38447
  • PLaci #31008
    B-25? Kisebb nehézségen húzd ki a 3x 1000 lbs bombát! :D
  • bgabor
    #31007
    Jó ötlet, megpróbálom, köszi!
  • Glo
    #31006
    Ha mész custom battle-ben egy két kört a pályán Rb módban akkor ki lehet figyelni hol vannak a bunkerek. A többi türelem kérdése. Amúgy azt figyeltem h itt a nagy bunkert is kiviszi a 250-es (500fontos), nem csak a lightot...
  • bgabor
    #31005
    Hát minden gratulációm ha ezt az eredményt a szutyok egeres irányítással hoztad össze Simulator Battle módban. :D

    Kétszer próbáltam, nemigen jött be. A gépet még csak levegőben tartom egérrel, rárepülök a célra, de így bármiféle jelölés nélkül még a célpont megtalálása is komoly nehézséget okoz(pedig egy bazi nagy, mozdulatlan betonbunker famentes övezetben, elvileg elképzelni sem lehetne ideálisabb célpontot), nemhogy megsemmisíteni a B-24 default 250 kgos bombáival, úgy hogy telibe találom. Még a saját/ellenséges gépeket nyomonkövetni se lehet. Nem pálya.
  • Glo
    #31004
    Ne hidd, jópárszor lenyomtak minket :)
  • vajakos21
    #31003
    Az az átlag 2 le is hozza a meccset :)Azt nem értem minek hoznak B5n2 -t.
  • Glo
    #31002
    De az h 3. vagyok a játékosokat minősíti :) Amúgy többet hétvégén nem megyek. Viszont a rangsorba beleszámít a Battle trophy nyeremény is, volt h 2 játék után 1,5 millával vezetett az első :)
  • Glo
    #31001
    Alapból a megszerzett Silver Lion alapján rabgsorol.
  • vajakos21
    #31000
    Lehet állítgatni,hogy légi-földi kill,xp-lion stnb.Alapból szerintem valami átlag lehet.De Glo tán tuudja
  • sulouos
    #30999
    Mi alapján rangsorol az?
  • Glo
    #30998
    Pedig nincs sok B24, átlag 2 van, a többi F4U, F6F, SBD..
  • vajakos21
    #30997
    Glo is ott van a 3. helyen :)
  • vajakos21
    #30996
    Meg lehet nézni a mai Iwo Jima event elsőit. B24...Zero ágyuja gyengécske,de legalább könnyen szétszakad..
  • Coral Springs
    #30995
    El lehet vérezni RB -ben is, volt hogy egy B-17 leszedett 3 vadászt, én maradtam vele 1 vs 1 -ben. Én kivégeztem ugyan de a zuhanó roncsból még lőttek a buzik és kigyújtottak, megnyertük de odalettem én is. Azóta engem bomber nem lőtt le, viszont nem ritka hogy többen áldozatul esnek egy egy bomber -nek. Tapasztalatlanság, meg a maxra húzott skill -ek.
  • Amaymon
    #30994
    "hardest day"
  • Amaymon
    #30993
    Igazából csak át kellene kalibrálniuk a sebzését SB módban kisebbre. Ha a javítási ktg-el meg tudták tenni az se lenne kunszt, mert 1-2 event játszhatatlan a bomberek túlereje miatt. Tökéletes példa a hadest day. RB-n az angol nyer 80%-ban, SB-n a bomberek miatt a ger.
  • Amaymon
    #30992
    Egérrel...nem egy pro-t láttam már elvérezni bomberektől SB-n.
  • Coral Springs
    #30991
    A tracer számomra olyan mint ha slagot lóbálnák magam előtt, rendkívül zavaró tud lenni így én nem használom.
  • MaRee
    #30990
    Köszi a válaszokat!
  • Coral Springs
    #30989
    A sérülésállóságuk szerintem pont jó, az más kérdés hogy a pro -k leszedik a legnagyobb bombázókat is 2-3 ágyúlövésből.
  • Amaymon
    #30988
    Kittynél én a tracert használom, mert abban csak 2 féle lövedék van: tarcer és ap gyújtó.
  • Glo
    #30987
    Mikor belépsz csatába. Mielőtt megnyomot jobb alul a "To battle" gombot ott van egy "Guns targeting distance", az az összetartás.

    A Cannon a gépágyú, a machine gun a géppuska. A gépágyú 20mm és afelett van.
  • sulouos
    #30986
    Géppuskának a 7 és 13mm közötti űrméretű dolgokat hívják, a 15+ mm-eseket pedig gépágyúnak.
  • MaRee
    #30985
    Na mármost akkor a géppuska és a gépágyú közt mi a különbség, mi angolul a nevük illetve hogy tudok fegyvert váltani? A lőszer összeállításokon hogy tudok változtatni? 12.7es machine gun van jelenleg az összes gépemen. Itt kéne állítgatni valamit?
  • Glo
    #30984
    A gépek közül 3 ai volt.
  • Amaymon
    #30983
    Én a high explosive-ot preferálom air ellen, ha tudja a gép. Asszem a goundban vannak olyan töltetek. Talán a stealth-ban van még olyan.
  • Glo
    #30982
    Bombázni jó, valóban

  • sulouos
    #30981
    Vadászok ellen a géppuskák is jók.

    A géppuskákba mindig a gyújtó lövedékeket keresd (általában I van a nevükben), míg gépágyúnál a rombológránátokat (HE jelzés).
  • Glo
    #30980
    USA 12,7-esbe a Tracer a jó. API vagy API-T lőszerből legyen minél több a hevederben.
  • MaRee
    #30979
    A GYIK-ben levő lőszer összeállításban segítsen valaki pls. Ugye van air targets, ground targets, stb. Nálam viszont csak defaut, universal, ground,tracer és stealth van. Ezek közül melyik lenne a jó ha páncélozatlan fighterekre vadászom? Illetve a 7.62 mm vagy a 12.7mm-es géppityuk megfelelőbbek a célra? USA gépekkel repülök.
  • vajakos21
    #30978
    Ugyanezek az eventek vannak hb-n is.Ott még a cél is jelõlve van.Egérrel is sokan mennek.Bombert meg föleg .Nincs belsõ nézet,a gunner egeres irányitàsu,viszont a vadászok nehezebben céloznakPearl Harbouron katák leszálltak reptèrre és lödözgettek ai-kat-élōket.meghalt-respawn -lödözés megint....,aztán ràpakoltuk a 60 kg -s bombákat a zerokra.
  • bgabor
    #30977
    Ja, Simulatorban, joystickal meg fejkövetővel. Biztos özönleni fognak oda a népek.
  • a.carkey
    #30976
    Pár kedvenc képem ...

  • vajakos21
    #30975
    Megfelelö helyre megfelelö bombert.Sokakat zavar hogy mozognak az ai-k,de ez a normális.Ma Iwo Jiman lehet b24 el menni.Más kérdés hogy sokan csak trollkodni viszik csak.Mozgóra meg ott a stuka pl.
  • a.carkey
    #30974
    Én imádok bombázni. Néha jobban, mint vadászgatni. Különösen tök fáradtan. Pár prém gép pl. roppant jól hozza a manit és a körtét is, de prém gépek nélkül sincs nagy gáz.

    Van nálam is amitől agyfaszt kapok, pl., ha lequrom a játék legnagyobb bombáját egy csatahajóra, és azt írja nekem utána telitalálatnál is, hogy pukk ... eltaláltam, de semmi baja. :)

    De mivel roppant élvezetet repülni pár gépet, és sosem érzem, hogy grindelnék, nekem a jelenlegi helyzet megfelel mind körtében, mind maniban.



  • bgabor
    #30973
    Ó, ki lehet 100 kg-issal is, csak telitalálattal. A lényeg azon volt hogy nevetséges hogy egy negyed tonnás bombával telitalálatot kell elérni egy Sherman tankon hogy elpusztuljon.
  • Glo
    #30972
    250-essel is ki lehet nyomni a tankokat, 500-assal meg lazán. Csak érezni kell az elétartást. Meg hátulról kell rájuk menni, akkor nem spriccelnek annyira szanaszét.
  • Glo
    #30971
    Elég egyel teljesíteni, nem kell Árkádot meg RB-t meg SB-t is. Összesen 80 gépet kell leszedni, RB-n 3x, SB-n 8x annyit ér egy gép.
  • sulouos
    #30970
    Na mindegy, akkor is szép repülések vannak rajta, a Galactica zenéje meg csak tovább javítja. Hátha érdekel valakit.
  • Glo
    #30969
    Nekem nincs csatornám. Amúgy is elég vékony a gépem, hát még ha a Fraps is menne.