38447
  • Glo
    #30848
    Sőt, bőven utolér még akkor is, ha Te 300-al emelkedsz, ő meg 500-al rád emel :)
  • Glo
    #30847
    Az 1.39-ben lesznek már görbék is, nem csak egy adat. A gépek a sebességtől és a magasságtól függően is máshogy emelkednek (nem is említve a turbó bekapcsolását, ugye), ezt nem lehet egy darab számmal leírni. Ami ráadásul pontatlan :)
  • Her Laca
    #30846
    Ja:)
  • bgabor
    #30845
    Hát hogyne, azonos sebesség és energiaszint mellett. Ami a dogfight kialakulásakor sosem azonos. Kolléga kérdezte hogyan fordulhatja le a ratáját egy Spitfire, én meg felvilágosítottam hogy igenis vannak olyan helyzetek, amikor meg tudja csinálni.
  • csoszi87
    #30844
    Ok, tudom, hogy arcade, tudom hogy kevés különbség de:
    Akkor a gépek jellemzőinél miért van ott, hogy melyik milyen gyorsan emelkedik/fordul?
    Én különös módon érzem a különbséget a saját gépeimnél.
    Azzal is tisztában vagyok, hogy még keveset mentem ki kell tapasztalnom sok mindent, de ne érje már be emelkedésnél az aircobrámat aminek 27,5 az emelkedése.
  • Her Laca
    #30843
    Azonos sebesség mellett már hogyne lenne. Van egy olyan,hogy cornel speed,na minden gépnek megvan az a sebességtartománya ahol a legjobban fordul. Ezt kell tudni az adott gépnél amit használ az ember éppen. De itt én azt tapasztalom,hogy oly mindegy:) Tömegbunyónál valaki úgy is picsánlő,ha leáll fordulgatni az ember.:)
  • Glo
    #30842
    Tegnap SB-n aláztuk a ratákat a He112B1-el, na ott is gúvadt a kollégák szeme.
  • bgabor
    #30841
    Nincs olyan hogy 'lefordulja'. A fordulási képesség nem egy fix érték, sokmindentől függ, energiától, magasságtól stb.
  • Her Laca
    #30840
    Rossz gép nincs:)) Ez alapigazság:)))
  • csoszi87
    #30839
    Hogy rohadna el az összes Spitfire MkIIb.
    Hamarabb felér 4500ra, mint a P-39K-1em, majd lefordulja az I-16t-28am.
    Csak úgy guvadtak a szemeim, hogy ezt hogyan és miért?
  • Brenor
    #30838
    Esélyes hogy a "HÁÁÁÁÁT" okán nem találkoztál vele meccsben sokszor :D
    Vag yazért mert a 3900 gold kicsit sok egy tier 2-es gépért, amikor a tier 4-es spitfire meg 2050 gold :D
  • csoszi87
    #30837
    Ez az Xp55 miféle gép?
    Állandóan megakad rajta a szemem a techtree-ben, de játékban 1x találkoztam vele.
    Most kíváncsiságból mentem 1 gyakorlót vele. HÁÁÁÁÁÁT
  • Her Laca
    #30836
    A kobra az egy jó gép volt mindig is még a régi IL2 ben . Én szerettem. De a Fóka mindent visz:) 2 -30 as a szárnyba 2 20 as a szárnytőbe az apró az orrba ,és nincs ami ellenálljon neki:)
  • Her Laca
    #30835
    Engem egy dolog zavar. 4 szer pusztultam és mind a négyszer saját jött most nekem. Nem baj legalább minden gép foglalkoztatva van:)
  • Brenor
    #30834
    Nem is mondtam hogy lehetetlen :D
    Ahogy írtad hozzá kell idomítani a stílust, szóval gyanús hogy őket is olyan kapta le aki már eléggé kitapasztalta a gépet és nem a 10 éves lacika akinek apu megengedte hogy játszon egy kicsit :D
  • gstup
    #30833
    Tanúsíthatom! :) Imádom a cobrát.A-5,a-10.Simán jó vadászok ellen is.Nincs ellenfele a tierjén. :) De ezt Coral is megmondja majd. :)
  • Glo
    #30832
    Van, persze :)

    Igaz egy csomagban vannak, úgyhogy el vannak kicsit dugva, de ha rányomsz a Research-ben akkor láthatod.
  • Her Laca
    #30831
    Én még a fókát akarom más nem kell,mint egy A6-8 már ha az van itt.
    Szétlövök vele mindent:)
  • Karónvarjú
    #30830
    Van itt a fórumon olyan, aki kapásból megcáfol majd. Jó kis vérengzést lehet azzal csapni vadászok között is, csak hozzájuk kell idomítani a stílust :-).
  • twi452
    #30829
    Ok, én szóltam előre :D
  • Brenor
    #30828
    Ha a kobrákra gondolsz akkor nem lesz neki nagy tragédia :D
    Kis kanyargás előttük és profinak kell lenni hogy azzal az egy golyóval eltalálják (vagy nagy mák). A cobra cannon az inkább bombázókra meg földi egységekre jó. Egy mozgékonyabb gépre nehéz vele vadászni.
  • Omrega
    #30827
    A BF110-es tényleg remek gép T1-en. Érdemes megszerezni a skinjeit is.
  • twi452
    #30826
    Aztán majd jönnek az egy lövéses 37 milis genyók és vége a jó életnek :D
  • Her Laca
    #30825
    Nem mondod?:)
  • Brenor
    #30824
    Olyankor tipli ki a darálóból és 300-as tempóval felfele amíg jól esik és lehet újra csapatni. attackerrel semmi értelme benn maradni a sok vadász között mert hátsó lövész ide vagy oda úgy leszednek hogy öröm nézni :) Egy yak meg tapasztalataim szerint amíg nincs feltápolva a gunnered crew skillje kb körberöhögi a hátsó lövészeket :)
  • Her Laca
    #30823
    Ezzel a 110 essel max ha két rácsapást lehet csinálni magasból ,osztán elfogy a kraft:)Utána már csak alacsonyan lehet manipulálni,mondjuk jó az a hátsó lövész ,sokat segít:)
  • Her Laca
    #30822
    Akkor kibekkelem a levegőben mint eddig:)Most is mentem egy kört a végére leállt a moci már de pont vége is lett:)
    Azért spitek meg jakok,meg migek ellen már észnél kell lenni ,a sok vér istván baszogat:)
  • Glo
    #30821
    Meg, de valszeg levulcholnak mint az állat.
  • Her Laca
    #30820
    Még egy kérdés. Ha már szarrá van abálva a vas,akkor ha leszállok a reptérre megjavítják?
  • Her Laca
    #30819
    No itt már komolyabb gépek ellen kell menni az anyjuk úr istenit:)
    Itt már érzem a 110 es végét,no de harcra fel!

  • Her Laca
    #30818
    Kösz
  • Glo
    #30817
    Ha telóról vagy akkor a linkek:

    Screenshot of the week

    Gladiators
  • Glo
    #30816
    Nem erőszak.

    Itt körbe tudsz nézni (bár az angolod nem tudom milyen erős).

    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/165-events-contests/

    A "Screenshot of the week" versenyen a győztes 2000 GE-t kap és ezt hetente meghirdetik elég régóta. De vannak pl nagyobb versenyek akár tárgynyereményért (VGA, stb), ezekhez mindig kapcsolódik GE nyeremény is. Pordy-ék pl most erősen tolják a Gladiators 4 v 4 bajnokságot:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/105223-gladiatorswt-4x4-total-prize-fund-exceeds-28000/
  • Her Laca
    #30815
    Én pénz ezért nem adok:)
  • Glo
    #30814
    Venni kell, de az elején jár a tutorialok végrehajtásáért is, meg vannak eventek ahol lehet szereznni. Küldök pár linket mindjárt.
  • Her Laca
    #30813
    Értem. Végül is mind1 ha valaki nem veszi komolyan akkor belefér.
    Nem gondoltam volna,hogy ilyen jó kis szórakozás ez ,azt be kell valljam.
    Tegnap vagy 2 órát ha nem többet elszórakoztam vele.
    Egy kérdés. Van ez a sas vagy mi azt hogy lehet gyűjteni? Vagy azt venni kell?
  • Her Laca
    #30812
    A komoly repkedés akart lenni:) Mobílról írtam:)
  • Brenor
    #30811
    Ne is álmodj róla :) Amíg 1-es vagy 2-es szintű gépekkel repkedsz addig a csapattársaid és az ellenfelek fele is kezdő lesz. A kezdők pedig hibáznak...sokat. 3-as szinttől már egyre kevesebben vannak, mert vagy nem jutnak el idáig vagy megtanulnak normálisan harcolni, de bakik még efölött is előfordulnak. Lassan a jeteket kezdem el fejleszteni, de néha még nekem is becsúszik egy ilyen :(
  • vajakos21
    #30810
    Nyomd a "J" betüt 3 màsodpercig.
  • Her Laca
    #30809
    Befejeztem a komoly kereskedést eladtam mindent, joyt,pedált, tr- t, még a 780 as Vga t is:)Jó ez így ökörködni néha nem akarom komolyan venni. Van ez az alap gép a németeknek azzal megfoghatatlan vagyok:) Olyan jól órsózik , bárki eddig a hatomból támadott mind elém került. Szép palástokat lehet csinálni vele. Egy zavar az hogy sok az ütközés és saját csapattárs legtöbbször:)ki lehet ugrani ezekből?