38447
  • Eagle16
    #30448
    War Thunder: Schräge Musik
  • Coral Springs
    #30447
    Nekem nem rendezte, de kell is a magas vérnyomás a túlerő ellen, máshogy nem nyernék egyedül csatákat.
  • sulouos
    #30446
    Ez szép volt :)
  • Coral Springs
    #30445
    "Itt mint olvasom ezek nem nagyon működnek ,hisz mindenfajta energia vesztés nélkül..." Az alapvető szabályosságok többek között amiket itt leírtál működnek RB -n és SB -n, a panaszok jórésze AB -ból ered.
  • csaba90
    #30444
    még nem csináltam, most mondom kipróbálom, de előtte elindítom a gamet, hogy ha nem indul el utána pedig igen akkor van haszna...
    szóval elindítom és most meg beenged -.- hát beszarás hol jó hol nem jó... mint a rendőrnek az irányjelző -.-
  • Caterpillar
    #30443
    Router / modem restart?
  • csaba90
    #30442
    Error 80130182: "The authorization server is unavailable"

    Ez probléma volt valakinek? hogyan oldható meg?
    amit a gaijin tippelt azok közül mindegiyket kipróbáltam egyik sem jött be :S
    a baj az hogy van olyan nap mikor egyszer nem adja be és gond nélkül tudok bejelentkezni, ma pl viszont egyszer tudtam, most egy órája próbálkozom és semmi, bejelentkezésnél mindig ez az üzenet jön be :S

    kikapcsoltam már tűzfalat vírusirtót is mindent, vírusirtót vagy 3-szor lefutattam és semmi komolyat nem talált, ami volt azt kezelte :S
  • Caterpillar
    #30441
    Stílusfüggő, de a késői Spitek már jobbak voltak a korban azonos Messerekhez képest, olyan G2 körültől. Legalábbis IRL, itt nem tudom, de egyszer RB-ben, utánafordultam egy Pumás srácnak a Fókájával, de lőni nem volt időm, kiugrott és valami olyasmit emlegetett, hogy helyezzem fel a Merlin motort légcsavarral befelé és indítsam is be...
  • csaba90
    #30440
    én elég amatőr vagyok, árkádban bf-el vagyok, spiti csak akkor szed le ha hagyom mögöttem ügyködni... mivel előttem lövök mást :D
    ha spitivel vagyok ugyanez van, viszont head ont azt kerülni kell minden gép ellen vele :S
    realisticben pedig én nem tudom még kihasználni a BF előnyeit, csak egy jó meccsem volt vele akkor is kettő killt szedtem össze :S
    spitivel rá lehet fordulni mindenre, meg ki is lehet fordulni általában egy hirtelen kifordulás elég szerintem :)
  • Ozzyehh
    #30439
    egy messer spit párbajban melyik a befutó általában?
  • vajakos21
    #30438
    Vigasztaljon,hogy a japòknak a legdràgább a javitásuk (akár 3* os is)
    b+ gazsi...
  • SovereignXY
    #30437
    Németben vagy? Gunpod rá szembe az ellenel és bye bye ellen! Szemtől szembe messer kontra nem német = halott nem néemet! Rekordom vmi 7 kill így :D
  • SovereignXY
    #30436
    Ezt vki el tudja nekem magarázni hogy van? iwo jima HB. Én F8F. A csat eleje óte emelkedem de a kis sárga az A6M5ben aminek az emelkedési rátája a fele 3k-val felettem van...
  • a.carkey
    #30435
    Melyik típust? :D
  • bigfootHUN
    #30434
    Nem állítottam hogy ász vagyok :) köszi a magyarázatot és a videót. Az il2-ben jobbnak éreztem magam mivel csak single-t játszottam a legrealisztikusabb beállításokkal, de ott mindig Jabo voltam így ritkán keveredtem légiharcba....
  • Her Laca
    #30433
    Látom alapvető hiányosságok vannak nálad:))
    Én sose mondtam,hogy vízszintesen kell megfordulni :) Mondhatnám tág a tér ami manőverezésre alkalmas. Ha mögötted észreveszel valakit ,persze nem túl közel ,akkor fogod felhúzod a vasat majd egy dobott orsóval már is szembe mész ,így még gyűjtöttél egy kis magasságot is amit arra használhatsz,hogy növeld a sebességed vele szemben. Elsuhansz mellette és megint ugyan ez . Ha meg mögötted van szorosan,akkor olló,palást orsó,vagy kibillented valamelyik irányba a vasat és ha beelőz akkor vissza. De ezek már a veszett fejsze nyele megoldások,lévén elbaxxa az ember az energiát és ha van esze a másiknak egyszerűen csak felhúz és támadgat amíg le nem lő. Van egy tanulságos videóm na mindjárt megkeresem. Ott igen szorongatott helyzetben voltam,de ismétlem ahhoz ,hogy ezt túlélje az ember szerencse is kell,meg a másik türelmetlensége.
    Ez itten
  • Caterpillar
    #30432
    Ollózás, de az nagyon az utolsó esély, és nem is egyszerű jól csinálni...
  • bigfootHUN
    #30431
    Köszi a tippet majd megpróbálom, nem nagyon merek a messzerekkel vízszintesen fordulózni mert többnyire ejtőernyőn végzem. Esetleg valami manővertipp hogy túlrepülésre kényszerüljön ha már mögöttem csücsül?
  • Caterpillar
    #30430
    Aztán hétvégén 1,5 órás Su-25 missionokat repül, csak úgy levezetésképpen... :D
    Néha majdnem azt mondom, hogy hiányzik a DCS, de rájövök hogy nem, még ezek a 10-20 perces instant action sessionök is soknak bizonyulnak... :)
  • Susarc
    #30429
    persze olyan 70% RB zem,de nincs kedvem időm ingerenciám 10 perceket emelkedni kell az instant akció is.....így beleszaladok ilyenekbe
  • Glo
    #30428
    Márnint RB-ba nem akar menni? :)

    Amivel ő nyomja azzal inkább SB-ben kéne tolnia. Ő tudja.. ha ő abban teljesedik ki, akkor miért ne. Semmi baj azzal, ha valaki ott jól érzi magát. A baj azokkal van, akik utána ide járnak kiönteni a szívüket..
  • Caterpillar
    #30427
    Érdekes ez az Árkád vs RB, nekem a cimborám pl nem akar AB -ba menni, pedig x52, TiR adott volna, meg a több ezer repült óra is, ellenben meccsenként 5-8 gépet lecsavar egy géppel.

    Ő élvezi, hiába mondom neki, hogy az RB klasszisokkal jobb...
  • Glo
    #30426
    Sok embernek rendeződött a vérnyomása mikor átállt az RB módra :)
  • bgabor
    #30425
    A megoldás: Ne menj többet Árkádba. Soha.
    Játsz RBt. Én több mint egy éve nem voltam Árkád csatában, nem hiányoznak a marhaságok amik ott vannak.
  • Susarc
    #30424
    egy a baj,hogy engem a CSODAGYEREKEK zavarnak AB-ben.....az én 900-as ász pilótáim 300-al is alig mennek rám meg a 10-20-as gyerekek olyan speedel jönnek,hogy csak mokkázok jobbra balra ez a bajom....
  • bgabor
    #30423
    Hányszor kell még elmondani hogy az Árkád módtól ne várjál realitást?
    Az arcade SZÁNDÉKOSAN nem reális vazze, azért nevezik Árkádnak, mert a végletekig le van egyszerűsítve az egész, hogy az ott játszó egyszerű játékosoknak megfelelő legyen. Realizmust a Realistic Battle játékmódban találsz(figyeled a nevét?). Ha meg szimulátoroknak megfelelő valósághűséget akarsz akkor a Simulator Battlet válaszd.

    Ez olyan mintha vennél egy guminőt aztán írnál a gyártónak hogy ez nem akar főzni, bármit is mondasz neki.
  • Glo
    #30422
    Ennyi pénzből inkább vegyél GE-t az egyikre, és húzd ki vele prémiumon a másik nemzet gépeit. Ugyanott vagy.
  • csaba90
    #30421
    :D :D :D jogos amúgy....
  • bgabor
    #30420
    Szerintem ez fel sem merül bennük, mert nemigen vannak olyan emberek akik egyszerre több profilt is húznak. Mi a pénisznek? Amúgy ha jól emlékszem mindenki azt tanácsolta neked hogy hagyd az egyiket a fenébe és csak a másikat húzd. Nehogy már a Gaijin legyen a hülye azért mert te valami irreális marhaságot csinálsz és még erőlteted is.
  • Her Laca
    #30419
    Szembefordulsz, majd picit emelsz,utána megint szembe,majd megint picit emelsz és így tovább. Sose hagyd ,hogy a hatodba legyenek. Szemből azért ki tudod védeni a támadást.Ha az ellen nagyon tépi azzal elméletileg eldobja az energiáját ,így ki tudsz izzadni egy kis magassági fölényt. Onnan meg már csak rajtad múlik.
    Szóval mindig szembe fordulni!!!!
  • Glo
    #30418
    Ez hiányzik innen is sajnos. Talán ha kijön a WorldWar mód, akkor lesz értelme az Alive streak-nek (anno ehhez volt kötve, hogy lekerüljön rólam a _T betű.. istenem..), addig max a repair költség fogja vissza a delikvenseket az őrült manőverektől.
  • BaleniX
    #30417
    Nem tudom mi van de szombat óta nem adja, de olyan szinten...
    Az oroszokból meg elegem van, számomra játszhatatlanok (La5, La5F, Yak9T, K) de szerintem csak én vagyok béna( természetesen). Az La-val hiába találom el, csak koppan rajta(universal), inkább visszatérek Rank 1-re. Na meg a másik, hogy mindig a vízszintes lapátot találják el.
  • bigfootHUN
    #30416
    Úgy érzem kezdem érezni ezt a játékot, bár kill-ben nem jeleskedem (a célás továbbra sem megy jól), de Ab-n az esetek többségében a kör végéig életben maradok - most a német és amerikai gépeket húzom. Rb-n is több a sikerélményem, viszont a menekülés nem megy sem amcsi sem német géppel, ha leborítok akkor is utolérnek szinte bármivel akkor is ha nem volt nagy magassági előnyük. Emelkedni nem kezdek, fordulózzak? Az a biztos halál. Jelenleg ha hátsó fertályból szúrok ki valakit aki támadni készül megpróbálok sebességet nyerve a többiek vagy a repterünk felé menekülni de szinte sosem jön be...
  • Her Laca
    #30415
    Na na:) Nem úgy volt az. Ha War on meghótál és ezt sűrűn ismételted is ,akkor letiltottak a részvételről egy darabig. Ott ,legalábbis nálunk a túlélés volt talán a legfontosabb.Minden másodlagos volt ezen kívűl,volt olyan srác aki nem bírt a vérével és cseszett a kötelékben maradni (ha jól rémlik Sztalingrád térkép volt) lement ,egyszer csak halljuk ám a rádióban,hogy jaj jaj jaj ,juj,gyertek segítsetek. Mi voltunk vagy 4K-n ez meg nullán. Mire leértünk volna ,úgy is lelövik ,így max együttérzésünkről biztosítottuk. Többet nem is csinált ilyet:)
  • Susarc
    #30414
    minden kötél szakad akkor head on azt csókolom fifty-fifty:)
  • Her Laca
    #30413
    Mondjuk amikor meg Jupi val ketten G6 ban összeakadtunk 2 La7 el akkor rövid tanácskozás után inkább kiugrottunk:)) A fene se akart meghólni:)
  • Susarc
    #30412
    WT ben árkádban nem így van.....jön az orosz gép nyom egy kézifékest padlógáz és leszed mindezt úgy,hogy elméletileg szétégeti az összes energiet ,de közben mégsem:D LOL


    Próbáljátok ki a ME410-et! szinte energia veszteség nélkül lehet vele fordulózni!!!!
  • Her Laca
    #30411
    Egyszer a 77PX gyakorolt,és megkértek Drebilék,hogy menjek be ellenségnek. No beültem egy Aladár 8 ba oszt settenkedtem. Ők voltak vagy heten és volt köztük azért egy két nagyon jó srác is. Észrevettem őket (hamarabb mint ők) és feléjük emeltem,aztán rájuk zuhanva végiglőttem a díszes társaságot ,a 7 ből 4 azonnal leesett ,utána még elbíbelődtem pár percet a maradékkal,pedig La5 FN el voltak asszem ,de csak pislogtak utánam. Mindleesett a végére.
    De volt olyan is amikor a Dongósok rám szóltak asszem olasz Map volt,hogy most már elég legyen mert ők is szeretnének már lőni valamit. Míg ők leálltak az ellenféllel fogócskázni ,én csak repkedtem a fókával ide oda és lőttem mindenre ami elém került. Még a 262 est csipáztam ,mert azzal meg senki sem ért utól:)
  • Caterpillar
    #30410
    Imádtuk a vízszintes BnZ -t... Védekezni ellene, nem lehet, utolérni nem tudod, mire észbekapsz már nem is látod... Pfejj! :D
  • Micsurin
    #30409
    Amúgy a gázsinak fájna ha akár egy rakat (3-5000 ezer sas-ért akár) sasért össze lehetne vonni az accocat ? csak 2-öt -_-