38447
  • sulouos
    #30968
    Glo, ez a te csatornád?

  • Amaymon
    #30967
    Így igaz, a németek mentek füstcsíkkal :D A túlerőt simán ledolgozta a tailgunner.
  • csoszi87
    #30966
    Fuu, de fel tudott most idegesíteni a játék.
    1es szint japánok.
    Már maga az, hogy ez a 7mm-es ágyú nem ér semmit.
    5. meccs amit úgy vesztünk el, hogy én vagyok az egyetlen aki földi célpontokat próbál ölni.
  • vajakos21
    #30965
    Az orosz bomberek mòdszeresen bombázták a hidakat....csak azt nem nekik kellett volna..
  • Amaymon
    #30964
    Majd a tankosok vinnyognak és lesz nerf :))
  • csoszi87
    #30963
    Ez most rosszul esett.
    Oroszokat már ledupláztam.

    150 000es küldi meg nem érint mivel SB-ben 1 kört nem mentem még.
  • bgabor
    #30962
    És hétvégén délben kezdik az akciót amikor már mindenki javában játszik és vélhetően leduplázott? No comment!
  • Eagle16
    #30961
    Hétvégi bónuszok: link

    Még jó, hogy még nem dupláztam le semmit...éppen az akció indulása előtt rakják ki a hírt...
  • bgabor
    #30960
    GF részben jelen állás szerint nem is lesz SB mód.
    RB módban meg ne nerfeljék tovább a bombázókat, mert már jelenleg is használhatatlanná vannak nerfelve. A bevételük, a sérülésállóságuk, a bombák sebzése, minden szarrá van nerfelve. Mit szeretnél, hogy már egy tonnás bombával történő telitalálattal se lehessen kikapni egy szaros Shermant? Lassan már itt tartunk ugyanis. 250 meg 500 kilós bombás támadásokat úsznak meg a tankok mert három méterrel melléjük csapódik. Nonszensz.
  • Amaymon
    #30959
    Bár így lenne SB-n is. Ott már gyakran az a divat, hogy füstöt eregetnek a bomberek, azért hogy "na ide gyertek". Tegnapi eventen 2-3 gép mindig oda veszett a híd romboló bombázókon. 16vs11-ben 90% germán win volt, a bomberek terepe az az event. Remélem GF miatt nerfelik a bombázókat, mert nagyon durva GF killeket tudnak csinálni jelöletlen célon, azok akik gyakorlottak.
  • bgabor
    #30958
    Megmondom őszintén, én nagyon nem szeretem a B-17eseket a csapatban, mert borzasztóan legyengítenek minket. Többnyire őket lövik le mindig először, és csak nagyon ritkán viszik magukkal a támadójukat a sírba. Viszont elfoglalják a helyet a vadászgépek elől. Nekem az a tapasztalatom ha 2-3 darab B-17nél több van a meccsben akkor tuti bukó, ilyenkor be sem szoktam lépni a meccsbe hanem megyek egyből a következőre. Fenének sincs kedve 3-4 ellenséges vadásszal harcolni egyszerre csak mert nekünk feleannyi vadászgépónk van a haszontalan B-17esek miatt.

    A másik dolog hogy értelme sincs, mert jelenleg bombázással megalázóan keveset lehet keresni villanykörtében és pénzben egyaránt. Múltkor A-26al kidobtam nyolc light pillboxot, alig kaptam több mint 2000 villanykörtét.
    Ennyi miatt elő sem érdemes venni a bombázókat.
  • bgabor
    #30957
    Milyen célpontokra mész vele?
  • Coral Springs
    #30956
    Ezt 2 vs 1 -ben nyertem meg, tegnap még tuti vesztettem volna.


    Ez meg 5 vs 1 volt a végére, leszedtem közülük kettőt de még mindig ott voltak hárman. Faszom bele leszálltam és kiléptem.

  • vajakos21
    #30955
    Rossz fórum :)
  • vajakos21
    #30954
    Sok szeretettel az AF állományától
    http://www.youtube.com/watch?v=gQKNr3VNx9s#t=0
    (Nem én csináltam)
  • a.carkey
    #30953
    Ezt olvastam. Örülök is hogy ez lesz a The Mighty Eighth alapja.
  • Husimoto
    #30952
    És nem csak itt, hanem a valóságban is sokat kibírtak, az egyik legjobb példa erre:
    Amúgy a könyv zseniális Az amerikai szerző ellenére főként német oldalrül mutatja be a vadászok életét.. Ajánlani tudom.
  • a.carkey
    #30951
    A másik oldalon volt egy akkora lyuk repesztől, mint egy géppuskaállás. :)

    Az biztos, hogy nem egy Wellington.
  • gstup
    #30950
    Igen.A sajtreszelő kutya**** hozzá képest! :)
  • a.carkey
    #30949
    Eszméletlen, hogy mit kibír egy B-17E maxon. :)
  • vajakos21
    #30948
    frb-t próbáltad? ott nem szól bele az instructor.
  • hekus2013
    #30947
    Sziasztok mi ez a hiba : Error 8111000A
  • Coral Springs
    #30946
    No azért én sosem állítottam hogy lelőhetetlen vagyok, dogfight -ba viszont kizárólag úgy megyek hogy abból én jöhetek ki nyertesen. Max lelőnek, de aki nem optimista az már a harc előtt elbukott.
  • Coral Springs
    #30945
    Ezt is megértem és egyet is értek vele, nem egy (akár hasonló) eset volt ahol elvéreztem. Viszont amennyi siker egy pofára esésre jut még bőven jó vagyok. Ma sajnos a pofára esés volt túlsúlyban, ezt tette a másfél hét szünet.
  • Her Laca
    #30944
    Mindamellett saját magamat juttattatod eszembe:) Annó nagyon rég elkezdtem IL2 őzni és volt az UBI nak szervere. Na ott egy bizonyos idő után,elég jó lettem,(mondjuk eleinte aláztak ,de nagyon kitartó voltam) ,és olvastam,hogy van Lobby. Na akkor már majd mindenkit lelőttem az égről,nagy volt az arcom rendesen. Feltelepítettem a lobbyt oszt látom ám ,hogy 2 pumás srác repked az egyik szervere. No mondom bemegyek jóóóól lelövöm őket osztán könyörögni fognak,hogy lépjek be hozzájuk:) Tett követte az elhatározást ,beléptem illendően köszöntem és kérdeztem nem baj e ha mindlelövöm:) Mondták ,hogy csak nyugodtan.
    Nem szaporítom a szót tovább ,legyen elég annyi ,hogy se előtte se azóta olyan csúnyán nem aláztak a porba:) De jól is jött mert helyretette a dolgokat bennem.:)
  • Her Laca
    #30943
    Caterpillar nak vagyon egy igazsága.
    Különben értelek én ,magam is szerettem egyedül vitézkedni ,jól elvoltam én . Mi több (és még videóm is van róla) összeszokott géppárt ,de 4 es köteléket is lelőttem már az égről,akik egyazon egységben összerádiózva repültek.
    De! Ha összeakadsz egy valóban jól repülő géppárral ,akik tudják is mit csinálnak,ott lehet az ember maga a jó isten is ,ha nem előnyös a helyzeted akkor rábaxol. Sőt még képesek azt is ledolgozni.
    Gondolj bele. Ha alattad jön egy géppár ,te rájuk csapsz. Kivédik,(most nem részletezem milyen manővereket fognak alkalmazni) de onnantól neked megoszlik a figyelmed,sőt amikor valamelyikre támadást indítasz a másik tudja figyelmeztetni. Tehát bizony a tények azok makacs dolgok,2 gép mindig több mint egy:)Természetesen feltételezve,hogy nem 2 szerencsétlen állt össze géppárba:)
  • Her Laca
    #30942
  • Caterpillar
    #30941
    Értem amit mondasz, de 10 év géppárban repülés után, azért te is elhiheted, hogy nem azért mondom mert baszogatni akarlak. Nyilván úgy repülsz ahogy jól esik, de egy összeszokott géppárt te egyedül soha nem fogsz lehozni, ha megfeszülsz akkor sem. Értsd jól, egy összeszokott géppárról beszélek.


    De mondom még egyszer, te döntésed én csak azt mondom amit tapasztaltam.
  • gstup
    #30940
    Régen amikor germán fanoztál nem bírtalak,de most már egyre jobban. (Na semmi bu***ás! :D )
  • Ozzyehh
    #30939
    amúgy Ab-ben vagy RB-ben jobba research pontokat gyűjtögetni? melyikért jár több?
  • Coral Springs
    #30938
    Én nem preferálom a csapatban repülést, mert megoszlik a figyelmem. Elég nekem magamra vigyázni. Azt se szeretem ha megmondják mikor mit kell csinálni, én mindig nagyon jól tudom hogy mit kell csinálni.

    "ahogy nézem nagy az egója" Jó szokásom egyedül eldönteni a csatákat, azt ha beüt egy szar nap oly ritkán, jönnek nekem itt a "csapatban kell repülni" és hasonló szarokkal. Mint ha most kezdtem volna a játékot. Nem véletlen hogy előjön az egoista énem, de belátom hogy van.
  • sulyid
    #30937
    Kategóriákkal jobb mint az elődjei, újra megkell tanulni célozni a 20-assal mivel "picit" másként viselkedik mint az elődje de én pl nagyon éltem, most spitfire mk IX van, na az már totál más gép mint az elődjei...
    Szigorúan RB-re vonatkoznak a fent leírtak...
  • Coral Springs
    #30936
    Arról nem tehetsz, te arról tehetsz hogy kamu infókkal árasztod el a fórumot, miközben a valóság teljesen más. Egy jól szervezett pro squad -al meg szevasz, bármelyik játékmódot meglehet borítani, ez nem csak az RB -re igaz. Amúgy meg napi szinten a nyavalygásról szól a fórum, hol az egyiknek hol a másiknak van valami nyűgje. Kéthetente egyszer az enyém is belefér nem ?
  • Ozzyehh
    #30935
    Srácok szerintetek milyen a Spit Vb? tier 3ban?
  • Coral Springs
    #30934
    Ilyenkor van az hogy aki nem én vagyok tökönszúrja magát, miközben a felhőktől még a monitort se látja. Én összehoztam egy kill -t, a fél társaságot meg hazaküldtem javítani. Oszt' örültem hogy túléltem, tier 4 -ben több már tőlem se telik. És ne szakítson ketté az ideg ?

  • Her Laca
    #30933
    Én két dolgot érzek . Vagy nullán mész és csipegetsz a kavarból a partvonal mellől,vagy felmész az űrbe és onnan csapkodsz. Szerintem nincs közép út.
    Ha nullán mész egy fókával lehet lövöldözni szépen szerintem csak ne menj bele a sűrűjébe:)
  • gstup
    #30932
    Jól van.Ezeket szoktam.Sosem jön be. XD Akkor megnyugodtam.Azt hittem valamit nagyon rosszul csinálok.

    twi452:Sajna ritkán találok olyat. :) Sokan az elején meghalnak mert rámennek a dive bomberekre vagy éppen bombát cipelnek vadászként. :) Szóval általában amikor én olyan 6000 méter környékén vagyok van hogy már a csapatom 3/4-e elhullott. :)
  • MaRee
    #30931
    Figyljetek már nem játszottam egy ideje és mintha kisebb szintű lenne a karakterem, illetve megint csak a berlin suburbst kapom pályának. Ez miért van, illetve hanyas szinttől adja a többi mapot is?
  • twi452
    #30930
    Körbenézni és keresni egy unatkozó csapattársat :D
  • Her Laca
    #30929
    Küzdesz ,imádkozol,tekeregsz ,forogsz ,pörögsz. Hátha ügyetlen.(Remény)Le nem hagyod ,leemelni nem tudod ,meg ha közel van minek is,én azt vettem észre,hogy bár aszongyák ott már korrektek a dolgok,de köszönő viszonyban sincs a rendes fizikával,úgyhogy javallom a fentiek próbálgatását. Ja és még marad ,hogy kiugrasz.:)