38447
  • robi3
    #31208
    sziasztok!
    a kék rp pontok hogy is működnek? mert azt látom hogy bele mennek a fejlesztésbe de ha egy kész lesz és marad valamennyi, amire azt írta hogy elkölthetem, rányomtam azt írta hogy gratulál ebben a tierben minden ki van fejlesztve de semmit sem fejlesztett. valami 1000 pár 100- ról van szó, csodálkoztam is hogy a spit ix-et ebből kifejlesztette.
  • Brenor
    #31207
    Gondoltam ma bátor leszek bemegyek egy T1 RB-re a kis ajándék prém F2A-val. Tiszta vicc volt az oroszok ellen. Két lövésből leesett az egyetlen Mig aztán rámállt 6 gép is. Miután az I-153-aknak nagy volt a tempó gyorsan lekoptak úgyhogy maradt 3 I-16 és a komplett pályán végigkergettek, és úgy lőttek körbe hogy öröm volt nézni. Végül elémugrott egy fa úgyhogy crash lett a vége, de senki nem kapta meg a killt :D
    Még most is sírok a röhögéstől XD
  • PLaci #31206
    Azt hiszem a lengyelek szokták néha ezt írogatni.
    A nick -em miatt engem is sokszor poláknak néznek.
  • Karónvarjú
    #31205
    Az meg miaz? (siemka)
  • sulouos
    #31204
    Én szoktam köszönni ha magyart látok (sokan már ezért siemka noobot kiáltanak), pedig PUMA2-s vagyok. ;)
  • Karónvarjú
    #31203
    Szerintem meg nem kell felfújni a dolgot. Én nem használok "hun" tagot a nickben, meg is lepődnek az emberkék, ha magyarul írok a csetbe, de eddig még minden Pumás srác visszaköszönt, sőt, volt, hogy amiatt vesztettünk, mert annyira sokat pötyögtünk, hogy elfelejtettünk játszani :-). Esetenként a sok rádióüzenet meg a beszélgetés miatt nem is lehet látni a köszönést három másodpercnél tovább. Mondjuk van olyan is, hogy az egész menet alatt csak a kezdésnél beírt "gl & hf" üzenetem látszik. Az meg milyen csapat már, mi :-) ?
  • Sith
    #31202
    Kedves Coral, bocs nem vettem észre hogy írtál.
    Üdv utólag.
  • PLaci #31201
    Én még (már amikor találkoztam velük) nem láttam köszönő pumást IG....
  • bgabor
    #31200
    PUMA3-4-5 csapatban a futottak még lelkeket gyűjtjük.

    Egyébként a nem visszaköszönő emberek védelmében megjegyezném, hogy korántsem nem mindig bunkóság húzódik meg mögötte. Például ha az illető csetbanon van, akkor semmiképpen sem tud visszaköszönni. Saját teamnak is csak hotkeyyel, ellenségenek meg semmiként.

    Ha csak magamból indulok ki, én gyakran vagyok egyhónapos csetbanon, mert gyakran kerülök összetűzésbe az orosz játékosokkal hogy legyenek szívesek már a közös angol nyelven beszélni egy csaptalaú játékban, hamár az RU helyett az EU szerverre dugják a koszos képüket. :D
  • jocking
    #31199
    Ilyen esetben (ha látom, hogy valaki magyar, de mégsem válaszol) az én részemről az a bünti, hogy az illető primary targetté válik. Egyébként nem kell meglepődni. Eddig legalább 3 PUMA2-s illetővel találkoztam, mindhárman arrogáns gyökerek voltak (úgy, hogy nem én kezdeményeztem, hanem ők "támadtak le" szóban). Érdekes, ezt eddig csak a PUMA2-vel tapasztaltam, a többi PUMA nevű squaddal nem.
  • Brenor
    #31198
    No para :)
    Én is ritkán kapok választ...Tisztelet a kivételnek
  • Coral Springs
    #31197
    Kedves [PUMA] Bernathus és kedves [PUMA2] GuguGabor !

    Azért mert valaki az enemy oldalon van még lehet köszönni neki, főleg ha a másik kezdeményezi is ezt. Peace.
  • jocking
    #31196
    Végre sikerült még 2 tier4-es orosz gépet szereznem, így a múltkor megnyert prém ruszki kingcobra-val együtt már volt értelme tier4-es csatába menni. De ez a prémium cobra valami annyira op, hogy még én szégyelltem magam a killekért. :D
  • sulouos
    #31195
    Annyi idő alatt még a listát se tudod átfutni.
  • Susarc
    #31194
    .58 sec-es AB meccs.....pffffffffffffffffff
  • bgabor
    #31193
    Hát aki bemegy head onba egy kétmotoros, négygépágyús géppel az no comment, az menjen vissza árkádba. Maga a head on is azok jellemzője akik nem tudják mit csinálnak, profi pilóta nem vállal olyan 50-50% kockázatot ami a head onnal jár.
  • Micsurin
    #31192
    Ettek a beaufighterek valami kegyetlenül nagy hetesek mind Ab mind RB.....
    Ha a csóringer orosz vagy fóka bejön head on-ba akkor is 100% , hogy minimális sérülésekkel én jövők ki.... a fegyverük 67-es maintanceval még nem akadt be (nekem) , csak a motorok a gondok .... :/ néha harákolnak , és ha 1-et elvesztek akkor ugyan úgy mint pl a p38 , 110-esnél halott ember vagyok....
  • bgabor
    #31191
    Az FW az korrekt, a 109es elég kis tömegű, az meg a Spitfire úgy 250-es sebesség mellett emelkedik ideálisan.
  • a.carkey
    #31190
    Kedvencem vele "az erdős részen tankok tűnnek fel" c. fejezet. "Nagy öröm" tankokat kilőni a fák között. :)
  • bgabor
    #31189
    Esetében mi más lenne?
  • gstup
    #31188
    Sziasztok,

    Ha jól tudom(javítsatok ki ha nem,azért kérdezem :) ),de általánosítva nem kitérve az altípusokra az FW-k olyan 290-300km/h-nál a messerek meg 270+-5 km/h emelkednek a legjobban?!
  • bardocz
    #31187
    Tudom nem apróhirdetés helye, de hátha érdekel valakit az eladó joystickom.
  • Susarc
    #31186
    igen...tudom AB,de bazze! másik meg 4000 méterről indul 2perc alatt 8000+ on van.......hát persze! ja és mind orosz volt.....
  • gstup
    #31185
    Ab?
  • Susarc
    #31184
    derékszögben! emelkedik a B17 és 650 KMH-val nem érem utól....elmennek a jó K anyjukba
  • sikora
    #31183
    Nevetséges, hogy sok idiota az 500 kg-os bombáit armored car-okra dobálja, ahelyett, hogy az ellen repterét dobálná. Igaz csak 10x annyi pontot kapna a reptér bombázásáért egy fordulóban. Hihetetlen, hogy 6-7 bombázóból csak én akarom a repteret szórni. Pedig ha minden idióta azt dobta volna gyorsan nyerhettünk volna. A vicc csak az, hogy az ellen repterén kívül nem volt más célpont csak armored car.
  • bgabor
    #31182
    N1K vitathatatlanul a legerősebb propis gép a játékban, egyszerűen nincsen semmi gyenge pontja, a SpitfireIX-el és a Bearcattel ellentétben.
  • bgabor
    #31181
    Ráadásul azzal van némi esélyed a támadó ellen, jónéhány elbizakodott vadász lőttem már le vele aki azt hitte hogy a HS-129B2 veszélytelen célpont.
    B3-assal viszont leginkább meghalni meg lezuhanni lehet csak. :D
  • Glo
    #31180
    A nagy tesója használható, az 1 lövés 1 tank. Viszont sose jutottam el odáig, hogy kifogyjon, előtte mindig agyonlőttek :) A 30mm-es viszont frankó, mert az nem úgy repül mint egy tégla..
  • gstup
    #31179
    N1k2 ellen a mustangommal még én sem tudtam mit kitalálni,zuhanok és kész. :)
  • bgabor
    #31178
    A vicces az hogy a 30mm-essel is kicsapsz bármit amit a 37mm-essel csapnál, medium és heavy tankot simány kilősz 30-assal, és van hozzá lőszer is. 37mmeshez 12 darab golyó van és messze nem egy lövés egy kill a tudománya(HVAP lőszerrel, fullosan!). Én nem is használtam két körnél tovább.
  • Coral Springs
    #31177
    Mentem most két menetet a Zhengzhou -n, szerencsétlenségemre oda rakott a kúrva MM. Alt+F4 lett a dolog vége, kész, az N1K2 ellen megállt a tudomány ! Nem tudom hogy gondolják a Gaijin-ék hogy nem nerfelik a föld alá már több mint fél éve azt az UFO -t, de már nagyon időszerű lenne. Megjelennek azok a szarok 8-9000 méteren, és gyakorlatilag gépveszteség nélkül behúzzák a Japánok a csatát. Na hagyjukmár.
  • a.carkey
    #31176
    Szerintem stabilabb az egész szerkezet, mint a Me410nél, bár jóval kevésbé bírja. Hátránya, hogy pl. a Ki-102 és kistestvérei simán elrepülnek egy motorral, a He129 nem. :)
  • Torzonborz
    #31175
    De az lomhább mint a 110/Do217/410 trió.

    Amúgy nem is olyan rossz gép , csak a 37 milis löveg nincs meg rá de így is jól használható. Tegnap megnéztem SB-n is ott még jobban repülhető mint RB-n.
  • a.carkey
    #31174
    És csak T3 ...
  • a.carkey
    #31173
    Hs 129B2? Iszonyat pontos, sok lőszer.
  • Torzonborz
    #31172
    J1-es Dornier is jó , de ahogy Glo mondta az igazi hentes az a B6-os 410 .
  • gstup
    #31171
    Igen.Az biztos.Tegnap is írogatták ingame hogy mennyire szuperek a német gépek.Kérdeztem miért is(lent kóválygott 500 méteren egy fw-vel)? A 30 millis miatt,ha betalál akkor annyi mindennek.Mondtam ebben igaza van,tényleg nagyon jók a német gépek fegyverzete,de előtte "be is kell fogni" az ellenfelet! :) Nem eltalálni bűvészet,az már csak az utójáték. :)
  • Glo
    #31170
    Az igazi hentes a 410 B6/R, de az más komoly ellenfelekkel is összeakad. Viszont ott akire ráemeled a 30-ast az nem kérdez vissza :D
  • Her Laca
    #31169
    Jaja:) Azzal lehet gyilkolászni:) Meg van még egy utána levő na azt még kipróbálom:)