38447
  • gstup
    #31128
    Egy kis móka. Kör vége.
  • Brenor
    #31127
    Van már pár RB meccsem onnan a tapasztalat megvan ;)
    A repülők nagyon nem húzzák le, a fő gond maga a környezet. Ha alacsonyan repülök akkor a tereptárgyak miatt megy nagyon le ha meg magasabban akkor a felhők. Ha meg félúton akkor egész viselhető, de nem lehet úgy jászani hogy közben azért imádkozol hogy se fel se le ne menjen az ellen :D
  • bgabor
    #31126
    Honnan tudod hogy RB-n hogy teljesítene a géped? Lehet hogy nagyobb a térkép de a repülgető gépek száma sokkal kevesebb. Szerintem egy próbát megérne.
  • Brenor
    #31125
    Akkor korrigállak
    Gábor lő, mellé :D

    Perpill olyan gépen tolom hogy 15-30 között mászkál az FPS-em és inkább 15 felé szeret elmászni. Kivétel Mozdok mert ott 10-es az alsó határ :)
    Ilyen körülmények közt értelmetlen gép és pénzpocsékolás RB mennem, mert úgyis bedarlának. AB-n még el lehet lötyögni az idióták között, de RB-re semmi értelme még bemennem.
    Nade már majdnem itt a fizu és lehet rendelni az alkatrészeket az új géphez
  • bgabor
    #31124
    Az egészen biztos hogy az RB még a legrosszabb pillanatában is sokkal jobb és értelmesebb mint az Arcadeos idiótafesztivál, ahol a tízévesek csoportokban verekednek és egymást rammolják, rakétázzák merthogy nincs értéke semminek a respawn és a végtelen lőszer miatt. Bónuszként még a repülőgépek sem viselkednek repülőgépekként. Na oda mégis mi értelme van bemenni? Nem sok.
  • Coral Springs
    #31123
    Minek ? Hogy 0-1 kill -el lelőjék, vagy épp 3 vs 1 -ben próbáljon valamit alkotni a legvégén ? Ezt mondom úgy hogy én általában tudom kezelni a szituációkat, viszont az RB -nek még ezen kívül is bőven megvan a hátránya. Felesleges akkora hype -al ajánlgatni ahogy te csinálod.
  • Susarc
    #31122
    az AI-k szánalmas cheaterek! 5000 méterről kitargeteled és elkezd előre hátra ezerrel tolatni meg gyorsulni meg elkanyarodik ha kell......
  • sulouos
    #31121
    Gábor lő, gól.
  • bgabor
    #31120
    Ahelyett hogy altefnégy helyett átjöttél volna Realistic Battle módba játszani.
  • Brenor
    #31119
    Nem is baj. A fejemet vertem a falba amikor még szinte el se kezdődött a meccs, legjobb esetben is a csapat elsőnek van két kill-e és "Airfield destroyed".
    Az ideg szétvetett még akkor is amikor győztünk. Pláne amikor 3 egymást követő meccsen ugyanez volt. Na akkor ment az alt+f4
  • Glo
    #31118
    Én is teszteltem ezt a Yer rush-t, de 20 csatából talán ha egyben volt olyan amit majdnem annak lehetett nevezni. Mióta a reptér bombázásához az összes kis stratégiai célt ki kell nyomni, rendesen elfogytak az ezzel próbálkozók. De ők a nagykalibereseknek igazi csemegét jelentenek.
  • Coral Springs
    #31117
    Amióta megvan a P63 A-10 azóta csak azzal repülök, AB -n nonstop vendég a Yer-2 és a B-17 de abból a "híres" rush -ból ezidáig egyet nem láttam. Felmegy 2-3 vadász (én az egyik) és halálba lőjük őket. Van hogy sorba jönnek, leszedek vagy 5db -ot, utána meg ahogy spawn -olnak befele. Aki(k) meg netán átjut(nak) rajtam arra mindig ott van egy második vadász aki leszedi őket.
  • Coral Springs
    #31116
    Fasza, akkor hétvégén nem játszok. Esetleg RB -re benézek, bár most alapjáraton ott is annyi hülye van hogy el se hiszem.
  • twi452
    #31115
    2 óra.. azért ez lelombozó :D
    legalábbis számomra így belegondolva, hogy az utóbbi hetekben nem öltem bele 5 percnél többet a játékba..:D
    na majd meglátjuk, hogy alakul a hétvége
  • Glo
    #31114
    Most lehet majd reménykedni a Yer rush 5 perces csatákban. 50-50% eséllyel 14 csatából megvan a 7 győzelem. Ha 8 perces csatákat számolunk az nettó 2 óra :))
  • twi452
    #31113
    :D
    azért még nem tűntem el teljesen :D
  • Glo
    #31112
    Twi..
  • Glo
    #31111
    Golden battles

    Vasárnap, összesen 600 GE-t lehet összeszedni (annak aki elég korán kel 300-ért).
  • twi452
    #31110
    hétvégén stressz teszt :)

    http://warthunder.com/en/news/473-Spring-Golden-Battles-en

    This Sunday, March 9th - we will reward you with Golden Eagles for victories:
    For 2nd Victory - 100 Golden Eagles
    For 5th Victory - 100 Golden Eagles
    For 7th Victory - 100 Golden Eagles

    The event is held twice a day, so pilots in all time zones are able to earn Golden Eagles. Event will happen at: (02:00 GMT to 06:00 GMT) and (15:00 GMT to 19:00 GMT). Thus, total amount pilot can earn is equal to 600 Golden Eagles.
  • Fura Alak
    #31109
    Az R -en lehet 1 tonnás is!
  • BaleniX
    #31108
    Csak a 4000lbs-el vigyázni kell, nehogy beleszaladjon a friendly
  • Glo
    #31107
    Az se egy szuperszónikus valami :)

    A lényeg, hogy a légvédelemnek is jutni fog pár zsíros falat :)
  • Brenor
    #31106
    Alacsonyabb tier-en vadásszal sem életbiztosítás repülni. Szedtem már ki RB csatában He-51-et. Pedig T-28-al mentem éppen, az meg nem erre van kitalálva :D
  • twi452
    #31105
    árkádban olyan mindegy h van-e rajta vagy nincs :)
  • gstup
    #31104
    De jó lesz.Minden hülye bombát fog aggatni a vadászára.
  • Glo
    #31103
    Mondjuk az tuti, hogy a nagy lassú nehézbomberek helyett a fürge kis és közepes bombázók lesznek előnyben a human AAA miatt. Egy B17-est a sniper-low-pass áthúzás közben akár tankkal is ki lehet lőni :)
  • a.carkey
    #31102
    Végre lesz a stukáknak is értelme. És nekik csak 500 kilósuk van. Mit fog csinálni egy japó zuhanóbombázó 800 kilósa, vagy a Ju-88 22 bombája? :D
  • Glo
    #31101
    Úgy érzem a human tankosokat könnyebb lesz kiszedni, mint a jelenlegi ai-kat :))
  • twi452
    #31100
    6:25-től bombázás a GF bétában Phly-től :D
    1 bomba 5 szerencsétlen :D

  • PLaci #31099
    Kösz, és kösz. :D
    Fura bug. :)
  • Fura Alak
    #31098

    Nem is ismertem ezt a fórum bugot!

  • Fura Alak
    #31097
    Szééép!

    [spoiler]Feldobtam a 9gag -re.

    [spoiler][spoiler]
  • Glo
    #31096
    2:30-ig számoltam, 4x lőhették volna le.. Mondjuk a Yak is mindent megtett, hogy a célkeresztben maradjon :))
  • Coral Springs
    #31095
    AB -n is jelentősen dominálnak a német vadászok, egyedül RB -n látom őket jóval gyengébbnek ahoz képest mint amilyenek régen voltak. De ebbe az is benne van hogy sokan nem tudják használni a gépeiket, ahogy a videómon is látható. Ha nem hülyékből áll a német oldal, ők is tudnak nyerni.
  • twi452
    #31094
    tekeredik az :)
  • gstup
    #31093
    Sajnos én nagyon régen játszottam il-2-vel.Nem sok minden maradt meg(inkább csak móka volt számomra,semmi komolyabb hozzáállás :) ) De itt esélyed sincs. :) Igen,itt a 109-es valóban olyan mint egy tégla.A fóka sem jobb.
  • Her Laca
    #31092
    Azért én Il2 ben leállnék egy A4-5 el egy kígyó ellen:) Itt a BF is (azzal repkedtem egy picit most ) olyan mint egy tégla,akkor milyen lehet egy fóka?:))
  • gstup
    #31091
    Nem is tudom hogyan gondolhatta komolyan.Fordulózni FW-vel cobra ellen?És még bombát is szokott vinni vele....pfff.
  • Coral Springs
    #31090
    Headon elkerülő manőver, és hogyan ne használd az FW 190 -t tutorial.

  • Coral Springs
    #31089

    Ennek az volt az apropója, hogy kb 15 perc alatt lezajlott a fő műsor, a maradék fél órában meg 1 vs 1 -ben voltam egy kibaszott Mustang -al. A csávó nagyrészt menekült, időnként belement egy kis fordulózásba de mikor már épphogy legyűrtem volna mindig menekülésbe kezdett, az a szájbakúrt dög meg utolérhetetlenül gyors. Ez ment amíg meg nem unta, majd a headon számos fajtáját bemutatta, egyik se jött be neki. Azt végre lekoccolt a bázisa felé én is újratöltöttem, majd visszaemelkedtem jó magasra mert azt hittem lesz valami finálé. Erre látom hogy az idióta a light pillbox -okat lövi kifele, két rácsapásból elintéztem. Legalább valami pro játékossal hozott volna össze a sors, erre elment az idő arra hogy kergettem egy idióta majmot. Utána bementem Arcade -ba, 8/8 vereség, anyád.