38447
  • gstup
    #30728
  • a.carkey
    #30727
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mottó2:
    "Ha meg is akarod venni, akkor meg bombáznod."

    Mottó3:
    "Kivétel ha tele vagy prém figherekkel."

    :)

  • a.carkey
    #30726
    Mottó:
    "Ha jetet akarsz, fighterezned kell, kivétel ha a németeket nyomod."

    :)
  • gstup
    #30725
    Szerintem azért is "fightereznek" sokan,mert nem nagy poén hogy beviszel egy b-17-t és jó esetben gyorsan kidobsz 5-8 célpontot aztán jön egy yak-9 vagy p-63 és egy lövésből leszakítja a szárnyad. :) Persze jó esetben Te is leszeded.De itt már túl sok volt a jó esetben.
  • Brenor
    #30724
    Persze a TAB táblázatban könnyebb feljebb jutni, ha fighterezik, de abból nem lesz előbb új gépe, max verheti rá a nyálát hogy ő az első meg mennyi pontja van, de közben én meg a bombázómmal a lista közepén több liont kapok mint ő az első helyért.
    A biathlon eventen kaptam 40-50k közötti összeget 6-8 gép lelövéséért, amikor meg átálltam bombázásra 20as ground unit killeket hoztam folyamatosan és 60k alatt ritkán voltam győztes meccsnél.
    Ha okosan bombáz az ember ennyit egy meccsen össze lehet hozni, pláne ha a csapattársak (vagy a turretek) jól védik a segged és kibírod az egész meccset. Közben ha fighterezel hacsak nem vagy nagyon pro 6-8-nál feljebb nem mész, márpedig egy meccsen 99%-ban kettőnél több embert nem láttam 6 killnél feljebb menni. Plusz ilyenkor üldözés közben bármikor beeshet mögéd egy ellenfél és potyognak a gépeid amiket nem olcsó javítani.
  • twi452
    #30723
    Persze vannak benne érdekes dolgok de ezt a sorozatot sem így maximálisan kiélezve kell nézni :) A történet és a karakterek nagyon jók és maximálisan szórakoztat :)

    Tavaly töltöttem le az egész négy páncélos meg a kutyát, azon is jól tudtam szórakozni, persze azt nem ajánlom a totál német fanoknak :)
  • twi452
    #30722
    a kék villámból csak filmre emlékeztem, azt láttam párszor videón anno :D
    sorozatból az air wolf volt a szívem csücske a zenéjét ma is imádom :)

    régebben rengeteg vadászpilótás/repülős film is volt mostanság meg semmi ilyesmi

    sorozatból meg aztán végképp kihalt ez a téma pedig vannak azért igényes viszonylag réteg sorozatok mint pl a Vikings vagy a most indult Black Sails de ez a repülős téma totál kihalt sajnos
  • a.carkey
    #30721
    Pontosabban a BSS még talán a hetvenes évek végén keletkezett.
  • a.carkey
    #30720
    Már az eleje nagy scifi a zérók ellen, de végig megy a szopatás. Tipikus nyolcvanas évekbeli sorozat volt a jobbak közül, melyeket itthon nem nagyon mutatta be, mert kellett az élettér a garbós beszélős autósnak. Így maradt ki itthon a Black Sheep Squadron és a Blue Thunder is. :)
  • a.carkey
    #30719
    Wuf, wuf, wuf!!!
  • Gottfried
    #30718
    Az Il2 sturmovikkal elég sokat toltam joy-al,így nem lesz furcsa csak vennem kell akkor egy normálisat.Furcsa is volt itt először hogy egérrel irányítok de aztán megszoktam.
  • twi452
    #30717
    Elkezdtem nézni a fekete bárány századot, ez nekem hogy maradt ki eddig azt nem tudom pedig nem vagyok már egy mai gyerek :D

    Hatalmas arcok vannak benne de azok a laza szövegek amiket az őrnagy is lenyom :D
    Szívből ajánlom minden hasonló műkedvelőnek :)
  • Herold
    #30716
    Persze, hogy mindenki fighterezik, mikor arra kapják a több pontot.
  • bigfootHUN
    #30715
    A legutóbbi RB csatában esélyes voltam a legnagyobb lúzer címre, elsőként sikerült chat közben kikapcsolnom a motort, és mivel nem volt rajtam füles ez csak akkor tűnt fel amikor sehogy sem tudtam emelkedni, majd folyamatosan vesztettem a magasságot, az instruktor meg villogott állandóan. 500 m alatt voltam mire sikerült rájönnöm hogy talán be kéne a motort indítani. Ezután a bázis felé emelkedve rátaláltam az ellenséger egy lagg, egy la5 meg egy il2 és egy vagy két saját gép. A la5 volt utamban így rácsaptam de csak hit-et sikerült elérnem, majd sürgős menekülésbe kezdtem mert addigra a lagg kivégezte az áldozatát és nekem szentelte összes figyelmét. Nagyon nehezen sikerült leráznom, néhány lövése el is talált de szerencsére nem volt crit, aztán visszafordult, már fellélegeztem amikor újabb nyomjelzőket vettem észre, hát nem az il2 állt be mögém? Ekkor azt gondoltam hogy vége, ennyi viszontagság után pont így végzem, de szerencsére elég rosszul célzott a csávó így vízszintesen óvatos csúsztatásokkal sikerült mindig kitérnem és legyorsulonom. Amikor lefordult azonnal elkezdtem támadni de addigra odaért az utolsó megmaradt csapattárs és leszedte. Szóval ennyi viszontagság után leszálltam, írta a srácnak hogy kilépek és ennyi, addigra láttam hogy a la5 leszedte, szóval nyugodtam hagytam el a csatateret.
  • darki81
    #30714
    vannak olyan emberek akiknek mindég minden baj :D
    én megvettem olcsóbban a 20milis f4u gépet, nekem nem volt ez baj :D
  • twi452
    #30713
    Meg vannak akinek egyikkel sem megy (igen csakis magamra gondoltam) :D
  • Glo
    #30712
    Egérrel nem tudsz olyan manővereket csinálni, mint joy-al. Folyamatos háton repülés, ollózás, dobott orsó.. ezeket mind el kell felejtened. Célozni meg szintben repülni/emelkedni könnyebb egérrel, légiharcban manőverezni viszont szerintem egy horror..

    Mondjuk én vagyok itt a kisebbség, vannak akiknek nagyon megy vele. Lehet nekem is csak vissza kellene szoknom :)
  • Sith
    #30711
    Ja ami kimaradt: RB-ben nem csak az egér miatt érzed nehezebbnek az irányítást, ott már kicsit bele szól a fizika is. (ami arcade módban meglehetősen hanyagolva van)
  • Sith
    #30710
    A gond az hogy bele szól az instruktor néha a repülésedbe, ez néha jó néha nem. Ahhoz hogy instruktor nélkül repül fullcontrollra (vagy lehet elég egyel kisebb) kell állítani az irányítást, viszont full controlban egérrel repülni szerintem a "sajtreszelővel..." kategória.
    Ez az istruktoros dolog kb arról szól hogy a játék az egér mozgást "fordítja át" arra hogy hogy is kéne mozgatni a botkormányt, már eleve itt vannak néha érdekességek, a másik érdekesség az hogy nem enged átesni lezuhanni stb ez szép és jó 400m magasan viszont akkor sem engedi átesni a gépet amikor neked az ép jó lenne 4000m magasan. Azért nagy csodát ne várj a joytól gyakorlatilag újra meg kell tanulni játszani vele.
  • Gottfried
    #30709
    Én még csak pár csatát mentem RB-ben de nem gondoltam volna hogy az egér miatt nem valami faszán írányítható a gép.Szóval joy kell hozzá?
  • Caterpillar
    #30708
    Ismerős érzés, én is egérrel mentem neki elsőre, aztán összedobtam a joy -t... Majd költözés, és most meg nincs erőm configolni...
  • Glo
    #30707
    Hétvégén kényszerből (asszony laptopján, vidéken) kipróbáltam egérrel az RB-t. Az első percben elkapott a "nevör evör" életérzés.. aztán mikor fordulni kellett (volna)..
  • Glo
    #30706
    Na ő a casual player/user. Ilyenekkel van teli a hivatalos fórum is.
  • Brenor
    #30705
    Béna csapattal nyomhatod ahogy tudod akkor is kikaptok. A másik gond hogy ha jó is a csapat de mindenki fighterezik, akkor nem sok esélyetek van lelőni az összes ellen minden gépét mielőtt az kiszedi földiket.
    Arról nem is beszélve hogy mindig a piros csapat nyer :D
  • Gottfried
    #30704
    Azért így kikapni.... :(

  • gstup
    #30703
    Visszatérve a p51-re.Még odacsapnám az ellenfelek közé az n1k-t is.Durva egy jószág.Eddig nem sokszor sikerült leütnöm.A német gépek között nincs ellenfele.És az orosz között is csak a p63. :)
  • Coral Springs
    #30702
  • twi452
    #30701
    Valaki ott kommentben mégis elégedetlenkedik lol
    Már az is baj ha valamilyen akció van gépekre xD
  • darki81
    #30700
    Oroszország 33 érmet szerzett a Téli Olimpián, ebből 13 arany. Ennek örömére a fejlesztők a következő kedvezményekkel kedveskednek nekünk:
    cím
  • a.carkey
    #30699
    Bukarest óta tudjuk, hogy az első néhány percben igenis meg lehet halni. :)
  • Coral Springs
    #30698
    Ez jó dolog, de a legjobb az ha valaki egy egész csatán át terrorizál ezen gépekkel, és nem hal meg az első néhány percben.
  • a.carkey
    #30697
    Repülöm a Ki-45 szériát, van 96om is, és a 102t is most kezdtem el fejleszteni. :)
  • Coral Springs
    #30696
    Azt is próbáljátok ki hogy 2km, 500m, bum-bum szól a 37 -es és a bombázónak vége. Szerintem ez jobban megdobja a játékélményt.
  • Coral Springs
    #30695
    Engem a L4D 2 ragadott el, meg a sok Steam achievement ami hozzá van. Néha nem árt kicsit pihentetni a pilótákat.
  • a.carkey
    #30694
    :)

    A másik érzés, hogy bombáznál. Már csak 2km, 1,5km, 1km, 500m ... AAA :)
  • Elar
    #30693
    MEgvan az az érzés, hogy üldöztök több perce AB-ban egy bombázót 1-2 találat mgvan - végre lőtávolba kerül.
    900m-800m-700m... ujjam az egérgombon megfeszül - bang bang bang - beköszön hátulról egy Aircobra.
    Fordulnék felfelé utána, de esélytelen, leesik az orrom, meglátom a bombázót - talán azt még elkaom, de nem.
    A cobra ismét lecsap és darabokra hullok
    A csatának meg vége.
  • Amaymon
    #30692
    Az jó kis oldal rengeteg mod van. Én szimplán meguntam a skyrimet, már nem volt kedvem modokkal szenvedni csak megnéztem egyet kettőt. Majd valamelyik VR szemüveggel előveszem, akkor lesz az igazi fun.
  • Karónvarjú
    #30691
    Én is most szereztem be a Skyrim Legendary Edition-t, most teszem föl én is. Egy ideig az lesz a fő téma nálam is, azt hiszem. Kezd egy kicsit monotonná válni a WT, nem szeretnék beleunni, annál ezerszer jobb...meg nem volt még időm a hotas-szal se sokat nyomni, bele kellene jönni abba is. Szóval újra gyerek vagyok most egy kicsit :-), de jó ez így :-)
  • twi452
    #30690
    Ki mondta, hogy nem tudok? :P

    Pocokmarci
    Szakaszba lehet hívni barátokat és akkor úgy kezel titeket a játék aztán együtt rak be csatákba.

    pl. felveszed barátlistára ott jobbkatt a nevén és megtalálod a menüpontot
  • sulouos
    #30689
    beírod a keresőbe a nevét, felveszed barátnak és invite to squad.