38447
  • BaleniX
    #31248
    Nézegettem a Release Tree-t, és elég sok finomság van tervben. Remélem minél előbb bekerülnek!
  • twi452
    #31247
    elég katapultálni j-vel akkor is megkapja a teamkill-t én is ezt csinálom mindig és csak 3 mp-ig tart :)
  • a.carkey
    #31246
    Annyira elegem van azokból a pöcsökből akik csata kezdetén poénból belémlőnek!

    Egy ideje azt csinálom, hogy azonnal lezuhanok, hogy friendly killnek vegye a rendszer és minél előbb jöjjön vmi féle banhammer, ráadásul utána csak őket üldözöm, és rammmmmmmm, hogy neki még rosszabb legyen. De ma először fordult elő, hogy 4x szorzós meccsnél csinálta ezt egy raddoxx 4 (vagy radoxxx 4, vagy valami ehhez hasonló gyökér), így dilemma volt a dolog, minden esetre egész jól kijöttem a körből és még nyertünk is.
  • Glo
    #31245
    Valszeg elfogyott a vidkariból a memória. Indítsd újra a gépedet, menni fog.
  • sulouos
    #31244
    De csak ennél a játéknál, sőt csak ennél a játékmódnál?
  • lexlutor
    #31243
    nem-nem. b17. abba ultem :)
  • PLaci #31242
    Valószínű, hogy videókártya és/vagy videókártya driver hiba.
  • sulouos
    #31241
    Van valakinek ilyen problémája? RB és SB játékmódokban semmi baja a játéknak, arcade-ban viszont a célkeresztből sugárirányban kiindulva felvillannak ilyen különböző nagyságú négyzetek.

    Így néz ki:

    Kép
  • PLaci #31240
    Mi sem jellemzi az AB felhígult társaságát jobban, mint hogy B-25J-1 -el most szereztem egy "Fighter"-t.
  • Coral Springs
    #31239
  • Glo
    #31238
    Sima Rb-t ment, nem Eventet.
  • vajakos21
    #31237
    iwo b17? nem 24?
  • lexlutor
    #31236
    rb: iwo jima: 5 b-17 a tobbi mind bot a csapatba.. ehhe.
  • PLaci #31235
    Dupla head-on:

  • Coral Springs
    #31234
    Ezért David achievement -et kaptam, 20K lion instant.

  • BaleniX
    #31233
    Akit érdekel a WarThunderHungary Podcast:
    http://warthunder.hu/news/Soft-Landing-2---Elo-Podcast-Musor#
  • sulouos
    #31232
    8:50-nél milyen fülest ad a Csajkának :D
  • Brenor
    #31231
    Ja tényleg :D
  • Susarc
    #31230
    ki is ütöm a fene egye meg:)
  • Susarc
    #31229
    mákom volt,mert csak sötétvörösre verette a szárnyam szóval nem lett neki kill
  • Brenor
    #31228
    "de amúgy tökre nem arra válaszolgatsz amilyen szituációt vázoltam:)"
    Látod az bizony megeshet :) MA valahogy nem vagyok agyi szinten a toppon :D

    Am ne lepődj meg ha a heti epic videókban viszont látnád a jelenetet :D
  • vajakos21
    #31227
    arcade
  • twi452
    #31226
    ha már úgyis a témába vág :D


    a felső és az oldalsó pajtik is majdnem teljesen hátrafelé tudnak lőni :D
    és ugye fent, alul és hátul ott a dupla 20milis :D
  • Susarc
    #31225
    1.7 KM....3x-ra írom le gyerekek
  • Susarc
    #31224
    persze menjen fel nem az a para....a kérdés csak az,hogy mennyi idő alatt képes erre.....

    7 perces játék 4000 ről kezd a legoptimálisabb emelkedése 7.7 méter tehát a 7 perc alatt 3235 méter képes emelkedni 3235+4000=7235

    én 2500 ról kezdtem 7 perc alatt 420*18= 7560 +2500 = 10060!! "árkád bónuszal erre rádobhatunk egy 2000-est alsó hangon

    neki 9200
    nekem 12000

    így is nyerőnek kéne lennem

    erre az történik,hogy ő 10000-en mókázik 7 perc alatt én meg kaparok utánna 8500 on.....

    NA EZ BASZ FEL
  • twi452
    #31223
    a g8n egy csoda úgy ahogy van, nem szabad meglepődni semmin vele kapcsolatban :)

    statisztikát meg felesleges nézni nagy magasságon a b-17et se lehet nagyon befutni, ez van :)
  • Fura Alak
    #31222
    A japán bombázókon (már a H6K -n is) min. egy 20mm -es lövész van. Vigyázni kell velük.
    Angoloknak, Németeknek, egyes Orosznak van alsó tornya. Amcsiknál csak a PYB-5 -ökön, B-17 -eseken, és a B-24 -en van.
  • Susarc
    #31221
    na nézzük a statisztikát 7.7 M/sec emelkedés nekem 18M/sec....ez két és fél szeres ...

    Brenor 76-os a karim van a játékban egy kis eltöltött idő:P szóval nem vagyok totál kezdő....tudom ha valami nem okés és azt is ha én vagyok a hülye.....rengeteg csodagyerek van és egyre bosszantóbb
  • jocking
    #31220
    Ezek az újabb 4 mocis japó bomberek ilyen szinten op-ok. Én régebben próbáltam bombázókkal játszani (konkrétan a németekkel), de a He-111-el csak a szívás volt. Egyszerűen nem volt hajlandó 3500 méter fölé menni, ott mintha egy láthatatlan fal lett volna. Erre a japán dögöt simán felmennek 8000 fölé.
  • Susarc
    #31219
    de amúgy tökre nem arra válaszolgatsz amilyen szituációt vázoltam:)

    1.7km en nem aggódsz,hogy eltalál egy kikQRT toronylövész....el se lát addig.....nem a seggében voltam csak emelkedtem rá loptam a távolságot,de esélyem nem volt....a srác konkrétan néha derékszögbe állította a 4 motoros gépet és úgy emelkedett....láttam mikor rázoomoltam

    az általam említett szituációban és a bomber technikával nekem kb 12000 méteren kellett volna lennem,hogy legyen esélyem........

  • Brenor
    #31218
    És pont egy japán bombázóról beszélünk :)
    Az övéiket én se ismerem, de ha ért hozzá az egyén (márpedig úgy tűnik ért hozzá) és tudja milyen sebességen és emelkedési szögön tud a leggyorsabban haladni akkor szerintem nem lehetetlen.
  • Susarc
    #31217
    van bombázom, Japókon kívűl az összes megvan......a büdös életben nem emelkedsz 9-10000 méterre 7 perc alatt
  • Susarc
    #31216
    7 perc volt a játék....4000 ről kezdenek.....én 2500 on kezdtem és esélyem nem volt
  • Brenor
    #31215
    Hát ha rosszul próbálod akkor sehogy :D
    Bombázóval vígan fel lehet mászni 10k-ra úgyhogy gondolom az egész meccs alatt emelkedett. AB-n ilyenek ellen nem sok esélyed van, inkább hagyd a francba.
    De ha mégis rá akarsz menni akkor semmiképp ne a közelében emelkedj. Lőni úgy se tudsz rá ha feletted van ő viszont a lövészeivel szép apránként el tud intézni amíg te próbálsz feljebb mászni.
    Csak akkor menj rá bomberre ha elég sebességed van hogy gyorsan tudj közel kerülni beleeresztesz egy tonna ólmot és lelépsz mielőtt a lövészek elintéznek. Aztán újra amíg le nem esik. A legjobb ha oldalról támadod és te érkezel magasabbról.
    Utánfutót játszani mögötte semmi értelme, csak neki segítesz
  • Susarc
    #31214
    *FW
  • Susarc
    #31213
    Maxos ACE pilotos GW A8-al 7 és fél percig üldöztem egy G8N1-es bombert....illetve nem üldöztem csak próbáltam kínszenvedve utólérni.....8500 méterig jutottam mire vége is lett a körnek ,de ő legalább 1500 méterrel volt felettem úgy,hogy kezdés óta emelkedtem......ja és 1.7Km-ről vösrösre lőtte a szárnyamat az uccsó másodpercben....


    MI A JÓDÉDES RÁKOS FRANCCAL LEHET EZT A NYOMORÉK BOMBÁZÓT EGYÁLTALÁN MEGKÖZELíTENI???????????????????????
  • bgabor
    #31212
    Ez közvetlenül a csata utáni jelentés. Amiről én beszélek, az a főmenüben bal fölül a levélikon, és a 'Battles' rész, ahol utólag tudod követni, mi lett a korábbi csatáiddal, mennyit kerestél, és mi lett a vége azoknak a csatáknak amikből kiléptél a végük előtt.
  • Fura Alak
    #31211
    Bal fölül????
    Elmagyaráznád miről beszélsz, mert ezt így nem tudom értelmezni....

  • bgabor
    #31210
    Teljesen igaz, bár nagy marhaság hogy utólag az összesítéses menüben(bal fölül) csak egyféle RP-t ír, ami eltér a csatában kapott mindkét RP értéktől. WTF??
  • Fura Alak
    #31209
    Két (három) féle RP -t kapsz.

    Egyszer kapsz az adott nemzet (általad kiválasztott,) épp kifejlesztés alatt álló gépéhez.

    Másodszor kapsz a repült gépekhez. Ha az adott géphez az összes fejlesztés megvan, akkor az megy a levesbe, hisz már nincs mire "elkölteni".

    A harmadik a konvertálható rp, aranyért. Csak azoknak ajánlott, akikre rászakadt az OTP.