38447
  • rrally
    #30488
    akarom kérdezni nem tudja valaki hogy a németeknél később az Arado 234 kap még egyéb változatokat???
  • vajakos21
    #30487
    Itt is arra használták.ahogy az sb2 -t bau -t is
  • PLaci #30486
    Ééééééés, megvan a 4. gunner! :D
    (B-25J-1)
  • PLaci #30485
    Én IL-2 1946 -ban A-20 -al és B-25J -vel mentem trollkodni, ha elérhetőek voltak.
    (értsd: heavy fighter -ként használtam őket.)
  • darki81
    #30484
    ilyen se volt még :D
  • sulouos
    #30483
    A tégla nem repül, az A-20 igen. Az a gép megérdemli amit kapott, kelljen is vele vonatozni, mint akármelyik másik bombázóval.
  • PLaci #30482
    Mai gyöngyszem: AB, B-25J-1. 6000 méter felett bombázgatok, megjelenik tőlem kb. 1km -re egy Yak-9, és .... messziről 1 lövéssel az ÖSSZES kormányfelületet ellövi!!!!
  • PLaci #30481
    Nem kell úgy fordulnia, de az A-20 -nak akkor sem úgy kéne repülnie, mint egy tégla....
  • csaba90
    #30480
    :D speciál nekem is bejon hogy a németek kapják a MIG-et :D
    viszont annak a sok spitinek nem örülök -.- kb mindegyik nagy részben ugyanaz... elég lett volna belőle kettő is, és másik két gép lehetett volna a G4 meg a G14...
  • Sturm44
    #30479
    Ó Je!
    Pedig becsszó nem lobbiztam érte Gaijinéknál...
  • vajakos21
    #30478
    ki45 ön is van( már játèkban is csak nem használható).Van videó ahok veterán bemutatja hogy használták.Sajna nem talàlom.Itt sok értelme nem leszvaz ai gunnerek miatt.Északa használták radarral bekuszva az ellen alá.De berakták had ōrüljenek...amig rá nem jönnek hogy hasztalan.A japók meg kaptak ki43 at....az alapot.
    A jeteknek se ger-se japó fanok nem örülnek..Akkor ruszkit v. usat vinnének.Normális mm-br kell.
  • vajakos21
    #30477
    http://www.youtube.com/watch?v=EvdKDt5gZMg
    pl:
  • sulouos
    #30476
    Do-217-ekről hallottam, de majd kiderül.
  • a.carkey
    #30475
    Mely gépeknek van Schräge Musikjuk?
  • a.carkey
    #30474
    Áh, hogy ez most jön. :)
  • a.carkey
    #30473
    Ez a japó Ki-45 tei felfelé néző ágyúja? Azt lehet külön működtetni és célozni vele, vagy mi a fene ez? :D
  • a.carkey
    #30472
    hehe :)
  • sulouos
    #30471
    Igazi katasztrófa, a 12 tonnás bombázóval nem lehet lefordulózni a vadászgépeket. :D
  • PLaci #30470
    Még egy indok, hogy sajnáljam magam amiért én csak 1.37 óta játszom....
  • bgabor
    #30469
    Van néhány nagyon durván emelkedő propis gép a játékban, kijönnek a különbségek.
  • Susarc
    #30468
    vadász-vadász.....
  • bgabor
    #30467
    Úgy hogy a levegőből indulnak? A bombázók minden mapon és náhány mapon a nehézvadászok is.
  • bgabor
    #30466
    Végre! Végre meglépték az elkerülhetetlen lépéseket és lesz valóban használható end game jet tartalom! Állat!
    Ahogyan a négygépágyús Griffon motoros Spitfireek is, sok szovjet gépet fogunk atomjaira szedni velük már érzem! :D

    A többi meg, Squadron battle, user created content, külön fegyvervezérlés... hát csorog a nyálam. Az tuti hogy nagyon fontos mérföldkő lesz ez a peccs a játék történetében!
  • Susarc
    #30465
    a kör kezdése után 20 másodperccel hogyan tudnak egyesek +2-3000! méterrel felettem lenni úgy,hogy én is emelkedek kezdés óta?
  • sikora
    #30464
    az utolsó bizodalmam a legénység fejlesztése volt. de most meglett és a plussz képesség pontokkal is használhatatlan szemét maradt. sajnos az amcsi ág KUKA. melyiket érdemes még húzni az oroszon kívül???
  • sulouos
    #30463
    Hiába csak géppuskák, nagyon nagy a tűzgyorsaságuk (ezek már nem a kis szintű gépek pok-pok géppuskái), és a jetekre a legkisebb karcolás is komoly hatással van, és (abból amit eddig láttam) elég könnyen gyulladnak. A C változat hajtóműve sokkal nagyobb tolóerőt tud leadni, mint a német jetek, vagy az F-80A (ami többé-kevésbé kortársa a németeknek), ezért feltűnően gyorsabb náluk. Kb. a Komet tarthatja vele a lépést, de ugye csak rövid ideig.
  • sikora
    #30462
    hát nem tudom de ezt borzasztóan elrontották. totál élvezhetetlen lett. lehet nézek valami mást
  • JethroHUN
    #30461
    Az F-80C Shooting star annyira jó? Mit ér jetek ellen az a 6 .50 cal amikor minden máson gépágyú van. Brittel vagyok a legközelebb a jetekhez, de amit eddig a meterokról olvastam az eléggé kiábrándító.
  • JethroHUN
    #30460
    Gondolom ez az LF. Mk. IX-es. Az biztos jó. Tier 4-es még nincs meg. De attól még a tier3 sorban lévő 3 spitfire nem túl jó. Vb/trop már jól emelkedik, de fordulásban nem annyira jó. A Vc hát az a Vc... A F. Mk. IX. meg iszonyat lassú, jól emelkedik(3k méterig) és manőverezhető de valami horribilis az energia felhasználása.
  • sulouos
    #30459
    Tényleg kíváncsi leszek rá, hogy a Sabre vs Sabre vs Sabre vs MiG-15 vs MiG-15-ből mi fog kijönni. Bár a Thunderjettel meg a La-15-el valamit javíthatnak a felálláson.

    Az F-80A-nak meg külön örülök, lesz mi ellen menni a német jeteknek, nem csak a "kicsit" erősebb F-80C ellen. Persze attól még Sabre-ek ellen mennek majd mint eddig, de na.
  • Susarc
    #30458
    Ő még nincs tisztában vele,de én már tudom hogy halott szegény:) a kép az átesése előtt készült 1-2 sec-el:))

    azzal a mocsok fekete szárnyu spittel még 7 gépet vakartam le....undorító! kicsit ferdén állt vizszintes repülésben,de sok vizet nem zavart még fekete szárnyal sem a manőverezésben....so broken

  • JethroHUN
    #30457
    A twin mustang mégis milyen beteg elme szüleménye lehetett... kíváncsi vagyok, hogy a 4 új copy-paste spitfire közül melyik fog érni bármit is.
  • Susarc
    #30456
    próbáld IL4-el vagy Wellingtonnal....azokkal még légibemutatón is indulhatsz AB ben:D:D
  • Susarc
    #30455
    B6R3.....egy gyerek úgy szétcsinálta a menetet vele,hogy mondom megnézem ez WTF....hát nagyon kemény!
  • Herold
    #30454
    RB-re és SB-re külön fizikai modellt csináltak? Ott másképp repülnek a gépek?
  • Glo
    #30453
    A legutóbbi peccs óta nem működik vadászgépként, sokak nagy bánatára..
  • sikora
    #30452
    ha nyomja valaki a20 amcsi bombázóval meg tudja mondani miért szar? már kifejlesztettem mindent rajta, mégis irányíthatatlan.
  • Coral Springs
    #30451
    Azon agyalok hogy mit jelent ez a User created content a gyakorlatban.
  • Coral Springs
    #30450
    Én játszok AB -t és RB -t is, egyrészt mert mindkettő tetszik, másrészt így megvan a balance. Ha agyamra megy az egyik, akkor tolom a másikat.
  • twi452
    #30449
    Developers Diaries 1.39

    jön a német mig 15, sabre meg a japán sabre :D