38447
  • vajakos21
    #30528
    http://www.youtube.com/watch?v=5ykr0yTWLpk
    Ilyen gunner nézet jó lenne simre is.Nem lenne kkora trollkodás egből
  • Amaymon
    #30527
    Ollózással rövidíted az egyenes haladási sebességet azzal, hogy jobbra-ballra kanyarogsz esetleg közben vissza veszel az RPM-ből és flaps is mehet. Relatív hirtelen lassulsz a mögötted levőhöz képest. Van egy példám rá, de SB-ről. 2 db 109E közé kerültem P400-al, ALL IN-re mentem, hogy legalább egyet leszedjek. Akit üldöztem sikerrel kiiktattam, aki engem üldözött az alá megpróbáltam befordulni hátha valamikor elveszít a cockpit takarása miatt. Nem jött be így flaps ki, kacsázás, előzés, kill.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Sajna a külső nézet miatt nem látszik az SB-s belső felfokozott helyzet. A végén mikor beelőz nehezen, de kivehető ahogy kacsázva befékezek, majnem' nekem jön. Nem szép, az igazi olló nem teljesen ilyen, de már túl alacsonyan voltunk. A lényeg látszik, bár a replay hibás!





  • sulouos
    #30526
    De nem szokták addig erőltetni hogy megmekkenjen, legalábbis ellenem. Elég feltűnő hogy alig tud repülni. :D

    Kalash, keress rá youtube-on: scissors, hátha kiad valamit.
  • Amaymon
    #30525
    Nem csak elgyengül. Konkrétan karburátor halál van sok negatívra (Spit I-II). Ha nem sikerül újraindítani akkor annyi...
  • Zozzancs
    #30524
    Nekem is lenne egy kérdésem, én pont spitekkel vagyok, melyiket éri meg jobban tolni az RB-t vagy a HB-t? valaki mesélne egy kicsit? köszi!:)
  • Kalash17
    #30523
    Nem, realisticben tolom.Ollózás mit jelent?Biztos ismerem a manővert, de nem ismerem ezt a megnevezést.Nem hiszem hogy korai Spitek lennének, sőt szerintem magasabb gépeket rak be ellenem, mint az elvárható lenne.Vagy nem tudom.De a Spitfire egy dolog, szinte minden gép ellen magatehetetlen vagyok, ha el is találom őket, mögém jönnek végül és egy rövid sorozattal kilövik a pilótát, felgyújtják a gépet, letépik a szárnyat.Idegesítő...
  • sulouos
    #30522
    Ha arcade-ról van szó, próbáld őket a csapattársak felé vonni, és valahogy kerüld el a tüzüket. A La-5 realistic módban (ha nem keverem össze más géppel) ki tudja ollózni a spiteket, és RB-ben a korai (Mk I és II) Spitek motorja elgyengül negatív G hatására. A kései spitek ellen (legalábbis nekem) csak az ima segít.
  • Amaymon
    #30521
    "tools to create user aircraft models and cockpits (without FM tuning tools yet)"

    Megcsináltatják a fanokkal a hiányzó cockpiteket. Végülis ha jó tökmind1 csak legyen végre. :)

    "Firstly, all the planes in 1.39 will be able to overheat."

    Radiátorkezelés implementálással lenne ez érdekes.
  • Kalash17
    #30520
    Sziasztok!Igazából kíváncsiságból írok ide, hogy megkérdezzem az "orosz" pilótákat, hogy szerintük is mélységesen le vannak gyengítve ezek a gépek, vagy csak én vagyok ilyen béna?Néhány hónapja játszom már, nem vagyok egy kimondottan jó játékos, de nem egy gépet lelőttem már, az utóbbi időben viszont alig érek el sikereket.MIG, és Yak, és La-5 ös gépeim vannak, de főleg az amerikai, és angol gépekkel szemben esélyem sincs.Gyorsabbak, kevesebb idő alatt fordulnak, nagyobb tűzerő stb.Különösen a Spitfire okoz fejfájást.Mit lehet tenni ha egy ilyen alattomos szörnyeteg mögém tapad?Bármi jó tanács?
  • sulouos
    #30519
    A fejlécben levő GYIK-ben benne van, hogy milyen célponthoz mennyi bomba kell.
  • rrally
    #30518
    Hali! hol tudom meg nézni hogy melyik bombának mekkora a romboló ereje???
  • twi452
    #30517
    Azért nem egy bonyolult szerkezet.., addig el sem indítod a játékot amíg valaki szájba nem rágja 200 oldalban, hogy ez micsoda? :D
  • Glo
    #30516
    Kiválasztasz egy gépet amit fejleszteni akarsz, és rányomsz a fán a gépnél a Research gombra. Innentől minden géppel, amivel repülsz, ezt a gépet fogod fejleszteni. Ami a fában közvetlen előtte van azzal jobban fejleszted, de nem erőszak, bármit lehet bármivel. A leggyorsabb, ha azonos Rankon levő géppel fejleszted, különben Rank eltérésenként 10% a levonás van.
  • Foxy0
    #30515
    engem az érdekelne hogy hogyan kell használni a tech fát
  • Brenor
    #30514
    Az a gép egy rémálom :D
    Most határoztam el hogy nekiállok összeszedni a 300 lebombázott cél feladatot hogy meglegyen arra is az összes festés, de szörnyű.
    Nem csak Yak hanem bármi szétszedi azokat a lapokat. 99%-ban azért kell kiugranom a gépből mert a hátsó vízszintes lapokat (nem ugrik be a rendes neve) egy lövéssel kikapja valaki, pedig a gépnek ettől függetlenül egy deka sérülése nincs :(
  • Herold
    #30513
    Nemcsak a fogalmazás, rengeteg elírás és helyesírási hiba van a site szövegében.
  • Zozzancs
    #30512
    jah aztán ** nám az egészet :D nagy volt az a wii-s rész
  • Fura Alak
    #30511
    Ja, lefagyasztanád magad mint Cartman, hogy 2546 -ban ébredj?? :D
  • Zozzancs
    #30510
    Sajnálom, mély depressziót és ürességet érzek :( :D na de félre a tréfát kivi vagyok az 1.39-re
  • darki81
    #30509
    tényleg szar lehet neked :D
  • Her Laca
    #30508
    Ez legyen az életben a legnagyobb bajod, kívánom neked.
    De hogy ezt megosztottad :)
  • Zozzancs
    #30507
    a legrosszabb érzés srácok amikor itt csücsül az új gépetek mellettetek egy dobozban és a videó kártyára kell várni, hogy megrendeljed a jövőhétvégén és már annyira játszanád a játékot movie grafon, hogy azt kívánod bárcsak lehibernálnának jövhét péntekig :( amúgy jól vagyok
  • darki81
    #30506
    sikerült 1v1-ben lehoznom lőszer és üzemanyag nélkül :D
    addig köröztem a kifutón még el nem pusztult, és pont akkor fogyott ki az üzemanyag :D
  • JethroHUN
    #30505
    Amúgy ezt a patch mikor jön kb?
  • Fura Alak
    #30504
    A németek találták ki, ezért is a neve "Schräge Musik" (srég zene).
  • Omrega
    #30503
    A ki45 - felfelé tüzelő ágyúját sokszor hiányoltam, mert az egyik kedvenc japán gépem volt, minimális lőszerrel és 2x250kg bombával. Jó párszor nem tudtam felemelkedni vele időben a bombázókig, de így alulról majd lehet vele tarolni.

    Ha jól emlékszem a németek is alkalmazták ezt a technikát ( talán a japánok is tőlük vették át )

    Sok ígéretes fejlesztés jön az 1.39-el.
  • Glo
    #30502
    Írta Patkány4face, forrás.. khm.. :)) Ilyen bénán kevesen fogalmaznak :))
  • darki81
    #30501
    Fejlesztői Napló: 1.39 llllllll
  • gstup
    #30500
    EU és RU szervernél vedd figyelembe hogy munkanap és délelőtt van!
  • lexlutor
    #30499
    egy catalina es minden mas reserverd p26os a csapatban. tuloldalon ket hurrican.. menjenek a paicsaba evvel a szar mm-el.
  • Fura Alak
    #30498
    Megnézném, hogy B-17F helyett egy G -t hogy próbálna szemből be ...
    Kár, hogy nincs (még?) bent a G...
  • a.carkey
    #30497
    Az olyan.
  • Sturm44
    #30496
    Lehet hogy igazad van, és szükség volt rá, de ez akkor is a ló túlsó oldala. Egy 1937-ben kijött kétmotoros gép, papíron(wiki) 549 km/h-s vízszintes végsebességgel nem megszokott teljesítmény. De ilyennek tartom a fókák túlzott rolling speed nerfjét is. A játékegyensúly miatt túlzásokba esnek.
  • sulouos
    #30495
    Azért ha összeveted a régi teljesítményét pl. a német éjszakai vadászokkal, akkor egy picit, de csak egy egészen picit röhejes, hogy az A-20 bármit otthagy egyenes vonalban, ha valami mégis utoléri, akkor lelövi a francba a lövészeivel, vagy ha esetleg olyan kedve van, lefordulózza, plusz alig lehet lelőni, mert kétmotoros (azoknak meg a játékban sokkal több kárt kell okozni a leeséshez). Ja, és emellett tier 5-ös volt? Tehát mehet nyugodtan a géppuskákkal vagy egy szál 20mm-essel megrakott vadászok ellen. Nem csoda hogy ez lett a vége.
  • Glo
    #30494
    szemből meg oldalról támadni szegény szerencsétlen B17-eseket.. hát van neked szíved?
  • BaleniX
    #30493
    A TwinMustang megint csak érdekes lesz. Legalább nem baj ha pilotot lőnek :D, van másik! Húúú az a sok Spit...
  • Coral Springs
    #30492
    Látom szétbasz titeket az unalom. B-17 megerőszakolása AB -n és RB -n, meg valami Mustang vagy valami olyasmi.

  • vajakos21
    #30491
    Nézz körül a "GYIK" ban.Sok kérdésre választ kapsz.De ha mégse, kèrdezz nyugodtan,csak pontosan leirva mi érdekel.
  • Sturm44
    #30490
    Namost ez azért tűnik kényszermegoldásnak a fejlesztők részéről, mert elvileg az A-20 maga idejében roppant korszerű gép volt, meghaladta a korát. Annyira kiemelkedő volt a mozgékonysága és a sebessége, hogy csináltak belőle éjszakai vadászt is, P-70 jelzéssel.
  • Foxy0
    #30489
    Na úgy döntötem le szedem a játékot el is kezdtem vele játszani de mikor e tech fához értem kicsit megakatam,mert más mint a wowp-é nakkor ennél hogy van?