38447
  • Vaktermesz
    #30608
    Nekem nem tűnt fel, és ha ott is van, észre nem veszem.
  • JethroHUN
    #30607
    Valamit igazán kezdhetnének már azzal hogy: ha Sicily mapon kilövik a spotter gépeket (az AI Bf110) akkor a visszajelzés erről a képernyő közepén fog villogni a játék végéig... rohadtul nem lehet így játszani.
  • Herold
    #30606
    Igen, és vasárnapról hétfőre is 4x-es éjfél 1 után egy darabig, de ha nem használod ki, hétfő délután már visszavált 2x-esre (az első győzelem).
  • gstup
    #30605
    :D Igaz.
  • Coral Springs
    #30604
    Dehogy nincs ! Mustang, Bearcat, Spitfire IX, és az amerikai Kingcobra. Bőven elég.

    A Shiden Kai -t és a Zero -t meg ne is említsük, mert ezek ellen meg esélyed sincs.
  • Ozzyehh
    #30603
    ja nem kérdeztem semmit bocsi már rájöttem :)
  • Ozzyehh
    #30602
    még egy gyors kérdés, nézegettem a profilomat és ezt találtam

    War Thunder - Global CB Access

    Purchase date: 3 July 2013 11:31
    most ez a gf-re is vonatkozik?
  • twi452
    #30601
    Az utóbbi patchelgetésektől az f4f/f6f is nagyon jó kis gépek lettek, a cobrák is jók úgyhogy lehet miből csemegézni amcsi vonalon alacsonyabb szinten :)
    a peashootert kell túlélni egyedül :)
  • Ozzyehh
    #30600
    persze igazad van :D mondjuk a nagy "szerelmem" az mindig is a spitfire marad, de a p-40 is eléggé belopta magát a szívembe :)
  • twi452
    #30599
    Max időt "pocsékolsz" más bajod nem lesz ha elkezded a többi ágat is :)
    Mondjuk szerintem mindenki tud találni magának olyan gépet/gépeket minden nemzetnél amivel szívesen játszik.
    És az amcsik sem haragszanak meg ha elkezdesz az oroszokkal is nyomni pár kört :D
  • Ozzyehh
    #30598
    bár már kihúztam e spiteket, persze még nem a végén járok de azokat is szeretem, szal nagyon agyalok a dolgon :D
  • twi452
    #30597
    Természetesen a játékban nem fogócskáznak úgy a zerókkal mint a filmben :D
    Viszont ha egyszer sikerült vele magasságot gyűjteni onnantól jól lehet velük melózni :)
  • Ozzyehh
    #30596
    hah :D pápá britek:)
  • twi452
    #30595
    p-40esek benne van természetesen :)

  • Ozzyehh
    #30594
    mert ha benne azonnal rerollolok amcsi ágra :D
  • Ozzyehh
    #30593
    Valaki válaszoljon nekem :D , már évek óta érdekel egy gép típus, amikor először láttam próbáltam utána keresni de sehogy nem találtam, tehát az a bizonyos gép amit keresek a Pearl Harbor című filmben volt az a vadász amivel Ben Afflec és a másik színész nevét nem tudom, szálltak föl és szedték le a japánokat! valaki tudja esetleg a gép típusát nevét? és vajon benne van a játékban??
  • darki81
    #30592
    téli olimp
  • JethroHUN
    #30591
    Gondolom akkor az alap 20k javítási költséget is szereted a C-ben.
  • a.carkey
    #30590
    Istenem, hogy mekkora különbség van a három Corsair között!!! :D

    Az első, az "A" még csak-csak, talán mert a leggyorsabb a maga tierjében, de azon kívül, hogy Pappy Boyington őrnagynak ez volt a Black Sheep Squadronban és ez által számomra nagyon "fontos" gép, kb. semmire sem jó, mert egy lövéstől ha a farkát találják el, már meg is döglik, pláne ha Tier III-as gépek ellen kerül be.
    A második, a "D", na azt nem tudom mire készült, mert az ezer fontos bombáin kívül a Hellcat két 500 fontossal és rakétákkal is egyben sokkal jobb nála, kb. mindenben (ennél is ott van a farok probléma, sőt, ennél jelentkezik igazán vészesen).
    De ez a "C", ez valami roppant durva gép már defaultként is. Tudom, hogy valójában nem volt túl nagy hajde, de roppant kellemes repülni, különösen hogy meg kell néznie a népnek, hogy mi jön vele szembe, és sokszor már késő a felismerés, hogy ez nem hat 12,7mm-es Browning, hanem négy 20mm-es cannon ... :D
  • Eagle16
    #30589
    Értem, tehát ahol több altípus is van egy gépen belül, ott nem fontos mindet kifejleszteni a továbblépéshez. Köszi a választ!

    Kis szinten elég gyorsan megy a fejlesztés, sokszor előbb megvan a következő gép, minthogy meglegyen az összes új modul a régi repülőre.
  • MitsuMishi
    #30588
    Nem, már most is fejlesztheted az IL-2est, és meg is tudod venni utána.
  • Eagle16
    #30587
    Ki kell fejlesztenem a többi Su-2-t is ahhoz, hogy megvehessem majd az Il-2-est?

  • Vaktermesz
    #30586
    Persze hogy nem, viszont ha az embernek összegyűlik pár óra, netán a veterán achivmentig eljut akkor már van gógyija, és ha nem retardált akkor bele fog jönni RB-be, ahogy én is.
  • Eagle16
    #30585
    Minden hétvégén 4x RP van általában? Még nem játszok nagyon rég óta ezzel, csak feltűnt hogy eddig talán mindig (?) 4x-ezés volt hétvégente.

    És most is az lesz:

    " Special event "Curling" starts on Feb.21st 1 pm GMT (5am PST)
    From Feb. 21st 1 pm GMT (5am PST) till Feb.24 6am GMT (6pm PST)
    x4 Research Points for the first victory in a day!"
  • bgabor
    #30584
    Remek gép, csak nem egy full kezdőnek, és nem Arcadeba. Az amcsi gépek elég trükkösem kezelhetők. Ja, és olyanre ne menj rá vele aminek egynél több motorja van.
  • gstup
    #30583
    Csak nem egy p63 :) .Nincsen természetes ellenfele. :)
  • Coral Springs
    #30582
  • csaba90
    #30581
    viszont szép :D meg gyors :D csak nehéz vele lelőni bár mit is.. bombázókat nagyon meg se próbáld :S viszont Realisticben vagy másban úgy tudom jobb...
  • WinT
    #30580
    Másnál is megjelentek a mai patch után a gépek "bombaválasztó menüiben" (de hülye kifejezés ez) olyan bomba opciók amik korábban nem voltak ott, de 0 darabot ír mennyiségnek pirossal viszont lionért fel tudom őket tölteni. Ez micsoda?
  • Bratyex
    #30579
    Akkor kifogtam a legszarabb repülőt, fasza! :D
  • csaba90
    #30578
    csak nem Arcade-ban :D azzal csak assistokat tudsz gyűjteni...
  • sulouos
    #30577
    Ha most kezded a játékot, akkor rögtön a mély vízbe kerülsz a tier 4-el :D De állítólag elég jó gépek a Mustangok.
  • Bratyex
    #30576
    Sziasztok!

    Szerintetek jó választás volt ajándékba kapott prém repülő Amcsi P-51D-20 Na /Mustang/ 4 szintű ?
  • WinT
    #30575
    Tudom, ezerszer elmondták már itt a nálam sokkal jobb játékosok, mégis mindig belekeveredek valahogy. :)
  • bgabor
    #30574
    Ott is tudsz persze, csak a éppen gépek nem úgy viselkednek ahogy kéne, nagyon nem. Így aztán nem mész messzire az ott szerzett tapasztalatokkal.
    Ahogy a gépre és a lőszerre vigyázásra sem szoktat rá.
  • bgabor
    #30573
    Semmi ellen nem megyünk head ont, mert vagy meghalsz vagy győzöl ugyan, de alaposan megsérül a gép. Egyik sem elfogadható egy jó pilótának.
  • twi452
    #30572
    Csak megy a sipákolás amikor a bombázó is ugyanazt megcsinálja mögötted mint te :D
  • Vaktermesz
    #30571
    Ugyanez a véleményem, ott is tudsz mindenféle manővert csinálni, max nem szakadsz szét és nem esel át (olyan könnyen).
  • Ozzyehh
    #30570
    1. A bug in Arcade battles where bases had reduced HP fixed
    tessék ezért ment a rinya egy hétig :D fixed
  • Eagle16
    #30569
    Update 20.02.2014 (1.37.45.67)

    1. A bug in Arcade battles where bases had reduced HP fixed
    2. Spotter behavior in [Operation] Korsun fixed
    3. Several client crashes fixed.