38447
  • sulouos
    #30328
    Pedig a cargo shipeknek csak kis ágyúik vannak, nem olyanok amik a lelket kirázzák az emberből. Vagy az is megváltozott?
  • Elar
    #30327
    A rombolós AAA rész valóban kemény lett....
  • sulyid
    #30326
    A rombolós részt alátudom támasztani múltkor 2 db B5N2-vel mentünk rá egy cargo shipekből álló 6 hajós éppen horgonyzó kötelékre. A társamat azelőtt leszedték hogy egyáltalán bombát tudott volna oldani én pedig csak 1-et tudtam oldani és már zuhantam is le.
  • a.carkey
    #30325
    Sok mindent megváltoztattak az új patchel. Pl. ritka lett az a pálya amikor három hadihajó úszik egymással szembe, ill. irreálisan erős légvédelmet kaptak a rombolók amikor egy csoportban úszkálnak vagy csak éppen álldogálnak. Négy romboló egy kupacban megtámadásuk esetén még egy gyors gépet is képesek leszedni még mielőtt az rájuk repülne.
  • sulouos
    #30324
    A tankos topikba linkelte be valaki, de lehet hogy valakinek itt is hasznára válik.

    Schiessfibel
  • Kotomicuki
    #30323
    Ez visszatérő hiba, volt már olyan hegyes térkép, ami játszhatatlan volt a "déli" oldalról, mert MINDEN vadászt egy sziklafal előtt startoltatott... (ez, a mostani verzió sincs messze ettől)
  • sulouos
    #30322
    Plusz általában akad pár hülye, aki a lezuhant gépedet még pár oroszlán reményében meglövöldözi, amivel legalább elpocsékolja a lőszerét, alacsonyan marad és jó eséllyel belekeni magát egy fasorba :D
  • oOBALAOo
    #30321
    sérült gépet érdemes larakni egyben, és megvárni a csata végét, mert így kapsz egy kis xp-t is, és nem kell kifizetned a javítást se.
  • oOBALAOo
    #30320
    RB-n kell játszani gyerekek.
  • PLaci #30319
    Replay.
  • PLaci #30318
    jah, és AB
  • PLaci #30317
    Na most pipa vagyok!

    Fjords, B-25J-1

    Mennék bombázni, de látom, hogy spawn után 1 másodperccel már min. 2 vadász van 5km magasan, inkább az érkező IL 4 -nek adok egy kis ólmot.
    Újabb IL 4 jön, de 1km -el felettem van. Hiába próbálok utána emelkedni, tartja a különbséget, bár azért néha a felső lövész megpróbálja megsorozni...
    Már-már feladnám, mire LEBORÍT! De nem ha nem menne lefele, akkor is mennék arra, mivel hirtelen megjelenik egy La-5 mögöttem 1200m-re... Az IL 4 -et elveszítem szem elől, a vadász sem jön utánam, pont a repterünk felett vagyok. Újra meglátom az IL 4 -et, de sajna csak egy assist -ot kapok.
    Meglátok egy Messzert 5km-re egyedül, a semmi közepén, majd közeledik.... Rárepülök, kicsit forgolódunk: Kill
    Kicsit szívok a leszállással (hülye hegyek), de végül sikerül. Repair, reload, és...

    Most jön az abszolút poén!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem a reptéren spawnolok újra, hanem a levegőben! Szembe egy sziklafallal!!!!!4négy
    B++++
    Mi a fene???
  • sikora
    #30316
    sajna ez is lassan a wot szintjére süllyed, talán annyi előnye mégis van, ha az első perctől látható, hogy nyomorékokkal vagy összesorsolva még ki tudsz lépni büntetlenül.
  • WinT
    #30315
    Úgy értem, kevesebb-e a repair költség a csata után, ha lerakom egyben a gépet. Harc közben vágom, hogy reptéren lehet csak javíttatni.
  • Herold
    #30314
    Szerintem csak reptéren javítanak.
  • WinT
    #30313
    Ha kivégzik a gépem, de még irányítható - pl. megdöglött a motor - akkor javítás szempontjából érdemes szenvedni vele, hogy lerakjam egy darabban valami elhagyott szántóföldön vagy ugyanannyiba fáj mintha simán kiugranám belőle és sorsára hagynám?
  • Susarc
    #30312
    inkább egy ilyen mint egy kóreai háborúban használt jet:P
  • Vaktermesz
    #30311
    Nem hiszem, hogy bekerül, szerintem ez fórumról van, mondjuk next speculation thread-ből.
  • gstup
    #30310
    Még egy vh. utáni gép?Gondolom milyen tierbe raknák...
  • Gottfried
    #30309
    Köszi!
  • Amaymon
    #30308
    Amíg össze nem akad egy nagy energiával bíró yoyo-zós német 109-es bnz géppel, aki finom íveken mozog, akkor szopás. Bár ez RB(hb)-n igen ritka.
  • bgabor
    #30307
    A defaultnál mindig jobb az universal vagy air target lőszer. A stealth a legerősebb de abban nincsenek nyomjelzők, ami probléma lehet a célzásban. Így stealthet csak akkor szoktunk betölteni ha van másodlagos fegyverzet amibe lehet tenni universalt, abban van nyomjelző is.
  • bgabor
    #30306
    A Spitfire pont nem boom and zoom, hanem fordulóharc gép. Nem különösebben bonyolult vele a játék még HB-n sem. Jön az ellen, elkerülöd a head ont, belefordulsz a fenekébe és lelövöd. A japán Zerok kivételével az összes gépet lefordulod vele.
  • Gottfried
    #30305
    A lőszerekkel érdemes variálni?
    Elég sok lehetőség van de nem tudom hogy van e értelme lecserélni az alap összeállítást.
    HILFE! :)
  • oOBALAOo
    #30304
    kicsit pontosabban kérdezz.milyen játékmód, melyik spit?A spitek nem éppen BnZ gépek, főleg RB-n, ahol marha könnyen szakad a szárnyuk..
  • Amaymon
    #30303
    Nem mindegy milyen gép ellen milyen spittel?
  • darki81
    #30302
    4x szorzó = 1 AI élt, írtam a gyereknek hogy azt majd utoljára ölje meg, előtte azt a sok kisautót lőjük le, erre a gyerek csak azért is le akarja szedni, de mivel nem ment neki vagy csak kifogyott a lőszere, ő úgy gondolta hogy inkább belerammol :D
    hát, azt hiszem az emberiség megérett már egy világvégére.. :D
  • Ozzyehh
    #30301
    Srácok spitfire-el mi a taktika hb-ban? boom and zoom? és ha igen valaki elmagyarázná, hogy hogy kell kivitelezni?:) köszönöm
  • PLaci #30300
    Grrrrr....... a fórum elküldte dev/null -ra egy hosszú írásomat....

    Mindegy, szavak helyett itt egy replay, egy számomra élvezetes csatáról: Replay
  • Susarc
    #30299
    OMG OMG!

  • vajakos21
    #30298
    a d5 már csak ilyen :-) nem szabad lebecsûlni.
  • PLaci #30297
    A napokban min. 2x fordult elő velem, hogy egy Ju87 szedett le fő-fegyverrel....
  • Elar
    #30296
    Egy hihetetlen dolog történt most
    A Spit X-emet leszedte egy Ju87D5
    Nem tudtam lerázni, kifordukni, stb.
    Nem hiszem el
  • PLaci #30295
    Erre van a repairmen :)
  • vajakos21
    #30294
    a6m2 19k simen...tier2
  • vajakos21
    #30293
    japónál figyelj a repair költségre...az is tud "sikerélmény" lenni
  • PLaci #30292
    Persze most kell rájönnöm, hogy állítható kirepülés előtt a loadout xD
  • bgabor
    #30291
    Gyakorold még, és vadászban üljél. Mondjuk japán A6M2 Reisenben, azzal sok a sikerélmény RB-ben ami az elején nagyon fontos.
  • PLaci #30290
    Kipróbáltam a(z) RB-t..... Elsőre simán lelőtt eby bomber, másodikra bomberrel mentem, és simán lellőttek... xD
    Harmadszorra víz nélküli pályát kaptam egy torpedóvetővel . Szállnék le vele: 200-300m magasan belém jön egy csapattárs messzer, lezuhanok, és még engem "hülye idiótáz" le (az ütközésért)......
  • darki81
    #30289