz nem vagyok valami űber pro, meg még csak 250 killem van hb csatákban mert még csak mostanában tértem át a helyes útra, de 4-es gépekkel sokszor van 3-4 kill, szóval már ragadt rám valami a koszon kívül :)

    Ha valakinek megvan a repülő és szereti is, tud is vele játszani, az tanítson már légyszíves!

    (árkádot már nem szeretek játszani, pedig a mig9-el ott bizonyosan nagyobb sikerem lenne)
  • vajakos21
    #30254
    usa gépeken is van rakett meg van fókán is 2...volt több tipuson és több fajta is de hogy játèkban lesz-e..
  • Herold
    #30253
    Hurricane Mk II-n van még rakéta.
  • sulouos
    #30252
    A "lecsapott végű" (nem tudom mi a rendes neve) szárnyaknál a kedvencem, hogy a korai Bf-109-eseknél hibának veszik, a P-51-nél meg ennél a késői Spitnél meg előnynek.
  • bgabor
    #30251
    Nem irányított rakétával lőni vadászgépre? Tudom, Arcade.
  • sulyid
    #30250
    Érdekes, pedig a csapott szárnyak + kabintető elméletileg jobb fordulást kéne eredményeznie... :S
    No mindegy én mazochista vagyok szóval ha egyszer meglesz tuti kihúzom ász gépnek már csak becsületből is. :)
  • bgabor
    #30249
    Jóval gyengébben fordul a MkIX-esnél, próbáld ki testflyban. Nem szabad megvenni.