38447
  • bgabor911
    #37726
    Steamen sajnos nem érvényes az a szabály, hogy régi játékokat olcsón adják.
  • Sherman0070
    #37725
    Azért nem semmi hogy az a játék még mindig 15 euró Steamen :D
  • bgabor911
    #37724
    Azért a wop egy single player játék volt, sokkal kevesebb géppel és lehetőséggel mint a WoT. Én örülök hogy továbbfejlesztették.
  • Sherman0070
    #37723
    És tényleg ugyan az minden. Látom itt sem fejlesztenek az oroszok mint a jó kis Wargamingnél...
  • RiCSi1234
    #37722
    A vicc az benne, hogy kb ugyan azokat a textúrákat használjuk most is, mint ebben a játékban, a "hangok" is jobbak a wing Of Prey-ben.. Meg a B-17-et sem 1 hiteli minden jött ment gép.. Ebben a videóban egy Bf 109 G10 egy B-17 ellen.
  • Sherman0070
    #37721
    Nem is tudtam hogy a Gaijin anno csinált egy Wings of Prey nevű játékot ami majdnem ugyan olyan mint a War Thunder. :D
  • gstup
    #37720
    + az a baj,hogy annyival nem emelkedik jobban a szövetséges gépeknél hogy nagy előnyre tenne szert.
  • bgabor911
    #37719
    Emelkedésben a messzerek a legjobbak a proposok közül németeknél, de az egy könnyű szerkezetű vadászgép, alig van rajta fegyver meg lőszer. Fegyverzetben, zuhanásban, végsebességben a Fókák a jobbak. Én mindig valamamelyik fókát repülöm.
  • Sherman0070
    #37718
    Eddig én csak K-4 el repültem német rank4-en. A D-12 jobb lenne nála? (emelkedés a szempont nálam :D)
  • gstup
    #37717
    Szerintem csak a fóka! :) Abból melyiket az már tényleg csak rajtad múlik.Kell 30 millis a 2 20-as mellé?Akkor d12 :) .Ennyi.
  • robi3
    #37716
    ominózus kérdés: k4 vs d9 vs d12, melyik a befutó?
  • rudii
    #37715
    Csúzli minden pilótának! :D Ma délután egy rövid, de annál veszélyesebb küldetésre indulunk! Gyertek és tartsatok velünk! ;)
    Live Stream
  • AIexx
    #37714
    ha jól emlékszel, ott voltál? :D :D
  • Szpecnyaz
    #37713
    Ha jól emlékszek akkor a Sea Fury lőtt le Mig 15-öt koreában.
  • AnuluWork #37712
    A legszarabb 1.0s gépek egyike. Még a reserve P26 is jobb, mert van rajta egy 12mmes géppuska is, ami azért már powa.
  • kissssss
    #37711
    nagy nehezen ez is meglett...

    [spoiler][spoiler]
    Utoljára szerkesztette: kissssss, 2015.07.05. 15:52:50
  • RAZOR27
    #37710
    azthittem a 3x első helyre írtad, hogy nem kell nyerni.. nyilván én is tudok olvasni :D
    Utoljára szerkesztette: RAZOR27, 2015.07.05. 11:59:23
  • kissssss
    #37709
    1 csatát már sikerült megnyernem, most épp zsinórba vesztettem 6 kört a féleszű csapatársak miatt.... már nemegyszer voltam olyan helyzetben hogy majdnem az ellenség spawnponján harcoltam de a drágalátos csapatársak inkább ott álltak 3 méteres távosában a foglalási körtől..... és vártak... és vártak....

    érdekes a po-2 egykettőre meglett annál nem szívtam ennyit.
  • AnuluWork #37708
    Mi ez a hülyeség már megint Gazsiéknál?

    Folyamatosan az ilyen megnyert szarok után ez van: fejleszd ki a prém gépet! :D


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.07.05. 10:15:35
  • SigS
    #37707
  • SigS
    #37706
    Igen, egyszerű fogalmazás tényleg nem a fejlesztők erőssége.
  • SigS
    #37705
    "lead your team to victory" : vezesd tiéd csapat hoz győzelem
    Mivel nem nyertetek gondolom egyértelmű hogy nem számolta.
    ( gyk: nem neked kell elsőnek lenni hanem a CSAPATOD nyerjen és TE legyél az ELSŐ)
  • kissssss
    #37704
    jahhh ezt jó tudni :) kékeres lószerszámot a Community Manager hátsójába, utálom mikor képtelenek egyértelműen megfogalmazni illetve részletesen leírni hogy mik a feltételek az épp aktuális feladat teljesítéséhez.

    köszi az infót.
  • RAZOR27
    #37703
    hát én voltam első úgy, hogy kikaptunk és biza nem számolja.
  • SigS
    #37702
    Ja, nem kell eventen nyerni, elég ha arcade-ban 3x első vagy... teljes a nyugodtság, holnap még van időd
  • AIexx
    #37701
    az ilyen háború utáni propos dugyattyús motorral szerelt vadászok milyenek voltak? sea fury, la-9 - 11, a-1 stb.. jetek között? háborúba lettek volna? jók vagy nem?
  • kissssss
    #37700
    na jó hagyom a francba ezt a marhaságot.... 6 körön keresztül képtelen vagyok elérni a szigeteket, vagy valamelyik idióta rammol engem vagy valamilyen mágikus erő miatt szakad a szárnyam vízszintes repülésben, vagy.... áhh mindegy hagyjuk.

    gajin megtarthatja a p-26.
  • kissssss
    #37699
    képtelenség nyerni ezen a rohadt midway eventen, ha top első vagyok akkor természetesen vesztünk ha pedig épp nyernék akkor valaki még épp az utolsó másodpercben csinál valamit és beelőz.

    egyáltalán nyert már valaki? achievementsnél nem látom hogy egyáltalán számolná e.
  • Rue East
    #37698
    A Jumo 222 technikailag vízhűtéses soros motor volt, bár a több soros csillagmotorok és a több hengersorral rendelkező soros motorok gyakorlatilag ugyanazt az elrendezést használták.
    Ha nincs háború, akkor sokkal lassabban fejlődtek volna, de a sugárhajtóművek amúgy is zárójelbe tették a dugattyús motorokat, mint nagy teljesítményű vadászrepülőgép hajtóművek.
  • AnuluWork #37697
    Mi ez a hülyeség, hogy már csak az adott órában lezajlott csatákat írja ki?
  • AIexx
    #37696
    úristen.. 3000 pacis csillagmotor? kár ezekért a csodákért.. :( ha nincs háborúzás, hova fejlődnek ezek a gépek.. ember.. így meg kuka..
  • twi452
    #37695
    lehet a kényszerleszállást még mindig behúzza egy halálnak hiába javítják meg a kifutón
    régen legalábbis ez volt
  • zoltang
    #37694
    A Jumo 213 EB variáns egy köztes lépcső a végső J változatig. A D-12, D-13 és a Ta 152 H is ezeket kapta volna. 0 km-en MW50-el kb. az EB 2300LE-t, a J 2600LE adott le. Az EB 1945 márc.-ápr. -tól próbaüzemen volt. Jún. 1-től kellett volna a gépekbe építeni. Az EB az E továbbfejlesztése. Pl.: a töltőlevegő hűtő és Jumo-hűtőfej a legfontosabb. (E, F, EB, J 2 fokozatú mechanikai töltővel és 3 fokozatú váltóval rendelkezett. V12-es. )

    Jumo 222E meg egy másik terv (24 hengeres csillagmotor, 2900LE)...

    MW50-et a Volldruckhöhe (nem tudom a magyar megfelelőjét) magasságig használták, utána a GM-1-et itt csak a Ta 152-nél.
  • Rue East
    #37693
    Igen.
    A Jumo 213EB az E változat (3 sebességű, két fokozatú mechanikus feltöltő) C3 üzemanyaghoz átalakított verziója.
  • AIexx
    #37692
    köszönöm, hogy megint én végeztem el a piszkos munkát..

    akinek 2 halálja van, azt mégis hogy csinálja? back up nemjátszik.
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.07.03. 20:34:37
  • Rev Hard
    #37691
    Nem tűntem el csak pihentettem a játékot. De legalább most új szaga van megint a frissítéseknek köszönhetően, gondolom lesz mit tanulnom extra szopás hegyek.
  • AIexx
    #37690
    e táblázat szerint meg a h1 -es a gm-1 -el 752 -el tudott menni.. de ha benyomta az mw50 -et is?
    valaki árulja már el rendesen, mennyivel tudott menni a ta152.. zuhanóban is, mert olyan sehol nem találok.. :S meg melyik motorral volt a leggyorsabb? melyik változat (h1, c1, stb..), a 213e, 222??

    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2015.07.03. 13:08:00
  • Panlaj
    #37689
    Néhány nap sikeres repkedés után, újra szo*ó ágra rakott a játék. Még egy lapáttal rá is tettem szándékosan. Aktiváltam a boostereket. Fullos gépágyús Typhoon-om van. Air target lőszerrel lövöm a yer-2-est, semmi hatása nincs. oldalról támadtam elmegyek mellette, és és már távol voltam mikor egy darab fedélzeti géppuska lőszer talált el. Lángba borult az egész gép. B-17-est is lövöm és látom, hogy robbannak rajta a lövedékek, de még nem is füstöl. Spittel még fordulni sem lehet. Pár napja P-47-tel baromi jól mentem. Csomó gépet felgyújtottam,. Csapattársak rendesek. Mihelyst meglátták, hogy ég az áldozatom ketten rávetődtek és még engem is eltaláltak. Simán ellopják a killt. Most visszamegyek tankozni.
  • AIexx
    #37688
    ezt nemértem, tehát az alábbi kép szerint a D12, 770kmh -tudott menni? :O és mi az a Jumo 213EB ???
  • AIexx
    #37687
    azthittem eltűntél végleg, erre néééd má ki jelenik meg.. :D