38447
  • vajakos21
    #30648
    zero vonalon van a shiden kai viszont. ki61 fm nem az igazi ( azt mondják) az i185 se.a zero ko otsu nagyon jó.nem csak7,7es van tartalék fegyvernek..a javitási költség viszont horror japónál ezt is b-àk +
    ( ok hogy tele vagyok lionnal,de nem fair)
  • Eisenberg
    #30647
    Pont írni akartam, hogy ne írjátok, hogy Japán...csak későn jutott eszembe. :) Amúgy csak azért mert a Ki-61 széria nekem valahogy fekszik...de nagyon. :) Mustangot is szedtem már le vele. Most lett meg a legújabb, csak jelenleg a mod 22-es zero-t fejlesztem. Nem e lenne érdemesebb a Ki-84-et előbb. Amúgy nekem valahogy a zero-kkal nem ment annyira jól sosem mint amennyire OP gépeknek tartják/tartották Őket. Az A6M3 meg olyan gyorsan fordul meg a tengelye körül, hogy beleszédülök. Szerintem nem reális de Én nem értek ehhez :D Tegnap óta nem is volt killem mert vagy ZZ-ra tesz be ahol az I-185 nevű orosz UFO ellen esélyem sincs, vagy Saipan-ra ahol meg a Mustang ver rendszeresen szanaszét. Legalábbis zero-val. A Ki szériával viszont valahogy mindig hamarabb érek oda mint a csapattársak ezért folyton hárman vannak rajtam már a meccs elején O.o Na mindegy megyek vissza játszani csak már kill elvonási tüneteim vannak. :D
  • vajakos21
    #30646
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/108785-ki-84-hayate/page-22#entry1862494
    Sajnos nem próbàlhattam nagyon,mert simen ger-rus van állandóan....b-ák +
  • darki81
    #30645
    Japan
  • Eisenberg
    #30644
    Van valakinek Ki-84-e? Milyen gép?
  • PLaci #30643
    Azért mondtam, hogy nem tudnak olvasni, mert nem olvasták el az event leírást, így totál hülyeséget csináltak, kb 0 eséllyel a győzelemre.
  • PLaci #30642
    Írtam.....
  • sulouos
    #30641
    Írhattál volna nekik magyarul is hátha úgy tudnak :D
  • PLaci #30640
    Ja, láttam tőlük 1x egy SB 2 -t, ami a még messze be se ért tankokat dobálta...
    (Lelőttem.)
  • PLaci #30639
    Van most valami Pumás szakasz Curling -en.... egy csapat eszetlen n00b zombi...
    Csupa I-15/16 -el repülnek, és még véletlenül se hoznak be bombázót, miközben a saját tankok fölött, max az A fölött kerengenek....
    Chat -re nem írnak, és szerintem még csodálkoznak is, hogy folyton veszítenek...
    (2x találkoztam egymás után velük, csapattagként és ellenfélként is 1x/1x)
    Szerintem nem tudnak (angolul?) olvasni....
  • sikora
    #30638
    Azt tapasztalom az egyik este viszi a másikat. Van hogy egész este béna nyomoroncokkal sorsolnak össze. Itt az első percek után látható az elkerülhetetlen vereség esetleg egy-egy egyéni siker dobja fel a csatákat. Ilyenkor 10-20 csatából talán 1-2 nyertes. Máskor minden nemzettel elsőre megvan a szorzós csata. Kiegyenlített leosztást csak nagyon ritkán sikerül összehozni. SAJNOS
  • Glo
    #30637
    Nincs is jobb mint egy túlhúzott fordulóban nézni ahogy bólogat az ellen mikor visszafogja az instructor
  • sulouos
    #30636
    Ez elég gyenge volt :)
  • Jakuza1
    #30635
    Marmint az amit neked talaltak ki ?
  • sulouos
    #30634
    RB joystickkal, sikerélmény^3, a Hurricane-el eltaláltam egy MC 202-est, lapos dugóhúzóba esett és crashelt. Közben megint rátámadtam, de benéztem a sebességet, és szétszakadtam, ahogy illik. :D
  • bgabor
    #30633
    Realistic Battle játékmódot próbáltad e, kis butám?

    Arcade módot csak a zöldfülűek, a pisisek és a gyors kikapcsolódást keresők játszák.
  • twi452
    #30632
    Pilótafüggő ahogy rengeteg más gépnél is :)
  • Vaktermesz
    #30631
    A P47 részemről nem jó vadász, csak a bomba és rakéta teszi játszhatóvá(RB). Bár miután azokat dobta, de legalábbis megkezdte a támadást úgyis harcba keveredik, és ott még egy Il-2 is lelövi, nem egyszer szedtem ki így P47-et alternatív Berlinen.
  • PLaci #30630
    Meg is kell védeni a bombázókat! :D
  • Jakuza1
    #30629
    Legicsatak, ahol az gyoz aki tobb talicskat lo le a foldi harcok soran. :P So pathetic!!!
  • Ozzyehh
    #30628
    Amúgy srácok, Hb-t vagy Rb-t játszanak többen?
  • PLaci #30627
    Én valamelyik nap Blenheim -el szedtem le egy Spit. I. -et. :D
  • sulouos
    #30626
    Legalább hallani lelőtt Spitekről is.
  • sulyid
    #30625
    Egy darab spitfire mkIX F-el 4 db magassági fölényes P-51D ellen nem volt sok esélyem...
  • PLaci #30624
    Curling: Fighter, Bomber, On Hand és vesztettünk....

  • Glo
    #30623
    Próbáld ki Realistic battle módban, az nem annyira kocsmai bunyó :)
  • csaba90
    #30622
    ha árkádba tolod vele maradj lent ne nagyon emelkedj :D
  • JethroHUN
    #30621
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem horribilis a P40. Iszonyatosan lassan emelkedik. Mire felérek vele normális magasságba, oda a teljes csapatom és vége a csatának.

    P47-tel van értelme játszani?
  • csaba90
    #30620
    érdekes, de valóban jók, éna prém spitivel meg mustanggal egy csatákban szoktam árkádozni velük, és van mikor a Hawkkal többet tudok csinálni mint a mustanggal :D van mikor jobban bírja a lövéseket is, de lehet csak én vagyok ilyen szerencsés mindig :D
  • twi452
    #30619
    Bizony, és gépek is :) Én a Flying Tigers festésével használom :)
  • csaba90
    #30618
    egy rakás festéssel :D
  • Her Laca
    #30617
    Glo ! Unalmamban nekiálltam ennek ,és mivel eladtam ugye minden szart,egérrel variáltam,hát qrva jó:) Azt az agyatlan lövöldözést :))) Kering az ember mint gólyafos a levegőben ,de komolyan mondom egy tíz percre tök jó kikapcsolódás . Csak még szoknom kell ezt az egeres irányítást ,de az első csatában lőttem 4 gépet ,igaz jóóóóól meg is hótam mert lelőtt a légvédelem,meg ütközés is volt ,meg minden.
  • darki81
    #30616
    leszedek 3-at és eltalál az AAA, fekete a gép, nem tudom irányítani és a kifutó előtt lezuhanok, nem baj, maradt 6 csapattárs 1 bombázó ellen, abból 5 crashel a maradékot meg kilövi, visz lát 4x-es szorzó....
  • a.carkey
    #30615
    Na itt el kellett felejteni a hajókat. :)
  • PLaci #30614
    B++.....
    AB, P-400.
    Emelkedek, meglátok pár bombázót. Kicsit magasabban vannak, de mielőtt a szintjükre érek egy Wellington elkezd borítani, én utána. Zuhanásban minimálisan gyorsabb, de amint leér simán utolérem: Meghal, assist.
    Fordulok el, véletlenül pont egy másik Wellington mögé. Meghal, újabb assist.
  • Eagle16
    #30613
    Na akkor az elég jó, mivel úgy is csak pénteken meg hétvégén van időm játszani.

    Múltkor egy ilyet adott be:



    Én örülök neki hogy változatos az időjárás, de BnZ géppel tök sötétben lényegében semmit sem tudtam csinálni, 1-2km-ről láttam meg az ellenfeleket, akkor rakta ki föléjük az ikonokat.
  • bgabor
    #30612
    Mindenkinél eltűnik néhány másodperc után, a hiba a te készülékedben van.
  • Vaktermesz
    #30611
    Mert talán nekem eltűnik, fura módon :D Bár amennyit megyek mediterráneumban az nem nagy szám.
  • JethroHUN
    #30610
    A fehér, elég gyorsan villódzó, 2 sornyi szöveget 32-es betűvel?! Jó neked.
  • Doma #30609
    Ez a Curling event tényleg 30 napig fog tartani?