38447
  • Karónvarjú
    #30808
    Az angol nem ismeretlen számomra :-), januárban jöttem haza az usánkából, meg amúgy bejártam már fél Európát munka szempontjából, angolon kívül csak orosz megy még :-). De egyébként igaz a pontosításod, köszönöm ;-) !
  • Coral Springs
    #30807
    Király, de neked lehet tovább kéne lépni RB vagy SB -re. Az AB "nekem" való.
  • Coral Springs
    #30806
    Az első az helyes, de a második az pedig még mindig az angolt nem tudók körében terjedő urban legend. A második (zöld kocka) a látókörödből kieső gépek spot-olására vonatkozik. Minél jobban ki van fejlesztve, annál kevésbe érhet meglepetés.

    Awareness = ability to spot planes (i.e. appear on your radar) not directly in front of you, but above/to the side/behind/below you.
  • Micsurin
    #30805
    Pötyögj telefonról helyesebben..... amugy umszkiról hallodt már valaki valamit ? (ez a règi landler )


    Màs: csak szerintem bitultak az e1-3-as messerek ???? A bombákal fognak valamit kezdeni mert semmi terület sebésük nincs?
  • Her Laca
    #30804
    110:)

  • jocking
    #30803
    Az mindenesetre szerencse, hogy nem nyelvtan témájú írásbeli volt...
  • Micsurin
    #30802
    egy kis off.... bocsi.
    Ma voltam szó belin nagyon izgultam.... kérdeszték hol voltam utoljára nyaralni.... Mondom svédek messéljek... Annyira zavarban voltam , hogy véletlen azt mondtam melegebb volt náluk mint nálunk... Meg utána már izzé ,hogy náluk jobb az élet szinvonal meg izzé. Többiektől megkérdezték a jegyeiket , tőlem nem , van össze függés ? (elbasztam ? )
    Umszikab voltam... Csak 4-esem van vagy 5 ösöm van na jó , a biosz és kémia 3-as..... és 36 a magyar és 28 a matekóm....

    Elcsesztem a szóbelit ????

    bocsi a gigaoff-ért...
  • Ozzyehh
    #30801
    ATYA isten emberek milyen köröm volt.... Spiti Mk2-vel... 3an tapadtak rám, 2 5 perc után crashelt közbe már szarrá voltam lőve az uccsó meg feladta aztán leszedtem 4 gépet, persze AB-ba :D hát ez durva volt
  • Her Laca
    #30800
    Milyen lőszart kell használni?
  • Her Laca
    #30799
    Hajaj:) Van ott 20 as meg az apró. Egy sorozat oszt hullik minden.
  • Glo
    #30798
    Király az a tűzerő.. :)
  • PLaci #30797
    Jajj de jó lenne menni Curling -re, egy csupa-110-es szettel....
  • Her Laca
    #30796
    Asszem csak 110 essel fogok repkedni. Olyan leszek mint Karvaly :)
  • Glo
    #30795
  • Her Laca
    #30794
    Megvan:)
  • Glo
    #30793
    Secondary weapon-nál állítsd be amit szeretnél. Ha veszel hozzá bombát akkor viheted is.
  • Her Laca
    #30792
    Vicces:) De asszem rájöttem.
  • Brenor
    #30791
    Egyszerűen kerül oda :)
    Figyelj mert meglepő lesz:
    Rászerelték :D

    Am a T2 még tényleg nem nagy kihívás. meccsenkénti 6-8 gépes átlag simán megvan. Gyakran még gépet sem veszítek :D Mondjuk a személyzet nálam eléggé fel van már tápolva :D
    Igazából a T4-es gépeket kéne húznom mert T3-ig minden gép fullra van fejlesztve csak a szerencsétlen Kittyhawk-al még le kéne kapnom 30 gépet hogy megkapjak rá minden festést :D
  • Her Laca
    #30790
    Így néz ki ,mit kell beállítanom.
  • Her Laca
    #30789
    110 essel ledogolok itt szinte bárkit ,na jó ez árcad ,de akkor is:) Úgy csúsznak elém ,hogy öröm nézni oszt már égnek is.
  • Her Laca
    #30788
    Ez jó kis móka amúgy, de ha nekifeküdnék komolyan ,hidd el ,hogy nem nagyon lenne ellenfelem.(így se sok ahogy nézem ,mert amatőrök tömkelege) És ezt minden nagyarc nélkül merem állítani:)
  • Her Laca
    #30787
    Az megvan de hogy kerül rá?
  • Her Laca
    #30786
    Testvírem ,most kb 3 gépet szedett le az ikertornya:) 6 ot lőttem:)és nem hótam meg.:)
  • Brenor
    #30785
    Csak vigyázz mi kerül mögéd :)
    A P-400-asom előtt úgy hullanak mint a legyek :D
  • Fura Alak
    #30784
    Most a C4 van csak bent. Úgy látom, a köv. akarják majd még betenni: C1, C2, C3, C5, C6, D1, D2, D3, E1, F1, F2, G(???).
  • Ozzyehh
    #30783
    Megvan az új gépem, eddig is nagy élvezet volt war thunderezni, de movie settingsen valami gyönyörű:D
  • Fura Alak
    #30782
    Ki kell fejleszteni a hozzá való felfüggesztőt.
  • Her Laca
    #30781
    Apropó. Van bombám ,de azt hogy lehet ráeszkábálni?
  • Her Laca
    #30780
    Jó ez. 4 gépet leabálok vele majd mindig ,pedig én nem is tudok egérrel repkedni,de azért a rutin meg az évek csak segítenek:)
  • Fura Alak
    #30779
    Kéne is belőle több verzió.... :/
  • Her Laca
    #30778
    Urak! Ez a 110 es remek egy móka. Kell neki 20 as és mindenkit szétszed. istencsászár.
  • Amaymon
    #30777
    I-185 az tényleg OP még SB-n is. Napok (hetek?) ki számolja már mióta van ez a kizárólag ger-ru. Azóta azzal reppenek.
  • Torzonborz
    #30776
    Jahogy AB...hát azt nem játszom szóval izé...ez van. :D
  • SovereignXY
    #30775
    Arcadeban egy fos hulladék szar. HB-ben jók az 50esek viszont.
    Tudom BnZ... de oda se jó az 50es ARCADE hangsúlyozom.
  • Torzonborz
    #30774
    "Se fordulni nem se lőni"

    Azzal nem igazán forduló harcba kéne menni... a kopogós ötveneseket meg én speciel baromira nem szeretem , mármint ha engem soroznak vele.
    Szóval egyáltalán nem fos az a gép csak nem mindegy hogy akarod használni.
  • SovereignXY
    #30773
    Hát... mióta ajátékban van? Se fordulni nem se lőni. Azok az 50esek tier4ben extra nevetségesek. FW, YAK, La rádnéz a 2-3-4+ 20assal és véged. Te meg bumm bumm bumm. Az meg? Mi van? Esik az eső. JAAH! Nem csak egy P-51 lő.
  • SovereignXY
    #30772
    Ez is orosz játék ennyi. :)

    DE! Orosz jó a tűzereje, jól fordul jól emelkedik. De ott az I-185 ami a valóságban egy fos volt mert a motorja szarra nem votl jó ezért nemc sináltak belőle kb egyet sem. Teszteek megbukott. Bezzeg itt...
  • Overburner
    #30771
    Oroszokat,németeket,kínaiakat utálom. Japánba bele kezdtem de sokat még nem alkottam de azért köszöntem. :D Most ezt a P-400-at próbálom feloldani. Az A-20G-30 meg most lett maxos
  • Fulcrum11
    #30770
    Meghalt a kepkezelo.com?
    újra
  • Fulcrum11
    #30769
    Érdemes megszabadulni RB-ben a D Stuka felesleges alkatrészeitől, egészen pofás és piszok jó lesz tőle, az 1000 lőszer pedig mindenre elég :)
    Az étlapon: F4U, két P-40, és Hurri II