38447
  • Brenor
    #31368
    Énis erre számítok azért nem foglalkozok vele :)
    De őszintén szólva így is lenne a logikusabb. Az hogy nézne már ki hogy hogy egy pilóta több száz órát repül, de nem fejlődne tőle semmit, viszont életében először beül egy tankba és keni vágja az egészet? :D
  • Coral Springs
    #31367
    De az se kizárt hogy a tankokhoz külön kell majd gyűjteni a pontokat, csak ez még nem került bele. Az lenne a pofára esés hogy valaki összegyűjtött egy csomó pontot, azt nem tudja majd szétosztani.
  • bgabor
    #31366
    Max két hónapot mondanék, de szerintem hamarabb kijön a tankos.
  • Brenor
    #31365
    Nincs annyi. Volt egy hír kirakva hogy valószínűleg tavasszal adják ki. Még ha csúsznak is vele 4 hónapnál nem lesz több szerintem. Az más kérdés hogy a low skilles gépekkel 4 hónapig tolni engem megölne az ideg :D
  • Glo
    #31364
    Addig jóóóó sok skill pontot össze tudnak gyűjteni >o]

    Amúgy a várható megjelenést tavaszra prognosztizálták, ami nem hiszem hogy nagyon elhúzódna lévén arra is van esély (bár kevés), hogy az 1.39-ben megjönnek a tankok.
  • jocking
    #31363
    Jó optimisták lehetnek, ha már most elkezdik gyűjteni a skill pontokat a tankokhoz, pedig lehet, hogy több mint fél év van még a tankos rész megjelenéséig. :p
  • Glo
    #31362
    Szia!

    Brenor válaszához annyit tennék hozzá, hogy a tankok legénysége külön fülön lesz majd, külön képzettségekkel. A repülősökre adott skill pontokat csak a repülősök használhatják, a tankosokat meg majd a tankosok fogják. Sokan csinálják, hogy gyűjtögetik a fel nem használt pontokat és majd ha kijönnek a tankok akkor szétosztják a tankos legénység között.
  • bgabor
    #31361
    A mai, szerdai és pénteki akciót se felejtsd el azért, hét győzelemért 100 arany mind a három nap.
  • Brenor
    #31360
    Igen közös account lesz. Ugyanúgy kell majd indítanod a játékot mint most. A research táblán lehet váltogatni majd a tankok és repülők között. Hacsak nem változtatnak rajta akkor ugyanazokat a slotokat fogják használni úgyh akár vegyesen is be lehet tenni őket. A fejlesztések külön mennek (új motor, lőszer stb...) de állítólag a crew pontokat egybe fogja kezelni úgyh mostanában a srácok már a repülőkkel gyűjtögetik őket és nem költik el amíg nincsenek tankok.
    Az a baj ezzel hogy a CBT jellegből adódóan akár már jövőhétre is felboríthatják ezt a rendszert úgyhogy semmit se lehet készpénznek venni amit most tudunk. Az viszont tuti hogy ezek is pénzbe fognak kerülni úgyhogy azt minden további nélkül lehet gyűjteni a repülőzéssel ;)
  • Ohyner
    #31359
    Sziasztok!

    Lenne egy nagy kérdésem. Elkezdtem játszani a játékkal, bár a repülők nem igazán hoznak lázba, de azt olvastam, hogy az account közös lesz majd, a tankos résszel. Azaz az erőforrások és a szlotok is közösek lesznek. Ez igaz?
    Illetve azt szeretném még megkérdezni, hogy ha osztok pontot a legénységre, akkor ha később tankokra váltok, azok a pontok elvesznek? Mert feltételezem, hogy G tolerancia nem kell majd a páncélos személyzetének. Ha tankokkal szeretnék majd menni, akkor érdemes fejlesztenem a pilótákat? Lehet majd váltani páncélos és repülő legénység között, amiknek külön elosztásuk van?
    Köszönöm előre is a válaszokat.

    Amúgy nekem nem jött be ez az akció. Nem tudom, én vagyok-e ennyire béna, de 20-ból 20 meccset buktam. Mire odaértem a földi célokhoz max. sebességgel, már 20-szal kevesebb volt nekünk, mint az ellenfélnek. Nem vagyok jó játékos, de hogy mindig a nyomorult csapatba kerültem, az már hihetetlen volt.
  • gstup
    #31358
  • Glo
    #31357
    Ugyanúgy ahogy a németek közül is van akinek a FW stílusa, van akinek a Bf repülési stílusa jön be. A gond ott kezdődik ha valaki nem tudja, hogy mi a különbség a gépek között, és nekiáll anyázni, hogy a Fókát nem lehet az oroszok után tépni, a mesza meg nem hagyja ott őket.. :)
  • gstup
    #31356
    Azért mondom. :) Valakinek tetszik valakinek meg nem.Ennyi. :) Ebből nem lesz vita. :)
  • bgabor
    #31355
    Én valahogy sosem tudtam megszeretni, pedig esetében aztán nagyon igyekeztem.
    De lehet hogy másnak bejön.
  • gstup
    #31354
    Szerintem ez megint emberfüggő.Repültem már pár kört p51d-vel.Sok esélye nem volt a német gépeknek.Kiváló gép.Ott van a p63 is és az általad említett bearcat is.Én nem írnám le őket.Vannak még előnyeik a wepen kívül is. :)
  • bgabor
    #31353
    Igen, ez így van, de azt is vedd hozzá hogy az amcsi gépeknek kábé ez az egyetlen előnye. :D Tier3-4 ben amcsi gépek közül a nagyobbik Bearcaten és a Kingcobrán kívül nincsen értelmes gép. Ez az előnyük is elvész nem tudom ki fog propis amcsit repülni.
  • gstup
    #31352
    Redben.Nem zavar,már hozzászoktam.Az amcsi gépekkel lesznek majd gondban az emberek.Ugyanis a p51d-nek meg a p63-nak fél óra wep után sem melegszik a motorja.Mondjuk ez furcsa is volt számomra.Főleg hogy a 109-es messeremnek kb 2-3 perc wep után már majdnem elfüstől a motorja.
  • bgabor
    #31351
    Igen, az F8nak más a flight modellje mint az A5nek, a motormelegedéstől eltekintve szerintem rosszabb. Mindenesetre szerintem legyél túl rajta minél előbb, mert állítólag a kövi peccstől kezdve minden gépnél jelentkezni fog a motortúlmelegedés WEP hatására.
  • joe38
    #31350
    http://warthunder.hu/news/Tavaszi-Arany-Csatak

    Olvastátok?Azért ez így korrekt húzás a fejlesztőktől.
  • vajakos21
    #31349
    Főleg hogy ma is k"kiválló event van".És persze"minden nemzet játszható"
  • Susarc
    #31348
    2 napja anyáztam én is rá....nekem a maxos FW F8-at emelkedte le
  • WinT
    #31347
    A golden természetesen nem járt már érte...
  • WinT
    #31346
    Éééés tökönszúrom magam... 21:01-kor lett meg a hetedik win...............
  • jocking
    #31345
    Hát így aztán tényleg sokkal jobb...
  • jocking
    #31344
    Nekem 2 óra alatt lett meg a 7 win, még az elején tartasz. :D
  • jocking
    #31343
    Ez a G8N hogy a tökömbe tud jobban emelkedni (magasságtól függetlenül, 1000 és 8000 méteren ugyanúgy), mint egy kimaxolt teljesítményű 109 G10?
  • sulouos
    #31342
    Akkor legalább ők a céltárgyak, nem mi :D
  • Amaymon
    #31341
    Én az ilyen napokon messze kerülöm a szervert.
    SB-n is behülyülnek, bejönnek mouse-al vagy controller-el trollkodni, stb. :)
  • WinT
    #31340
    Szintén hat win-en állok, nyolc óráltól nyomom, de ide a bökőt, hogy egy óra alatt nem leszünk képesek egy győzelmet összehozni. :D
  • BaleniX
    #31339
    Nálam is ugyan ez volt! Kidobott és nem enged vissza
  • polluxware
    #31338
    6. victory... most meg nem enged bé..

  • gstup
    #31337
    Sziasztok,

    Az FW-190 F8-nak nem jó az fm-je vagy a többi fw-nek?Azért kérdezem,mert az összes Fw-nek ami megvan nekem(A-5-től d13-ig kiv. d12) felforr a víze 2-3 perc wep után az f8-nak meg egyáltalán nem.
  • Amaymon
    #31336
    Ja azt mikor megnézed a server side célkeresztet olyan laggal és kihagyásokkal mozog, ami megengedhetetlen lenne egy repülős játéknál.
  • Coral Springs
    #31335
    Egyik kutya másik eb, lényeg te tudod hogy igazad volt. Engem nem zavar elhiheted, meg nem is érdekel különösebben.
  • Sherman0070
    #31334
    Muszály felizgatnod? :D
  • RiCSi1234
    #31333
    Az ilyeneket meg mellőzzed, mert majdnem kiharaptam a monitort miatta. Köszi
  • a.carkey
    #31332
    Áh, basszák meg!

  • a.carkey
    #31331
    Jó neked. Én örülök ha berak egy meccsbe ... :)
  • Sherman0070
    #31330
    Ezt nem cukkolásból de wot szerók kisujjal elbírnak 50K játékost :D
  • sikora
    #31329
    itt az ötös! kicsit alpárian osztottam meg a véleményem, de az utolsó szaváig igaz volt. senki nem állíthatja, hogy nem ez megy minden hasonló eventnél, soha nem lehet értelmesen játszani. sajnos ilyen bérencek mindig lesznek, akiknek az a dolga, hogy védjék a játékot. igazából nem az arany lenne a lényeg, csak kiváncsi lettem volna az MM-re olyankor amikor van játékos bőven amiből össze lehet sorsolni. de úgy néz ki akkor is van eltérés. a két csajkám meg az I-16-om (plussz 2 reserv) F6F meg királykobra ellen repült de mára ez volt a legdurvább.