38447
  • Pocokmarci
    #30688
    Hello! Valaki eltudná nekem mondani hogyan lehet baráttal egy csatába játszani? mindent végig néztem a játékban de sehogy nem birom behívni ismerősömet közös csatába! Valaki tudja hogy kell?
  • vajakos21
    #30687
    Köszönöm! Ha még főzni is tudnál...
  • twi452
    #30686
    http://www.nexusmods.com/skyrim/
  • Amaymon
    #30685
    Érdemes valamelyik oldalt kiszemelni és a szárny belső oldalát célozni nem a törzset. Akkor szárnykrit, pilótakrit és motorkrit-re is van esély ha belemozdul.
  • Ozzyehh
    #30684
    Egy valami nem tiszta lövöm mint az állat az ellent hitel is, de nem akar meghalni:D mások meg alig pár lövésböl megölnek?! spit mk II vel vagyok..
  • Eagle16
    #30683
    3.3-as gépekkel berakott 4.7-es csatába ez a ....

    Nem ártana ezen finomítani még. Egyetlen 15mm-es gépágyúval (?) ne kelljen már B-17-esek ellen menni...ezzel még egy vadászgépet is nehéz lelőni, nemhogy bombázót. BnZ-hez tökéletes, alig pár száz lövés és leesik minden -.-

    Csak azt láttam egész csatában hogy bazi nagy bombázók zuhannak a bázisom felé folyamatosan. Lelőttünk egyet, jött helyette kettő. El tudom képzelni hogy mi mehet magas szinten a csillió féle Yer-el...
  • vajakos21
    #30682
    Még mindig ger-rus sim van??...Marad a rome2....bár a Skyrim se rossz,most hogy szóbakerült.(off; módot honnan szeded?)
  • Amaymon
    #30681
    Tier 4-ig mindegyik jó. P-38, F4U a-d nem annyira. (imho)
  • sulouos
    #30680
    Az F2A-3-as Buffaloval nem járhatsz rosszul, de kinek mi jön be. Nekem az első Corsair nagyon tetszett, meg a P-47, ha sikerült vele elég magasra jutni. Jónak mondják a P-40-et, a P-39-eket, a P-63-akat is, meg a Mustangot és a Hellcatet.
  • sulouos
    #30679
    Kifogás, kifogás, az mindig van :D
  • Ozzyehh
    #30678
    Átpártolnék az amcsikhoz valaki megmondaná melyik gépet érdemes megcélozni?:)
  • twi452
    #30677
    Áh már vagy 2 hete nem mentem egy kört se, nincs mostanában igazán kedvem hozzá :)
    Csak mindig elolvasgatom amit írtok ha erre járok aztán ennyiben ki is merül a wt nálam :D

    Sajnos most elhatároztam h ideje nekiülni a skyrim-nek, felpakoltam hozzá kábé annyi modot amik megtetszettek mint maga a játék és most sajnos beszippantott a dolog :D
  • sulouos
    #30676
    Twi, nincs kedved csatlakozni? He.112 B-1.
  • sulouos
    #30675
    Megint FRB, megint rendkívüli lelkesedéssel vetettem rá magam az összes csapattársra, míg az ellenfél játékosai sorban lezuhantak :(
  • twi452
    #30674
    a földön kanyarodik is :D
  • Rue East
    #30673
    Ha már ilyen szép kifejezéseket használsz, mint barrel roll, akkor már nem illene arról is megfeledkezni, hogy a repülőgép az fordul, nem kanyarodik.
  • sulouos
    #30672
    A stealth-et csak az ágyúhoz írtam. A géppuska tracerei mutatják, kb. hova szór az ágyú. Az ágyú kevéske lőszerét romboló gránát helyett nyomjelzőre cserélni pazarlás.
  • JethroHUN
    #30671
    Az kihagytam, hogy: nem muszáj mindig a maximum fordulási sebességgel kanyarodni mert rettentessen megeszi a sebességed. Találd meg a megfelelő ívet.
  • JethroHUN
    #30670
    RB-n semmiképp ne tegyél bele stealth-et addig amíg nem vagy teljesen biztos a célzásban.

    Emelkedj amennyit csak tudsz harc előtt. Harcban a magasságod az energiád és piszkosul elfog fogyni, ez nem amcsi gép ami kb ugyan oda vissza tud zoomolni, vagy német ami meg jól emelkedik. Mindig próbálj meg vissza gyorsulni 320-ig legalább. Csald lejjebb a feletetted lévő gépet a a BnZ támadásai folyamatos kikerülésével. Ha azonos a magasságod akkor szemtől szemben egy barrel roll(egérrel kivitelezve eléggé esélyes, hogy nem sikerül jól és találatot kapsz, de haj jól csinálod akár még rá is tudsz lőni) manőverrel kitérni, ha az ellenfeled irányt vált akkor fordulj utána, ha tovább megy egyenesen akkor ne(mert úgyis otthagy mire célkeresztbe kerül).

    Ha az ellenfeled zuhanó repülésben akar meglépni, ne menj utána mert lehet hogy egy loopot akar csinálni fölfele jövet széttudod lőni. Ha meg nem, akkor így is úgyis lehagyott volna. (kivéve ha nem a beállított lőtávolodon belül kezdi a zuhanás és / vagy nem volt sokkal gyorsabb nálad.

    "Dogfight" esetén, az ellenfél (pl egy Bf109) vertikális loop-ját, csapd le vízszintesen így betudsz vágni elé.

    Enyhén kanyarodva kezdj rá repülni valakire (dive) mert amúgy meg megáll a motor és belassulsz.

    A nem szemből, vagy felülről jövő ellenfelek ellen oldalról érdemes közelíteni.
  • lexlutor
    #30669
    detto. reserve peachsooter akarnam kimaxolni, mert iylen huyle vagyok. mara 8. meccs, ahol csup level 3-4 idiotaval kell mennem rb-ben. most pl a 4 percben a 80% mar halott.. eszmeletlen.
  • sulouos
    #30668
    Figyelj rá hogy ne nyomd le az orrát hirtelen, mert karburátoros és leesik a fordulatszáma, ha nagyon erőlteted, akkor le is áll. Spórolj a lőszerrel, nagyon gyorsan kiköpködi azt a 120 lőszert a 2 ágyú. Ha lehet állítsd külön gombra a géppuska és az ágyú lövését. Messziről pituszkálni meg bemérni csak géppuskával szabad, aztán ha biztos a találat, akkor mehet mellé az ágyú is. Vigyázz rá, hogy nagy sebességnél hirtelen rántásra szétszakad. Amúgy emelkedés, fordulózás.
  • vajakos21
    #30667
    Nincs mit.Sok sikert!
  • Ozzyehh
    #30666
    köszi és ha RB-ben?:)
  • sulouos
    #30665
    Fordulózás, ágyúba Stealth lőszer, géppuskába omni purpose lőszer, és a kör elé célozz egy kicsit (ha arcade-ban vagy).
  • Ozzyehh
    #30664
    Srácok valaki segítene nekem? nem nagyon van sikerélményem spitfire mk b2 vel :/ tudom, hogy én vagyok a béna, de nem mondaná el valaki, hogy mi a legjobb taktika vele? , meg hogy hova célozzak? tudom noob kérdés, de megköszönném ha valaki adna egy kis támpontot :)
  • Elar
    #30663
    :)
  • csaba90
    #30662
    mindig a piros csapat győz..... :D
  • Herold
    #30661
    Szerinted az ellenfél is ugyanezt gondolja?
  • sztoky
    #30660
    Működik!!! Köszi!
  • csoszi87
    #30659
    Na az ilyen csatákra gondoltam P39el.
  • Elar
    #30658
    Nem tudom, hogy vagytok vele, de egyszerűen elérhetetlen messzeségbe került a 4x szorzó megszerzése AB-ban.
    Napi 5-6 meccset játszok, általában mind vereség.
    Most a 4-nál tartok természetesen Defeat.
    Tök mindegy h bombázóként segítek (már ha tudnék bombázni) vagy vadászok.
    Elkeserítő
  • csoszi87
    #30657
    P39 azért is az első nálam, mert kiváló bombázó vadász szerintem.
    Csata első részében 2-3 bombázó leesik miattam.
    Il2vel akkor csak meg kellene tanulni menni.
    De az már régen rossz csata ha 4 gépem leesik.
  • sztoky
    #30656
    köszi, megnézem!
  • sulouos
    #30655
    A Facetrack NoIR-ban beállítod, és elindítod a játékot. Nekem így azonnal azzal irányította a nézegetést.
  • vajakos21
    #30654
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/61051-freetrack-%C3%A9p%C3%ADt%C3%A9se-be%C3%A1ll%C3%ADt%C3%A1sa/page-4#entry1977237

    itt nézz körül freetrackre
  • sztoky
    #30653
    Sziasztok!
    Hogy lehet a freetrack-et beüzemelni a war tunderben?
    Előre is köszi!
    üdv
  • sulouos
    #30652
    Az Il-2 arcade-ban eszméletlen gyilkológép, bármit szétver, jól fordul és tele lehet aggatni bombával/rakétával is. A prém Rata és Csajka szerintem nagyon jó oda, a maradék 2-re nincs tippem, a P-39-eket nem szeretem de van akinek bejön, ugyanígy a La-5. A Yak-1B-nek és a MiG-3-15-nek is egy kicsit kevés a fegyverzete és a lőszere is, de nem rosszak.
  • csoszi87
    #30651
    Szerintetek mit érdemes betenni 2es szinten az alábbiak közül?
    Il-2, Pe3/E, Mig3-15, Yak-1B.
    Eddig az Il-2 volt bent, hogy ha 1-2 földi célponton múlik a csata, akkor azzal lebombázzam, de nagyon ritkán veszem elő.
    Amim van: P-39K-1, La5, I-16 type 28, I-153P és Il-2.
    Ebben a sorrendben is szoktam elővenni őket.
    Csak AB-n megyek.
  • twi452
    #30650
    :D
    ímádnivalóak az emberek mi? :D
  • PLaci #30649
    Megvolt az eddigi legkiábrándítóbb csatám....

    AB, Iron Range

    A-20 -al kezdenék, de spawn után 2-4 másodperccel egy csapattárs berammol 1000L , csak a szárnyak és motorok maradtak épek, nem lehetett lerakni, ki kellett ugranom.

    P-400 -al be, jobbra el, el kezdek emelkedni, látok magam felett egy H6K -t, meg egy Ju-87 -et.
    A Ju-87 zuhanó bombáz előttem, majd vízszintesen repül tovább irányomnak merőlegesen. Utánna!
    Neki van sebessége a zuhanásból, nekem meg kevés mert épp emelkedtem, de most egy magasságon vagyunk, szépen kezdem behozni. Return to the battlefield. Visszadob minket, természetesen nem vagyok a seggében többet... Ráfordulok, lövöm, lövöm, forduló, lövöm.... assist...
    Fordulok, elkezdek emelkedni... Valaki lő, pedig nincs ellen a közelben! Egy csapattárs Yak-1, 350 méterre a seggemben, és folyamatosan tüzel, nem tudom lerázni... Lelő, majd közli, hogy azért, mert "nem fedeztem"...
    Mire respawnoltam már vesztettünk is....