38447
  • sulouos
    #30888
    A két pedál betaposása a fékezés, mert a pedálok nem csak az oldalkormányt mozgatják, hanem a kerekeket is fékezik a földi forgolódáshoz.
  • jocking
    #30887
    Ez a te véleményed, az enyém viszont személyes tapasztalatokra épül.
  • twi452
    #30886
    A neve a gyereknek :D
  • Her Laca
    #30885
    Ez egy majdnem palást ,de azt ne felejtsd el,hogy ehhez egy fóka kell ,vagy egy P51. Ugyanis ilyen gyorsan nem nagyon orsózik a legtöbb gép.
    No meg kell hozzá a bugyuta aki mögötte jött,mert okos ember ilyenkor lazán felhúzza ,oszt ez meg had pörögjön ,mikor megállapodik és nézelődni kezd akkor lehet megint rámenni. Persze ez oda vissza játék,ha senki sem hibázna mindig döntetlen lenne:)Amúgy mi a retek az a Beat Hacker?
  • Amaymon
    #30884
    Megérdemelte, félelmetes ellenfélnek. A neve mindig demoralizál, ha meglátom a másik teamben.
  • vajakos21
    #30883
    Ha már ge. nyerési lehetőségről van szó. Az első Beat Hacker lett.(személyesen is kedvencem ez a manőver és kill 2: 35-től)
    http://www.youtube.com/watch?v=eESEVtfjPnw
  • Amaymon
    #30882
    Valaki használ normál "mezei" pedált, abban nekem az lenne a fura, hogy mind a kettőt be lehet taposni egyszerre. Mondjuk mindent meg lehet szokni és a csirkenyak tekerőnél bármi jobb lehet :)
  • sulouos
    #30881
    És vajon az említett 262 variánsok között bejön ez a schräge musikos is? Bár sok mindenre nem lesz használható, de érdekes lenne.
  • a.carkey
    #30880
    Az N1en sajnos még nincs.
  • bgabor
    #30879
    F3 Meteort nem kunszt lelőni, a legéletképtelebb jet. Nem forul, és jóval lassabb sok proposnál.
  • sulouos
    #30878
    SB-re oldalkormányhoz pedálnak bármilyen pedál jó (mármint ilyen mezei, kormányhoz való) vagy csak valami spéci?
  • sulouos
    #30877
    Ezeket említi a Wiki:

    Dornier Do 217N: 4 × 20 mm MG 151/20
    Focke-Wulf Fw 189: 1 × 20 mm MG151/20 (used mainly on Eastern Front)
    Heinkel He 219: 2 × 30 mm MK 108
    Junkers Ju 88C/G: 2 × 20 mm MG 151/20
    Junkers Ju 388J: 2 × 30 mm MK 108
    Messerschmitt Bf 110G-4: 2 × 20 mm MG FF/M
    Messerschmitt Me 262B-2: 2 × 30 mm MK 108
    Focke-Wulf Ta 154: 2 × 30 mm MK 108

    A Do-217N már bent van a játékban, a további Bf-110 és Ju-88 variánsokat is beígérték még régen, szóval lesz min használni.
  • a.carkey
    #30876
    Tudomásom szerint egyelőre csak a Ki-45 tei Toryu-n látható, de ugye használni még azon sem lehet.

  • sulouos
    #30875
    Maradjunk annyiban hogy aláztad, mi meg túléltünk :D
  • lexlutor
    #30874
    "Planes that have Schräge Musik armament will be able to use them"

    - es az mibol fog kiderulni, h melyik gepek rendelkeznek vele?
  • a.carkey
    #30873
    Én igyekszem az összes gépet kigyúrni maxra, mert jó velük repkedni. Hamarosan meg lesz a németeknél az utolsó t3as Dornier, és jöhetnek a T4esek. Először a bombázók, utána a többi.

    1x nem éreztem grindnek, és ez jó.
  • Her Laca
    #30872
    "Nyilván kijön a tudásod SBben, de RBben szerintem nehezebb bizonyítani egy sokkal jobb gép ellen."

    Most esett le:)) Ok biztos úgy van,újraértelmeztem a mondatodat:)) Mind 1 nekem nincs ezzel bajom amúgy:)
  • Her Laca
    #30871
    Miért is?
    Ha csak az életből veszek példákat ,fel tudok neked sorolni egy jó pár pilótát aki nagyon eredményesek voltak ,és bőven elavultabb technikát repültek mint az ellenfeleik.
    Épp ezért mondom,hogy egy igazi szimben az ember a domináló.Nincs ikon ,nincs semmi,a gépek azért teljesen máshogy viselkednek,eleve már célozni ,lőni is nehéz. Ott már sok az összetevő.Lehet akármilyen csodamasinában ,ha én jobban mérem fel a helyzetet és jobban is valósítom meg az elképzeléseimet. Már írtam egyszer, nem akarom nagyon ismételni magam,a légi harc az olyan mint egy sakkjátszma. Na nem osztom tovább az észt ami nekem sincs:)
  • vass17
    #30870
    Nyilván kijön a tudásod SBben, de RBben szerintem nehezebb bizonyítani egy sokkal jobb gép ellen. Nyilván ha hibázik meg lehet oldani, de ha egy kis esze van, akkor igencsak kijön a gép különbség.

    Glo: bárcsak lehetne még nekik hinni :)
  • Her Laca
    #30869
    Ne felejtsük:) De azok is ratyik ahhoz képest amiről én beszélek.

    Az igazi tudást és különbséget ott az emberek jelentik,nem a gépek.
    Bár ez itt is sokszor igaz . Mind1 erről meg ne nyissunk vitát:)
  • Brenor
    #30868
    Azért azt se felejtsük el hogy az Arcade köszönőviszonyban sincs az RB-vel, SB-ről meg ne is beszéljünk :D
  • Her Laca
    #30867
    Éppen most fejeztem be egy menetet,agy P39 es baxogatott,megtáncoltattam (pedig a 110 es nem egy műrepülő) elém csúszott ,oszt már égett is. A másik meg körözött velem szintén cobra és rá tudtam fordulni. Na most ezzel nem azt mondom,hogy ügyi vagyok (pedig de) hanem azt ,hogy szegények voltak kevésbé ügyesek. Egy jobban értő krapek biztos ledarál. Ezért mondom,hogy mindegy milyen a géped:) Ha az számít ki az ügyesebb akkor két azonos géppel kellene megmérkőzni,régen IL2 ben is mindig ezt csináltuk.
  • Her Laca
    #30866
    Nézd. Ha következetes normális szimet akarsz játszani ,akkor ott a CLOD.
    Ez nem arról szól. Ha valaki ezt komolyan veszi ,az szerintem csalódni fog ,ez a játék alkalmatlan arra.
    Én csak 110 essel hatajkodom, és most már sokkal de sokkal jobb gépek ellen. Fel sem merül bennem ,hogy összehasonlítgassak,de minek is. Olyan amilyen ,jókat röhög az ember másokon,vagy magán éppen oszt ennyi.
  • Glo
    #30865
    Az 1.39-ben már minden gépre ugyanúgy fog hatni pl a kormányerők bekeményedése, a motor melegedés, stb stb. Itt elolvashatod:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/108313-developers-diaries-139/

    Flight model rész.
  • vass17
    #30864
    Csak most az a probléma, hogy hiányzik a következetesség a játékból. Egyes gépekre, pl most a Spit MkIX valahogy jobban hat a fizika, mint másokra. Egyszerűen arról van szo, hogy nerfelni kellett, ezért lehetetlenül szűkre vették azt a tartományt, ahol egyáltalán képes fordulni. Azon kívűl rosszabb mint egy bombázó. És a BF109ekkel egyetemben nagyon egyszerűen beleáll a földbe ha nem figyel az ember, mert nem lehet felhúzni...
    Mindezekkel nem is lenne gond, ha minden gépre következetesen alkalmaznák, de nem ez a helyzet, ezért hihetetlenül kiegyenlítetlen a játék. Nevetséges, hogy beülök egy N1K-ba, amivel soha nem repültem és mindenféle erőlködés nélkül lövök 3 Meteor F3at az első meccsen. Utána egy nagyon hasonló első kör a cannonos Bearcattel. Nekem ezek nincsenek meg, de más accounton próbálgattam az általam eddig instant win-ek gondolt gépeket és nagyjából be is igazólodott.

  • Her Laca
    #30863
    Ó testvírem lövök én mindenhova:) Tegnap minden betalált,ma nem,de hát én egérrel nem nagyon tudok még ,no meg engem ezek a körök zavarnak.
    Hál istennek van itt annyi lőszar ,hogy sose fogy el:)
  • Glo
    #30862
    Csak egy jótanács Laca, a kis kör elé célozz, ha a gépágyúval is be akarsz találni. A kör a géppuskára van hangolva, a gépágyú lassabb lőszere miatt messzebbről le fogsz maradni a lövéssel.
  • Her Laca
    #30861
    Na itt van egy felvétel:) A farvizen elég jól el lehet azért bohóckodni még így is.
  • Glo
    #30860
    Mert a Yak15 egy propelleressel is verhető gép.
  • gstup
    #30859
    Igen.Ezt aláírom.Egyedül orosz yak-15 ellen szoktam bekerülni tier 4-en.Ami sugaras.De azt sem értem hogy.
  • bgabor
    #30858
    Bocs de ez hatalmas butaság. Jetek ellen csak a legmagasabb battle ratingű tier4es gépek kerülnek be, és ők sem mindig. Például a két Bearcatből a kissebbik szinte soha nem lát jetet, a nagyobb gyakran.
  • Fura Alak
    #30857
    Ez nem egy WG féle xar.
  • Fura Alak
    #30856
    Én is leragadtam az amcsikkal T2 -ben, és a németekkel is csak ma hagyom ott a T1 -et, pedig már rég vannak nagyobb gépeim. :)
    Ez egy WG féle xar, ahol ha nem te vagy a Top Tier, akkor 95%, hogy kilőnek.... (De ha az vagy, akkor is 50%+... )
  • Glo
    #30855
    Amúgy ez a helyes hozzáállás. Sokan a grindelést valamiféle munkának tekintik, és ha nem kapnak annyi "fizut" mint azt szeretnék elkezdenek hápogni. Ez egy játék, ami szórakozás kell(ene) hogy legyen.

    Tegnap pl mentünk 4-es squadot Rank 1-es gépekkel, és nagyon élveztük. Szerintem senki nem figyelte mennyit kapott, mert az élményért mentünk, nem azért hogy minél több RP-t meg SL-t kapjunk :)
  • Glo
    #30854
    Próbáld ki az I-15-öt az oroszoknál. Na az egy vadállat :)
  • Her Laca
    #30853
    Mi ez a sajnálkozás?:)
    Nekem nem célom gépeket gyűjtögetni,csak néha egy jót murizni,most ha erősebb gépek ellen akkor azok ellen. Legalább van érdekessége a dolognak.
    PL ezzel a HE kétfedelessel, tökéletesen szopatom a cobrákat ,meg amik jönnek:) Spit nekiáll fordúlni:)
  • Glo
    #30852
    Mire eljut szegény Laca odáig addigra lesznek német Mig15-ök amik majd megvédik :)
  • jocking
    #30851
    Az A8 azt hiszem, már tier4-es. Nem lenne rossz, egyetlen gond vele, hogy a csaták 80%-ában jetek ellen kell menni tier4-en, oda meg már édes kevés.
  • csoszi87
    #30850
    Ezt én mindet értem és elfogadom.
    Nem is veszekedni akarok, mert mint írtam még tudatlan vagyok.
    Akkor én nem tudom hogyan kell a lehető leggyorsabban elérni a lehető legnagyobb magasságot egy olyan géppel ami papíron (még ha pontatlanul is) a legjobbak között van a szintjén.
  • Her Laca
    #30849
    Ezért mondtam én,hogy még ide sem hiábavaló némi elméleti ismeret. A tudás hatalom,főleg azokkal szemben akik nem rendelkeznek vele.
    Én a szimeknél alapvetően megszoktam,hogy agyalok minden egyes helyzeten,számolok,értékelek stb. Sőt inkább előre gondolkodom.
    Most már erős gépek közé tesz be a 110 essel,de még itt is csinálok 2-4 győzelmet meg kismillió találatot,pedig ahogy nézem nem egy kategóriák már a vasak. Matekolni kell és kész.