38447
  • Coral Springs
    #31448
    Ezt így leáltalánosítani jó nagy hülyeség. Vannak köztük rossz gépek.
  • a.carkey
    #31447
    Ez de jó kép. Rá lehet váltani replaynél a lövészre a bombázónál vagy csak sikerült elkapni egy zseniális pillanatot? :)
  • voros12
    #31446
    Hát, visszatértem ehhez a csodás játékhoz, látom az emberek nem változtak semmit. Üldözök egy P-47-t másfél kilóra vagyok közeledek, mellém szegődik egy társ, és az okos ellenfél inkább lezuhan, minthogy bármelyikünk is kapjon frag-et. Az ilyennek csak gratulálni tudok.
  • Micsurin
    #31445
    renben köszöszönöm . Azzért lehet, hogy egyz
    szer kifejlesztem :D csakazzért mert tetszik :D Deakkor először migek....
  • bgabor
    #31444
    Yakok nagyon rossz gépek, MiGre menj.
  • Glo
    #31443
    A Mig ággal jársz jobban.
  • Micsurin
    #31442
    At első jetek közül a MIG vagy a yak a jobb ???? (utobbi tetszik inézetre ,de félek , hogy agyagalamb lennék vele :( )

  • Brenor
    #31441
    Ki írta hogy óránként adja? :D
    7 meccset se lehetne 1 óra alatt lenyomni nemhogy győzelmet XD
  • ToMy_
    #31440
    To compensate for the inconvenience to those of you who are not able to play tonight we are giving an additional new share - on Monday, Wednesday and Friday for 7th victory in the day you will get 100 gold eagles!

    Monday: 09/3/14 20:00 GMT - 10/3/14 20:00 GMT
    Wednesday: 11/3/14 20:00 GMT - 12/3/14 20:00 GMT
    Friday: 13/3/14 20:00 GMT - 140/3/14 20:00 GMT

    Nem óránként adja a 100 GE-t, hanem naponta.
  • Brenor
    #31439
    Elsőre én is benéztem. Már kezdtem örülni hogy így pont összejön a 2000 GE egy havi prémiumra erre pont az a két kimaradó nap hiányzik :S
  • a.carkey
    #31438
    Áh, vasárnap is így írták, én néztem be.
  • a.carkey
    #31437
    Nem úgy volt hogy egész héten kilenctől kilencig? Vagy megint változtattak, mint a GE számon?
  • Brenor
    #31436
    Várj két napot és megmondom XD
  • Coral Springs
    #31435
    Hajaj de legalább a csapattársakat tisztelnék. Ma az egyik csatában NÉGY (!) kék csattant egymásba, bár ez nem általános RB -n de előfordul. Azt a csatát amúgy hárman hoztuk le ha jól emlékszem, a team többi tagja max csalinak volt jó.
  • jocking
    #31434
    Árkádon túl is vannak ilyen kill éhes vérpistikék?:D
  • robi3
    #31433
    van aki full grafikán nyomatja a játékot? mert azt megkérném hogy ide vagy privátba írja le hogy milyen géppel milyen felbontással és mennyi a minimum meg az átlag fps-e.
    Köszönöm!
  • Amaymon
    #31432
    Mind a kill-t akarta és 5 gépet nem kap szét a légvédelem "azonnal".
  • Coral Springs
    #31431
    Akkor meg kisebb ideg-összeroppanásom lett amikor az Alternate History: Berlin map -on 9 vs 2 -nél úgy gondoltam hogy nem ártana lépni, már szálltam lefele amikor megjelent felém sprintelve egy P-51. Kimanőverezem, majd bravúros módon lelövöm, folytatom a leszállást. Már a kifutón lassítottam amikor elkezdtek pattogni a golyók, vagy 5 -en estek rám a felhőkből mint ha bosszút akartak volna állni, vagy a faszom tudja...
  • Brenor
    #31430
    Mielőtt mérgelődsz máskor nézd meg mikor van az event :)
    Tegnap este 9kor lett vége és akövetkező ma este 9kor indult és holnap estig tart aztán megint 24 óra szünet :)
  • Coral Springs
    #31429
    Volt egy 5 vs 5 csata a Kuban -on, 3 vs 1 lett a végére, ebből két enemy jött egyszerre. Lépéselőnyben voltam, valószínűleg egyedül is nyertem volna, ám kaptam társnak egy ai Su-2 -t aki alaposan rátapadt az egyik Bf 109 -re. Le is szedte végül. Van hogy többet ér egy ai mint egy húsvér játékos. Az utolsó enemy meg házhoz jött, ráadásul gyökér volt így nem volt nehéz dolgom. Amúgy ma ~10 nyertes csatából kb a felét nyertem meg "egyedül".
  • a.carkey
    #31428
    Na, megint nem adta meg 9. győzelemnél sem (21-től 21 óráig). De már nem akarok velük veszekedni, leszarom.
  • a.carkey
    #31427
    Én most már a T4es gépeket fejlesztem (kivétel a japók, azokkal nyomtam a legkevesebbet, pedig tényleg mókás egy nép), de a németeknél vagyok legközelebb a jetekhez. Viszont, baromira élvezem a T3as gépeket is.
  • a.carkey
    #31426
    Egy-egy jet még nem lenne probléma, bárcsak már látnék egyet. :)
  • jocking
    #31425
    Viszont mire kijön az új peccs, addigra meglesz mindegyik jelenlegi német jet, és akkor majd rögtön állhatok neki fejleszteni a német MiG-et és F-86-ot.
  • jocking
    #31424
    Nekem a németeknél csak T4-es gépek vannak berakva, és az esetek jelentős részében be is dob a MiG-15-ök közé. (marhára szoktam élvezni...)
  • Brenor
    #31423
    Jah csak akkor meg bedobálna a T4-esekhez, de az sem kizárt h belefutsz 1-1 jetbe is :D
  • a.carkey
    #31422
    Közben pótolták a manit és kaptam egy ilyen választ az RP problémára, ami legalább rávilágított, hogy sok mindent nem tudok még erről a játékról. :)

    "This is a visual bug, sometimes the planes which have all of their modifications researched do not show their earned amount of RP in the UI. The amount of RP depend on the matchmaking, if the planes the enemies are flying have lower BR than your plane the RP multiplier will be reduced accordingly."

    Pedig most már direkt egyfajta tiert repülök, hogy értelmes csatákba rakjon be, de úgy látszik kellene egy tier 4es gép is a hármasok közé, hogy legalább a szorzó rendben legyen.
  • Fura Alak
    #31421
    Én már megtanultam nélküle repülni! (Nem vicc.)
  • Brenor
    #31420
    Jó kis gép az csak egy gond van vele. Az a szerencsétlen vízszintes vezérsík. Akkora hatalmasnagy és védtelen hogy bármi megy mögéd egy lövéssel szétkapja. Az esetek (kínosan) túlnyomó többségében úgy zuhantam le vele h csak az lett fekete és a gép többi részének semmi baja
  • Fura Alak
    #31419
    Tegnap egy FW szegődött a B-25J-1 -em seggébe, kb. elsőre ellőtte a vízszintes vezérsíkot. Viszont!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Épp vízszintesen repültem (céloztam+bombáztam), így nem estem le egyből, és míg én kerülgettem a lövedékeit (mást már nem sikeredett neki feketére lőni), addig a lövészeim ízekre szedték.
    Még utána is képes voltam manőverezni (nagy nehezen), bombáztam is tovább rendesen!
    Végül a 2. kill után egy Ju 87 -nek adta meg a killemet.)
  • Micsurin
    #31418
    Bombernek én általában a vezér síkokra célzom.... utána ha irányithatatlan és még él be megyek és szemböl megcírom a pilotáját....
    Ez csak azzoknál nem müködik amiknél nem is 1 lövész van előre fele (pl b17-re rámenni nem merek 1-edül :D )
  • Brenor
    #31417
    És az se árt ha tud a delikvens célozni :)
    Pl. A sok eszetlen AB-n 3 tárat beleereszt egy bombázó törzsébe mert oda mutat a kis karika én meg direkt a motorokat célzom be gyújtólövedékel és a végén én vagyok a mocskos hacker csaló :D
  • Glo
    #31416
    Minden gépnek van gyenge pontja :)
  • Micsurin
    #31415
    most nem headonról van szó... egy hien be állt mögém 2 lövésből kilődte a motort.... egyik eddigi gépemben sem hallt meg ilyen hamar... --_--
  • bgabor
    #31414
    Tegyél róla hogy ne találják el a motort. Például még véletlenül se head onozzál noob módjára.
  • Coral Springs
    #31413
    Nekem sem úgy adja ahogy tetszene, de hát ez van. RB -n viszont 2 kill -re már bőven 4000 RP felett ad prémium nélkül, játsszál ott.

  • sulouos
    #31412
    Minden gépnek leáll, ha eltalálják.
  • Micsurin
    #31411
    Mi a szart fejleszek az i185-ön , hogy az első találatól ne álljon le az a nomvadt motort ?
  • Micsurin
    #31410
    LoL , köszi most vettem észre :D

    más: az lehetséges, hogy ne csak japo tier 4 ellen menjek az i185-el ?
  • a.carkey
    #31409
    Köszi. Ezt kerestem.