38447
  • Susarc
    #30368
    lejárt a prémiumom / most nem vettem ,mert haragszom a játékra:D/ szóval prém nélkül rohadtul null szaladósra vagy minimális haszonnal lehet játszani a játékot bakker! mocskok:P:)
  • vajakos21
    #30367
    Van pár ember aki simezik wt.hu-n.Nézz kōrül ott.Be se kell lépni klánba ha nem akarsz.
    Kesvencem mikor 4-4 ellen van (+ai) és az enemy egy team....hab a tortán ha top klános
  • Glo
    #30366
    Jah, SB-n általában squadok mennek, azok ellen tényleg nehéz.. Ott csak a meglepetés ereje marad :)
  • Caterpillar
    #30365
    El kéne kezdeni, de be kéne lőni a TiR -t meg az x45 -öt hozzá, csak egérrel egyszerűbb leülni, 5 perc csitt-csatt és kész is... Ráadásul nincs is kivel menni, márpedig egy gép nem gép. :/
  • Amaymon
    #30364
    "Hehe, ez már nem a 12000m -en krúzoló Messerek játéka..."

    Azért SB módban nem nagyon mennek 4000 fölé, mert szimplán nem lát le. Ott eléggé takarékos, megfontolt az energiaharc (ismétlem megint magam). Ütődöttek persze ott is vannak, meg könnyen be is lehet nézni a helyzetet a játék gyorsasága miatt. Nem CloD szintű, de sokkal kiegyensúlyozottabb, mint RB-n.
  • Jim Morrison
    #30363
    Miért van az, hogy nekem mindenkit 1-2 percig kell lőnöm (folyamatosan hitelek), de mikor engel lőnek 3 lövésből knocked out? pilóta fejlesztésnél utolsó kettő képességre nyomok mindig...
  • Her Laca
    #30362
    De te mindig kitérhetsz. Egyszerűen úgy manőverezel,hogy még véletlenül se tudjon szembe jönni. Azért az nem egy bonyolult dolog,mindig kettőn áll a vásár szemberepülésnél. Én nem szeretem ,max csak akkor csináltam amikor már minden mindegy volt és a gépem már alkalmatlan volt a hazakecmergésre ,a kollega meg csak baxogatott,na akkor szembe,oszt 50-50% ,hogy ki győz. Vagy mindketten mentünk a levesbe:) De ezt hosszú pályafutásom alatt max ha 10-20 szór ha megcsináltam. Én elfogadhatatlannak tartom az 50-50 % ot:) Jobb szerettem mindig ha én 99% előnyben voltam. Az 1% az ellenfélnek meg udvariasságból volt megadva.
  • BaleniX
    #30361
    Köszi! Mondjuk ha Vérpistike jön rád teljesen szemből és semmi áron nem tér ki előled, akkor már más a szitu...
  • Caterpillar
    #30360
    Ha esetleg 42nd volt a neve előtt akkor van tippem... ;)
  • Her Laca
    #30359
    Na azok voltak a szép idők jut eszembe:) Bár megjegyzem azért ott már a MIG ek volt ,hogy jóóól megmogyizták az embert.
    Sőt! Volt egy srác ,már meg nem mondom a nevét ,az MIG 3 al mindenhol valami istenverte ügyes volt. Szidtuk is eleget:)
  • Glo
    #30358
    Voltak Gagarinok már akkor is.. 12ezren kummogtunk a Mig-ek után.. és csak nem sikerült őket beérni, de nem is távolodtak. Már azon filóztunk, hogy megfagyott-e vajon a vodka a kabinban, mert csak akkor fognak lejjebb menni XD
  • Her Laca
    #30357


    Ja itt az előbbi csak teljesen magyarázat nélkül:)
  • Caterpillar
    #30356
    Én tudom, az sem kizárt, hogy te is lőttél rám, csak akkor én még MiG-3 -ban ültem 10000m -en mondván ennél feljebb már nem jöttök, te meg G2 -es Messerben Sztálingrád felett VEF -en... :P
  • Her Laca
    #30355
    Még jó. Lehet majd egérrel meg billel néha én is bejövök idétlenkedni.
    Amúgy már letettem a lantot én is . Eladtam mindent. Nem repkedek.
    Talán majd egyszer ,(bár nem hiszem) újra nekiállok. Sok volt az a tízen akárhány év.
    és igen pl nekem is romlik a szemem és nekem is gúúúúvad:)
  • Glo
    #30354
    Igen, de mivel ez egy kill orientált játék, ahol az kap sokkal több rewardot aki lelövi a gépet, ezért senki nem fogja otthagyni a prédáját, és addig öli amíg az le nem esik. A horda szemlélet is megvan, bejön az első ellenfél, mindenki lezúz rá, hogy nehogymár másé legyen a kill. Te meg ott maradsz azokkal, akik később jönnek be.. mert emelkedtek.. és magasan vannak.. és sokan..
  • Glo
    #30353
    Sebaj, én élvezem :)

    A videóidon mindig gúvad a szemem, hogy hol az enemy, mert max sejtéseim vannak, meg néha a felhő háttér, aztán csók :))
  • Her Laca
    #30352
    Nem kell ahhoz 12000 lenni,hogy BnZ zen valaki. Ha egy 1000 el feljebb van ,akkor azt csinál és akkor amikor és amit akar ,a kiszemelt delikvens meg csak tekeregni tud. ha valaki tényleg energia harcol ,akkor az alant levőnek nincs esélye,(ez nemzet ,gép független) mert ugye míg a szerencsétlen tépi alant,hogy kikerülje az áldást ,úgy kopik az energiája ,képtelen lesz egy ellentámadást kivitelezni,míg ha okos a támadó akkor ő mindig visszanyeri a kezdeti energiáját és magasságát. Vagy nem?:))
  • Caterpillar
    #30351
    Hehe, ez már nem a 12000m -en krúzoló Messerek játéka...
  • Her Laca
    #30350
    Ah bakker :) Ezt mindig kihagyom a számításból,mikor megpróbálok segíteni ,oszt egy kicsit osztani az eszet:)
  • Glo
    #30349
    Itt beül :))

    A legtöbb esetben a BnZ egy körig tart, csak azt kell túlélni, aztán jön a turn-n-burn játék, amit meg az él túl akinek jobban fordul a gépe.

    Sajna (vagy szerencsére?) a játékban nem a taktikai zsenik nyomulnak.
  • Her Laca
    #30348
    Head on ellen meg minden ellen a legtutibb ha felfele tendál az ember . Én szerintem lefele térni ki az nem jó. Valahol csináltam is egy videót.
    Meg is van. Ez asszem jól érzékelteti amit mondok.
  • Her Laca
    #30347
    Glo Mesterem:) Ha valaki BnZ zik az nem fog beülni mögé,(már ha van egy csepp esze) . Kanyaroghat reggelig a megtámadott gép,de ha van ideje a ficaknak akkor előbb utóbb leszedi. Persze feltételezve,hogy tudja is mit csinál ugye:)
  • Glo
    #30346
    Head-on ellen a legjobb, ha kb 1,5 km távból elhúzod felfele (vagy lefele) és oldalra.

    A BnZ ellen meg az a jó taktika, ha mindig próbálod a lecsapó gép alá behúzni a gépedet. Ha türelmetlen akkor követni fog, intenzívebb zuhanó manőverre kényszeríted, ezzel elégeti az energiáját.
  • Her Laca
    #30345
    Nem repülsz szembe:) BnZ ellen? Kifordulsz. Ha jó az ellen aki csapkod ,előbb utóbb úgyis leszed,egyszerűen nem tudsz (más se) annyi ideig koncentrálni ,és mint mondottam ha tapasztalt a ficak akkor 2-3 rácsapás után már tudni fogja ,milyen manővereket szoktál csinálni és ő is ehhez igazítja a támadását. Max annyit tehetsz,hogy amikor rád repül,egy palásttal kivéded és ahogy húz tova te ráállsz utána lősz . Aztán vagy sikerül,vagy nem. De a legjobb ha te vagy fent:) Az a biztos.
  • BaleniX
    #30344
    Head on ellen mi a legjobb manőver, vagy hogy lehet a legkönnyebben megúszni?
    Ugyanez a kérdésem BnZ ellen is.
  • Glo
    #30343
    Ők rosszat klikkeltek be véletlenül :)
  • gstup
    #30342
    Ki volt az a 3 no?!Hogy törjem el a kezét! :)
  • csaba90
    #30341
    Aki még nem szavazott az kérem szavazzon mindenképpen! :)
    Szavassz, hogy a játékba kerüljün a Magyar Királyi Légierő felségjele, és a puma logo!!!!
  • Glo
    #30340
    Fegyverrel kényszerítenek, hogy Biathlonozz? :)
  • jocking
    #30339
    Azt mondjuk én is érdekesnek tartom, hogy bár elvileg olyan a rendszer, hogy adott szintű gépet berakhat annál a szintnél eggyel feljebb, vagy lejjebb (pl. tier 3-at rakhat be tier 2-be vagy tier 4-be), viszont nálam még egyszer sem fordult elő, hogy a tier 4-es gépeimmel tier 3-as csatába rakjon. Tier 5-be simán, volt olyan, hogy az ellenfél csapatában mindenki jettel volt, marha sok esélyem volt.
  • PLaci #30338
    Basszák meg már a fejlesztők... Nem azért lőnek le, mert olyan ügyesek lennének, hanem MERT NYÍLEGYENESEN MEGY A GÉP, akármit csinálok!!!!! Csakis akkor, mikor lőnek rám!
  • WinT
    #30337
    Azt a kreatív elmét amelyik szerint fun ötlet lesz ezen a Biathlon eventen egymás seggében spawnoltatni az ellenséges játékosokat, remélem soha többé nem engedik a játék közelébe.
  • Susarc
    #30336
    nem lenne vele baj,de engem agyaggalambnak tesz be a fos 2 es gépeimmel 4x 20 milis állatok közé:Paz a baj:P
  • Elar
    #30335
    Nekem szerencsére hamar meglett 5 győzelem.
    Elmúlt 2 napja nem sikerült 25 meccs alatt a 10
  • a.carkey
    #30334
    Akinek van jetje, melyik oldalon repül az a jet, amit elsőnek érdemes kifejleszteni?
  • Susarc
    #30333
    ÉLVEZEM A JÁTÉKOT!!


  • Susarc
    #30332
    megyek az F1 BF-jeimmel 7.62 meg 13 mm....és 4x 20 milis typhonok jönnek....meg yak 3p
  • Susarc
    #30331
    MM direkt szopat? full 2-es gépek vannak nálam! a legdurvább 3.3-as és 4.7-es 5-ös T 3 ellen megyek egyfolytában!! SZOPJON LE A GAIJIN MOSTMÁR!!!!!!!!!!
  • sulouos
    #30330
    Azokat eddig se kellett félteni :D
  • a.carkey
    #30329
    Az nem, de a rombolók nagyon feljavultak.