38447
  • Eagle16
    #31328
    Már át is írták:

    "To compensate for the inconvenience to those of you who are not able to play tonight we are giving an additional new share - on Monday, Wednesday and Friday for 7th victory in the day you will get 100 gold eagles."
  • RiCSi1234
    #31327
    ehh, ma reggel 300, jövőhéten 500.. :P Tiszta sok lesz, meg vettem is hozzá goldot. :)
  • a.carkey
    #31326
    Ilyenkor bezzeg még a japóknál is van jet, pedig azt nem nagyon szoktam látni máskor. :)
  • a.carkey
    #31325
    Akkor ezek nem normálisak. Semmit sem kaptam, pedig zsinórban volt kettő, aztán elkezdett levagdosni. Áh. Leszarom.
  • Eagle16
    #31324
    "To compensate you for the inconvenience , every day this week from Monday to Friday the 7th victory a day at any time you will get 100 gold eagles."

    Hétköznap meg nem tudok játszani...így jártam.
  • Sherman0070
    #31323
    Azzal hogy most szerezhetsz goldot :D
    Ha működne a szeró
  • jocking
    #31322
    Addig ok, hogy 1 órával meghosszabbították ezt a sz@rságot, kompenzálva ezzel azt, hogy nem lehet játszani, de engem hogy fognak azért kártalanítani, hogy az utolsó 1 óra premiumomat nem tudom kihasználni?
  • twi452
    #31321
    nem, összesen kell
  • sulouos
    #31320
    Nem, összesen.
  • a.carkey
    #31319
    Ne haragudjatok, de a GB eventen sorozatban kell két győzelem?
  • Sherman0070
    #31318
    VÁÁÁÁ ezek a Gaijin szerók nem bírnak el 50K játékost?
  • Coral Springs
    #31317
    Te nem értelmiségi vagy, te egy beképzelt gyökér vagy és még finoman fogalmaztam.
  • Coral Springs
    #31316
    Az Isten őrizzen meg attól hogy felmenjek, ha itt is elszabadulnak az indulatok mi lehet a játékban...
  • a.carkey
    #31315
    Végre stabil.
  • a.carkey
    #31314
    Áh. Lebod, majd kidob. Most éppen bejutni nem tudok ...
  • jocking
    #31313
    Eretetileg 4-től 8-ig, de most meghosszabbították 9-ig.
  • a.carkey
    #31312
    Meddig tart ez a baromság? Addig szerintem megyek South Parkozni a gyerekkel ...
  • jocking
    #31311
    Ezt senki nem is vitatja, csak próbáltam kiokumlálni, hogy sikora kikre kondolhatott. :D Másrészt ha a bányász nem bányászna, akkor nem lenne se áram, se fűtés, és az értelmiségiek is meg lennének b*szva f*sszal. Mindenki ugyanúgy számít.
  • a.carkey
    #31310
    Valahogy csak orosz gépeket látok ... :)
  • bgabor
    #31309
    Irányítani se munkásemberek és bányászok irányítják ami azt illeti.
  • jocking
    #31308
    Más dolog a világot működtetni, és megint más irányítani. Másrészt nem az az értelmiségi, aki annak tartja magát... :p
  • a.carkey
    #31307
    Egy csatát már nyertem, a másodikat 0-4re kiszoptuk. :)
  • jocking
    #31306
    Operation timed out...
  • bgabor
    #31305
    Bérenc? Csak mert értelmiségi vagyok? Te meg miféle agymosott, torzult nyomorult vagy? A világért se zavarjon hogy körülötted az egész világot az értelmiségiek működtetik! Mutassál már nekem egy tanulatlan kétkezi munkást aki műtéteket végez, repülőgépet tervez vagy atomerőművet működtet!

  • lexlutor
    #31304
    te mar csak tudod ki a berenc, latatlanba is...

    https://www.youtube.com/watch?v=H72yZgrWbxU
  • Susarc
    #31303
    Login servers are overloaded - we have over 100k users trying to log on. Please try and login after 10 Mins.

    We apologise for any inconvienace given. 1 Hour will be added to the end of Golden Battles.
  • bgabor
    #31302
    Most már gond nélkül megy a szerver amúgy, lehet menni próbálkozni!
  • sikora
    #31301
    mint mondtam inkább az mint olyan bérencnek lenni mint te vagy
  • Susarc
    #31300
    annál sokkal jobb amikor T3-as gépparkkal és 1 db T4 géppel tesz be ugyanilyen Jet csatába:)))
  • Vaktermesz
    #31299
    Nem tudom, mit kell ripánkondi hogy nincs szerver, DDoS is lehet, vagy simán túlterhelődött, ami érthető is, hiszen valamikor stressz tesztet is tartani kell, összeesküvés elméleteknek meg nem hiszem hogy van értelme, legalább ez nem laggaming egyfolytában.
  • Glo
    #31298
    Egy 600 forintos event miatt egymás torkának esni... Wow.. :(
  • bgabor
    #31297
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ha másod nem is, az tutira. Nagyon büszke lehetsz rá, az ám a teljesítmény! Az olyasmi ám amire nem képes bárki!
  • sikora
    #31296
    "Szemét gané a játék mert támadják a szerverét kurv@ hekkerek? Te is nagyon egyszerű lélek lehetsz..."
    az okos fiú írta, de ő okos
  • bgabor
    #31295
    Talán mert tudják hogy ilyenkor okozhatják a legnagyobb kárt? Mert tudják hogy a primitívek úgysem fogják megérteni? És valóban nem...
  • sikora
    #31294
    így van utcaseprőként legalább a büszkeségem meglehet neked nyomorék bérencként ez már régen nem adódik meg
  • Brenor
    #31293
    Egy szóval se mondták h hacker támadás ;)
  • sikora
    #31292
    nem sokkal egyszerűbb a heckeres dumát beadni mindig. érdekes, hogy egyetlen egy alkalommal nem heckeli senki csak ilyenkor. érdekes heckerek ezek!!:)
  • bgabor
    #31291
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmi gond, valakinek az utcákat is kell söpörni, nem igaz?
  • Glo
    #31290
    Nyugi, ilyenkor meg szokták hosszabbítani.
  • lexlutor
    #31289
    egyszerubb lenne ugy kiirni, hogy:
    +100 arany aki be tud lepni a szerverre
    +100 arany aki be is tud lepni egy csataba
    +100 arany, ha meg is nyeri