38447
  • Torzonborz
    #30768
    P-51 fos ? Mióta ?
  • csoszi87
    #30767
    Itt is ugyan az megy mint a Wot-ban?
    Vagy csak megszokásból írod?
  • gstup
    #30766
    Érdekes.Szerintem meg baromi jó gép a p-51.
  • SovereignXY
    #30765
    Orosz. Ennyi...
  • SovereignXY
    #30764
    Amcsik? Hát a farkuk sajna nem szereti a lőzsert. De ami nekem bejövős volt és sztem fasza kis gép a P széria. P-40,400,39,47,63. Tengerészeti gépeik F4U-k hát... Ó! P-51 viszont egy fos. Ott viszont jó a Tengerészeti a Bearcatek.

    De ajánlom néked a ruszkikat. OP-k ;)
  • csoszi87
    #30763
    Srácok ez az La-5 egyre jobban tetszik.
    Fogom magam lemegyek 2-300 méterre.
    Onnantól full gázzal, óvatos nagy ívű kanyarokkal megközelítem a legközelebb lévőt, lövök, következő célpont.
    Előbb 5öt szedtem le vele úgy, hogy 2en követtek de nem értek be, csak azt láttam, hogy lőnek rám.
  • gstup
    #30762
    Árkáddal kapcsolatosan nem tudok segíteni. :(
  • Overburner
    #30761
    Sziasztok! Egy ideje játszok már de még kezdő vagyok, Amcsival vagyok főleg Arcade-ba és arra lennék kíváncsi hogy melyik repcsik jók innen. Általába pár golyóval elintéznek. :D
  • bgabor
    #30760
    Könnyen lehet!
  • gstup
    #30759
    Rendben. Lehetésges hogy engem láttál.Benne van a pakliban. Pumásokkal találkoztam nem egyzser.Esetleg köztük voltál?
  • Karónvarjú
    #30758
    A sárga négyszöggel jelölt képzettség azt határozza meg, milyen távolságból tudod kiszúrni az ellenfelet, a zöld pedig azt, hogy Te milyen távolságból vagy látható az ellenfeleid számára. Minél jobban ki van fejlesztve ez a két képesség, értelemszerűen annál hamarabb szúrod ki őket, illetve annál később vagy Te látható számukra. Lehetséges, hogy Ő sokkal jobban kifejlesztette a "sárgát", mint ahogyan Te a "zöldet".

  • bgabor
    #30757
    Igaz, bocs, az egyszavas mondatok nem az én világom, én a könyvek mondatszerkesztési módszeréhez vagyok szokva.

    Nem téged láttalak tegnap WT-be kétszer is? Tudtam hogy ez a gstup név ismerős valahonnan, de nem vágtam honnan.
  • gstup
    #30756
    HB-t írt.Gondolom RB-re gondolt.
  • bgabor
    #30755
    Játékmód?
  • gstup
    #30754
    Lehet hogy jobban ki vannak fejlesztve a skilljei?!Nem tudom,de lehetséges.A másik.Nálam előfordult hogy egy megsebzett gép fekete csíkott húztott maga után és azt követve szépen levadásztam.
  • SovereignXY
    #30753
    Vki elmagyarázna nekem vmit? HB. Én vagyok és voltam oylan hülye, hogy bemegyek a felhőbe mert gondolom én hülye, hogy ott nem látnak mert felhő. Hát ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. .70-90ről már kiszúrom mikor neki már én rég a célkeresztyében vagyok és a köv pillanatban lángoló roncsként zuhanok. Szóval... ez mi ez? Röntgen szem skill vagy...?
  • Susarc
    #30752
    FUKKKERRRR:D /anno 20 küldim volt a 25 ből/



    Salute Soldier
    In gratitude for your high involvement in our daily tasks, Ground Forces HQ has chosen you to be a test driver for ground forces Closed Beta Test!
    To enter the CBT you have to fill in the form here, accepting the terms of NDA and confirming your identity. You'll be given further instructions after that.
    War Thunder Administration
  • Her Laca
    #30751
    Pedig tök jól kezdtem érezni magam ,lőttem vagy 3 gépet 110 essel ,aztán jött egy saját és szitává abriktolt:) Különben itt is működik valamelyest néhány kitérő manőver ,egy gyors ollóval a legtöbb delikvens túlszalad rajtam és utána lelövődik.
  • twi452
    #30750
    Ez is egy hobbi lehet, senki se tudja az okát, lehet evolúciós is egyes egyedeknél :)
  • Her Laca
    #30749
    Azt tudja valaki,hogy a saját társaim miért lövöldöznek rám ,na nem mindig de mindig akad 1-2 arc aki jóóól kiliggat. Nem tudom hová tenni a dolgot:)
  • Caterpillar
    #30748
    Nekem megvan, nagyon szeretem, úgy fordul mint egy vadász (hogy máshogy, japán), gyors is, és a bombázók sem szeretik...
  • csoszi87
    #30747
    Amikor megnézem 1 gép adatlapján az emelkedést pl: 17m/s ez az alapot mutatja, vagy az elérhető maximumot miután kifejlesztem a modulokat?

    Illetve ha az alapot mutatja akkor ugyan így van-e prém gépeknél is?
    Vagy ott már mivel ki lesz fejlesztve minden az a maximum is?
  • sulyid
    #30746
    Lenne 1 kérdésem azokhoz akik repülik a ki-96-ost. Mennyire éri meg? Csak mert én nagyon szemezgetek vele de nem akarom kidobni a pénzt...
  • Fura Alak
    #30745
    LOL, mostanáig gugliztam utána....
    Igen, Pe-8 + FAB-5000 volt a nyerő páros.
  • Vaktermesz
    #30744
    A durva a gépben, hogy ahol a belső motor volt és a kerék, oda még építettek egy géppuskaállást, hát be nem ültem volna, és most a TB-3nak WT-ben is hasonló gunnere van, durvák ezek a ruszkik néha.
  • Caterpillar
    #30743
    Pe-8, de "csak" 5000kg volt, viszont lehetett vele atomot imitálni, mert egy fél várost eltüntetett...
  • Fura Alak
    #30742
    Il 2 1946 -ban van egy orosz bombázó (nem emléxem a nevére), ami tudott 1db 10k -s bombát vinni. Ha szerveren használható volt, akkor azzal trollkodtam, hogy maximum késleltetéssel a leszálló ellenséges gépek közé dobtam... 1-3 gyerek a földön, 1-2 gyerek mögöttem... BAAAAAAM
  • sulyid
    #30741
    Legnagyobb HB-s gép: A5M4... Nagyon adja a hangulatot és brutális érzés vele lekapni az f4f-eket... :D
  • a.carkey
    #30740
    Ha menet közben lehetne buherálni a bombaidőzítéssel, na ez akkor lenne jó móka. Pl. egy 4k lbses bombával.
  • a.carkey
    #30739
    Lassan Tier IVig minden nemzetből minden meg van, így jöhetnek a bombázók. Különösen a japó top IVesre leszek kíváncsi a 3 gépágyútornyával. :)
  • Susarc
    #30738
    nekem ma egy 3-as killem volt,mert 150 méterre a földtől leobtam 3db 1000kg-os bombát és agyonvágta a 3-om ellenséges gépet akik még 150 méteren is lőtték a tehetetlen gépemet:P :))
  • Brenor
    #30737
    Jó neked :)
    Biathlon második bombázási pont: Double Friendly Kill -10k lion
    És két egymást követő meccsen. Azt hittem agyf@szt kapok
  • Brenor
    #30736
    Mikor hogy. Többnyire irányba teszem a gépet és átváltok turretre, de olyankor is jó ha van gunner mert hátrafele kettő is tud nézni így ketten lőjük az ellent közbe meg ha többen vannak akkor oldalra és előre is tudnak lőni amíg én a hátsóval foglalkozok :D
    Az pedig hatalmas élmény amikor B17-el berepülsz a másik bombázó mögé és csak azzal foglalkozol hogy annak a golyóit elkerüld, közben meg az első lövészed szétkapja :D Volt olyan meccs hogy nem is bombáztam csak ezzel trollkodtam. Egy Yer2, két B25 és egy B17 látta kárát, meg egy bf ami engem akart leszedni :D (végül egy fw tudott leszedni 5 másodperccel a meccs vége előtt :D)
  • Fura Alak
    #30735
    Én azon csodálkozom, hogy nem hal meg nekem hébe-hóba egy egy idióta csapattárs, aki épp géppuskázza a Pillbox -ot...
  • gstup
    #30734
    Viszont annyira nincsenek kihúzva mint a Tiéd az biztos.Akkor ezek szerint Te ráhagyod az ai-re?Nem magad kezeled a tornyokat?
  • gstup
    #30733
    :) A magasság mindegy.Én már 6500 méteren is találkoztam yak 9-el. :) És a német 30 millisről nem is beszéltem.Mondjuk egy me410-es amin nem is egy van :). Hidd el nem szoktam dive bombázni b25-el és b17-el sem.
  • Brenor
    #30732
    JAh azt láttam énis hogy az egyik tank szinte centire a baráti mellett áll, úgyhogy párszor énis beszedtem a friendly fire-t, de már kezdek ráérezni, hova kell ledobni hogy csak a piros essen szét :D
  • a.carkey
    #30731
    Engem meg belelőttek a sziklába, de előtte kilőttem még a rakétákat, és lebodtam ugyanoda a bombáimat, mert a sok gyökér annyira a seggedben van, hogy néha leviszi az ő fejüket is, legalábbis megsérülnek.

    Erre az engem lelőtt őrültnek semmi baja sem lett, viszont egy saját gépem naná hogy nem kapta fel és kicsináltam. :)
  • Fura Alak
    #30730
    Tegnap Curlingen dobom a bombát a tankra: TANK -3k lion...
    0m -re állt egy saját tank az ellen mellett......... (ami meg túlélte)
  • Brenor
    #30729
    Aki bemegy bomberrel 500m-re "füvet nyírni" az meg is érdemli hogy szétkapják a seggét :) Nem viccből indulnak a bombázók 1-2k méterrel magasabbról mint a fighterek. Szépen ott kell maradni és megtanulni bombával célozni, vagy ha nem tud azért egy base-t vagy airfield-et már csak eltalál :D
    Amúgymeg Ace-re fejlesztett B17 E/L Expert Qualify-vel és 8 experienced gunnerrel elég erős ahhoz hogy mögöttem még ezek is potyognak lefele :) Átlag 2-3 killem van a turretekkel meccsenként és akkor még bombát le se dobtam :D