38447
  • Glo
    #31168
    Árkádban ne keress élethű repmodellt :)) Ott kb az győz akinek nagyobb a tűzereje. A 110-essel rátapintottál a jó gépre :)
  • Her Laca
    #31167
    Mert benned van a szimes beidegződés:)
    Én is pislogok ám amikor lecsapok ,húzok föl és egy IL2 ő jön utánam alulról ,majd jól szétliggat:) Ejnye mondom milyen agregát van ebben:)))
  • a.carkey
    #31166
    True.

    Ha van, vagy éppen arra jár valaki, és segít, akkor megköszönöm. Fordított esetben más szokta megköszönni ugyanezt. De mivel az esetek 80%ában nincs, így jártam. :)
  • Glo
    #31165
    Magassági fölény ellen, pláne 1v1-ben, az egyetlen esélyed, ha a másik hibázik. Nagyot.
  • Coral Springs
    #31164
    Ez egy 1 vs 1 szituáció volt, így a magassági fölényt lehet kompenzálni. Ennek meg nem az a módja hogy vérszemet kapva erőlködünk.
  • Glo
    #31163
    A leírásod magassági fölényt feltételez, azt meg nem könnyű orvosolnu, főleg Rb-n ahol az ikonok miatt még lelépni se könnyű. Sb-n meg lehet lepni bárkit bárhonnan, egy leborítás utáni visszaemelkedésből meg főleg. Rb-n ez kivitelezhetetlen, ott mindig valaki orra előtt leszel. Én ezért nem játszok Rb-t :)) Sb-n még én a magam kis vérgőzös gondolkodásával is sikeres tudok lenni, Rb-n meg kicsontoznak pikk-pakk.
  • Her Laca
    #31162
    Meg valami nagyon bénán egerezem:))) Bár palástot már tudok csinálni.XD
  • Her Laca
    #31161
    Bocsesz:) Én nem nézek üzeneteket.
    Kicsit bemegyek jóóóól lelövetem magam,oszt ennyi:)
    Asszem pont tegnap volt,hogy na mondom csinálom úgy ahogy az meg van írva,szépen csapkodtam ,asszem lőttem is pár gépet egy géppel abszolváltam a meccset. Aztán a kövben lövöm az ellen és felrobbanok:) Hát egy kollega buzgó volt oszt engem abált le. No elég is volt a okoskodásból,lementem brusztolni ,persze le is vakartak az égről:) ahogy az kell.
    Na meg volt egy krapek az akárhányszor szembe jött egyet durrantott a pilótám meg azonnal meg is halt:) Valami bomberben üldögélt.
    Én ezt nem veszem komolyan ,szóval inkább lemészároltatom magam:)
  • Coral Springs
    #31160
    A németek ellen meglepően könnyű a műsor, én a vérprofi helyett a vérnoob kifejezést használnám. Jön rám a majom nagyon le akar lőni, 800m -el alattam átesik, nekem annyi a dolgom hogy ráfordulok és szitává lövöm a gyakorlatilag mozdulatlan gépet. Na ilyenek játszanak a németekkel, vagy épp ott a másik kategória amiről videót raktam be ide nem rég. Bár csak ellenük kéne mennem minden csatában, helyette 10 csatából 8 Alternate History: Berlin a Bearcat / Spitfire IX invázió ellen.
  • Glo
    #31159
    Ja, és várd meg a R5 új "német" Jeteket. Lesz ám sírás :))
  • gstup
    #31158
  • Glo
    #31157
    Német Rank4-et csak az igazán elhivatottak játsszák, akik sikerrel túlszenvedték magukat a R3-on, és vérprofik lettek a jobb orosz gépekkel szemben :))
    R4-en már nincs olyan nagy különbség, és így kijön a skill különbség.
  • Coral Springs
    #31156
    Ami viszont érdekes hogy például tier 4 -ben az orosz oldalon folyamatosan a szopás megy, addig tier 3 -ban meg az orosz oldalon játszanak a halál pro -k, és az enemy a hülye. Mint ha lenne egy humán választó vonal a tier -ek közt.
  • Glo
    #31155
    Mondjuk a játék nem az attackereknek kedvez, mivel ők addig veszélyben vannak míg van ellenséges gép (ha elfogynak akkor meg vége a meccsnek). Plusz berusholnak alacsonyan (míg a többiek emelkednek), naná hogy lesz olyan ellenséges játékos aki tárt karokkal várja őket a földi célok felett.

    Az il2-ben ez jól meg volt oldva az online war-okon, mert ott a feladat volt adott, és az után is ment a meccs miután lelőtték az egyik csapat összes gépét. Itt annyi időd van míg valaki felül nem kerekedik a másikon, addig kell lent operálni. Ha il2 formájú lenne, akkor az attackerek szépen kivárnának, és miután elfogytak a gépek lehetne aprítani a földi célokat. Vagy ha vesztésre állunk hazafordulnának, letennék, és kilépnének SL veszteség nélkül.

    Ezt a mostani rendszer nem engedi meg, a mapok is kicsik hozzá.

    Amit elmondtam az természetesen csak az Rb/Sb módra igaz.

    Majd ha jön a WorldWar mód akkor más lesz a szitu, addig szegény attackerekre rájár a rúd.
  • Glo
    #31154
    Pláne, hogy itt őrjöngve kiabálni.. kb annyi haszna van, mintha a MArgit hídról a Dunába üvöltené. Mondjuk mi jobban járnánk vele :))
  • Torzonborz
    #31153
    Laci májsztró alapvetően ez egy csapat alapú játék , akkor illene minimális mértékben úgy is játszani , nemdebár ? :)
    Na ez az ami nincs meg.
    pl ha attacker géppel repülök ( pl béna kacsa ) akkor azért nem lenne rossz némi fedezet...ez 10ből jó ha 1-2 meccsen megvan , egyébként szarnak az ember fejére még akkor is ha normálsian kéri.
  • gstup
    #31152
    De.Viszont akkor ne legyen 2 csapat,hanem deathmatch legyen és mindenki mindenki ellen. ;) Ott nem kell figyelni a csapattársaidra,nem kell fealadatra koncentrálni stb. :)
  • Coral Springs
    #31151
    Tegnap írtam neked üzenetet a játékban, hogy toljuk é squad -ban AB -n. Nem reagáltál, vagy nem láttad.
  • bgabor
    #31150
    Én úgy vagyok vele hogy egy FTP MMO-ban a nagy mennyiségű hülyék/núbok bizony adva vannak. Ha valaki ennek ellenére talál élvezetet benne az játszon. Aki viszont a falra mászik az egésztől és csak idegesíti az ne játszon a játékkal, de ne is károgja tele nap mint nap a játék fórumát.

    Én se megyek be a WoT topikba leszólni a játékot mert fél éve nem játszottam vele, lévén hogy régen halott már számomra. De említhetném a vadiúj, még csak bétateszt alatt álló Elder Scrolls Online topikját is, ott is egyszer leírtam hogy szerintem a rosszul megválasztott, elavult, fizetős/havidíjas üzleti modell ki fogja készíteni a játékot, azóta nem is szóltam ott hozzá.
  • Glo
    #31149
    A baj azzal van, hogy a team nem csapatként játszik, és ha egy 8v8-ban 5 gép lemegy bombázót kergetni 500 méteren, 2 gép ki tudja merre kóborol, Te meg egyedül fent maradsz 5 ellenséggel akik ráadásul magassági fölényben vannak.. az nem olyan lélek emelő :)
  • Her Laca
    #31148
    Nem értelek benneteket ám:) Mindenki úgy játszik ahogy akar,vagy tud,vagy tetszik neki ,miért kell ledegradálni másokat ,mer éppen nem az ízlésvilágotoknak megfelelően variál? Ha az a fontos akkor "kell egy csapat "amit már Minarik Ede is megmondott:) és akkor mindenki egy húron pendül.
    Vagy nincs igazam?
  • gstup
    #31147
  • Coral Springs
    #31146
    Tegnap egy csávó megírta nekem hogy leszar mindenkit aki nagyon magasan van, végül 4 Spitfire kergette az idiótát ezer méteren. Mondtam neki hogy így jár aki leszarja, a team meg szopik miattad mert mínusz 1 player.
  • Ozzyehh
    #31145
    Nyilván vannak hülyék... mindenhol vannak :) ez tény ez már az ókorban is így volt :D kár ezen fennakadni
  • gstup
    #31144
    Azért azt nem várhatod el hogy mindenkinek minden tetszen. :) Részben egyetértek Coralal,viszont az éremnek két oldala van. :) Azért a többi nemzetnél is lehet szívni rendesen.Pl.:germán oldalon :) . Ott is sok a hülye,meg folyamatos emelkedés mellett 6500 méteren felettem vannak páran az ellenféltől.Persze a társaim rázuhantak az első yer-re vagy b-17-re amit megláttak és 3-4-en lent kergetik.Aztán meg jön a cover me üzenet áradat.
  • Ozzyehh
    #31143
    Undorító, hogy mennyi elégedetlen ember van... ha meg nem lenne mivel játszani sírna a szátok :D
  • ktm99
    #31142
    Ott a pont.
  • Susarc
    #31141
    nézi a Pilot skillt is....én is folymatosan szopok a 900-as ACE pilótjaimmal:)
  • Torzonborz
    #31140
    Nem tudom ezen mit kell vitatkozni , AB/RB tökmindegy. Mind a kettő egy rakás szar. Tele van marhákkal és a repmodell is egy rossz vicc.
  • Coral Springs
    #31139
    Nem személyeskedek, csak tények elé állítom a kollégát. Ő állít valamit, én meg az ellenkezőjét, nincs ezzel gond.
  • Fellner
    #31138
    Lolfire-ekről ne beszéljünk, az egy vicc,fullos 1B-vel baktattam 21 fokos szögben a kis sima full p-63 úgy ment el mellettem mintha biciklivel lennék, és vert ránk vagy 2 km-ert, sokat játszok ellenük én ezt látom.
  • sulouos
    #31137
    Főzi, nem is kicsit. A következő patch-ben elvileg nem lesz már olyan gép ami legalább huzamosabb WEP-elés után ne főzné.

    Coral, személyeskedés helyett próbáld meg élvezni a játékot. Nem csak szovjet tier 4 van ám a világon... Fogj egy Hurricane-t és üss vele agyon pár Csajkát, az mindig segít.
  • robi3
    #31136
    mióta bejött az 1.37(amennyiben abban volt a fejlődési rendszer változás) azóta nem játszottam, most az lenne kérdésem hogy én rontok el valamit vagy ez most egy újítás hogy "historicalban" a BF109 F4 főzi a vizet?
  • Coral Springs
    #31135
    Igen, olyan jól emelkedik hogy tegnap kerülőútvonalon emelkedvén 3db Spitfire IX -el futottam össze úgy 6000 méteren. A gond annyi volt hogy ők jó másfél km -el felettem voltak. Nem tudom hogy csinálták, elvileg jóval lassabb gép a Spitfire IX mint a Kingcobra.
  • Coral Springs
    #31134
    Ki az a döntő többség ? Ismerem őket ? Ne viccelj. Nem tudom hogy észrevetted-e nem kamura irkálok én itten, amikor leírom hogy idióta barmok játszanak RB -n is. Tudod mi az a 8 vs 1 tier 4 -ben ??? Az az amit még squad -al is erőfeszítések árán kompenzálsz, ha(!) kompenzálsz. Azt ha ilyen felosztásban jönnek sorba a csaták az minden csak nem szórakoztató.
  • Fellner
    #31133
    Azért az a p-63 se egy broken gép mostanában , nevetséges ahogy emelkedik még a kis op Bearcat-et is ha kell , bombázni értelmetlen mostanában oroszok ellen, pedig az igazi orosz gépek úgy égnek mint a zsír, viszont így is szar az orosz high tier propban,de egy nerfhammert oda is kell csapni.
  • bgabor
    #31132
    Azért a döntő többség az én véleményemet osztja, és ez a lényeg.
  • Coral Springs
    #31131
    Igen ? Az kúrva jó ha te így látod, én meg már ott tartok hogy az Arcade kellemes lövölde az RB -hez képest.
    Menj te is tier 4 -et oroszokkal, majd ha látsz 4-5 Bearcat -et a fejed felett garantáltan elveszi majd a kedved.
  • Coral Springs
    #31130
    Már látom lecsapni a nerf hammer -t a Bearcat -re, az N1K2 -höz hasonlóan gusztustalanul op ez is. Csak azt nem értem hogy amikor én repültem vele folyamatosan jet -ek ellen kellett, most meg szopok ellenük mint valami szopóskúrva. Amit meg még mindig nem fogtam fel, hogy miért kerülök minden csatában eszetlenek közé ? Ha maradna 2-3 enemy a végére még azt mondom oké, de folyamatosan 7-8 vs 1 a vége, 4-5 defeat sorban meg még le is lőnek, viccnek is rossz. Amúgy ha nem Bearcat akkor Spitfire IX rush van, na az meg a total easy mod, én meg tolom hardcore -ban. Kaotikus állapotok uralkodnak tier 4 -ben az orosz oldalon, mást nem is látok csak Alternate History: Berlin.
  • bgabor
    #31129
    Há akkor marad a gépbővítés. Nekem is kell majd idén. :(