38447
  • sikora
    #31288
    szerencsére itt vagy te értelmiségi okosfiúnak, így én lehetek hülye is
  • sikora
    #31287
    ez nem pánik roham fiú, hanem nevetséges. akármikor meghírdették az eventet SOHA EGY ALKALOMMAL NEM MÜKÖDÖTT!!!!!!!!!!!!!!!SOHA! a leghülyébb idióta is ha kétszer megégeti a kezét harmadjára már nem teszi a tűzbe. ezek sokadik alkalommal is nullák
  • Brenor
    #31286
    600 Ft ;)
    Am jah higgadság van. Ha egész napos lenne akkor nem lenne egyszerre ennyi ember fenn akkor meg hiába nézik az adatokat
  • bgabor
    #31285
    Szemét gané a játék mert támadják a szerverét kurv@ hekkerek? Te is nagyon egyszerű lélek lehetsz...
  • bgabor
    #31284
    Így van, egész naposra kellett volna csinálni.
  • a.carkey
    #31283
    Szórakoznak ezek a majmok, vagy mi van? Nem enged csatlakozni kb. semmihez ...
  • twi452
    #31282
    az igen :DD


    viszont ha egész nap lenne akkor meg ugyanúgy eloszlana a játékosszám mint minden átlagos napon az meg nem jó teszt :)
  • lexlutor
    #31281
    ne kapjal mar panikrohamot 300 ft miatt..
  • sikora
    #31280
    Ez a szemét gané játék minden egyes alkalommal ezt csinálja amikor tétje van a játéknak, ez nem tünik fel senkinek?????????????????????????????????????????????
  • lexlutor
    #31279
    mondjuk ha egezs naposra irnak ki az eventet ejfeltol-ejfelig, nem lenne ez. de hat ehhez egy csepp esz kellene..
  • Brenor
    #31278
    Ennyi. A stressz teszt 5 másodperc alatt megbukott XD
  • sulouos
    #31277
    Nem véletlenül hívjuk stressz tesztnek :D A sok birka mindig egyszerre akar fellépni a szerverre, attól meg bármilyen szerver összeomlana.
  • lexlutor
    #31276
    es mar le is rohadt a szerver...
  • RiCSi1234
    #31275
    már valami gond van a belépéssel.. :D Hálát adok magamnak, hogy hajnalban is mentem. :P
  • lexlutor
    #31274
    nem kene mar mennie az akcionak?
  • Glo
    #31273
    Csatában töltött időhöz is van kötve, de ez csak a Goldn event alatt él.
  • jocking
    #31272
    Ez a véglet. Tudod mikor lépek ki csatákból? Amikor a tisztán T4-es gépparkommal berak egy olyan 10 vs 10 csatába, ahol az ellenfél 10 gépéből 7 F-86, MiG-15 és Me-163.
  • bgabor
    #31271
    RBn mintha csak event csatánál lenne ilyen, normál csatánál nincs. Én bizony lelkifurdalás nélkül kilépek a csatából az elején ha látom hogy nyerhetetlen. Mondjuk amikor szövetséges oldalon a tízfős csapatból öt négymotoros bombázó(ők halnak meg először mindig, a Kingcobráknak easy frag mind, de még a Shiden Kainak is), a maradék ötből meg két attacker és három fighter. Eredményt se tudsz elérni úgy hogy az ellenséges csapat négy-öt, csapatban támadó vadászával kellene szembemenned.

    Sajnos mikor alig van időm játszani akkor nem fogok egy esélytelen meccset végigasszisztálni.
  • sulouos
    #31270
    Szerintem inkább azért lépnek ki, hogy hátha megnyerik neki a csatát, ő meg mehet a másikra. De ha nem mehet azonnal, akkor ezt nem tudja megcsinálni.
  • Brenor
    #31269
    Talán egy hónapja volt egy olyan hogy haverok feljöttek játszani és pont belekezdtem egy meccsbe úgyhogy kiléptem. Akkor is várni kellett talán 1 percet.
    Egyébként nem tartom hülyeségnek, mert rohadt idegesítő tud lenni amikor egy eventen 10v10-nél kilép 3 ember a csapatból mert nem tetszik neki a map vagy tudomisén.
  • twi452
    #31268
    Még valamelyik régebbi patch notes-ból rémlett de lehet h akkor is eventes dolog volt úgyhogy ez könnyen lehet, hogy csak ilyenkor működik :)
  • Coral Springs
    #31267
    Szerintem ezt csak ideiglenesen vezették be, amíg megy ez a Spring Golden Battles event.
  • jocking
    #31266
    Nálam eddig AB-n is így volt. Kiléptem, mentem a következő csatába. Ma volt az első alkalom, hogy nem így történt.
  • Coral Springs
    #31265
    Van ilyen feature ? Erről én sem tudtam. AB -n mindig ott vagyok a végéig, RB -n meg ha lelőnek kilépek, de mindig mehetek a következő csatára.
  • twi452
    #31264
    2-3 hónap? :D
  • jocking
    #31263
    Mióta megy az a "fasság", hogy egy adott országot nem tudok csatában használni, amíg le nem jár a csata, amiből a vége előtt kiléptem?
  • Glo
    #31262
    Az Usa-ban meg az esti a Haha :)
  • Ozzyehh
    #31261
    a francba, hogy lemaradtam a reggeliről:( "reggeli" haha:D
  • sulyid
    #31260
    Mivel én mocskosul fáradt voltam és már éjfélkor megszöktem, ezért nekem a társam repülte ki a 7 győzelmet... De a délutánit már közösen toljuk majd. :D
  • Brenor
    #31259
    Ajh én is úgy mentem volna. Helyette délig melóban szívok. Na de majd délután a második körben :D (Nem mintha egyébként nem ezt csinálnám amúgyis :D)
  • RiCSi1234
    #31258
    Már a nyálammal gurguláztam, olyan idegesítően nehezen lett meg a 7 győzelem.. :D Elég is volt az arcedeból ennyi. :P
  • Elar
    #31257
    Akkor ez nem jött be :D
  • lexlutor
    #31256
    golden eagle este holnap lesz.
  • Elar
    #31255
    1 hét szünet után játék.
    Semmi sem változott :)
    Assist hegyek - értelem nélkül.

    Nem értettem hirtelen, hogy miért van zsinór 3 vereség - Jaaa Golden eagles este van + 4x bónusz.... :)
    Szerintem holnap délig itt ülhetnék ha mind az 5 nemzetre meg akarnám csinálni a bónuszt :D

    De azért ez elkeserít :(
  • a.carkey
    #31254
    Az se rossz. De néha jobb, ha látja, mekkora barom volt. Mert ha valaki a harc közben kilő, leszarom. De ha valaki ezzel szórakozik, és gondolja, hogy majd más enemy befejezi, na azt már nem.
  • PLaci #31253
    Itt a reggeli eset:

  • PLaci #31252
    Megvan az 5. gunner!
    (B-25)
  • Coral Springs
    #31251
    Én inkább leszállok, javítok, és folytatom a csatát. Számomra fontosabb a gépem épsége, továbbá a csata végkimenetele. De végül is ki hogy áll hozzá, a lényeg hogy nevelési célzattal hülyeség kiugrani.
  • twi452
    #31250
    Nálam nem stressz mert nem megyek arcade-ban :) rb-ben meg nincs kedvem leszállni, javítani aztán 10 perc hátránnyal indulni, mondjuk lehet néha jobban jönne ki az ember úgy :D

    Kiugrok, kapja a tk-t én meg 2 perc múlva új csatában. Bukok 10k pénzt, na bumm.
  • Coral Springs
    #31249
    Én inkább azt csinálom ami jót tesz a lelkivilágomnak is. A delikvens mögé kerülök és lelövöm a picsába, már amennyiben én se léptem még át a limitet. Egy gép elvesztése pszichológiailag megterhelőbb mint az a lófasz pénzbüntetés, értelemszerűen azzal hogy feláldozod magad elsősorban magadnak okozol kárt, majd a stresszt a tudattal próbálod kompenzálni hogy a teamkiller egyszer ban -ra jut. Ez viszont ám egy badarság mert nem biztos hogy ban -ra jut, lehet hogy te leszel az első és utolsó áldozata, nem tudhatod. Én úgy vagyok vele hogy inkább a másik stresszeljen mint én, a stressz az egy halálos méreg.