38447
  • Micsurin
    #30408
    Szerintem jók... De én itt hírhedten noob vagyok >.<
  • Ozzyehh
    #30407
    régen toltam a játékot, de mindig is spit buzi voltam, mi a helyzet most azon a fronton? :) érdemes tovább húznom őket?
  • Micsurin
    #30406
    Utálom a gázsit....Van az amcsi profilom rajta prém kobra tier 3 vége felé levő amcsik oroszok , erre ma vissza nézek a messeres profilomba.... ---> eredmény fogyos lehetek de bejövős a német ág. konklúzió: elkel kezdeni a németeket. kérdés: f4 troop-ig kihúzni mennyi idő ??? :D
  • Her Laca
    #30405
    Jól beszél Mesterem:) Fókával úgy kell repülni,mint egy vonattal,semmi hirtelen manőver ,semmi hókusz- pókusz fell kell gyorsulni 450-500 ra oszt aki eléd kerül azt rommá lőni. Nem véletlen,hogy annó rühellték a fókát a veres oldali srácok amikor War on volt. Ha meg géppárba repüli az ember akkor nincs esély ellene. Pláne ha 30 as van a szárnyakban.
  • bgabor
    #30404
    Itt is figyelni kell minderre, mert mindez realisztikusan modellezve van RB és SB-n. A panaszkodók jó része arra panaszkodik hogy nem realisztikus a repülésmodell árkádban, érted, rájuk azt hiszem nem is kell több szót vesztegetni. A másik felük RB-n játszik de nem ismeri a gépét, és minden hibás neki csak ő nem.

    Akik meg RB vagy SBn játszanak és értenek is hozzá azok nem panaszkodnak, pláne nem ilyen gyermeteg stílusban mint amilyen szöszeneteket itt lehet olvasni.
  • Glo
    #30403
    Ugyanez a helyzet, csak nem az emelkedésről, hanem a sebességről (meg annak megtartásáról) nem tudsz. A fókát tilos 300 km/h alá engedni, mert ott egy vergődő hal, felette viszont szépen dolgozik.
  • gstup
    #30402
    "Sajnos sokan nincsenek tisztában a legalapvetőbb dolgokkal sem. Mindig fogom a fejem, mikor olyanokon megy a csata, hogy miért nem emel jobban a fóka mint xy gép 20 fokos szögben 240-et tartva, pedig a történelmi leírások szerint.." Semmi hasonlót nem mondtam... :) .De Te megmondtad. ;)
  • gstup
    #30401
    Egyszer mindennek eljön az ideje...
  • Glo
    #30400
    Erről beszéltem ;)
  • Caterpillar
    #30399
    Ehh, a tizen pár év alatt ilyet sem hallottam még mióta szimulátorokkal repülök, hogy a Fóka lassú...
  • gstup
    #30398
    Csak annyit tudok mondani hogy az FW-k nagyon lassú gépek.De tudom ajánlani az amerikai ágat! :)
  • Her Laca
    #30397
    Mint minden játékban ,úgy gondolom itt is a többség az ösztönből nyomja.
    Ha már eljut odáig valaki,hogy gondolkodik is közben az nagyon jó.
    Nekem azok a legemlékezetesebb csatáim,ahol tapasztalt ,ügyes ellenfelekkel hozott össze a sors. Volt nem is egyszer,hogy 10-15 percig kerülgettük egymást ,és a végén vigyorogva kiegyeztünk döntetlenben:) Én ezeket élveztem a legjobban. Ismerek nem egy arcot akit már a stílusa után felismertem ,(tudtam,hogy nagyon jó) és biza szorult a harc közben a segglikam:) De ahogy beszélgettünk ,ők is hasonlóan vélekedtek rólam.
    Viszont volt olyan is akin láttam,hogy örül ha egyenesben tudja tartani a vasat ,és úgy döntöttem hagyom a fenébe, nem éreztem volna örömet ha ledarálom.
    Csak egyvalamitől durrant el az agyam. Ha le és felszállás közben lőttek. Én annál undorítóbb dolgot el nem tudok képzelni.
    Volt egy srác a Clod ban ,na az előszeretettel baxogatta a felszálló gépeket.Mondjuk van ilyen több is. Egyszer én is sorra kerültem. Lett vörös köd,írtam neki ,hogy ez azért nem úriemberhez méltó, de csak vigyorgott. No utána hál istennek összehozott vele a jó sorsom többször is ,még úgy is,hogy 4 en voltak ellenem,mindig lekalapáltam az égről,még ha lezuhant is lőttem.Olyankor mindig megemlítettem neki a sérelmemet,és hogy meg kéne tanulni repülni is. Végül is hasznos volt a nevelés ,mert leszokott a könnyű prédák kereséséről:)
  • Glo
    #30396
    Sajnos sokan nincsenek tisztában a legalapvetőbb dolgokkal sem. Mindig fogom a fejem, mikor olyanokon megy a csata, hogy miért nem emel jobban a fóka mint xy gép 20 fokos szögben 240-et tartva, pedig a történelmi leírások szerint..
  • Susarc
    #30395
    erről beszéltem én tegnap! fizikai képtelenség,hogy egy kanyar után utólérjen és ráadásul folyamatos energia veszteséggel hött felém,mert alulról támadt én meg vizszintben toltam neki,hogy még véletlen se lassuljak.....

    nem is beszélve arról,hogy nézzétek meg ,de bugosak a 2 motoros gépek Me410,DO 217,Tu2 stb......jobban fordulnak mint egy vadász szinte energia vesztés nélkül....mi a rákfene van már megint?????
  • Her Laca
    #30394
    Na várjunk egy pöttyet azért:)
    Ha a klasszikus szemtől szembe esetet nézzük ,akkor az van,hogy minél nagyobb sebességgel (ezért kicsit megnyomja az ember a vasat lefele) elsuhan a 2 gép egymás mellett (mert szembe én nem lövök ha nem muszáj) és utána elkezdek felfelé tendálni,figyelembe véve a legjobb emelkedési szöget ahol jól megtartja a gép a sebességét. Ha az ellen lenyomja ,és ráadásul még fordul is közben ,nincs az a gép ami utánam tud jönni.Ez egyszerű fizika. Természetesen az energiákat át lehet váltani egymás között,,úgy mint a sebességet magasságra ,de ha egyszer lenyomja valaki akkor már csak nehezen tud visszakapaszkodni a kiinduló magasságra ,vagyis ha vissza is ér ,ott már csak kaffog. Persze ez a valóságra igaz,vagy egy olyan szimre ahol ezek a dolgok jól le vannak szimulálva.
    Itt mint olvasom ezek nem nagyon működnek ,hisz mindenfajta energia vesztés nélkül (mint itt valaki írta is) megfordul és utolér ) ami közel azonos teljesítményű gépek esetében lássuk be lehetetlen:)
    Tapasztalatom az,hogy ha már van egy 500 méter magassági előnyöm ,és arra vigyázok is akkor foroghat a delikvens ahogy akar ,neki már harangoztak.
    Mondom én csak okoskodok itt ,lévén ebbe a játékban semmi tapasztalatom sincs ,így lehet azon dolgok amiket én evidenciának veszek itt teljesen fölöslegesek. Például a CLOD ban arra is figyelni kellett milyen szögben emelkedik az ember ,milyen sebességgel. Ha nem volt tisztában az ember ezekkel ,érhették meglepetések,mert érzetre ment fölfelé a vas ,de jószerivel majd egy helyben vánszorgott,és alulról jóóól utol tudták érni.
    Egy biztos amúgy. És ez megmásíthatatlan igazság a légi harcban. Az a tuti ,ha magasabban van az ember fia:)Én ha megláttam egy kontaktot szintben ,azonnal elkezdtem emelkedni ,sose mentem vele szembe ,ha kellett tettem kitérőt ,de kényesen ügyeltem erre mindig. Ha így cselekedtem ,mindig győztem,vagy legalábbis elmenekült az ellenfél.:)
  • Coral Springs
    #30393
    Felfele azért nem szoktam menni mert sebességcsökkenéssel jár, és aki szembejön veled kivégez. Minél nagyobb a sebesség annál kevesebb az esély hogy eltalálnak, az esésből szerzett energia pedig felhasználható az enemy hátbatámadására.
  • Coral Springs
    #30392
    Én azonos magasság, vagy kevés különbség esetén az esetek többségében lefelé indulok meg, és gyakorlatilag a védjegyemmé vált a játékban egy két-három fogásból álló manőver. Ezzel gyakorlatilag úgy kerülök a másik picsájába hogy azt hiszi menekülök, sokan mire észbe kapnak már késő. Nagyon egyszerű lenne amúgy ezt kivédeni, de mivel azt hiszik hogy menekülök mindig utánam jönnek, megpróbálnak eltalálni, fatális hiba.

    Itt az elején valami látszik belőle, viszont az XP-50 az egyik legjobban forduló gép így talán harcba se kellett volna szálljak vele.

  • Sith
    #30391
    Szerintem itt is igaz a két örök szabály:
    1;

    2; Mindig az az OP cucc amivel téged lőnek le
    :)
  • Amaymon
    #30390
    La5FN++ a leggyilkosabb (ha beüt), Spit Vb-c a legkényelmesebb. Zero a legtrükkösebb, mert kicsi a támadási ablak ideje, de pörög, mint a búgócsiga. usa gépek a legjobb energia cellák. Amcsi módra nagy sebesség + sok lövedék, vagy nagy romboló erő (corsair). Germán mindenből van egy pici valamelyik szinten. Lehetne sorolni minnnnn' OP :DDD
  • sulouos
    #30389
    Ne mondj már ilyet, tudod hogy a németek OP-k! :D
  • sulouos
    #30388
    Persze ez nem válaszol meg semmit, de a La-7 majdnem egy tonnával könnyebb mint a Fw-190 D-9, és a motorja is erősebb bő 80 lóerővel.
  • gstup
    #30387
    Csak annyit tudok hozzátenni hogy La-7-ét(csak tapasztalat alapján,mert nincsen meg)gyorsabb mint az FW.A másik.Ha német géppel egy szinten vagy az ellenfeleddel,akkor nincs sok esélyed...
  • Caterpillar
    #30386
    Próbáld ki, squadban valakivel, nagyon más élmény, és nem nagyon lesz esélye a többi vérpistinek lelőni előletek...


    Vajakos:

    Nem a klánnal volna gond, elvégre az van, igaz nem a WT -n belül, de akikkel játszanék, nem akarnak RB vagy akár SB-ben repülni, vagy ha igen, akkor más nemzeteket húztunk, patt helyzet. És igazából lusta is vagyok belőni a rendszert...
  • Caterpillar
    #30385
    A másik prém gép a Pe-2-205 tud még ilyet, bár az a valóságban is rendelkezdett bomba célzókészülékkel, igaz azt is eredetileg zuhanóbombázónak tervezték.... :)
  • a.carkey
    #30384
    Jaja. Nem tűnik el a célkereszt, és szét se csúszik akárhogy ficánkolsz. Más gépnél nagyon nem láttam még ilyet. :) Ja, és baromi gyorsan tölt újra még sima legénységgel is. Remek gép.
  • Susarc
    #30383
    na mára ennyi a szopóvonatra nem csak utasként kerültem ma fel hanem egyenesen én vagyok a mozdonyvezető:D

    T4-es Német sorom: 36 Hit 12 Crit---> ez elég volt 1 KILLRE!! és 3 assistra....10000 lion! LOL / "korrekt" a reward rendszer prém nélkül:S/ és 6200 a javítás.......KÖSZÖNJÜK!!!

    mondanom se kell akibe belelőttem vagy már lángolva zuhant INSTANT oda poppolt a semmiből egy teammate és szedte el a killt...szánalmas szar a játék komolyan mondom! egyszerűen megöli a lelkesedést.....az utóbbi 1 hónapban pár órát játszottam összesen, az ilyenek miatt....,de most megint jegelem egy jó ideig!

    Nem értem a koncepciót,hogy a bunkó élősködő prosztó szarokat tápolják! derékszögben zuhan lefele az enemy égő motorral és még 500 méteren belelő a parasztja és kapom az assistot.....ANYÁTOKA GAIJIN!

    sry,de kikészűltem
  • Caterpillar
    #30382
    Én is megvettem, és tényleg nagyon disznó, nahmeg készülök a Skyraiderre vele... Jahhés, ugye zuhanásból is és level bombingból is pontra lehet vele bombázni ami elég menő (arcade)....
  • a.carkey
    #30381
    Vannak érdekes dolgok.
  • PLaci #30380
    KI-43-II -vel volt egy ilyen "égő" csatám. Húztam a csíkot rendesen! :)
  • Susarc
    #30379
    költői kérdés: 500-al megyek vizszíntesen 3000 méteren FW D12.....500 méterről alulról jön szembe egy La7 dodegeolom a head on-t megyek tovább egyenesen....gyerek utánam fordul szinte instant:S /tehát laikusként ledarálja az összes energie-t ami egyébként is lófax mert ugye alulról húzta fel rám.../ szóval utánam kanyarodik majd elkezd közeledni mint a picsa és 10-15 sec-el később 600%% méterre van és szétlő....az milyen? azt hogy kell? én miért nem tudok még 1 év után se ilyet?

    Árkád....,de ilyen nincs!!!!!! ilyet egy qrva jet sem gyorsul
  • Susarc
    #30378
    TUDOD mit tudtam hozzátenni a játékhoz???? felemelkedtem 4000 méterre és beletudtam lőni egy critet egy Lancasterbe és ennyi b+........undorító!!!!
  • a.carkey
    #30377
    Na, van egy új kedvencem.

    Sokáig szemeztem vele, de megvettem.

    Ez a prém gép a szintjén elég gyors, és röhej, de még remekül is fordul, pedig tömve van fegyverzettel. És nagyon "szarja a pénzt". Én ugyan a játékban hallottam róla először, de mindig tanul újat az ember. Szerintem más is, mert nem nagyon láttam senkit ezzel nyomulni, viszont nem tudják, hogy miként álljanak hozzá. Fogalmuk sincs milyen fegyverzete van, és kicsit félve támadják meg 1vs1ben, ami jó. Ha kilövik és égni, mit égni, lángolni kezd, még akkor is képes repülni, de úgy, hogy irányítani is tudom. Ilyet eddig még nem tapasztaltam.

    (BTD-1)

    Viszont ma találkoztam egy olyan buggal (vagy hack?) - nem követem -, amilyet eddig még nem láttam. Nem írta ki az ellen géptípusát, sem a nevét, semmit, csak egy piros pontot láttam, hogy elsuhan mellettem. Utána már láttam a nevét, de míg rámcsapott, másodpercekig nem, sőt, még amikor követni nem kezdtem, akkor sem egészen csak amikor földközelbe kerültünk.
  • Herold
    #30376
    Csak ha nagy nehezen felkecmergek 1500-ról 5000 m-re a repterünk fölé egy vadásszal, és épp nem akar senki ott bombázni az ellenféltől, akkor elcsesztem egy csomó időt, 0 pontot szerezve. Ugyanez a helyzet a bombázók védelmével, mivel önmagában a kíséretre nem ad pontot.
  • a.carkey
    #30375
    Azért az utolsó patch óta sokkal könnyebb megsemmisíteni a bázisokat, mint korábban. A reptérrel utána még elszöszöl az ember, de azért az 1:32 tényleg baszott rövid.
  • jocking
    #30374
    Már több (magyar és külföldi) videóban is ecsetelték, hogy az 1.37 óta fennálló "bázissz@rrábombázós" probléma nem a program hibája. Egyszerűen annyi történt, hogy a játékosok b@sznak rá a bombázókra, akik így s*ggbe dugott bal kézzel tudnak elrepülni a bázisokig, ahol aztán röhögve szétszedik őket. Megoldás: olyan csapat kell, aki foglalkozik a bombázókkal.
  • Susarc
    #30373
    1:32 másodpercet játszottam..........és vége a körnek!


    MOCSKOSHÉTSZENTSÉGVERNÉSZÉTAFEJÉTAZABAROMÁLLATFEJLESZTŐAKINEMKÉPESÉSZREVENNIHOGYMEGÖLIKAJÁTÉKOTAZZALHOGYSZÉTLEHETBASZNIAREPTERETENNYIIDŐALATT!
  • Susarc
    #30372
    http://www.twitch.tv/phlydaily
  • csoszi87
    #30371
    Itt a cikk is.
    Repülő tankok.
  • Susarc
    #30370
    ezek betegek!:D
  • csoszi87
    #30369
    Az a nem mind1.