38447
  • Glo
    #31408
    A research tree-ben bal oldalt látod, hogy mennyi kell, és abból mennyi van meg.
  • Glo
    #31407
    Ilyen esetben ide tudsz írni.
  • Micsurin
    #31406
    Hány tier 3-as kellegy tier4-eshez ? és 4db 4-es kell egy 5-öshözz ugye ?

    más: ez az i185 kegyetlen..... ugy ahogy fordul... baromi jól orsozik a fegyverei pontosak , goyrsak és brutálisak....Ma egy rb alatt meglett vele 4 kill.... utána mennem kellet javitani mert egy mkx-es beau ugy gondolta jó ötlet head on-ba menni.... ő potyant én megjavítottam... birtam volna még demár csak 1 gyereket kergetek kb 20km-re és ugy voltam vele minek oda rohani :D

    írás képért , helyes írásért ellnezést , telefonról írtam :)
  • a.carkey
    #31405
    Nem, nem. Csak gondoltam van ticket, hogy hopp, nem jött meg a mani. Röhej, mert még vasárnap is megcsináltam párat, és azért se jött semmi ...

    Azt vettem még észre, hogy L40 óta nem úgy adja a RPt, ahogy előtte adta ugyanolyan gépekkel. Ezért írtam, hogy nem értem a számolást.

    Ennél vezettem le.

    Ez pedig a tegnapi zanzásítása, legalábbis amit még reggel megmutatott. Ez sem hét ...

  • Glo
    #31404
    Ha jelenteni akarsz (TK-t nem kell, azt automatán bünteti a rendszer) akkor a játékos nevére jobb klikk, és a Complain-ben tudsz írni ticketet róla, amit a GM-ek kapnak meg.
  • Brenor
    #31403
    Összesen kell 7-nek lennie. Tegnap mind az öt nemzettel kihúztam a first wint AB-n + csináltam még kettőt a japcsikkal és meg is jött.

    A játékon belül ha jól tudom csak olyat lehet írni ha valaki teamkill-ezik, vagy csal vagy ilyesmi.

    A research-os kérdést meg fogalmazd át mert így nem értem :D
    Mi az hogy a játékos magasabb szintjétől? :D
  • a.carkey
    #31402
    A játékon belül hogyan lehet ticketet küldeni?
  • a.carkey
    #31401
    Akkor az 16 győzelem. Ezért kérdeztem, hogy egy nemzeten belül kell lennie 7nek, vagy összesen?

    A research kérdésre valaki?
  • PLaci #31400
    G4M1, a jobb hajtómű leállt:

    Leszállok, túlfutok kicsit, mondom visszafordulok.... És csak jobbra tudok fordulni, előre, balra nem....
  • Coral Springs
    #31399
    Kegyetlenül bejönnek a hajnali színek a játékban. Meglett a második MiG-9 is, elkezdtem fejleszteni a tápláléklánc csúcsát.

  • bgabor
    #31398
    Na de azt ugye vágod hogy a mai aranyszerzésre az időkeret az tegnap 21:00-től ma 21:00ig volt? Ugyanígy lesz a szerdai és a pénteki is, előző nap este kezdődik.
  • bgabor
    #31397
    Nekünk többünknek mind megadta amikor ma prém P-63 platoont nyomtunk négyen RB-ben.
  • robi3
    #31396
    mitől lehet hogy nekem az 1.37-es patch óta töredezik a játék? az fps-em fix sokszor még több is mint előtte volt de van hogy 40 fps is elpirosodik egy pillanatra, legtöbbször arcadeban illetve ott nagyon sűrűn ezért is nem nagyon arcade-ozok realisticben elég ritkán legsűrűbben csak ha 180 fokot fordulok vagy ilyen olyan gyors látóhatár váltás de akkor sem esek 30 fps alá, az esetek 70%-ban ha valaki meghal illetve lelövik és kiírja hogy ki kit lőtt le. patch előtt volt hogy 20 fps-el játszottam, azóta rendesen visszavettem a grafikát de ilyet még akkor sem csinált.
  • a.carkey
    #31395
    7 győzelemért se adta meg ... Feladom.
  • a.carkey
    #31394
    A másik meg, hogy most nálam bugos ez a szar, vagy nemzetenként kell 7 győzelem a GEért?
  • a.carkey
    #31393
    Azért kérdezem, mert úgy vettem észre, hogy baszik adni némely prém gépnél RPt.

    Példa:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    A Pe-205 premnek 172%ot ír arcadeban research bonusra, a B-25 premre pedig 184%ot. Ennek ellenére 3030 RPt írt csak a csata után. Egy ideje figyelem. Kb. 40es szint óta kevesebbnek tűnt, de nem számoltam utána. Viszont most igen. 51es vagyok, nem tudom számít-e ez valamit, de a % nem módosult eddig papíron, viszont a valóságban mintha nem is adna semmit, vagy nagyon, nagyon keveset, még győztes csata után is. Pár hónapja játszom, ezt már nem fogtam ki, de úgy tudom, hogy korábban volt olyan, hogy a gépeknél adott volt egy csík, és ha az betelt, akkor nem kevesebb RPt adott egy-egy gép. Elvileg ezt kivették, de ezek szerint a prem gépeknél benthagyták? Az oroszokat néztem eddig, de olyan német gépeknél is tapasztaltam, amelyekkel alig repültem párszor. Most ez bug, vagy a "pilóta" szintjétől is függ a pontok száma? Elvileg 1025 RP hiányzik a linkelt képeknél, de semmiképpen nem jön ki a dolog, különösen ha a kapott modificationsnál írt értéket is csak simán összeadom. Nincs erről info valahol? Ahogy látható a P63nál kiírta, hogy adott, a másik kettőnél nem, pedig kaptam a modokra RPt, tehát jóváírhatott valamit, a többinél is mutatnia kellene. Korábban is kiírt minden szir-szar RPt, ezért nem értem.
  • sulouos
    #31392
    Zuhanj, ha utánad megy, fordulózd le (P-47-et annyira nem nehéz), ha nem, akkor mehetsz harcolni.
  • Micsurin
    #31391
    a spawn kemperekel mit lehetkezdeni ? -.- ott tetvészkedett mostis egy p47 a bázisunk felett.... -_-
  • Amaymon
    #31390
    Dx11 és a látótáv korlátozása csökkentette drasztikusan a PostFX bűvészkedés szerepét. Legalábbis nekem érezhető a különbség. Így vissza álltam az ortodox settings-re, amint mindenki használ. (nofxaa, kényelmes sharpen, contrast, reinhard=0,246)

    Így időjárástól és tereptől függően, érzésre ~3500m a biztos látótáv, egy nagyjából 7km-es gömb. Ez szerintem bőven megfelelő ilyen kis mapokon. Ahogy a többiek repülési magasságát figyelem másnál is hasonló limitek lehetnek. Ha hátba lőnek már nem amiatt van, hogy az engine kitakarta az ellenfelet, hanem béna voltam, nem arra néztem, rosszul pozícionáltam, lefedte a cockpit. Amikor a tekintetem irányába pontosan T alakú az ellenfél, akkor is felismerhető a javított motorral (na nem mindig).
  • Micsurin
    #31389
    gajiinék meddig baszák még azanyukat ezzel a geci eventel ? -.- Abból állnak a mecseim sorra , hogy bumm a földi célokra megy mindenki.... és kb 1 perc alatt vége a mecsnek........
  • a.carkey
    #31388
    Nem tudtok egy linket, ami pontosan leírja, hogy a játékos magasabb szintjétől függően hogyan működik a research?
  • Micsurin
    #31387
    sztem rb-n az mkX-es beau buggos..... 132mm-es rakétákal telibe csűrtem őt és semmi.... -_- bennem van a hiba ? látom ahogy fel robban a hátán a rakcsi....
  • vajakos21
    #31386
    Csinákj custom battle-t arra a mapra amin mennél,ott belöheted a célok helyét.(vagy ahogy én szoktam,térkép jel alapján próbálkozom...)Nem biztos hogy a beállitás rossz,lehet game hiba is.Mondjuk egy-két ember ugy szórja a földit mintha arcade lenne.AHS team.Kipfle és Rubby pl.
    Az i185 " véletlen " nem a jó fm-el megy.Ahogy a ruszki gépek is "véletlen" rossz br-t kaptak.Nem véletlen.hogy ger -rus normal frb nem népszerü
  • Torzonborz
    #31385
    Jó hogy itt vagy májsztró ! Milyen post fx beállítást használsz most SB-n ? Szombaton toltam Do217-el de alig találtam meg a földi célpontokat , gyk a lövések alapján tudtam csak azonosítani őket, bár nekem még a dx11 render változtatás előtti post fx-em van ( még régen talán pont Te linkelted hiv.fórumról ).
  • Amaymon
    #31384
    Szerintem is jó gép, csakhát félkész. GER vs RU-ban nagyon megállja a helyét. Ruszki gépekhez képes jó a burst dmg, viszonylag nagy kaliber és sok lőszer. Fordulékonyság olyan mint a 109-esnek, de jobban emelkedik, fullra fejlesztve a vízszintes sebessége se lassú. Még joy-al sem lehet nagyon oda kenni a földhöz. Valszeg nem ez a végleges modellje, addig ki kell használni. Más népek ellen nem tudom hogy teljesít, mert SB-n befagyasztották a free fly-t két nemzetre.
  • gstup
    #31383
    Akkor én is meglepődtem volna! :D
  • Karónvarjú
    #31382
    Nagyon jó kis gép nagy tűzerővel. Majdnem olyan gyorsan tud orsózni, mint egy kétfedelű, persze fordulni már nem. Ha csak instant akciózni akarok és bemegyek kurválkodni AB-re, 6-8 gép is leesik vele egy jobb menetben, 0 halál mellett. Azt is észrevettem, hogy a legtöbben a pirosak közül nem jönnek a közelembe :-). Persze ez nem nekem szól, hanem a 185-ösnek :-)...
  • Micsurin
    #31381
    Azt toltam pont ezzért lepődtem még _:D
  • a.carkey
    #31380
    9 győzelem este 9 óta. Egy db GEt nem adott ...
  • gstup
    #31379
    Rb-n hidd el hogy lenyírja a beau-nak is! :)
  • Micsurin
    #31378
    Köszi !

    ÉS köszi Glo... ez volt tervem csak amikor megládtam azt hittem a laptopot le ejttem az ölemből ijjedtemben... :D

    Ez a mkX-esbeau fighter nagyon op csíter gép... tehát bejött a yak 9-em ellen.... a 45mm-el megszórom az egyik telibe nyomja a jobb szárnyát ÉS SEMMI , a 45mm-es egy bombereknek lenyírja a szárnyát.... nem , hogy egyattackernek... -_-
  • Ohyner
    #31377
    Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Akkor még minden nagyon képlékeny, hát majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövő, akkor egyenlőre nem költöm el a pontokat, maximum, majd hirtelen lesznek nagyon jók a pilótáim, ha nem lehet majd tankok legénységére költeni őket. Addig meg elbohóckodok a magam módján a kis kétfedelesekkel, meg a T1-s gépekkel.
    Kíváncsi leszek, össze tudok-e majd szedni goldot, mert a tegnapi elég kiábrándító volt.
    Szép napot mindenkinek.
  • Brenor
    #31376
    Nem repültem még vele úgyhogy nem tudom milyen kezelni, de ha a pályán meglátok egyet jobbra menni akkor már megyek is balra :D
  • Glo
    #31375
    Vegyél rajta 1 nap prémiumot, azzal jobban jársz jelenleg.
  • Micsurin
    #31374
    I185-ről valaki vélemény ?
  • Micsurin
    #31373
    na meg van a sas...... LoL 4000 fre rp-t tudok 100-ért convertálni.... 4000rp jön össze prémumal 1 mecs alatt össze..... mekkora rabkás mán ez he ? :D
  • Brenor
    #31372
    Nem volt véletlenül tegnap este 9 után két győzelmed? Csak mert a mai akkor indult :)
  • Karónvarjú
    #31371
    Én meg nem mentem ma hét menetet sem, nemhogy mind győztes legyen (6-ból öt győzelem), mégis megkaptam a 100 sastojást :-). Akkor most hogy is van ez? :-)
    Nem mintha reklamálni akarnék, jó ez szerintem így (nekem) :-)...biztosan hozzászámolták a tegnapi győzelmekhez, hiszen sokan jelezték, hogy ilyen-olyan okok miatt nem tudták teljesíteni a napi kvótát.
  • Micsurin
    #31370
    szrk: azt számolja ha kilépek mert kilődtek ? Arcadet is számolja ? :D ott több kel ? bocsi nem túl tiszta.... :D
  • Micsurin
    #31369
    Lehet én vagyok hülye.... de össze szedtem 7 win-t és no gold...... lehet az a gond , hogy 2 winem van tier 2-ben , a maradék meg reverseben ? xd mert tier II winek után csak defeat volt és át mentem reverebe chaikakal.... ott nem számolja vagy mi ????